Jump to content

Moto Zajednica

Moto trka BATAJNICA 2007

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Obelixe, kakva arhiva, pa ja nemam ni jedan snimak ni jedne trke koju sam vozio. Ako ti je lako da dođeš do njega uzmi ga, a ako ti predstavlja i najmanje cimanje - zaboravi ( tako bi ja uradio ). U svakom slučaju hvala ti.

Već sam ga uhapsio.Nije bilo teško,a i da jeste ..opet bih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ne pratim bas redovno ovaj dio foruma (nisam sportski tip), no kada vidjeh 6 strana tema mora da je nesto zanimljivo, kad ono...

EvilZo pade. Racunam, nista strasno, to je sastavni dio moto-sporta, zar ne...

Mozda je i bolje sto se odmah desilo, jer kako neko rece, sada zna da pad i nije nesto strasno...

Pad je najmanji problem, nije ni prvi ni posljednji ;)

 

 

...Ostaje da obrnemo djir CG primorijem?

Cim oporavim motor racunaj na to! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

neki me forumasi nacerase da silom na sramotu napisem izvjestaj s puta, i to je sve sto uradih u zadnje 20 dana sto se foruma tice, jer nedostatak vremena me udaljio...

no, u svakom slucaju, Patku veeeeelike cestitke za ostvareno vrijeme i mjesto, ponosimo se sto si nas mili forumas :)

Evile, sramoto, bruko!! Necu da te vidim odje kad dodjes!!  ;D

Stari moj, rekoh ti i preko telefona, nema sjekiracije, odradio si muski sve to, a prvo skupio si muda i uopste izasao na stazu, sto nije mala stvar.. a ne kao ja sto prijetih da idem na Grobnik pa ga popusih ;) ti si ziv/zdrav i prav, a eto i masinica je skoro pa skroz popravljena.

Rane na dushi nadam se da su prosle i ne treba da te nerviraju, odradio si to ovaj put tako kako si uradio, za sledeci put ces bolje promislit i gotovo. Sve ti cestitke idu na svemu - trudu, hrabrosti, pozrtvovanju, odricanju.... nemam rijeci. Vidimo se za koji dan pa da mi pricas sto/kako/dje.. jedva cekam da te malo zaebavam :)

Ziv bio pa se gledamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

neki me forumasi nacerase da silom na sramotu napisem izvjestaj s puta, i to je sve sto uradih u zadnje 20 dana sto se foruma tice, jer nedostatak vremena me udaljio...

no, u svakom slucaju, Patku veeeeelike cestitke za ostvareno vrijeme i mjesto, ponosimo se sto si nas mili forumas :)

Evile, sramoto, bruko!! Necu da te vidim odje kad dodjes!!  ;D

Stari moj, rekoh ti i preko telefona, nema sjekiracije, odradio si muski sve to, a prvo skupio si muda i uopste izasao na stazu, sto nije mala stvar.. a ne kao ja sto prijetih da idem na Grobnik pa ga popusih ;) ti si ziv/zdrav i prav, a eto i masinica je skoro pa skroz popravljena.

Rane na dushi nadam se da su prosle i ne treba da te nerviraju, odradio si to ovaj put tako kako si uradio, za sledeci put ces bolje promislit i gotovo. Sve ti cestitke idu na svemu - trudu, hrabrosti, pozrtvovanju, odricanju.... nemam rijeci. Vidimo se za koji dan pa da mi pricas sto/kako/dje.. jedva cekam da te malo zaebavam :)

Ziv bio pa se gledamo!

Veći,jedva čekam da te upoznam. Vidi se da si pravi laf i da ispod tog,naizgled, grubog crnogorskog imidža kuca jedno junačko,a u isto vrijeme i toplo srce koje zna prijateljima pružiti ruku i uputiti pravu riječ podrške...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Dobar je Veci samo ga nedostatak prave konkurencije dolje malo kvari ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

 

Pad je najmanji problem, nije ni prvi ni posljednji ;)

 

 

 

 

To je pravi duh 8)

 

Ja ovo tek sad vidim, i stvarno svaka ti cast na tim vremenima sa potpuno serijskom nepodesenom masinom, a motor ces ti vec dovesti u A1 stanje, ne sumnjam u to  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja