Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Hondu Transalp ili Afriku!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

...Po meni, bolje je kupiti ovde jer za nekoliko stotki ne vredi rizikovati.

 

U ovome se apsolutno slažemo. A što je najinteresantnije, u zadnje vreme su čak motori JEFTINIJI kod nas nego na zapadu. Posebno važi za Afrike, kod nas su cele pale, ali napolju i dalje drže jaku cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: HONDA XL 600 V TRANSALP

Pa da ali slike nigde nema kao ni drugih ponuda, izgleda da niko ne zeli da prodaje TA.

TA 91 GOD ODLICAN ROL BAR KOFERI (3 kom)stitnici za ruke zadnja guma 90% prednja 50% NOOOV ALI NOV LANAC I LANCANICI SKROZ BEZ ULAGANJA SIPAS I VOZIS 063/277-635

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ha, ovo da shvatim kao kompliment ili ?. Kako je prosao DJUNTA cisto da znam sta me ceka. Ma nasao sam ja motor koji meni odgovara ali fali jos 100-200e. a nikakve korekcije prodavac nece. A i pozajmio se jos para i doslo do kraja vise niko nema a i sve to treba da se vrati, zar ne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

uzmes od jednog sve kada je frka,pa onda od par njih po malo,kada treba prvome vratiti,pa onda one kojim dugujes malo kako te najase tako vracas polako,a uz put jos od nekoga uzmes da ustinis! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

do sada se pokazalo da ko trazi dlaku u jajetu prilikom kupovine motora na kraju kupi jaje a ne motor.

 

prema tome ne fantaziraj mnogu vec put pod noge i pogledaj par motora, povedi nekog sa sobom da bude "glas razuma", i kupuj. :takoje:

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: CBR1000F DUAL

lencuga :takoje:

 

honda je dobra..ja sam vozio afriku prosle sezone..prirasla uz srce...sad vozim nesto skroz drugacije... za te pare sa kojima raspolazes, idi pogledaj, sedi,provozaj sve u enduro fazonu, jer honda nije sve sto se nudi(daleko od toga da je losa)...

a imam utisak da ni to sto si malo probao, nije dovoljno da bi znao sta je bas za tebe...

 

ali opet ti imas svoj ukus i ovo nije namera da ga menjam, vec da malo poteram temu..oduzi se...

i za kraj, sve masine su po kategorijama tu i tamo iste, gledaj stanje motora, a sto mi svi imamo obicaj da ozivljavamo 10-20 god stare motore,kao multikompleksne licnosti, na to probaj da zaboravis...samo ce da odmogne..pozdrav i sa srecom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Pa sa burgmanom ne mogu da sidjem sa druma a moj kraj je prepun takvih puteva i planina tako da gledam tako nesto da kupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ajde pitanje a ujedno i misljenje, cena, utisci i da li vredi kupiti tako nesto sa obzirom da je godina proizvodnje 1990 - AT, cena oko 1800 e. ,godiste 1990 na ime, dve slike sam izbacio na prethodnoj stranici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: CBR1000F DUAL

imas Africu, 1990.god, u BUGARSKOJ, da odes vratis se, poplacas sve,registrujes,servis, i jos da je sve kao na slici, ode to preko 2200e, a mozda i vise..

 

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/yamaha-super-tenera-oglas-4920/

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/yamaha-super-tenera-xtz-750-oglas-4329/

 

evo dve ST, sve je to slicno,koje su 95', izgledaju dobro, i to kod nas, gde mozes da poteras dve ekipe, da dojes 5 puta, da PROVOZAS obe, uporedis,skiines 100e i sl..i ove ST su (da se ogradim, za mene, MNOGO bolje od nekog transalpa)..

 

probaj sve..ima kod nas motora...pozdrav

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6519 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

"Ne diraj mi Deju, k... ću Vam se napiti".:lol:., nije tolko nisko spao da ga poredite sa mnom.:popovanje:.

 

Ja sam preporučio par nekih komada kao neki moj rezervni izbor al ti motori otišli a jedan na koji sam ga uputio na slepo, po priči prodavca, očigledno nije zaovoljavajući. Trenutno, nema ništa u ponudi i bojim se da ćeš čekati do maja kad je najveća tražnja a i cene, mada sumnjam da će ove godine biti skoka u odnosu na jesen. Jesi zvao trgovce?

 

Bugarska, ha, na sajtu stoji svašta. Računaj ovako, minimun državi ćeš da ostaviš cca 400€ i to pod uslovom da ti drugar uradi špediciju ako nemaš, još stotku. Put do Sofije i Dupnice, ne možeš bez 150€ sa sendvičima, a sigurno ćeš zanoćiti, nećeš ići sam...nakupi se još stotka ko ništa. I čime ćeš da prevezeš motor, to košta jedno 200 € il da ga teraš na divlje i ne proverenog uz sve moguće rizike. Na stranu regularnost kupljenog. Opet ti savetujem, uzmi nešto ovde, ako ne Ta zbog para, pa uzmi nešto drugo jeftinije i sigurno u boljem stanju od TA za isti novac. Pošalji mi pp da vidim o kom motoru se radi a neće da ti popusti cenu. I ne zaboravi, šta god i od kog uzmeš, računaj da ćeš odma još neku glavicu da uložiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Hvala brate ti me jedini razumes0namigivanje.gif nije lako kupiti nesto sto ti se svidja a nemas dovoljno kintu. Sve te proklete pare.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6519 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Znaš kako se kaže, sit gladnom ne veruje. Pošto sam nedavno prošao kroz sve, savršeno te kontam. Ljudi vozaju sve i svašta i vele da je to dobro. Drugar mi voza neki motor, često bude iza mene. Sednem ja da probam, ono borba na život i smrt, reko, ti si nenormalan kad možeš ovako nešto da vozaš, a pričas kako mu je super. Od tad idem isključivo iza njega i to na dobrom rastojanju. I kad ja nešto pokudim svoj TA, odma kaže, pa sa svakim je isto. Ma neću bre nešto što ne valja. Vidi, moraš da budeš na čisto da nećeš naći motor potaman u svemu zato što ga jednostavno nema, odnosno retko se prodaje. Računaj da ćeš obrni okreni morati da uložiš nešto tako izaberi nešto što ti se sviđa i po mogućstvu od znanog nekog, sa foruma recimo. Mora da ti se neko javljao sa ponudom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Pa jeste nemogu da kazem da nije bila su tu dve ponude ali sta ja znam jedna nije bila TA dok je ona druga bila ali 91 g. ,znas kako sve mislis da moze da se nadje za tvoje pare nesto mladje ali svako trazi neki svoj interes ja kao kupac a neko tamo kao prodavac. Sad vec pocinje sve da me nervira a sto kaze moja lepsa polovina ona ce da poludi 1lud.gifdok ne kupim motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6519 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

I mene supruga pritiskala da presečem i tako učinih, doduše, da motor nije bio dobar ne bi bilo sile da me namami. Nešto ispod cene debelo, retko se nađe. Meni bio nuđen Versus star par godina sa novim gumama, al bila nedelja, pa 2 dana kiša i snašo se čovek, cena bukvalno polovina od redovne. Bitno je da motor nije skroz grob, da nije pucan i da ne traži baš odma gomilu stvari, na stranu dal nešto lično smeta ili ne, već onako, objektivno, da se malko progleda kroz prste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Da sada u onim tvojim oglasima pronalazim i jedan svoj motor a lik koji prodaje je iz mog mesta i garantuje da je sve ok, sada mi nije nista jasno, u svakom slucaju HVALA TI i ako nesto namirises javljaj.

Pozzz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja