Jump to content

Moto Zajednica

Transalpinijada 2011

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Pozdrav drugari, posto se pojavila ideja o susretu TransAlpinista, predlazem da diskusiju u vezi ovoga nastavimo u ovoj temi i da se polako i natenane dogovorimo o mestu i terminu susreta. :) Svako ko ima bilo kakvav predlog ili ideju u vezi ovoga, moze slobodno da je iznese. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12252 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Taman sam hteo to da predložim u TA temi 0namigivanje.gif Mnogo nas ima, mnogo smo jaki i trebali bi negde da se izorganizujemo a onu temu o Transalpu ostavimo za tehnička pitanja i iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ja cu za sada samo da se prijavim, a ako mi obaveze dozvole i da se pojavim (i naravno da pomognem) neku "manifestaciju"! :zdravo::bacikosku:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Kao sto sam vec rekao, moj predlog, sto se tice lokacije, je definitivno planina TAra (sto je i logicno ;)) a sto se tice termina mislim da bi bilo najbolje tamo negde kraj jula-pocetak avgusta.

 

Evo i mog predloga:

Sto se tice lokacije i termina, definitivno predlazem planinu Taru krajem jula ili pocetkom avgusta u trajanju od 3-4-5 dana ;). Smestaj u vikendici/ama ili kamp varijanta na Krnjoj Jeli, koja se nalazi izmedju Mitrovca i jezera Zaovine. Klopa/piće u svojoj reziji ili u restoranu na Mitrovcu, koji se nalazi na 1-2 km. Sto je jako bitno tu imamo i prodavnicu, sto je inace dosta retko u ovom delu Tare...

Sto se tice izleta i voznji, predlazem sledece:

- Voznja oko jezera Zaovine

- Voznja sumom od zaovina do predovog krsta , Biljeskih stena I vidikovca zvezda

- Predov krst – kanjon Dervente- perucacko jezero

- Perucac- Mitrovac

- Voznja od mitrovca do vidikovca Banjska stena

- Izlet do najvisljeg vrha Tare- Kozji Rid (1591 m)

- Voznja do Kaludjerskih Bara

- Voznja sumom od Krnje Jele do Mokre Gore

...... itd, itd ;):zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Vidim da si prilicno razmisljao o ovoj temi... 0takoje.gif

Ja bi samo predlozio da se cela stvar mozda odigra ranije, i da se njeno trajanje smanji na 2 dana tj. jedan lep vikend na Tari! 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Zeljko, pa tako moze da se predlozi i ZlaTAr.:zvizduk:

U svakom slucaju dobra ideja, samo kao sto kolega rece, mozda je preporucljivije na dva dana (ili da se dodje u petak posle podne). Ja i ako izadjem iz sekte, pojavio bih se da vam zakuvam loncice...:moto3:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

U zavisnosti od termina cu ici, ali svakako pratim i podrzavam.

 

Mislim da bi tura trebalo da bude vikend eventualno petak, subota, nedelja. Takodje mislim da treba da bude lepa tura ali ne insistirati na previse km vec da dosta bude druzenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Tako je!!!! Braco!!! Sluzbeno samo!!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Vikend je resenje!!! Petak posle svih obaveza i celonedeljne vreve, skupimo se i imamo celu subotu i nedelju prepodne! Moze i neka kamp varijanta 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Kao sto sam vec rekao, moj predlog, sto se tice lokacije, je definitivno planina TAra (sto je i logicno ;)) a sto se tice termina mislim da bi bilo najbolje tamo negde kraj jula-pocetak avgusta. Evo i mog predloga: Sto se tice lokacije i termina, definitivno predlazem planinu Taru krajem jula ili pocetkom avgusta u trajanju od 3-4-5 dana ;). Smestaj u vikendici/ama ili kamp varijanta na Krnjoj Jeli, koja se nalazi izmedju Mitrovca i jezera Zaovine. Klopa/piće u svojoj reziji ili u restoranu na Mitrovcu, koji se nalazi na 1-2 km. Sto je jako bitno tu imamo i prodavnicu, sto je inace dosta retko u ovom delu Tare... Sto se tice izleta i voznji, predlazem sledece: - Voznja oko jezera Zaovine- Voznja sumom od zaovina do predovog krsta , Biljeskih stena I vidikovca zvezda- Predov krst – kanjon Dervente- perucacko jezero- Perucac- Mitrovac- Voznja od mitrovca do vidikovca Banjska stena- Izlet do najvisljeg vrha Tare- Kozji Rid (1591 m)- Voznja do Kaludjerskih Bara- Voznja sumom od Krnje Jele do Mokre Gore ...... itd, itd ;):zdravo:

 

 

Šta ne bi bilo logično da je transalpinijada na Transalpini?? :lol:

JA sam u tom periodu najverovatnije na Transalpini,tako da meni odgovara :D

Moj predlog je da bude malo ranije i mislim da su petak,subota i nedelja dovoljni.

 

Ko bi prolazio kroz Kraljevo,hm,nek zaboravi magistralu ol avej do Tare :hej: :hej: :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Mislim da je za nas koji smo "malo zabaceni" bolje da se okupimo u petak,pa da imamo celu subotu fraj.U nedelju bi valjalo krenuti kucama na vreme,da bi stigli do ponoci :)

Govorim iz zadnjeg iskustva.Jednostavno ima mnogo usputnih mesta za kafu i klopu 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Sto se mene tice naravno da moze! Kao sto kaze u naslovu... susret vlasnika i ljubitelja TA :)

Ne znam samo kako ce ti ostatak ekipe iz sekte oprostiti ovo zastranjivanje... ;):moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sjajna je ideja o okupljanju na nekoliko dana, tu nemam šta da dodam osim da se priključujem. No mislim da nije loše praviti jednodnevne ture i okupljanja makar lokalnog karaktera. Tako bi se ljudi iz komšiluka upoznali ranije i imali bi više vremena i raspoloženja za nova poznanstva iz drugih krajeva. Ja sam skuterom sa suprugom išao na jednodnevnu vožnju na Taru tako da ni tolika kilometraža nije problem za jedan dan. Mi u Beogradu imamo lep itinerer do Kosmaja preko Baba, ili do Mladenovca, tako da možemo i po podne da se družimo. I naravno, voleo bi da pozovemo i našu AT sabraću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

Ljudi, da li je neko jos zainteresovan da ide na neku voznjicu za sada u prici smo Vuleta sa foruma i ja...pa rekoh ako hoce jos neki "Transalpinas" :D da se dogovorimo za neku turicu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja