Jump to content

Moto Zajednica

Jezera Bugarske

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Dobro pitanje - lična higijena.

 

Ideja mi je da pozajmim od ljudi iz ofisa dva/tri prenosna sistema za tuširanje, u zavisnosti od broja ljudi koji će doći. Imaćemo i velike boce od po 10 litara vode za piće za "manju" ličnu higijenu.

Na mnogo mesta postoje čučavci pa ako ubodemo takvo mesto...

 

Plastične čaše, tanjiri i pribor, toalet papir, činije za salatu, papirne krpe i slično ću ja obezbediti jer imam dosta toga u ofisu.

 

Inace, tokom leta se ljudi masovno kupaju u samim jezerima.

 

Što se tiče insekata, dobro je imati neko sredstvo za zaštitu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kome se ne zulji bulja na kamenu i ne pere ista u potoku ili jezeru.. moci ce negde u blizini sigurno da nadje nekakav smestaj..

 

Ili dan dva u satoru.. pa jedan u krevetu.. :jee:

 

komaraca i insekata ima sigurno svuda u prirodi, moja preporuka su pecaroske kreme za zastitu od insekata.. ima ispod Pancevackog mosta mala pijaca.. Madjarska krema "suzuka".. asocira na suzuki i 3 puta je efikasnija od autana.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Kome se ne zulji bulja na kamenu i ne pere ista u potoku ili jezeru.. moci ce negde u blizini sigurno da nadje nekakav smestaj..

 

Ili dan dva u satoru.. pa jedan u krevetu.. :jee:

 

komaraca i insekata ima sigurno svuda u prirodi, moja preporuka su pecaroske kreme za zastitu od insekata.. ima ispod Pancevackog mosta mala pijaca.. Madjarska krema "suzuka".. asocira na suzuki i 3 puta je efikasnija od autana.. :D

 

Postoji li možda koja šansa,da mi neko donese ovu kremu na start BJB relya? Vozim plavi HD electra glide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Spremate li se? :)

 

DA! :) Pre par dana mi stigli bocni koferi i nove gume. Kofere sam kupio samo zbog Bugarske. Parica za put fala Bogu ima. Cekamo samo vreme polaska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Mada je još dosta vremena do odlaska,interesuje me gde mi savetujete spavanje u BG.Pošao bih iz Ljubljane u petak oko 13 iz Ljubljane i došao u BG negde na veče.Trebam nočenje za dve osobe.

Dragi Jama, pa zar si zaboravio da imaš druga gde si već spavao?! Dobrodošli ste kod mene :takoje: .

 

Kada sam već tu da pitam, da li postoji preporučena mini-suma novca za ovaj put?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dakle, mislim da je dosao trenutak da se prijavljujemo za put kako bi se lakse organizovali neki detalji. Ko nije procitao plan puta ima ga u prvoj poruci teme.

 

Drugu noc na putu cemo provesti u okolini Rilskog manastira gde postoje i uredjen kamp i hotel. Zato vas molim da napisete kod prijave da li tu noc zelite da provedete u satoru ili hotelu kako bi se na vreme izvrsila rezervacija potrebnog broja soba.

 

1. Lalajko (kamp)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Cujem da ce policija opet da strajkuje. Meni registracija istice 25.06. Idem u cetvrtak do SUP-a da vidim da li rade ili ne pa da zavrsavam odmah i to. Ako rgistrujem motor na vreme onda sam 4. na spisku.

 

1. Lalajko (kamp)

2. Hulk (kamp)

3. Panda (kamp)

4. Bopk (kamp) (uslov: registracija na vreme)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Ispostavilo se da imam poslovnih obaveza u tom periodu, pa sam se organizovao sa 2 drugara, da mi tu istu turu odemo oko 20.07. Pa ako bude zainteresovanih, mogu nam se pridruziti.

Inace pratim vas i iscekujem utiske.

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

ima li neko savet kako da se organizujem i stignem??? u utorak. 28. juna krecem sa mini ekipom od 4 motora za Rumuniju, Transfaragasan, transalpina, dvorac Bran. planirano je putovanje u trajanju od 5-6 dana. vrlo rado se prikljucujem ukoliko neko prepoznaje resenje za ovu situaciju??? POMOC!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

ima li neko savet kako da se organizujem i stignem??? u utorak. 28. juna krecem sa mini ekipom od 4 motora za Rumuniju, Transfaragasan, transalpina, dvorac Bran. planirano je putovanje u trajanju od 5-6 dana. vrlo rado se prikljucujem ukoliko neko prepoznaje resenje za ovu situaciju??? POMOC!!!

 

Najlakše je da ideš ka Vidinu koji je na severo-zapadu Bugarske. Dunav se prelazi feribotom. Odande do Rabiškog jezera (koje je u planu ture) ima 50-tak kilometra. Ostatak puta kroz Bugarsku možeš videti na prvoj strani ove teme. Ajd uspeh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Spremate li se? :)

 

 

Treniram da mogu da vas stignem i pariram.....trenutno u Rumuniji, prošao preko Srbije i Bugarske....još da ubedim kod kuče da me čekaju "poslovne obaveze" i eto mene.Sa šatorom naravno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mislim da cemo prvi dan puta modifikovati. Umesto nocenja na Borskom jezeru, u planu je nocenje u Belogradciku, gradicu udaljenom 70km od Zajecara. Tog prvog dana cemo onda rucati na Borskom jezeru, uci u Bugarsku, posetiti pecinu Magura kod Rabiskog jezera i otici do Belogradcika, prelepog malog gradica. U njegovoj neposrednoj blizini se nalazi kamp. Na ovaj nacin dosta skracujemo prilicno dugacku rutu drugog dana puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Mislim da cemo prvi dan puta modifikovati. Umesto nocenja na Borskom jezeru, u planu je nocenje u Belogradciku, gradicu udaljenom 70km od Zajecara. Tog prvog dana cemo onda rucati na Borskom jezeru, uci u Bugarsku, posetiti pecinu Magura kod Rabiskog jezera i otici do Belogradcika, prelepog malog gradica. U njegovoj neposrednoj blizini se nalazi kamp. Na ovaj nacin dosta skracujemo prilicno dugacku rutu drugog dana puta.

 

 

Ulaz u Belogradčik tvrđavu se naplačuje 4 lev-a (malo više od 2 eur-a)....a to treba videti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

1. Lalajko (kamp)

2. Hulk (kamp)

3. Panda (kamp)

4. Bopk (kamp) (uslov: registracija na vreme)

5. Dexy + jeca (hotel)

Kad gubiš gubiš gosponski naravno kamp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

1. Lalajko (kamp)

2. Hulk (kamp)

3. Panda (kamp)

4. Bopk (kamp) (uslov: registracija na vreme)

5. Dexy + jeca (hotel)

6. Rne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Lalajka, a i ostale bih zamolio za uslugu:

S obzirom, da zbog poslovnih obaveza, ne mogu da idem sa vama na ovu turu, ici cu je 22.07.-1.08. sa 2 drugara. Voleli bi da je prodjemo identicno kao i vi. Pa stoga vas molim da pribelezite kordinate kampova, pecina, jezera, itd. Na taj nacin cete nama olaksati put. Unapred vam hvala i zelim vam srecan put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

U prvoj poruci teme imas detaljne karte puta sa Google Eartha, pa mozes lako da pokupis koordinate. U svakom slucaju, ja cu imati ukljucen track-log pa cu ga okaciti negde kad se vratimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

U prvoj poruci teme imas detaljne karte puta sa Google Eartha, pa mozes lako da pokupis koordinate. U svakom slucaju, ja cu imati ukljucen track-log pa cu ga okaciti negde kad se vratimo.

 

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja