Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Đorđe jesi ti to vozio neregistrovan motokultivator bez kategorije po Šumadiji? :-D

 

Šta ću, mora'la sam, vama je možda smešno, ali ja sam mora'la... :D Šalu na stranu, nazire se krej epopeji sa kategorijom, ali do tada se uvežbavam u ovakvim vožnjicama. Inače bilo je pravo uživanje izuzev možda jednog dela po makadamu koji ranije nisam zapamtio kao problematičan. Onako neka nezgodna kombinacija tvrde pa meke podloge koju je nosila voda. Malo je zadnji kraj tonuo i vrckao više nego što sam očekivao, ali sve u svemu ok.

 

Koliko je zeznuto podešavanje sajle kvačila i kako se to radi, malo bih povećao prazan hod kod svoje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Bacio sam oko na tu temu ali ne mogu da pomognem kolegi...drgar vozi DR ali nije se to sada zalio na ovakve probleme... :neznam: Nego,ja sam danas posetio majstor Roberta u Adi i porucio auspuh za svog vetropira :moto3: :moto3: :moto3: Grmljavina u najavi :rat3: ostaje samo jos da pricekam par dana da me Robert pozove da odvozam motor na ugradnju.

Odlucio sam se za ovaj model

kepab145resize.jpg

kepab143resize.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Djole mnogo se ti zezas ;-) Kad doteras moped namesticemo sajlu, to je bar laganica.

 

Nije isti agregat na DR-u i na Freewind-u, ali u sustini ako zemljak otvori masinu onda ce znati najbolje sta ga ceka, a to mu se ne isplati da radi ako nema bar 600 evropskih na kamari.

 

Savke auspuh odlicno izgleda, kad budem isao za Madjarsku svraticu da cujem kako grmi :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ljuuuudi,malo pre sam se vratio iz Ade od Roberta.Auspuh namontiran,kez jos ne silazi sa lica :moto3: Slike kacim sutra posto je vec bio mrak kad sam stigao kuci.Motor mnogo lakse "dise",povlaci bolje iz nizih obrtaja i vibracije su prilicno manje a i svi se okrecu na ulici :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Ček, za nas neupućene, Nemanja, je li ovaj kao tvoj ili tiši? Ovako na snimku mi se baš sviđa, pretpostavljam da je uživo još bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ne moze to nikad da se oceni sa snimka, meni deluje tisi mada ne mora da znaci da je tako uzivo. Ajde Djole polazi vise da idemo da posetimo Savketa i uverimo se uzivo :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Sigurno je tisi od Nemanjinog,ali daleko bucniji od fabrickog.Ima dosta dubok zvuk,ja sam prezadovoljan.Ako ste voljni slobodno se provozajte do Beceja,mozete i za 2 nedelje,tad nam je moto skup! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Dolazimo na moto skup ako nam obezbedis kamp da imamo gde da prilegnemo kad se obeznanimo :-) Salim se, ja cu svrnuti kad budem isao za Segedin, to ce vrv biti sledece nedelje

 

Dule potpuno si u pravu, zvuci suptilnije od mog ispuha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Evo i ja malo da se pohvalim. Juce ugradio novi vizir, videcemo kad se prolepsa vreme kakav je u voznji. Inace u pitanju je kopija Givi vizira za Suzuki Freewind

 

979724_10200366021807781_1683886472_n.jpg?oh=dbf92c464a8cfa1b504446e8f2df5380&oe=51A8F69E&__gda__=1370096227_ce53842cfd27d0dc292f736aa77665f6

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Trese li kacigu ? :D

 

100e je samo top,plus 30e je grana,db kiler i ugradnja.Mislim da je cena krajnje korektna :neznam:

 

Lepo izgleda, ali mislim da ce sacekati neko vreme taj projekat :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Na 190 km/h mi se javljaju neke cudne vibracije i vrtlozenje vazduha oko kacige (na koga ti ovo lic) :-) salu na stranu ja sam vozio nekih 30km i nisam primetio neku bitnu razliku u voznji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja