Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Drugari,

 

treba mi mala usluga. Da li neko od vas moze da skine sediste, uslika i okaci fotografiju? Naime, treba mi fotografija bravice koja zakljucava sediste.

 

Hvala unapred.

 

Pozdrav,

 

Vlada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

Jok, digitalna sertifikovana, bazdarena kineska vaga koja je postavljena na idealo zalepljeni parket i merenje je uz komisiju vrseno u idealnim atmosferskim uslovima :P

 

recaxne, winda mozes da podignes, neka nemanja okaci neku svoju fotografiju na motoru da vidis da li ima neke teske disproporcije ili ne. Moras nam reci kakvo putovanje imas na umu, da bi na osnovu toga znali sta da preporucimo. Sto se same visine tice, TDM cak ima najnize sediste, tako da ne znam bas kakvom komforu sto se toga tice mozes nadati, moras sesti i probati.

 

 

 

planiram putovanja kako u srbiji tako i izvan (npr moto gp u italiji, ceskoj gde sam vec iso busom i bilo je ludilo 1jee1.gif, letovanja itd...), zato trazim nesto udobno da mogu da vozim par stotina kilometara bez prestanka i bez problema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

pa najbolje bi mi lego v-strom ili varadero 1000 ali sa mojim budzetom mogu da kupim jednu polovinu od ovih motora 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Kupi zadnju polovinu, snacices se vec za neku prednju viljusku :). Jesi li razmisljao o Fazeru ili nekom slicnom motoru, ako vec nemas nameru da silazis nigde sa betona?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

pa gledao sam diversion-a ali nista ozbilno nekako mislim da su manje udobni za dugu voznju od ovih koje gledam ali mozda se varam... A ne planiram da idem po sumskim putevima tako da mogu i takvi motori....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

da! izvinjavam se... Hvala vam ljudi kad probam ova nekoliko modela koja sam naveo i ako me wind zainteresuje javicu se opet...

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Caos drugari,da se pohvalim,narucen vizir kod Ivana1zdravo.gif Samo,danas razmisljao nesto,i jbt,setim se(degen!!) da sam saobracajnu nalepnicu zalepio za vizir 0zbunjen.gif E to je glavni problem,da li ona moze da se skine,pa da se prelepi na novom viziru,ili postoji neka procedura za dobijanje nove nalepnice? Nisam pametan,slucajno mi je palo na pamet,a ispostavilo se kao ne bas zanemarljiv problem...

Postavio bih temu ,u "Opste teme' ,kontam da neko sigurno zna,ali nemam dovoljan broj postova,pa ako nekog ne mrzi,bio bih zahvalan....1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Izvadis regularno novu, mislim da je oko 700 kinti. Ja sam celu prethodnu registraciju odvozao bez nje, bila mi je oprana u jakni i nisam mogao da je zalepim a ne bih da iznosim razloge zasto nisam vadio novu. Ni sad je nemam nemam nalepljenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Ja sam prošle godine zeznuo nešto s nalepnicom ( pogrešne strane sam spoio ) i otišo u MUP da izvadim novu. Tad je nova koštala 2800 din. Samo sam se okrenuo i otišao, a tu " pogrešnu " nalepnicu nosio sa sobom. Nisam imao neke probleme, a zaustavljali su me dosta puta. Samo da naglasim, radi se o kombiju !

Iseci parče vizira s nalepnicom i nosi to ispod sedišta... !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Meni su samo jednom gledali nalepnicu, i to skoro bas. Da situacija bude smesnija, imam 2 nalepnice, jedna stara na viziru, koju nisam skinuo i nova koju sam zalepio na plocu koja povezuje krakove viljuske :). I nije mi pravio problem

 

A nemoj seci fabricki vizir, mislim da ti je gre'ota

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Dule je u pravu, ne seci vizir ako nije slomljen. Nas trojica ti nismo bas najbolji primer za to :-) najbolje je sve po PS-, izvadis novu i nalepis na novi vizir koji je otoran na alkohol, aceton, nitro razredjivac, PUR penu, ulje za kocnice, mast od przenja... Ne znam sta sve Ivan nije nabrojao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Namerno sam sacekao sa odgovorom,da bih se raspitao u vezi nalepice,i kao sto je gore receno,cena je famoznih,2975 din za novu.Sto je po meni,van svake pameti..Moracu da smislim nesto.Jos mi je Ivan rekao,da ne radi vizire na slepo,nego moram sa motorom doci kod njega,znaci cak iz Pn-a,do Bg-a..jes nezgodno,nanu mu....Pretpostavljam da je i vama uradio ovako,naravno,znatno je lakse(citaj jeftinije) kada ste vecinom iz Bg-a.;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ne mogu da verujem da toliko kosta..

I ako pristane da ti uradi pa ti sam da busis rupe i montiras, postoji velika verovatnoca da ces nesto zeznuti pa je za tebe je bolje da dodjes motorom. Znam coveka kojem je tako radio pa mu je puko vizir kad je busio rupe za montazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Hvala puno na informaciji,znam sta mi preostaje..;) Polako,klaj klaj ,i nadam se da ce biti bolje,jer je pravo mucenje voziti sa ovim fabrickim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Druze teletabise, ti si da prostis mnogo razmazen :-) Teraj to i ne kukaj, bio je ovde na forumu jedan Deki, njemu pola delova poodpadalo sa motora, zadnja guma celava do zica, lupa lanac u masini, kad mu je otisao semering viljuske poplavio je garazu a ti se zalis na fabricki vizir :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

E moj Savke, trebalo je da se organizujemo i juce da idemo na kosidbu na Rajac pa nista. Sigurno cu ici u tvom pravcu pa cu svratiti. S sad mi molim te reci sta je krtog, nikad nisam cuo za taj izraz :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja