Jump to content

Moto Zajednica

OCRNISE NAS NA STUDIJU B

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

E jebem mu lebac propustio sam emisiju a navio sam mobilni da mi zvoni. Tako da ako moze da su ubaci link bio bih vrlo zahvalan a i dao bi svoj dobrovoljni prilog za TDR-a u obliku jednog piva da ga podje tuga bar na kratko dok ne kupi covek motor :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Da ne ispadne naopako. Sjajni ovi naši momci nego uređivački mentalitet, urednik i studenti, nije se postavio do kraja, trebalo je da se osvrne i da razjašnjenje prošle emisije. Ovako se STB izvukao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Deo emisije se bavi strajkom studenata, deo je prica o tome kako je jedan student zavestao organe a deo koji ja secem se odnosi na nas.

30% se apovalo.

 

edit: pukao je upload, sve iz ispocetka -.-'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Ivane, lepo je što si pomenuo naše drugare nastradale na Ibarskoj.

 

Ni na ostatak emisije nemam zamerke. Motociklistima je data reč i prilika da objasne stvari iz svoje perspektive i ako to bude ušlo u praksu mislim da će se i stvari na ulici okrenuti na bolje po nas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

A ima li neko neki link do tog klipa gde su nas ocrnili pošto ovo i ne vidim kao neku odbranu već najobičniju priču o problemima sa kojima se susrećemo u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5770 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Ne treba ni očekivati da će STB da sam sebe pobija u narednoj emisiji...U svakom slučaju dobro je

da je dat prostor i motociklistima da se ta (naša) strana čuje.

 

Za neku jaču poruku sa naše strane trebalo bi imati prostor u emisiji "Da,možda, ne" Olivere Kovačević

ili nekoj sličnoj na nacionalnoj frekvenciji a to je ipak teško ostvarivo - zar ne ?

 

Ovde mi najviše bode oči potpis "Predsednik Asocijacije Srbije"... :stabre: Deluje malo "spičkano" da izvinete na izrazu,

kao da im je rečeno: "Napravite taj prilog da ne laju više..."

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

"Ja sam Jecin post shvatio kao iznošenje jedne bolne činjenice da ih sve bole uvo za nas motorcikliste i da možemo da dubimo na trepavici, ništa se neće promeniti. Davao sam krv nedavno u zrenjaninskoj bolnici, imam 300 m od zgrade cenjenog prijatelja iz neke druge priče, doktora u toj bolnici. Javio sam mu se da sam tu, da dajemo organizovano krv kao motoristi i da bi možda svratio do njega jer se inače nismo videli neki period. Samo sam dobio kratko OK, a očekivao sam da će doći, jer može i u papučama, em što sam ja tu, em je moto DDK, em je njegova bolnica. Nit je bio nit je pitao jel dolazim. Sledeće, drugi moj drugar, takođe doktor u Beogradu, mi je reko, što nisi došo u moju bolnicu da daš krv. Znači, uošte ga ne zanima akcija Motorciklista.On inače smatra da sve dvotočkaše treba istrebiti i kad neko nastrada uvek kaže da je to zasluženo. Mnogi će da kažu, ma baš me briga šta drugi misle, i ja bi, al kad ne bi imao ikakvog dodira sa njima, a znamo šta znači to u saobraćaju. "

Upravo je ono sto sam zelela da istaknem, previse smo mala brojka u statistici da bi imali previse uticaja da se dogode neke izmene ali nije nemoguce.

kao sto sam i predpostavila, snimak je osakacen maksimalno a da bi se doslo do neke ozbiljnije price ne bi ni emisija od sat vremena bila dovoljna

ps: predsednik asocijacije srbije bi trebao da se opusti malo na neki nacin jer ima veliku tremu

0namigivanje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Nismo baš mala brojka!

voleo bih da neko napiše koliko ima registrovanih motora u Srbiji ove godine i koliko smo se uvećali u zadnjih par godina:))

 

Pravimo mi nekom lepe pare nažalost, tako da bi smo trebali nešto i da se pitamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

banujte jecu85!!!

 

Jel se ovo kosi sa nekim pravilom foruma?

Mozda hocete da me lincujete zbog drugacijeg misljenja?

ili mozda da pocnem da mislim vasom glavom i da i ja pljujem studio B jer su emitovali neki prilog u kome su nas napljuvali ??? i onda sam ispunila kvotu

 

Moracete da naucite da je nekad bilo kakav publicitet bolji od nikakvog pa makar bio i negativan, malo prostudirajte kako se to radi pa i shvatite kako to treba iskoristiti na pravi nacin.

 

Kolko god da nas ima opet je to previse mala brojka u odnosu na ukupan broj vozila

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 50 years, 84 postova
  • Lokacija: Vrachar-Beograd-SRBIJA
  • Motocikl: uskoro, uskoro...

 

 

Studio B je odavno prestao da bude realan izvor informacija...od Djoke Vještice,

kada nije želeo da preuzme vođenje ove, sada moralno urušene medijske kuće,pa prevarene

Dragane, došli su na nivo da se klovn i levo smetalo novinarstva, potpisuje kao generalni direktor???

 

Da nije smešno, bilo bi za neverovati, ali je istinito... i to je tragično.

SRAMOTA!

 

Opet da se nadovežem na sopstveni tekst, iza kojeg stojim 100%. Gledajući prilog neshvata se o čemu se radi.

Motociklisti pričaju o bezbednosti, učešću, i upućuju na korektnost u saobraćaju...

Ni traga o demantima da su motociklisti furiozne nakaze, koje svojim načinom vožnje ugrožavaju

kamiondžije, traktoriste, taksiste...bzvz <_<

 

Predstavnik je trebao da sasuje paljbu odmah na jajare koje su u prošloj emisiji

istovarile kamion govana po nama. Da se traži suočenje sa bednim "novinarčićem" koji je prilog sastavio i objavio!

Ovo je Srbija. ..i samo se negativno negativnim vraća, a po matematičkim dokazima, dve negacije stvaraju pozitivno.

Samo utuk na utuk ovde radi. Tolerantni stavovi idu u zaborav...pa gledajte kako se političari

među sobom na intervjuima i zajedničkim emisijama kolju? Da li će se nekome to dopasti ili ne,

ali svakako odjek i prašina bi se podigla u masi gledalaca.

 

Smatram da se napokon dogovorimo:

-Na kojoj tv stanici napraviti prilog kojim će se naš demanti pretvoriti u optužbu?

-Aktivirati profesionalne novinare da ispitaju Timofejeva, pa novinara-bednika koji je radio prilog...

-Dovesti Okanovića ili Vujanića, pa i njih "razmazati" zbog neefikasnosti i nesprovođenja zakona...

-Skupiti naš materijal gde se vidi delovanje i stav organizacije...

-Obavezno odrediti predstavnike bez dlake na jeziku...

-Konačno, dati do znanja da nečiji animozitet prema 2-točkašima, iz vladajućih struktura i pojedinih medija,

treba JAVNO DA PRIZNA GREŠKU I TRAŽI IZVINJENJE...

-Da se odredi ili nadje kompromis, koja tv stanica bi tendenciozno proklamovala stavove BJB,

upućivala na greške vozača automobila, nepravilnosti u saobraćaju kada su motori u pitanju i slično.

 

Mogu da pomognem za sada sa 2 predloga tv stanica, gde postoji realizacija,ali dajte

da vidimo da li ima snage i želje da se "naplatimo" za ovo vređanje i nipodaštavaanje...

Jednostavno, napraviti od svega odličnu platformu za promovisanje organizacije, i u paket emisijama

konstantno marketinški delovati na okruženje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Studio B je odavno prestao da bude realan izvor informacija...od Djoke Vještice,

kada nije želeo da preuzme vođenje ove, sada moralno urušene medijske kuće,pa prevarene

Dragane, došli su na nivo da se klovn i levo smetalo novinarstva, potpisuje kao generalni direktor???

 

Da nije smešno, bilo bi za neverovati, ali je istinito... i to je tragično.

SRAMOTA!

 

Opet da se nadovežem na sopstveni tekst, iza kojeg stojim 100%. Gledajući prilog neshvata se o čemu se radi.

Motociklisti pričaju o bezbednosti, učešću, i upućuju na korektnost u saobraćaju...

Ni traga o demantima da su motociklisti furiozne nakaze, koje svojim načinom vožnje ugrožavaju

kamiondžije, traktoriste, taksiste...bzvz <_<

 

Predstavnik je trebao da sasuje paljbu odmah na jajare koje su u prošloj emisiji

istovarile kamion govana po nama. Da se traži suočenje sa bednim "novinarčićem" koji je prilog sastavio i objavio!

Ovo je Srbija. ..i samo se negativno negativnim vraća, a po matematičkim dokazima, dve negacije stvaraju pozitivno.

Samo utuk na utuk ovde radi. Tolerantni stavovi idu u zaborav...pa gledajte kako se političari

među sobom na intervjuima i zajedničkim emisijama kolju? Da li će se nekome to dopasti ili ne,

ali svakako odjek i prašina bi se podigla u masi gledalaca.

 

Smatram da se napokon dogovorimo:

-Na kojoj tv stanici napraviti prilog kojim će se naš demanti pretvoriti u optužbu?

-Aktivirati profesionalne novinare da ispitaju Timofejeva, pa novinara-bednika koji je radio prilog...

-Dovesti Okanovića ili Vujanića, pa i njih "razmazati" zbog neefikasnosti i nesprovođenja zakona...

-Skupiti naš materijal gde se vidi delovanje i stav organizacije...

-Obavezno odrediti predstavnike bez dlake na jeziku...

-Konačno, dati do znanja da nečiji animozitet prema 2-točkašima, iz vladajućih struktura i pojedinih medija,

treba JAVNO DA PRIZNA GREŠKU I TRAŽI IZVINJENJE...

-Da se odredi ili nadje kompromis, koja tv stanica bi tendenciozno proklamovala stavove BJB,

upućivala na greške vozača automobila, nepravilnosti u saobraćaju kada su motori u pitanju i slično.

 

Mogu da pomognem za sada sa 2 predloga tv stanica, gde postoji realizacija,ali dajte

da vidimo da li ima snage i želje da se "naplatimo" za ovo vređanje i nipodaštavaanje...

Jednostavno, napraviti od svega odličnu platformu za promovisanje organizacije, i u paket emisijama

konstantno marketinški delovati na okruženje.

 

Ja sam gledao prvu emisiju i mogu da se složim sa tobom da se ni po minutaži a ni po sadržaju ova današnja emisija ne može smatrati adekvatnim demantom. Pri tome sam siguran da krivci za to nisu predstavnici motociklista već autor emisije koji i ne krije da je početnik ali koji se i ni ne trudi da odmakne od početničkog načina rada.

 

Kako rekoh, gledao sam obe emisije i velika je razlika u tome koliko je autor emisije uložio truda i koliko je bio ''kreativan'' u prvoj emisiji a koliko u ovoj današnjoj.

 

Jednostavno, danas je ovo bilo ''otaljavanje'' iz dobro poznatog nam razloga: ljudske sujete. Jednostavno, autor nije uspeo da prevlada činjenicu da je u prvoj emisiji načinio profesionalni promašaj i grešku pa je ovim samo napravio još jednu grešku - tj. napravio je konfuzan TV prilog koji nema ni početak ni kraj niti neko ko sa strane ovo gleda može da shvati šta je bila tema, cilj, smisao i poruka. Ja nisam shvatio tj. nisam ni čuo čak ni to šta su u stvari bila pitanja sagovornicima.

 

E sad Preki, ako ti imaš dve TV stanice koje će prihvatiti da sa našim NULA budžetom i NULA partijskim i političkim uticajem, realizuju u paket emisijama konstatno marketinško delovanje motociklista na okruženje ja ti potpisujem da u ovoj moto-zajednici imamo ljude koji u kreativnom, stručnom, tehničkom, marketinškom smislu mogu da odrade tu stvar na svetskom nivou.

 

Znači nije problem ideji šta i kako treba, nije problem u kreativnosti pa ni u produkciji. Nije čak problem da pripremimo kvalitetan media buying...problem je s kojim i sa čijim novcima da uradimo media buying.

 

Naš domet, po pitanju ove emisije je bio toliki da dobijemo ovo što smo danas dobili, a ti ako imaš rešenje....pucaj... na pp, telefonom kako god, mi smo ti na raspolaganju. Pri čemu, verujem da se slažemo da meta ne treba da bude Studio B (nije ni prvi ni poslednji medij koji emituje takve stavove) već pre svega istina o motociklistima i njihovoj poziciji u saobraćaju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 50 years, 84 postova
  • Lokacija: Vrachar-Beograd-SRBIJA
  • Motocikl: uskoro, uskoro...

Ok, no problemmo!!! :moto3:

Sutra, tj. danas imam obaveza užas jedan, ali ću u toku večeri imati sastanak baš sa autorom jedne emisije na RTS,

i vlasnikom jedne privatne Tv stanice. Mislim da je najmanji problem lova... čija?

I to ćemo da rešimo :hej:

Ja sam u medijima profesionalno zadnjih 15 godina, te to ostavite meni.

 

Nego... izaći sa stavom kojim će se napokon otvoriti oči ljudima sa strane, koji na motocikliste

zbog 10-20 kompleksaša koji divljaju gradom, sve ostale automatski mrze čim vide 2 točka.

 

Ali gledaj i ovako...

Ovo mora da bude na neki način i backhand STB-u, na propuštenoj šansi da dokažu istinu, koju su

"samo malo" prilagodili sebi i "sačuvali" nekog studenta, koji je verovatno nekog gazde sin,

da ne bude medijski "pocepan" zbog ataka na bajkere generalno.

 

Lično smatram da bi kontra napad bio mnogo produktivniji, i uz moralno i mentalno onanisanje

pokidati protivnike.

A dokazima o akcijama, humanitarnom radu, i resto aktivnostima baciti ih na kolena...

Jbg, moj je stav da u ratu nema fer pleja, postoje samo pobednici i poraženi.

Prvu rundu smo izgubili , druga nerešeno, ali u trećoj idemo na KO!

 

P.S.

Poslaću ti na PP sutra šta-ko-gde i kako...

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

nikada nisam bio poklonik kulta motocikliste, pogotovo ne dobrog motocikliste. vozim motocikl iz meni poznatih razloga, ne osecam se ugrozeno, niti mi je stalo do tudjih misljenja, ucestvujem ili ne u pozitivnim ili negativnim aktivnostima motociklista koliko mi se ucestvuje i to je sve. nisu svi motociklisti uzviseni dobrotvori i nisu svi motociklisti nezreli divljaci, ali i jednih i drugih ima mnogo i jos mnogo njih izmedju te 2 krajnosti. sto ljudi 100 cudi,a taksisti smetaju svima pa i sami sebi ;)

 

u ovo doba jeftine i dostupne audio video tehnike i medija kao sto je internet, koji koristi velik broj mladih ljudi (koji su shjeme promljene) i koji jede pristrasno neobjektivne tv stanice k'o klinci smoki. zasto u 'vo doba, ljudi sa ociglednom energijom i jasnom porukom koju zele da prenesu pucini grdnoj, ne uzmu tu jeftinu opremu, budu sami sebi producent i ne naprave prvi srpski underground bajkerski dokumentarac koji uz pravu pricu i realizaciju moze da postane samo legenda ili da u potpunosti propadne, ko zna. bolje i to nego gordijev cvor trulih medija, veza, uticaja, mesecevih mena i zagorelih kolaca koje samo oduzimaju energiju. e sad sto svaka baba iz donje grzabuvice nece videti tako nesto ili cak razumeti sta da se radi. put od 'iljadu milja pocinje jednim korakom, ili punim rezervoarom....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

....

Lično smatram da bi kontra napad bio mnogo produktivniji, i uz moralno i mentalno onanisanje

pokidati protivnike.

A dokazima o akcijama, humanitarnom radu, i resto aktivnostima baciti ih na kolena...

Jbg, moj je stav da u ratu nema fer pleja, postoje samo pobednici i poraženi.

Prvu rundu smo izgubili , druga nerešeno, ali u trećoj idemo na KO!

 

P.S.

Poslaću ti na PP sutra šta-ko-gde i kako...

 

Razumem sta hoces da kazes i uglavnom se slazem da jeste tako. Nacin na koji treba nesto da se odradi je vec nesto drugo...konkretno, zasto mislis ovo sto si boldovao?

 

Ovo je produktivno za koherentnije sredine, homogenije zajednice koje imaju vec nekakvu podrsku i snazno uporiste koje ce gurati dalju ativnost. Mi to nemamo i verujem da nikada necemo lobirati medju onima koji stvaraju takve podrske jer je priroda nasih teznji uglavnom dijametralno suprotna tim dezurnim davacima azila. Mi bismo se posle agresivnog napada na medij koji je objavio prvi prilog nasli na listi onih koji agresivnim nastupom u medijima samo javno definisu svoju prirodu koja je svakako vec primecena u divljanju po ulicama i sta je vec sve izneseno u prvoj emisiji. Pritom bi nasi dokazi ustvari bila Potemkinova sela koja nastojimo da uvalimo kao toboznji dokaz da nismo takvi (ko ne zna za metaforu, neka gugla za najvecom ruskom caricom i teznjom da vidi kako joj stvarno zivi narod, kome je to tesko neka dozivi kao filozofski post na vise strana).

 

Uz takvu percepciju sire populacije zaista bi nam trebalo uporiste koje kontrolise deo medija i da to uporiste permanentnom kampanjom vlastitu relevantnost po pitanju arbitraze stavi uslozno nama u takvoj situaciji, te da za nas bije bitku u javnosti. Takva uporista uglavnom pruzaju direktno ili indirektno najcesce politicke partije ili snazni korporativni sistemi kroz vlastitu kontrolu medija. Mi na to nismo i ne bismo trebalo biti spremni. Imamo svoju istinu kao jedini argument i ako se udaljimo od nje u falsifikatima raznih drugih argumenata (jer tada "zastitinik" kreira dalji tok price pa bira i argumente), gubimo to sto za sada jedino i imamo. Pritom jos postoji i cena toga koju verujem da svi manje-vise naslucuju...

 

Za sada ja licno smatram da je delotvornije ali i dugotrajnije i mukotrpnije, stvoriti vlastitu reputaciju, otprilike nacinom kojim smo se i do sada kretali, koji treba modifikovati blago u hodu prema ukazanim potrebama ili prilikama. Tek kada se lagano infiltrira u opstu svest cinjenica da neko tamo negde medju tim motociklistima radi nesto drugacije, onda bismo mogli da steknemo i tu podsvesnu diferencijaciju koja vise nece generalisati motocikliste, vec ce usitnjavanjem bes ljudi usmeravati preciznije prema tada deklarisanim "grupama motociklista koji divljaju ili sta vec", odnosno prema modelu koji vec vidjamo kada je divljanje automobilista u pitanju. Nismo svi automobilisti takvi, ali postoje grupe...

 

Iz tih razloga se ne slazem sa nacinom koji je boldovan u citiranom postu, iako se oko svega drugoga vise-manje slazem. U ovoj prici kao dokaz za svoju tvrdnju siguran sam da vecina vidi cinjenicu da smo uzeti u obzir kao dovoljno relevantno telo koje je prihvaceno i primeceno da bi bilo prihvaceno, ma kakva bila realizacija emisije, pa cak i motivi te realizacije. Da li bi bilo produktivno da je Predsednik AMS stalno dematovao to u stilu "nismo mi, lazu majke mi, evo vidite sta mi radimo i to je dokaz da oni lazu da mi radimo ono drugo".....ma kakvi, nikako ne bi bilo produktivno. To sto mi idemo kod dece za Novu godinu ili Uskrs, ili dajemo krv organizovano i slicno, to jos uvek ne znaci da izmedju toga ne jurcamo, ne tockarimo, ne obaramo po pesackim prelazimo i ne bezimo sa lica mesta posle toga.

 

Cilj je reci da radimo i ovo sto je Predsednik naveo i to je pocetak procesa diferencijacije u podsvesti ljudi i njihovoj percepciji motociklista uopste. Dalji korak je premeravanje ucinjenog pa ako u tom smislu jednog dana nadjacamo korisnim aspektom rada ono sto narusava sliku o motociklistima, moguce je da ce stvari leci na svoje mesto. I dalje ce biti besa prema tockarima i divljanju jer to i jeste iritantna i opasna pojava i krajnje je negativna ali i prisutna, ali ce tada ta pojava dobiti adekvatan tretman, dok na drugoj strani nece generalisanjem kakvo je sada prisutno moci da pokvari sve ono dobro sto radimo i da nas trpa u isti kos.

 

Ili smatramo da onoga sto je u prvoj emisiji navedeno zapravo nema...?

 

Naravno da ima i naravno da smeta ali nije SVE to, ima i ONOG DRUGOG. To je cilj i na taj cilj jos uvek ne mozemo ici djonom.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Kod nas je prihvatljivo da se poslom može baviti neko ko nema nikakvo obrazovanje za to. Ovo je naročito izraženo u javnim službama gde se obična želja i politička preporuka smatra najboljom kvalifikacijom. Ako ste primetili, na STB-u se stalno emituju poruke vezane za bezbednost u saobraćaju a na prikazanim slikama je većinom prisutan motorcikl. Indirektno, to spočitava svima da su dva točka glavni učesnici i saobraćajkama, što uz neki nipodaštavajući prikaz, ko prvi studentski nastup, jasno navodi na formiranje negativnog stava prema dva točka. Ova druga "emisija" je onako, rekli ste vi svoje, lično ubeđenje, al je to bledo u odnosu na težinu prvog ocrnjavanja gde teški kamion je prestavljen ko ugrožen. Kako tek misli koliko je ugrožen neki vozač malog auta, kupljenog sa mukom na lizing. Očigledno, ni student, ni mentor, nisu dorasli onome što su uradili i dozvolili, plus je naglašen lični negativni stav koji je nametnut kroz izbor sagovornika. Mislim da bez dugog mukotrpnog rada nećemo poboljšati stav u dogledno vreme i da svaku moguću situaciju treba iskoristiti na svaki mogući način, naravno pozitivnim radom, ali mora se biti nametljiv, javan, a ne da se sve vrti ovde u virtuelnom svetu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5770 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Jel ima neki snimak reportaže?

 

Pretražio sam sve stranice...........

 

Bio je snimak dva posta pre mog na ovoj strani ali je obrisan. Nije mi jasno zašto ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja