Jump to content

Moto Zajednica

TC Ljubljana

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Prije par godina imao sam velikih problema sa TCmotoshopom! Tadašnja ekipa je bila ako mogu reči u najmanju ruku "orto arogantna". Puno toga se je promjenilo i sada nisam više ljut na njih i zato nebi želio da ispadne da i na drugom forumu nešto seruckam protiv njih...

Ljudi neznam šta vam je vaš čovjek slaboga ponudio ili rekao??? Markone koliko sam ja ukapirao želi reči da iste stvari dobijete u komšiluku za iste pare i sa manje zajebancije.

Pa i ja sada ako nešto kupujem od opreme najprije odem u TCmotoshop, KMC Yamaha... Znači najprije prevrtim sve u komšiluku i tek onda pogledam preko grane do Louisa ili slično.

 

Možete vi nama doči za novu godinu i bez šopinga btw... :zdravo: može se to vrijeme utuči u nekoj od kafana a ne po trgovinama ko neke babe :D

Pozzz iz Lj-Slo

 

Zdrav razum je vredna stvar :) Hvala na podršci! To je upravo ono što sam ja želeo da kažem. Međutim... :neznam:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Markone, tvrdis li ti da su cizme ciju si fotografiju postavio istog kvaliteta kao TCX EXPLORER 3 Gore-Tex?

 

Imaju Gore-Tex membranu u sebi za 9900 dinara u Srbiji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Markone, tvrdis li ti da su cizme ciju si fotografiju postavio istog kvaliteta kao TCX EXPLORER 3 Gore-Tex?

 

Imaju Gore-Tex membranu u sebi za 9900 dinara u Srbiji?

 

Mea culpa... nešto često grešim ovih dana... zreo sam za penziju :neznam:

 

Da, sada vidim da su TCX sa Gore-Tex membranom. Stvarno dobra cena :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

I da rezimiramo:

 

Čizmu kojoj je preporučena prodajna cena 60 funti (bez poreza 50 funti)

http://secure.blytz.bifax.co.uk/view_category.php?category_id=35035

 

Diler kupuje za max. 35 funti. Troškovi prevoza na veliko sigurno nisu više od 5 funti po 1 paru cipela. Kad na to dodaš carinu i pdv na belo ta cipela u Srbiji izađe cca. 52 funte.

 

Ti je fino valjaš tokom godine za 100 funti a sad si nam dao super popust od 20% i košta 80 funti ili 9900 din.

 

Da ne bude zabune ja sam u tvojoj radnji u NS prošle godine kupio ženi jaknu i 2 para wind stoper (duks i pantalone)i potpuno sam zadovoljan kvalitetom i cenom ali tvoj stav na forumu u poslednje vreme je toliko iritantan da to prelazi svaku meru dobrog ukusa da ne kažem da si se popeo na onu stvar meni a pretpostavljam po minusima koje dobijaš i većini ljudi koja prati teme u kojima se oglašavaš.

 

Kažu da je i najgora reklama dobra reklama...moje mišljenje je da nije ali opet ko će ga znati, krhko je znanje :zdravo:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

I da rezimiramo:

 

Čizmu kojoj je preporučena prodajna cena 60 funti (bez poreza 50 funti)

http://secure.blytz....tegory_id=35035

 

Diler kupuje za max. 35 funti. Troškovi prevoza na veliko sigurno nisu više od 5 funti po 1 paru cipela. Kad na to dodaš carinu i pdv na belo ta cipela u Srbiji izađe cca. 52 funte.

 

Ti je fino valjaš tokom godine za 100 funti a sad si nam dao super popust od 20% i košta 80 funti ili 9900 din.

 

Da ne bude zabune ja sam u tvojoj radnji u NS prošle godine kupio ženi jaknu i 2 para wind stoper (duks i pantalone)i potpuno sam zadovoljan kvalitetom i cenom ali tvoj stav na forumu u poslednje vreme je toliko iritantan da to prelazi svaku meru dobrog ukusa da ne kažem da si se popeo na onu stvar meni a pretpostavljam po minusima koje dobijaš i većini ljudi koja prati teme u kojima se oglašavaš.

 

Kažu da je i najgora reklama dobra reklama...moje mišljenje je da nije ali opet ko će ga znati, krhko je znanje :zdravo:

 

-143 imal ko više?! :nanana:

Moj stav na forumu u poslednje vreme je rezultat odnosa nekih ljudi prema meni pa sam se poveo onom: skim si takav si.

 

A te matematike za 3. osnovne okači o rep. Ima tu još štošta da se doda. Od špeditera, banke, vremena i živaca pa onda do količine. Kada Srbija proguta tih čizama koliko ih se u UK proda možda će ta tvoja matematika da funkcioniše. Ali koga briga za to. Činjenica je međutim da takvu čizmu u Srbiji jeftinije ne možeš da kupiš.

 

Meni je najvažnije da su naši kupci (pa i ti) zadovoljni cenom i kvalitetom :takoje:

 

Ako si me upoznao tada, znaš kakav sam. Ako nisi neka ti kažu oni koji jesu. A ovo na forumu... pa ako su svi uživo takvi kao na forumu bolje da nas nema :lud:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Ala bi mi legle jedne TCX Infinity samo tako, odlicna im je i cena, al' ne isplati se put samo zbog toga :(

U svakom slucaju pohvala za akciju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Lepo je to ali sa postarinom i nasom lopovskom carinom carinom moze lako da ode na 250eur. A i obucu ne bih na slepo narucivao, koliko sam video po netu TCX ima nesto veci kalup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

ajd posto vec pricamo o tome, ako neko zna nek napise cisto da se zna:

ako bi poslali postom, dal podleze samo carini i pdv-u ili mogu da se dese

i troskovi spedicije?

i dal` se tada ostvaruje popus` u vidu povratka pdv-a?

fala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Ja sam skoro uzeo TCX Infinity GTX u TC Motoshop. Prvo sam ih tamo uzeo sa 20% popusta (sa 235 EUR na 188 EUR) potom sam u Srbiji dobio povracaj poreza jos 18%, tako me prvoklasne cizme sa Gore-tex-om na kraju kostase oko 150 EUR.

 

Takodje, prosle godine sam im se putem maila obratio u vezi nekih informacija u vezi jakne Rev'it Off Track. Odgovor sam dobio za jedan dan + sam dobio popust 20% koji nisam trazio.

 

Pohvale od mene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja sam skoro uzeo TCX Infinity GTX u TC Motoshop. Prvo sam ih tamo uzeo sa 20% popusta (sa 235 EUR na 188 EUR) potom sam u Srbiji dobio povracaj poreza jos 18%, tako me prvoklasne cizme sa Gore-tex-om na kraju kostase oko 150 EUR.

 

Takodje, prosle godine sam im se putem maila obratio u vezi nekih informacija u vezi jakne Rev'it Off Track. Odgovor sam dobio za jedan dan + sam dobio popust 20% koji nisam trazio.

 

Pohvale od mene.

 

Isti slucaj u vezi sa cizmama...

Taj popust od 20%, tako sumi rekli u maju, odobravaju svim ex-yu bikerima...i naravno na tu cifru tax-free.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

 

Ljudi neznam šta vam je vaš čovjek slaboga ponudio ili rekao??? Markone koliko sam ja ukapirao želi reči da iste stvari dobijete u komšiluku za iste pare i sa manje zajebancije.

 

Mesas babe i zabe. Da je sreca da iste stvari mozemo da dobijemo u komsiluku za iste pare i sa manje zajebancije. Jedino ako je tebi isto TCX sa goratex-om i blytz touring cizme. Ili TCX kros cizme visestruko boljeg kvaliteta i zastite i blytz kros cizme ? Meni to nije isto. Najvise bi voleo kad bi cizme iz TC motoshopa moga da kupim kod markonea po istoj ceni. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

ako bi poslali postom...

 

dal podleze samo carini i pdv-u

 

DA SVE PREKO 20 EUR

 

ili mogu da se desei troskovi spedicije?:

 

UVEK I TO TI JE NA POŠTI CCA. 400 DIN

 

i dal` se tada ostvaruje popus` u vidu povratka pdv-a?

 

TRAŽI DA TI U PRODAVNICI OVERE TAX FREE RAČUN SA TVOJIM PODACIMA PRE NEGO POŠALJU ROBU. SA TIM RAČUNOM ODEŠ U REIFAIZEN BANK NA TERAZIJAMA I UZMEŠ POREZ NAZAD

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ljudi neznam šta vam je vaš čovjek slaboga ponudio ili rekao??? Markone koliko sam ja ukapirao želi reči da iste stvari dobijete u komšiluku za iste pare i sa manje zajebancije.

 

Mesas babe i zabe. Da je sreca da iste stvari mozemo da dobijemo u komsiluku za iste pare i sa manje zajebancije. Jedino ako je tebi isto TCX sa goratex-om i blytz touring cizme. Ili TCX kros cizme visestruko boljeg kvaliteta i zastite i blytz kros cizme ? Meni to nije isto. Najvise bi voleo kad bi cizme iz TC motoshopa moga da kupim kod markonea po istoj ceni.

 

Već sam rekao da se izvinjavam za Gore-Tex.

 

I ja bih voleo ako su ljudi iz TCX-a raspoloženi za saradnju. Videćemo ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

hvala peki :takoje:

bio sam ubedjen da su troskovi spedicije veci i da su nekad

zaracunati a nekada ne...

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Ljubljana - Slovenija
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-10RR, S-KTRC, KIBS, Performance - 2017

evo kako se to radi:

 

Sakupi se vas pet prijatelja .. u subotu u 4,00 ujutro sednete u auto i u 10,00 ste u Ljubljani. Vidite šta vam treba, i kupite stvari. Ako krenete u 14,00 iz Ljubljane u 20,00 ste u Beogradu. Recimo, da svako od vas uzme robu za oko 200 € zajedno potrošite 1000 €, vrati vam se porez visine 200 € što je više nego dovoljno za sve troškove, koje biste imali sa gorivom i putarinama. Možda posetite prijatelje u Sloveniji ili tako nešto slično.

 

Tako smo mi nekad išli u Italiju ili Austriju i sa povratkom poreza platili sve troškove i još se malo proveli.

 

Ja i sada tako radim i idem u Srbiju kod zubara, posteim prijatelje i još me dodje jeftinije nego zubar u Sloveniji.

 

Puno pozdrava :zdravo:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

jos uvek je popust, jel ide neko skoro do tc-a?

 

sifra:castim povracaj poreza :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Videh sada temu i moram da pohvalim TC Motoshop.

 

Vise puta sam tamo kupovao opremu - i zena i ja. Prakticno, kada razmislim, oko 2/3 opreme sam tamo kupio. Dobro su snabdeveni, imaju brojeve i sve na stanju. Popust od 20% za ex-yu vazi. SVAKI put sam dobio taj popust, a bar u 30% situacija nisam ni morao da pitam. Uredno i tacno popunjavaju tax-free obrasce i svaki put sam bez bilo kakvih problema dobio povracaj poreza.

 

Ne citaju bas revnosno mailove - zovite telefonom;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Da li mozda znate salju li za Srbiju ? Ili ako bi neko isao tamo uzeo bih samo http://www.tc-motoshop.si/si/motoristicna-celada-red-bike-rk-300-chrom-ali-crna-mat-i2003.shtml

 

Ako neko ide nek mi javi na PP unapred hvala!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Hajde da se organizujemo i podelimo troškove, pa lepo odemo ovih dana jednim kolima tamo i svako pazari šta mu treba. Ja bih kupio Infinity čizme :moto3:

 

Ima li još zainteresovanih? Nađemo se u Beogradu, nas petorica, učipimo se za gorivo i putarine i vozi Miško :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ja sam zainteresovan ali krajem marta da idem, sada trenutno kupujem motor :-))) ili mozda italij ako je povoljnije a izvodljivo je da se odveze autom u danu ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ja sam zainteresovan...kupio bih odelo...

 

A i imam jos jednog sigurnog za to putovanje...

 

Postoje dva problema:

 

- Skoro sam registrovao auto pa nemam saobracajnu...bice za 15-tak dana...

- Sta se desava na nasoj carini kada nas vide sa novom moto opremom...nas 5kom...

 

Dosta putujem preko,sluzbeno,ali slabo imam vremena za ozbiljniji soping,pa nemam neku bojazan...niti iskustvo...

 

Da li ima neko iskusan po tom pitanju???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Na SLO carini oprema mora da bude neraspakovana, da bi bez problema vratio porez.

 

Posle toga stanete negde u CRO na kafu, raspakujete sve i to ti je to... Prosto ne mogu ni da zamislim da mozete imati problem sa nasom carinom;). Doduse, 5-ica sa kolima punim opreme, vec malo lici na sverc turu;)))

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ja sam zainteresovan...kupio bih odelo...

 

A i imam jos jednog sigurnog za to putovanje...

 

Postoje dva problema:

 

- Skoro sam registrovao auto pa nemam saobracajnu...bice za 15-tak dana...

- Sta se desava na nasoj carini kada nas vide sa novom moto opremom...nas 5kom...

 

Dosta putujem preko,sluzbeno,ali slabo imam vremena za ozbiljniji soping,pa nemam neku bojazan...niti iskustvo...

 

Da li ima neko iskusan po tom pitanju???

Jos jedan siguran :)

Mene ovo zanima http://www.tc-motoshop.si/si/motoristicna-usnjena-jakna-rev-it-adrenaline-i3032.shtml

I verovatno jos mnogo toga ;)

Mozemo i mojim kolima,moj jedini problem je sto bih mogao jedino vikendom a ne znam kakvo im je radno vreme...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja