Jump to content

Moto Zajednica

Jezera Bugarske

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Panda rece da je makadam u pitanju ali dobar makadam koji njegovom Intruderu nije ni malo smetao. Sam odluci da li smeta i Yamasi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Ono "makadamski putem oko jezera" - mislim da je 6-i dan u pitanju, zna li se kakav je to put (može li R njime) ? :zbunjen:

 

 

Obilazak oko jezera je jedini "malo zahtevniji" deo ove ture. 2005-te sam tuda prošao Avensisom i nekoliko puta ga lako čuknuo od dole. Posle toga sam odlučio da predjem na (Land) Cruiser-a 8)

 

Šalu na stranu, evo kako to izgleda (što se tiče lepote):

iBgst_dsc02202v.jpg

X8Dwe_dsc02215l.jpg

ma0Fo_dsc02216h.jpg

mnRy4_dsc02242l.jpg

 

Ovde se malo vidi put:

YsBOO_dsc02244a.jpg

 

Ovako je većim delom puta:

YQx0f_img3356d.jpg

 

Ovuda sam prošle godine prošao Intruderom. Na slici dole se vidi najgore parče puta. Išao sam dva dana posle teških pljuskova.

2VPdZ_img3421o.jpg

 

Kada stignemo, napravićemo malu izvidnicu pa će svako moći da reši. Ko neće da ide, može ili da se izležava u kampu ili da se provoza negde drugde.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

@ Furious Panda

 

:lud:

 

Znači

 

Avensis = Intruder

Land Cruiser = BMW R 1200 GSA

 

:takoje:

 

Inače, svaka čast na informaciajma.:Mina:

Ako bog da zdravja :care: , i ja ču u bližoj budučnusti posetiti Bulgariju sa svim njenim lepotama. Možda bi sledeče sezone bio broj 1 "Banskoski" negde za vreme zimskog školskog raspusta . Videčemo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Koliko km odprilike je ovaj put blatnjavi oko jezera?

 

Tura predvidjena za šesti dan je jedina malo zahtevnija. Kamp će biti na samim jezerima. Tog šestog dana, će oni koji žele da naprave krug oko samih jezera voziti tu turu. Popodne se vraćamo na isto mesto. To nije više od 50 kilometara.

 

Oni koji ne žele da rizikuju, mogu da odmaraju u kampu ili da naprave neku drugu turu po normalnijim putevima.

 

Inače ovo parče blata je bilo jedina ozbiljnija prepreka na mom putovanju Intruderom. Ostatak puta je kao na slici u jednom od mojih predhodnih postova.

 

Ovako izgleda tura za taj dan. Šesti dan: http://goo.gl/maps/JGiP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Mada je još dosta vremena do odlaska,interesuje me gde mi savetujete spavanje u BG.Pošao bih iz Ljubljane u petak oko 13 iz Ljubljane i došao u BG negde na veče.Trebam nočenje za dve osobe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Smislicemo nesto do tada. Ako se ne nadje u BG tu je Lazarevac - 60km od Beograda. Postoji hotel u centru grada, a i potpuno novi hostel 2km u pravcu ka Beogradu. Tako mozemo ujutro 2-gog da krenemo odavde zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

dal moze maxi skuter da se pridruzi na ovom putovanju zbog ovih "blatnjavih puteva " ili je to ne izvodljivo ? i ako uopste postoji jos uvek mesta u grupi ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sta znam... ako taj skuter moze da drzi tempo 100km/h ne bi trebalo da bude problema. Ako je u pitanju voznja oko jezera i ostali izleti siguran sam da problema nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sve bi se za dupe izujed'o od muke zbog ove voznje! 28. se vracam iz Grcke (fiansijski oslabljen,naravno),1. jula koncert u Areni,u julu registracija... Kako sve to finansirati,a Bulgarija zove,mami...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ma najmanji je problem brzina jer maxi ima 600 cm3 samo me brinu zemljani i blatnjavi putevi :-))) i jos uvek ne posedujem opremu za kampovanje pa ako uspem da resim rado bih vam se pridruzio na tom putovanju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sloper.. ja bi ispod..

 

Cobe.. ne se sekiraj, samo napuni novcanik.. :D

 

a moze i sa nekim sator da se deli.. dovoljna ti je samo vreca ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

ma najmanji je problem brzina jer maxi ima 600 cm3 samo me brinu zemljani i blatnjavi putevi :-))) i jos uvek ne posedujem opremu za kampovanje pa ako uspem da resim rado bih vam se pridruzio na tom putovanju ...

 

Ne idemo po blatnjavim putevima, ogromnom vecinom smo na asfaltu. Sto se kamp opreme tice, nije puno skupa, a preporucio bih topliju vrecu za spavanje jer smo na oko 1500 metara nad morem. Pored jezera. U sumi. Punoj vukova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja