Jump to content

Moto Zajednica

Marko sa Karaburme...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno





Marko ima posla do proleca sada da mu niko ne doveze ni jedan motorcikl, to sto ga 10 ljudi dnevno gnjavi to je njegova dobrota i zelja da svakom pomognr i ucini.
 


Naplati on pomoć i gnjavažu. Ako to što može na brzinu ne naplati onda si u pravu. Lično nisam popravljo motor kod njega nikad, al znam neke koji idu i zadovoljni su. Iskreno začudio sam se ovolikim kritikama i oštrini. Zašto nisam kod njega radio motor, pa uvek bi mi rekao dodji sledeći utorak, a to je 5-7 dana, do tad ja završim na drugom mestu. Posle dva pokušaja nisam više ni pokušavao, našao sam drugog majstora. A prvi put sam otišao po preporuci poznanika koji rade motore kod njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2009 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
On 27.9.2022. at 1:24, stilgar je napisao:

Naplati on pomoć i gnjavažu. 

 

Ne znam kako te nije sramota da ovo napises kada i sam kazes da nisi nikada radio motor kod njega?

 

Marka znam godinama, privatno smo drugari, 

dugo sam radio motore kojekude bas iz razloga da ne pokvarim prijateljstvo,

sada vidim da sam se zajebao i da vise nikada necu oterati motor kod bilo koga drugoga sem kod njega,

decko je postenjacina i pedantan maksimalno, uvek ti kaze koji je problem i sta mozes da uradis tj ako ima vise opcija, koje su, i NARAVNO da ti za to ne naplati nista, uvek ima takta za sve,

da saslusa svaciji problem i da savet besplatno.Prisustvovao sam mnogo puta situaciji kada dodje nusterija i pocne da smara nekim glupostima i nebulozama, on ostavi to sto radi trenutno i sve lepo saslusa i poprica sa ljudima, ja mu posle kazem da nije normalan i da ne znam odakle mu toliko zivaca za svakoga, ja bih to napusio na keca, za takve gluposti.

Nema sanse da bi ikada uzeo deo za sebe ili ugradio neki fush, jer jednostavno nema potrebe,

ima toliko posla a samim tim i para da se ne bi ponizavao za tako sitnu lovu, veruj mi, znam ga.

A sto se tice majstorisanja i iskustva u tome, mogu samo reci da mi je zadovoljstvo da ga gledam kako radi, mnogo sam stvari od njega naucio, covek je doktor. :care:

Toliko od mene, kamo srece da je vise i majstora i ljudi kao sto je Marko.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Ne znam kako te nije sramota da ovo napises kada i sam kazes da nisi nikada radio motor kod njega?
 
Marka znam godinama, privatno smo drugari, 
dugo sam radio motore kojekude bas iz razloga da ne pokvarim prijateljstvo,
sada vidim da sam se zajebao i da vise nikada necu oterati motor kod bilo koga drugoga sem kod njega,
decko je postenjacina i pedantan maksimalno, uvek ti kaze koji je problem i sta mozes da uradis tj ako ima vise opcija, koje su, i NARAVNO da ti za to ne naplati nista, uvek ima takta za sve,
da saslusa svaciji problem i da savet besplatno.Prisustvovao sam mnogo puta situaciji kada dodje nusterija i pocne da smara nekim glupostima i nebulozama, on ostavi to sto radi trenutno i sve lepo saslusa i poprica sa ljudima, ja mu posle kazem da nije normalan i da ne znam odakle mu toliko zivaca za svakoga, ja bih to napusio na keca, za takve gluposti.
Nema sanse da bi ikada uzeo deo za sebe ili ugradio neki fush, jer jednostavno nema potrebe,
ima toliko posla a samim tim i para da se ne bi ponizavao za tako sitnu lovu, veruj mi, znam ga.
A sto se tice majstorisanja i iskustva u tome, mogu samo reci da mi je zadovoljstvo da ga gledam kako radi, mnogo sam stvari od njega naucio, covek je doktor. :care:
Toliko od mene, kamo srece da je vise i majstora i ljudi kao sto je Marko.
 
Besplatan savet da, čim uzme nešto da odradi naplatiće zar ne. Ko što rekoh nisam radio kod njega ne zato što mislim da je loš nego što sam uvek morao da čekam nekoliko dana da dodjem na red. Napisao sam takodje da sam tamo išao jer sam od drugara bajkera čuo da je ok majstor pa sam zato i pokušao da radim kod njega. Nijednog trenutka nisam rekao da je loš tako da ne vidim zašto bi me bila sramota.
P.S. radovi koji su mi trebali kad sam pokušao da odem do njega su zamena pločica, kočione tečnosti, semerinzi u vilama ništa komplikovano i dugotrajno.
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Mare je odličan majstor i nisam do sad ni od jednog bajkera koji je terao motor kod njega cuo losu reč.

Servisirao mi je fazera i to kao veliki servis i hondu pre toga, sve urađeno vrhunski i po dogovoru.

Cuo sam da se nekad ceka dosta da ti motor dodje na red jer stvarno majstor ima posla, kad god prodjem tu je 10 motora ispred garaze. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Ovako smo i mi prosli kad smo poceli aktivno da radimo i motore forumasa, nekom smo dobri nekom k...a ne valjamo , to je jedan od razloga sto se vise ne bavimo mehanikom za siroku populaciju. Dovoljno mi je da uvezem jedan motor mesecno,( u proseku) prodam, a sto se tice odrzavanja radimo uglavnom ono sto treba ljudima koji su od mene kupili motore  iz uvoza.Malo je kumovalo i zdravstveno stanje-ja 66god a stariji Stakor 70god.Ne zalimo se uvek ima posla  i vise nego sto treba, pozz svim forumasima.Marka jako cenim, moj drugar Branko masni radi sa njim posle preranog odlaska naseg Kalija, a skoro mi je uradio neke plasticarske radove, bio sam odusevljen.

 

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA Gold Wing 1800

Marko je pre svega veoma dobar čovek, što je možda i najvažnije. Održavao sam kod njega Versys-a 650, Pan European 1300 i  sad GoldWinga 1800.

Odličan majstor, veoma veliki poznavalac mehanike, najbolji plastičar i možda najpre psihijatar (da sa razumevanjem sasluša 10 bolesnika dnevno, uključujući i mene). 

Veoma je precizan i temeljan i za ovih 8 godina nisam imao, niti čuo (a često svratim u radionicu i bez potrebe za servisom motora) niti jednu reklamaciju. Meni lično je više puta pomogao tako što je na uštrb svog privatnog vremena uradio neki servis ili popravku. Da ne pričam o mojim "spiskovima sa željama" koji stoje uokvireni na zidu, ali regularno napravljeni sve do poslednje stavke.

Nisam ga poznavao, i samo zahvaljujući profesionalnom odnosu prema poslu i ljudskom odnosu prema meni kao vlasniku motora, smo izgradili jedan prijateljski odnos.

Marko je za svaku preporuku i kao čovek i kao majstor :)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja