Jump to content

Moto Zajednica

Moto trka BATAJNICA 2007

Recommended Posts

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

nije strasno gasho ja san placa u seattlu 170 eura za samo jedan dan i to jedan trening i dve trke.Plus gorivo za kamion,hrana,gorivo za motor i kazna za brzinu :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Sokole sretno samo namontirao si pogresne gume ,sledeci put uzmi BT 002 racing (bez street ) nazad typ 2 napred typ 3 ,zadnju duvaj na 1,9 napred 2,1 , pazi se brate nemoj da te povuku da pojuris za njima nemas ti ogibljene za to ,pamet u glavu i samo zavrsi prvu trku to ti je bitno , nauci stazu dobro gledaj ostale klase na mestima gde mislis da ti neide , ako te obilaze ne gubi volju tebi je prva trka a njima petnaesta .....

Svaka cast na odluci da nastupis zao mi je sto nevozim ove godine pa da se vidimo na stazi rado bih ti pomogao ...

jos jednom SRETNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Kako mi rece Evil voze se tri treninga po 20 minuta,a prvi pocinje u 10,sto znaci da je prvi gotov. Kako nam je prosao Soko sivi Evil?

Evile nemoj ljudima da nabijas kompleske. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Nije ni bio u 10 h na Bataji. Javio mi se na tel i rekao da mu je Hjundai crko(lamela,bato)...E sad je pravi trkach! K'o u Nacionalnoj klasi na dan trke... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nije ni bio u 10 h na Bataji. Javio mi se na tel i rekao da mu je Hjundai crko(lamela,bato)...E sad je pravi trkach! K'o u Nacionalnoj klasi na dan trke... :D

 

Ne mogu da vjerujem,prvo jebada oko guma,to rijesio,a i to je bilo u posljednjem trenu i sad ovo. :o :o :o

 

Ko je dasa u extazi kada preko stotke gazi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Danas na treningu Evil je vozio odlično, a što mi se najviše svidelo bio je siguran, nije se prepaljivao, pa nije dolazio u rizične situacije. Svakim krugom je skidao otprilike po sekundu , tako da je na kraju bio bolji od njih trojice, što je za prvi put na stazi odličan rezultat. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Hvala kolega patak na lijepim rijecima ;) I beskrajno hvala zbog pomoci na stazi i oko nje, ti i sin ste pravi profesionalci 8)

 

E pa ovako :) Danas je trkacki dan poceo slobodnim treningom, mojim prvim susretom sa trkackom stazom. Sve nesigurnosti, pitanja i sl. su automatski nestala kada smo izasli "tamo"... Onih 6 sati je*anja oko plastika, izgubljenih zivaca oko guma, licenci i ostalih gluposti, sve je to nestalo... U jednom tenutku, samo ivice staze i ja, fenomenalan osjecaj! E to je ono sto ja zovem pravom slobodom na motoru. U pocetku se nismo mogli dogovoriti, trebalo je malo vremena za navici se na novi profil guma, zamjensko sjediste koje je nenormalno klizavo i samu stazu. Nije to dugo trajalo, poslije dva kruga sam otprilike uhvatio putanje i markere za kocenje tako da tada vec pocinje ozbiljna zabava. Tu se susrecem sa nekim potpuno novim momentima na motoru, javljaju se neki nenormalni i novi nagibi i sada mi je definitivno jasno cemu sluze slajderi... DA SE STO BOLJE LOZIS DOK VOZIS ;D Jao kakva zabava! :D Na kraju tog prvog i nezvanicnog treninga najbolje vrijeme koje sam imao je 1:34.715 sto bi bila 11 pozicija od nas 14 (moja ocekivanja su bila da cu biti daleeeko zadnji, tako da i sada skacem od srece :)).

E sada su stvari u boxu vec drugacije. (prvo sam vrustao jedno pola sata, ali to sada nije bitno ;D) Analiziram svoje putanje i markere, konsultujem se sa Rajkom, opet malo promislim i dodje i prvi kvalifikacioni trening. Tu opet otkrivam nove momente i jos nenormalnije nagibe, sada vec drzim korak sa vodecima u konkurenciji u nekim krivinama i to mi daje nenormalno samopouzdanje, ali i to je kratkog daha, jer moja "zvijer" gubi dah na svako dodavanje gasa, jednostavno na pravcima nemam nikakvih sansi... ali to je skroz u redu jer se i dalje jako dobro zabavljamo :) Vec u drugom krugu obaram svoje najbrze vrijeme i to skoro za 4 sekunde! 8) A zatim pocinje SEX:

2. krug 1:30.010

3. 1:29.717

4. 1:28.533

5. 1:28.235

6. 1:27.532

7. 1:27.690

8. 1:27.246

9. 1:26.823

10. 1:25.792

11. tj. zadnji krug  1:25.589

I to je i moje najbolje vrijeme u zivotu :D Tu se probijam na 10. mjesto i to za 0.144 sekunde ispred 11-oplasiranog. Dolazi i drugi kvalifikacioni trningi, opet koncentracija, analiza... i vec u trecem krugu rusim svoje najbolje vrijeme iz proslog treninga, yeah! :D Zavrsavam sa najboljim vremenom 1:23.088 8) Ostajem na 10-om mjestu ali ovaj put sa 1.149 sekundi ispred 11-oplasiranog 8)

Nekome ove stotinke nista ne znace, ali za mene je ovo fenomenalan uspjeh. Najslabiji motor u konkurenciji, potpuno serijski sa cestovnim gumama i ne podesenim oslanjanjem, ja sam prezadovoljan.

 

Ovom prilikom se zahvaljujem svima koji su dosli da me bodre :) Hvala od srca :)

P.S. Da nije bilo vas, ne bi bilo ni treme, a kakva je to trka bez treme ;)

 

E da, Patak je odvozio fenomenalno, sa vremenom 1:19.316 je zauzeo 7 mjesto i po vremenu je jako blizu ostalima u vrhu, Patak junior takodje odlican 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Samo napred majstore ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Sve pohvale za Evil-a, samo napred!!!!!!                                                                                                                          PS Nadam se da ćeš podijeliti sa nama šampanjac poslije trke  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja