Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

pozdrav drustvo!

posle duzeg razmisljanja odlucio sam da kupim freewind (neka izgura koju godinu dok ne skupim kintu za V-Stroma) nasao sam jedan u Novom Sadu, zvao sam coveka kaze da je sve ok da je redovno odrzavan, on mu je radio alnaser, vilu.. jedino sto bi trebalo da se promeni jesu lanac, lancanici i prednja guma (ali to je potrosni materijal) i cena mu je ok 1400e s tim da on plati prenos...

evo linka:

http://www.kupujemprodajem.com/suzuki-freewind-7282431-oglas.htm?filter_id=33321298

 

kako vam se cini? i da li ima neko od vas iz Novog Sada posto se ja ne razumem toliko oko samog motora pa da ga pogleda samom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Mane su da nema plastike na zadnjem tocku i sto je farbana maska auspuha, sto znaci da je mozda nesto bio na boku, al opet, sve fabricke nalepnice su tu.

Dobre strane su sto ima crash bas i centralni nogar.

To sto je radjen alnaser, verujem da misli na dekompresor koji prosto pre ili kasnije (obicno kasnije) crkava, je dobra stvar, ali treba da se obrati paznja na kilometrazu koju je zaista presao, jer to na 42k tesko da umre. Fale tegici volana, ali u krug ovako po slikama motor deluje skroz ok.

 

U svakom slucaju, ako kupis motor, nacices mu mane jer ne postoji motor bez mana, ali sam vise nego uveren da ces biti zadovoljan Feewindom kao paketom.

 

Srecna kupovina, koleza :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Meni je nesto poznat ovaj motor sa slika. Nemoj me drzati za rec, ali kanda ga je neko isao da gleda i nije imao pozitivne utiske. Mozda i gresim, svakako bi trebalo ga pogledati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

a kazite mi da li mozda znate nekog majstora (ili nekog od kolega) u NS? posto se ja stvarno ne razumem toliko da mogu da ga probam i da vidim da li je masina u dobrom ili losem stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ne znam dal je Savke raspolozen da se provoza da ga pogleda, mislim da mu je on najblizi. Ako si u BG javi se da vidis par komada koji bi trebalo da su ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

najverovatnije necu da kupim ovaj... malopre oko 11:30 stize mi poruka od ovog lika koji ga prodaje i kao izvini sto se ovako kasno javljam ali ipak mislim da je cena od 1450e ok i ne bih ga dao za nize, a dogovorili smo se na 1400e i on da plati prenos ili da ga odjavi... nije do 50e ali ne volim da kesim dogovor i ako on tu nije od reci kako da mu verujem za motor a ako nije dobar treba da dam oko 4-5000din za kartu busom i ceo dan maltretiranja i klackanja...1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Druze ako je resio da ga proda dace i za manje veruj mi. Mozda bi uskoro mogao i do Cacka da se provozas mozda napravis trgovinu :-)

Deki je isto pricao da ce da prodaje svog da bi uzeo noviji auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

Ako ima neko da pogleda neka pogleda, pa ako valja, ti mu se pojavi sa 1400, pa on ne mora da uzme ako nece ;)

 

 

 

 

ja nemam nikog ko bi mogao da ga pogleda to mi je i najveci problem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

http://www.polovniautomobili.com/oglas3790905/suzuki_xf_freewind/

meni ovaj motor obecava, mozda je neko od vas dobrih ljudi vlasnik :takoje:

Ovaj izgleda bas dobro na slikama koliko sam ja mogao da vidim na telefonu. Ja predlazem da ogvog pogledas, onaj iz Cacka je neozbiljan :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

U subotu pala vožnja s Duletom po Čačku i okolini, istina praseless :ups: . Freewind ko stvoren za planinske puteve. Na jednoj uskoj vijugavoj deonici je bila oštrija vožnja, pokušao da pratim Duleta i us*'o se živ :care: . Valjda će biti još neki ovakav vikend do kraja sezone. :moto3:

Pogled s vrha Kablara, nažalost slikan telefonom.

post-26433-0-05832600-1382338459_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Najlepsi deo voznje je bio ovaj uspon.

 

https://maps.google.rs/maps/ms?msid=202158857351237090387.0004e9407afe0be14058e&msa=0&ll=43.926799,20.207248&spn=0.027787,0.066047

 

Ooooopaka supermoto deonica koja nikako da mi dosadi, moracu da vas vodim :). I na kraju kao grand finale pogled sa fotografije i ostatak panorame koja oduzima dah :).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Samo nek potraje ovo lepo vreme :-)

Djole od dvih si dobio pohvale kako dobro gvintas po krivinama, niko ne veruje da ti je prva sezona

 

Pa i nije prva sezona, već druga. Samo što prve sezone nisam vozio :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja