Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Cini se da je jako ocuvan, cena je ok ako je uzivo kao na slikama. Kolega Savke za slicne novce je prodavao jako ocuvanog winda sa bogatom opremom. Vidi sa njim dal se oladio od prodaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Rekao bih da gume imaju jedno dvajes godina, far treba da se otvori i da se opere (kako je vec pisano u ovoj temi), plastike sminkane sa onim sjajem. Treba to pogledati uzivo.

 

A ono jes bolje gledati ovako neki sa oglasa nego kupovati od nekog poznatog. :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Motor koji je ocigledno farban, mozes brat da mi budes ne zelim da kupim. Kad me vec vuces za jezik...

A za ovaj sa oglasa, sve si lepo rekao... Ali ima centralni, fabricke nalepnice i original kolor semu i u startu je jeftiniji. Za pocetak, dovoljno da me zainteresuje... Opet sve je to od coveka do coveka, secam se tvog free-a muljaz. I malo mi je cudno da ti kao bivsi vlasnik takvog "fabrickog" primerka, preporucujes i sugerises tamo neki motor samo zato sto je sa foruma. Ali ok, postujem...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Rekao bih da gume imaju jedno dvajes godina, far treba da se otvori i da se opere (kako je vec pisano u ovoj temi), plastike sminkane sa onim sjajem. Treba to pogledati uzivo.

 

A ono jes bolje gledati ovako neki sa oglasa nego kupovati od nekog poznatog. :/

Opet je bolji od ovog sa foruma (ako se ne varam koji je). Gume mogu da imaju 4-5 ili 10 to se od oka ne moze videti. Sto se tice fara ne vidim nista posebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ne vidis far zato sto ne znas o cemu se radi. Ako se malo razumes u gume onda ces videti. Pirelli MT 80 je model koji se ja mislim radio pocetkom 2000, pa negde do pre 2010.

 

Inace, moj motor je imao sve fabricke nalepnice, ali je bio farban u fabricku kolor semu. Nije ceo, ali skoro. Imao sam negde slike i zbog cega. Pojedini delovi su matirali i delovalo je bas ruzno.

 

O svemu ima traga na forumu. Moj komentar je bio zbog toga sto sam ja valjda jos uvek naivan i mislim da ljudima ovde moze da se veruje na rec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Respect za stav da treba kupiti motor na osnovu toga sto je na slikama iz ogalasa, umetnicki slikanih iza zbunja, u originalnoj kolor semi, a ne neki tamo farbani (mozda i iz cistog vizuelnog hira) kom se, daleko bilo, manje vise zna istorija zadnjih 4-5 godina. A pritom nisi ni sa 15 metara daljine uzivo pogledao ni jedan ni drugi. :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Stvarno ne znam u cemu je problem sto mi se ne svidja taj motor od kolege... Postoje stvari koje vidis na oglasu i znas da nisu za tebe, a i one koje bi pogledao uzivo, pa da vidis o cemu je rec. Nisam nikad u zivotu kao i vecina Srba imao dovoljno novca da sebi ispunjavam hirove, pa mi zato ne odgovaraju farbani motori u tom smislu, sta da radim...

Ali sve vreme masimo poentu, ja sam na cistom Srpskom pitao sta mislite i da li nesto znate o konkretnom motoru sa oglasa??!! Isto tako sam se raspitao i na drugim mestima, kod starih bajkera i drugara iz moto kluba... Ispostavilo se da je motor iz Nemacke uvezao covek iz Uzica, clan mk Uzice i da ga proletos prodao ovom "umetniku" iz Leskovca kako kolega Kosooki kaze, koji usput ima 56god i takodje je stari bajker. Tako da vidite, do neke info moze uvek da se dodje, samo kad ima dobre volje i dobrih ljudi. Motor idem da gledam sutra, a vama hvala u svakom slucaju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Nema potrebe da se uzrujavaš. Odluka je tvoja, a nisam video nijedan nedobronameran savet ovde. Ja ću ti dati još jedan. Pogledaj uživo što više primeraka, pa čak i one koji ti se možda ne sviđaju. Uživo, bez predrasuda i iz prve ruke sve to može da izgleda drugačije nego na oglasima.

 

 

Kupujući svog Winda sam pogledao i 6 drugih, a dodatno gledao/provozao još par koji se nisu prodavali da bih stekao što bolju sliku o motoru i o tržištu za isti. Na kraju jesam kupio motor koji nije bio sa foruma. Međutim, moram da primetim da su oglasi kolega sa foruma bili generalno verodostojniji od ovih drugih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Ja sam sa druge strane video najmanje dva maliciozna komentara, bez svrhe i cilja... Medjutim, ne uzrujavam se, naprotiv. Dugo sam na forumu, navikao sam na slicne ispade, samo ne u ovoj temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Naravno, kao sto to uvek biva, svako pitanje za konkretni oglas se zavrsi zatrpavanjem drugim oglasima :).

Time sto smo komentarisali Savin oglas smo samo iz najbolje i najiskrenije namere, i prema tebi i prema Savi (koji na zalost prodaje jer zeli nesto vece, brze i lepse cime ce da vija devojcice po selu :D, a ne da se ratosilja slomljene krntije), hteli da preporucimo motor koji ovde na forumu znamo vec unazad prilicno vreme (Nemanja motor takodje zna i uzivo), kao i vlasnika, a ne da te ucimo sta treba da radis sa svojim novcem ili ti nedaj boze uvaljujemo nesto. Na kraju krajeva, novac je tvoj i gurnuces ga i u wc i pustiti vodu ako zelis, ali ovim smo dosli na ideju da se jednim udarcem rese 2 problema. A koji god da kupis, nama ni iz dzepa ni u dzep, osim sto bi Sava mozda castio koje pivo za provodadzisanje :D

Naravno da se o ukusima ne raspravlja, meni licno se Savin motor veoma dopada. A isto sam ga kao ti sad ga zaobisao jer nije u originalnoj farbi i izgleda se zeznuo. Ne zato sto je moj los, cak naprotiv, ali mi se vizuelno Savketov bas dopada. Toliko da razmisljam da i sa svojim nesto slicno uradim. A pritom je izgleda isto dobar primerak.

 

Isto ti dajem Dmitrov savet da probas sto vise motora, jer ces time najbolje steci utisak kako dobar primerak ovog motora treba da zvuci i ide, a ne da se zaleces na prvi koji ti se svidi. Ja sam tako uradio, ali sam srecom ubo u centar, sto ne mora da znaci da ce se i tebi desiti, a ako kupis los...

Komentar za "umetnika" sam dao jer se i sam amaterski malo zanimam fotografijom i dobro znam kako se istom budzi dobro, a sakriva lose.

 

Zelim ti srecu pri kupovini i unapred dobrodoslicu u klub jednog totalno nepravedno nepopularnog motora.

 

I nisi rekao na cistom Srpskom, fale ti " ć, č, đ, dž, ž, š" :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Hvala na lepim zeljama, pre svega. Sad ovo vec lici na drugarsku konverzaciju i prepisku...

Vi ste mene zaboravili, ali ja sam imao free-a pre jedno 4 godine i kao kolega Sava koga ovim putem pozdravljam, sam hteo brze i bolje... Medjutim posle Majskih poplava i smanjivanja budzeta nakon prodaje prethodnog motora, jedini logican korak u ovom cenovnom opsegu bio je da se vratim na ovaj divan, zahvalan jednocilindras :)

Idem sutra da vidim ovaj sa oglasa, put nije mali i idem bez iluzije da me tamo ceka nov motor..

Javljam boze zdravlja kad se vratim, koji je bio ishod, pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sam sa druge strane video najmanje dva maliciozna komentara, bez svrhe i cilja...

Opet nisi video dobro. Ja nisam hvalio ovoga sa foruma jer, niti znam ovoga sto vozi, niti znam ovog sto je vozen :) Samo sam kontao da treba uzeti u razmatranje. Cena je kod svih diskutabilna stvar, zato sto neko stavi neku jacu misleci da izvuce sto vise (ako mu prodje), a neko stavi odmah onu ispod koje ne ide (Kad sam resio da prodam mog tako sam uradio. I predhodna dva isto) i to je to. Zbog toga treba sve opcije uzeti u razmatranje i pitati, raznih prodavaca ima

 

P.S. Ne znam kako se zavrsi na kraju prica sa kolegom iz Cacka, ali onaj njegov je bio top stanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Sunce vam vase sta uradiste a covjek samo pitao za misljenje o motoru iz oglasa 1oda.gif

Ja ne znam ni o jednom nista ali mi se svidjaju oba. Ma da malo vise ovaj sa foruma ali samo ovako estetski.. U svakom slucaju koji god da kupis srecno se vozio i pohvalio se ovdje nama 1jee1.gif

 

 

 

 

Nego, da li se iko vozio na Bozic? 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

13.decembar 2014.

Sam.

Obudovac, Šamac, Republika Srpska.

post-33066-0-51974900-1419858441_thumb.jpg

 

Kolega kada opet zalutas u ove krajeve javi se slobodno 0namigivanje.gif

 

 

Jel free ima ili nema lampu za ulje?

 

Nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Hvala na odgovoru za lampu ;)

A motoric ovaj iz LE sam pazario :)

Nije los, nije ni nov, ali me dovezao 300km bez frke i ima puno potencijala da bude odlican, za meni prihvatljivu sumu novca..

Muljaz je bio u pravu, gume Skorpion dot03 :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Ni u najavi

Kolega iz Cacka prodao svoj iz finansijskih razloga kolegi sa foruma i nadam se da uziva. A kolega muljazu hvala za madgard i pivo u Cacku jos nismo popili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Vuleta, nadam se da nisi kupio taj motor samo nama da zapusis usta :D.

Daj slike, daj malo reci.. :)

 

@muljaz - vidis ti to, ni 100km nam nije daleko ne bi li se ogrebali za vopi i besplatni deo :). Ko te sljivi kad ne umes da uzvratis posetu :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja