Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Plavi Banditos 600s

Hehehehe stvarno je ludak, pa ja sam nabavljao delove za generalnu original japanske a on misli da ne može far i točak.....

Dao ga za 1000 e , 2001 god sa pravih 27 000km,od velikog servisa nije presao 2000,do pre neki dan bio je neogreban,steta sto nisam stigao da ga slikam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Kakvu posluku porati :).

Aj prvo reci do kakvih si zakljucaka sam dosao i pitaj sta te konkretno zanima, pa onda mi da damo odgovor, sud, ispravku ili savet. Ali verujem da cemo se svi i objektivno i subjektivno sloziti da mudro razmisljas :).

 

A za prodaju takvog motora za samo 1000e, zaista mislim da se zeznuo :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Pozdrav svima1zdravo.gif.Razmisljam o kupovini ovog motora,i zanimaju me vasa,naj svezija iskustva1moto3.gif.Kako se vama pokaza do sada.Gledao sam i druge motore koji su bili u opciji Aprilia pegaso 650 i kawasaki kle,ali sam se odlucio za Freewind-a,pa reku da pitam.Sve sto sam do sad video procitao,mislim da se necu pokajati

 

Ne znam kakva te tačno iskustva interesuju? Kada sam ja gledao šta da kupim kao nekom kvazi početniku mi je bila bitna pouzdanost obzirom da je reč o polovnjaku. Bojao sam se da teško stečene pare spucam u neki krš. Mislim da ćeš tu sa Freewindom teško pogrešiti, mada ne treba izgubiti iz vida da ipak kupuješ polovan motor i da se četvore oči pri kupovini i korektno održavanje posle podrazumevaju.

Tada sam dosta gledao i nemački forum o windu i našao temu u kojoj je jedan višegodišnji vlasnik detaljno upisivao sve što je radio na održavanju. Čovek stvarno održava mašinu po propisu, ali se i dosta vozi. Sada je već pregazio preko 170.000km i mašina mu je i dalje u jako dobrom stanju, a to je prilično velika kilometraža za jednocilindričnu mašinu.

Uostalom i sam Suzuki veruje u taj dizajn pa i u 2014. godini i dalje prodaje DR650SE (koji je brat blizanac Freewinda) kao opciju za jednostavan i pouzdan enduro i to bez bitnijih izmena posle 1996. godine.

 

E sad, to što nećeš često posećivati majstora ne znači da ćeš biti zadovoljan motorom jer to pre svega zavisi od tvojih očekivanja pa je bitno da to prvo definišeš. :neznam: Bilo je situacija kada sebe uhvatim kako na pravcu na autoputu pomislim "e da mi je sad još 50ak konja". Ili na makadamu uz planinu pomislim "E da mi je motor lakši jedno 30-40 kila..." Tako da je moje najsvežije razmišljanje na isteku sezone: kako bi bilo dobro da mogu da Freewinda zamenim za jedno 3-4 druga motora pa da biram koji ću da vozim zavisno od prilike... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Đole je jedini ozbiljan ovde.... Mislim ds je Zemmun opstina sa najvise Freewind - ova pa slobodno ko god je u blizini neka se javi pa da mu lepo sve u brk saspemo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

To se podrazumeva :)

Nego drugari jel neko od vas sa vetropirima zainteresovan za ovaj auspuh sto imam na mopedu, moze za vas popust pocek sta god. Dajem ga sa cevkom koja ulazi u granu, znaci samo da se namikiri i teraj :) Prvo da pitam vas, pa ako nema zainteresovanih ide u oglase

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Hehehe bićete blagovremeno obavešteni ;-)

 

Ima li kakvih novosti? :)

 

 

Sve ima svoje prednosti i mane..npr fabricki auspuh je idealan za svaleraciju :lol:

 

Ja sto sam se svalerisao, svalerisao sam se...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Evo kad me prozivas onda da dam i zvanican odgovor :-)

 

Od sledece sezone mog freewinda ce terati Duletov ortak Milos. ZeLim mu bezbroj bezbednih kiometara.

 

A sto se zvuka tice ne bi a tu nista dirao. Ti si odavno res pecen tako da od svaleracije nema nista :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Evo kad me prozivas onda da dam i zvanican odgovor :-)

 

Od sledece sezone mog freewinda ce terati Duletov ortak Milos. ZeLim mu bezbroj bezbednih kiometara.

 

A sto se zvuka tice ne bi a tu nista dirao. Ti si odavno res pecen tako da od svaleracije nema nista :-)

 

Pečen govori pečenom ! A kad će to pečenje ? I svadbarske sarme...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Dobrodosao u sektu. Ko te nagovori da se zajebes i kupis ovaj motor? :lol:

 

Potvrdjujem sve sto je Nemanja rekao pogotovu deo gde je Dule pecen 1aha.gif

 

Ti bi mogao da promenis podatke, ne vozis vise ono cudo sto se vozi na ulje :D

 

Nego, kakve se to sarme pominju?? Nemanja priznavaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Koliko se ja secam ovde vaze neka pravila...Ko udje u sektu placa pivo,ko izadje iz sekte opet treba da plati vopi...tako da Nemanja javi se blagajniku :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Kosooki se pokazao kao dobar "provodadžija" ! Dule, jel imaš ti još tih ortaka...?

 

Da li si mislio da cu nekoga ko mi je ortak nagovoriti da kupi BMW? :lol::P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja