Jump to content

Moto Zajednica

Nova saobraćajna isprava

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Zamislite koliko gube firme koje se bave međunarodnim transportom zbog čekanja na saobraćajnu. Imaju li oni neki prioritet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

@scubo

 

Pa cakaj jel bio red ili ti je uzela papire i radila ih 4 sata?

Zanimljivo je da su tete koje su bile u Januaru na salteru sada u sobi 3a gde se uzimaju saobracajne meni je uradila za 15 min.... a uz to i lepa snajka neudata :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: BG

ja sam isto imao sreće u ljermontovoj. uleteo pre neki dan kad nije bilo gužve i pola sata kasnije izašao sa novom tablicom. za saobraćajnu kažu da ne treba ponovo da se čeka nego se na nekom drugom šalteru podiže

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5517 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Taman smo se resili muke oko licne karte i pasosa, ali su nam gospoda iz MUP-a smislili novo "iskusenje"...daboda oni cekali u ovim redovima do kraja zivota!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: NBG 63 blok

 

 

Ma joooook... >:(

 

Četiri sata sam čekao u Ljermontovljevoj da se desi neko čudo. Četiri sata života sam izgubio a nemam pojma zašto i šta sam čekao. Predao sve papire i rečeno mi je "sačekajte". Četiri sata kasnije mi je šalteruša dala tablicu i papir umesto saobraćajne. Pa da ga je sama pravila, napravila bi ga za manje vremena. A tablicu bi ja brže napravio grickalicom.

 

I sad treba ja da ih zovem i pitam kad da dođem po saobraćajnu i opet čekam u redu kao par ljudi koji su uredno stajali sa mnom i čekali svoje saobraćajne. Bruka i sramota šta nam rade. Osećam se kao da mi se cela panduracija posrala na vr glave iz čistog hira.

 

Grickalicom hahaha :)

a ja sam otisao po saobracajnu posle 20 dana recimo i kada mi je gospodza brate salterusa dala mislim saobracajnu, provalio sam da mi nedostaje jedno slovo na broju sasije.Reklamirao sam odmah, kaze ona meni potpuno ste u pravu !!!! Dodjite za 20 dana po novu hahahaha

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 594 postova
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tenere

 

2) Na poleđini obrasca nalaze se rubrike sa tekstom: "Vrsta vozila", "Marka", "Tip i model", "Boja vozila", "Broj šasije", "Godina proizvodnje", "Radna zapremina", "Snaga motora", "Masa vozila", "Nosivost", "Broj sedišta", "Broj mesta stajanja", "Broj osovina (za priključna)", "Datum prve registracije" i "Napomena" (sa podrubrikama: "duplikat" i "ograničenje otuñenja do"), ispisanim u šesnaest redova, na srpskom jeziku, ćiriličnim pismom i na engleskom jeziku.

 

 

Ovde moram da se umesam, i navedem sta od gore navedenih podataka NE SADRZI nova saobracajna :)

"Vrsta vozila" - NEMA

"Boja vozila" - NEMA

"Godina proizvodnje" - NEMA

 

@GIXXER, ja sam nezvanicno cuo da ni na cipu nema podatka o godini proizvodnje, pa ako je to tacno, samo ce sup posedovati taj podatak u svojoj bazi, a ako je i to tacno, verujem da ce nam drzava izaci u susret, i za simbolicnu novcanu nadoknadu izdavati potvrde o starosti vozila kad dodje vreme za prodaju :D

ako nekom zatreba informacija, danas sam instalirao citac kartica i mup-ov program za citanje saobracajnih dozvola (neko je napisao 'celik', to je program koji cita samo licne karte), saobracajna ipak sadrzi vrstu, boju i godinu proizvodnje na cipu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja