Jump to content

Moto Zajednica

Jezera Bugarske

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ko ne ponese suvo meso od kuce ne moze se kvalifikovati kao veran saputnik jer nece imati cime da nahrani vukove kada nas napadnu :-))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ma najmanji je problem brzina jer maxi ima 600 cm3 samo me brinu zemljani i blatnjavi putevi :-))) i jos uvek ne posedujem opremu za kampovanje pa ako uspem da resim rado bih vam se pridruzio na tom putovanju ...

 

Ne idemo po blatnjavim putevima, ogromnom vecinom smo na asfaltu. Sto se kamp opreme tice, nije puno skupa, a preporucio bih topliju vrecu za spavanje jer smo na oko 1500 metara nad morem. Pored jezera. U sumi. Punoj vukova.

 

posto nemam nikakvu opremu za kampovanje kupio bih neki kvalitetniji sator i neke bolje vrece za mene i moju lepsu polovinu jer nisam dovoljno bogat da kupujem neke stvari po 2 puta ...ali cemo dati sve od sebe da se skockamo do polaska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Poseti prodavnicu Gora na cukarickoj padini. Ja sam kupio sator Ferrino Kalahari, a do puta planiram i vrecu Quasaar Maxi (230x90cm) za miran san :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Poseti prodavnicu Gora na cukarickoj padini. Ja sam kupio sator Ferrino Kalahari, a do puta planiram i vrecu Quasaar Maxi (230x90cm) za miran san :)

 

a CHAOS 3 ? mnogo je dobar :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cuj, ja sam hteo da te postedim troska - da sam imao para ko sto nemam, Chaos 3 bi bio moj! Nema dalje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ako prikupim svu potrebnu opremu idem i ja sa vama. Pratim temu od pocetka i definitivno ste me zarazili sa tom idejom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

i vrecu Quasaar Maxi (230x90cm)

 

Što tako malu vreću? :moto3: Ja bih voleo da idem, ali nema šanse da vas pratim po tim pustarama na Fazeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne preteruj Acime, ono loseg puta ces proci bez problema! Pa idu ljudi sa teskim kruzerima a ti bi vozio po aerodromu! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ne preteruj Acime, ono loseg puta ces proci bez problema! Pa idu ljudi sa teskim kruzerima a ti bi vozio po aerodromu! :)

 

 

ma razumem ja njega, nema on motor za to ;) .....nije to :BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

I ne moras kao ovi sa bmw da dolivas ulje na svakih 1000 km. :nanana:

Ko se bude prepoznao neka se javi! :dupe2::BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

ma najmanji je problem brzina jer maxi ima 600 cm3 samo me brinu zemljani i blatnjavi putevi :-))) i jos uvek ne posedujem opremu za kampovanje pa ako uspem da resim rado bih vam se pridruzio na tom putovanju ...

 

Ne idemo po blatnjavim putevima, ogromnom vecinom smo na asfaltu. Sto se kamp opreme tice, nije puno skupa, a preporucio bih topliju vrecu za spavanje jer smo na oko 1500 metara nad morem. Pored jezera. U sumi. Punoj vukova.

Ja taman razmišljam kako se uklapam u ovo putovanje sa moji godinama, kad evo vukovi! Mene su prepali i čopor pasa u Rumuniji!

Inače me veoma privlači ovaj planirani put, ako izuzmemo vukove, medvede i sl. Ne znam dolazi li u obzir i saputnik u "zrelijim" godinama (62 :( ). Inače bio sam na oba relija i niko se nije žalio na mene. Dakle rado bi išao ako me primate. Opremu imam svu. Interesuje me da li se isključivo kampuje u "divljem" kampu ili će biti i poneki pravi. Jako mi se dopala podrška koju je obećao Panda.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prvo vece na Borskom jezeru i drugo vece kod Rilskog manastira smo u uredjenim kampovima. Ostalo smo na divlje. Ne brini se sto se tice medveda i vukova, bila je sala, a sem toga nisi sam, mislim da ce biti bar desetak satora. :) Sala nije bila jedino za toplu vrecu, zaista mislim da su noci tamo hladne.

 

Dakle dobrodosao si sa sve saputnikom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Kako stvari stoje i ima manje od 60 dana od polaska bilo bi dobro,da se napravi neka lista učesnika tog epskog poduhvata.Pa,da počnem ja:

jama 1100-Boris i bolja polovina motor HD electra glide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Necu biti neozbiljan da se prijavim a nisam resio sva pitanja vezana za polazak i nisam siguran 100% da cu biti u mogucnosti da podjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sacekajmo jos malo sa prijavljivanjem. Ako sad krenemo sa listama, brzo ce pasti u zaborav zbog drugih pitanja, pa ce biti off-a do guse. Tamo negde pocetkom juna, kada svima situacija buje jasnija nego sto je sada, krenucemo sa prijavama.

 

Hvala na interesovanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Sacekajmo jos malo sa prijavljivanjem. Ako sad krenemo sa listama, brzo ce pasti u zaborav zbog drugih pitanja, pa ce biti off-a do guse. Tamo negde pocetkom juna, kada svima situacija buje jasnija nego sto je sada, krenucemo sa prijavama.

 

Hvala na interesovanju!

 

Lalajko, jesi možda definirao datum polaska?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

U mladosti sam dosta puta kampirao, ali nikad u "divljem" kapu. Interesuje me kako se rešava u ovom slučaju umivanje i event. kupanje, s obzirom da se može očekivati, da će danju biti toplo sa znojenjem. Jel' u jezerima temperatura vode dovoljna (barem 17-18°C)da se čovek bućne u nju? Ima li komaraca na tim visinama i treba li poneti štogod protiv njih? :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja