Jump to content

Moto Zajednica

Marko sa Karaburme...

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd / London

...iza pumpe u Marjane Gregoran.

Vidim da ga niko ne pominje a moja dva ortaka odrzavaju kod njega KLE-a i CBR-a 600-tku i puni su hvale!

Jel ima jos neko iskustva sa njime?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Nisam popravljao motor tamo, bio sam par puta za neki savet i da se raspitam za neki deo... Nisam primetio neku guzvu tamo ali je lik delovao skroz OK, hoce i da te saslusa i pomogne, posavetuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Marko održava moju Hondu i ja sam prezadovoljan.  :D

Još 3 ortaka kod njega održavaju motore (GSXR1100-uljara, CBR1000f i Africa) i nemamo nameru da menjamo majstora  :redflag:

Inaèe deèko je jedan od najboljih plastièara na balkanu i zatrpan je polupanim motorima. Upravo je pravio, ali stvarno pravio stranicu za Kawu ZX7R, mogu reæi da izgleda bolje od fabrièke  :wink: .

Za nedaj bože nikome, odlièno radi plastiku i preporuèujem ga svima kojima takva usluga treba.  :kul: .

A dobro saradjuje i sa Jocom sa Karaburme i Nešom iz Višnjice, tako da se može bilo kakav problem na motoru rešiti.

 

Svaka preporuka za Marka  :D  :D  :D  

 

PS: Nije u Marijane Gregoran, nego Patrisa Lumumbe, kod pumpe u Vojvode Micka desno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ja vec dve godine odrzavam motor kod Marka i mislim da je decko VRH. Hoce da pomogne, hoce da posavetuje, hoce da uradi, PA STA COVEK JOS MOZE DA POZELI?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja vec dve godine odrzavam motor kod Marka i mislim da je decko VRH. Hoce da pomogne, hoce da posavetuje, hoce da uradi, PA STA COVEK JOS MOZE DA POZELI?

 

Hoce brate i kacigu da ti rasturi i prefarba  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Sa Markom sam drugar preko deset godina,a smatram da je to dovljno vreme da se neko pokaže i sve samo najbolje o njemu,kao o čoveku i majstoru.

Kamo sreće da je više takvih ljudi na ovom usranom svetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

e ja za decka znam od pre tri-cetri godine jer mi je pravio neke plastike na mojoj nekadasnjoj hondi i odradio ih je extra,i radio je mom drugu ZXR 750 posto se malo polupao i sve je izgledalo ko novo.Meni je takodje pravio osigurac na kacigi posto nema nigde da se kupi(jebem ti Nolan)i naplatio mi je nesto smesno para tipa kao danas 5 eura

Uglavnom sve pohvale i mene ce sigurno opet gledati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Meni je našao bravu za Afriku, i kroz to "druženje" sam stekao generalni stav da je Marko skroz OK. Preporučujem.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Bio sam kod Marka da mi pravi plasticne  zabice za plastike na TA i odlicno je odradio posao! Servis je preselio. Sada je u Visnjici, ulica Visnjicka 97a iza nekog belog servisa za pranje kola posle skretanja za Lesce kada ulica bulevarskog tipa prelazi u obicnu dvosmernu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd, Visnjica
  • Motocikl: Yamaha XT 600 47N

Bio sam kod Marka da mi pravi plasticne  zabice za plastike na TA i odlicno je odradio posao! Servis je preselio. Sada je u Visnjici, ulica Visnjicka 97a iza nekog belog servisa za pranje kola posle skretanja za Lesce kada ulica bulevarskog tipa prelazi u obicnu dvosmernu.

 

Jel se Marko i dalje nalazi na toj lokaciji?

Prosao sam tom ulicom, koja se inace zove Marsala Tita, i video nedovrseni objekat na kome jasno pise 97a, ali ne videh njegov servis.

Dal je servis uopste vidljiv sa ulice ili mora da se zavlaci iza zgrada ...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gasgas ec250

Servis je i dalje na toj adresi - Visnjicka 97a

 

Pedesetak metara od kad se 4 trake Visnjicke ulice sastave u 2. Sa leve strane ulice, iduci ka Visnjici, vidi se metalik sivo ofarbana moto guma bas kod te sive nedovrsene zgrade, posle gume se silazi dole pa levo i servis je sa druge strane zgrade...

 

Jos jednostavnije je pozvati pre dolaska i telefonom se dogovoriti sve... Marko - 064/12-94-007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Marko je KRALJ! Meni održava bandita i trebalo bi da teram motor ovih dana da ga farba i malo zakrpi. Uspeo je da mi spase karburatore a motor posle njegovog servisa leti! Jedini problem je taj što je zatrpan poslom pa mora najava i malko čekanja. Ali vredi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: BG - Autokomanda

Isao sam sa covekom u osnovnu skolu, isto odeljenje (secam se jos smo terali BMX-ove), mnogo dobar momak. Onda smo se slucajno sreli posle 20 godina kod majstora Joce na Karaburmi i saznam da je majstor za motore :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Dobar covek i odlican majstor, a servis se malo teze nalazi, posto mora da se prodje bukvalno kroz prolaz izmedju te dve kuce, a garaza je sa suprotne strane kuce u odnosu na put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Apsolutno nezadovoljan vrlo los covek mozda je dobar kada radi svojim drugarima ili poznanicima ali kada sam prvi put odgurao motor do njega dijagnostikovo je kvar a u stvari uopste to nije bio problem vec nesto sasvim drugo da se malo vise pozabavio sigurno bi mogao da nadje pravi kvar , igrom slucaja motor je upalio i kao sve je reseno dao mu para koliko je trayio da bi se desio isti problem za dva dana na osnovu kojeg sam uz konsultaciju sa jos jednim majstorem konstatovao da nije ni radio na motoru vec da je motor jednostavno uaplio jer je odstojao . kada sam ga pozvao bilo je dodji za 20 dana hahah strasno nekorektno, to je moje iskustvo sa njim , stoga vrlo obazrivo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam isao u vise navrata da sredim kocnicu koja je malo lepila, i svaki put me ubedjivao da "to tako treba". Na kraju se ispostavilo da je otisao glavni cilindar. Takodje mi je "promenio" i lezaj u volanu koji se posle 1000km usekao. Posle sam razmisljao sta mi je jos "uradio" od dogovorenog.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
On 4.9.2011. at 0:34, Monster je napisao:

Apsolutno nezadovoljan vrlo los covek mozda je dobar kada radi svojim drugarima ili poznanicima ali kada sam prvi put odgurao motor do njega dijagnostikovo je kvar a u stvari uopste to nije bio problem vec nesto sasvim drugo da se malo vise pozabavio sigurno bi mogao da nadje pravi kvar , igrom slucaja motor je upalio i kao sve je reseno dao mu para koliko je trayio da bi se desio isti problem za dva dana na osnovu kojeg sam uz konsultaciju sa jos jednim majstorem konstatovao da nije ni radio na motoru vec da je motor jednostavno uaplio jer je odstojao . kada sam ga pozvao bilo je dodji za 20 dana hahah strasno nekorektno, to je moje iskustvo sa njim , stoga vrlo obazrivo.

 

On 13.9.2011. at 13:10, dexy je napisao:

Ja sam isao u vise navrata da sredim kocnicu koja je malo lepila, i svaki put me ubedjivao da "to tako treba". Na kraju se ispostavilo da je otisao glavni cilindar. Takodje mi je "promenio" i lezaj u volanu koji se posle 1000km usekao. Posle sam razmisljao sta mi je jos "uradio" od dogovorenog.

Ili je katastrofa i los majstor

ili je ono drugo jos gore da i ne pominjem lop... i preva...

25 dana sam cekao dihtung narucen preko ovlascenog servisa iz Japana jer je prskalo ulje po svecicama

odvezao motor da se srede ventili karbovi i zameni dihtung

to je bilo prosle godine

pre neki dan skinem filter vazduha da ocistim jer je kn u pitanju i rekoh aj kad sam tu da proverim i svecice

kad ne lezi vraze imam sta da vidim

svecica opet nauljena odozgo

Zakljucak je sa pocetka teksta ili je  los ali skroz los majstor ili je zadrzao original iz Japana porucen dihtung da proda za 50e koliko je i mene kostao, da je neki sa aliexpresa zavrsio bi u kanti jer ga mrzelo da otvara agregat

Trece nema i ne moze da postoji

Sve je uredno naplatio u gotovini odmah i na ruke

A da je ljubazan to stoji da ne budem necovek

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Marko je prvenstveno dobar covek, preveliko iskustvo ima i nemojte da pricate kojekakve gluposti.

Nema kome nije pomogao, radi danonocno kako bih nas sve udovoljio.

On 25.9.2022. at 13:45, cr4zyzola je napisao:

 

Ili je katastrofa i los majstor

ili je ono drugo jos gore da i ne pominjem lop... i preva...

25 dana sam cekao dihtung narucen preko ovlascenog servisa iz Japana jer je prskalo ulje po svecicama

odvezao motor da se srede ventili karbovi i zameni dihtung

to je bilo prosle godine

pre neki dan skinem filter vazduha da ocistim jer je kn u pitanju i rekoh aj kad sam tu da proverim i svecice

kad ne lezi vraze imam sta da vidim

svecica opet nauljena odozgo

Zakljucak je sa pocetka teksta ili je  los ali skroz los majstor ili je zadrzao original iz Japana porucen dihtung da proda za 50e koliko je i mene kostao, da je neki sa aliexpresa zavrsio bi u kanti jer ga mrzelo da otvara agregat

Trece nema i ne moze da postoji

Sve je uredno naplatio u gotovini odmah i na ruke

A da je ljubazan to stoji da ne budem necovek

Da li ti stvarno mislis da bi on zadrzao tvoj dih. i ugradio ti drugi. Sudeci da vozis motor sa karburatorima to bi trebalo da je stariji motorcikl, da ti zameni dih poklopca ventila ne treba da otvara agregat.

Iskreno treba sa te je sramota to sto pises kao i ovu dvojcu, pozoves ga kazes mu sta se desilo i da proveri uzrok ponovnog slivanja ulja, mozda ti se i poklopac defirmisao, mozda je njegova krivica zavrnuo mu se dihting ili nije dovoljno stegao jer su ti se srafovi rastegli pa da ne napravi veci problem, moze da bude jos min 10 uzroka svemu tome.

Covek koji radi gresi, pa da je i njegova krivica kakve veze ima, obrati mu se. Ali da kazes da je lopov tu si zaista preterao sa izjavom.

On 13.9.2011. at 13:10, dexy je napisao:

Ja sam isao u vise navrata da sredim kocnicu koja je malo lepila, i svaki put me ubedjivao da "to tako treba". Na kraju se ispostavilo da je otisao glavni cilindar. Takodje mi je "promenio" i lezaj u volanu koji se posle 1000km usekao. Posle sam razmisljao sta mi je jos "uradio" od dogovorenog.

A na kom motorciklu ako nije tajna?

 

On 4.9.2011. at 0:34, Monster je napisao:

Apsolutno nezadovoljan vrlo los covek mozda je dobar kada radi svojim drugarima ili poznanicima ali kada sam prvi put odgurao motor do njega dijagnostikovo je kvar a u stvari uopste to nije bio problem vec nesto sasvim drugo da se malo vise pozabavio sigurno bi mogao da nadje pravi kvar , igrom slucaja motor je upalio i kao sve je reseno dao mu para koliko je trayio da bi se desio isti problem za dva dana na osnovu kojeg sam uz konsultaciju sa jos jednim majstorem konstatovao da nije ni radio na motoru vec da je motor jednostavno uaplio jer je odstojao . kada sam ga pozvao bilo je dodji za 20 dana hahah strasno nekorektno, to je moje iskustvo sa njim , stoga vrlo obazrivo.

Postanes prijatelj jako lako sa Markom jer su mu uglavnom svi drugari i prijatelji koji dolaze, po meni imao si problem na skuteru da cas radi, pa cas ne radi. Sigurno ti je radio nesto na skuteru pa je proradio i opet ti se desio problem za 2 dana. Nemojte da gledate samo svoju stranu, zamisli da treba da se zajebava samo oko tvog skutera 2-3 dana, koliko to da ti naplati? A pritom svi mi da cekamo zato sto na tvom skuteru naleteo ne svakidasnji problem.

Marko ima posla do proleca sada da mu niko ne doveze ni jedan motorcikl, to sto ga 10 ljudi dnevno gnjavi to je njegova dobrota i zelja da svakom pomognr i ucini.

 

Promenio član sale z900
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja