Jump to content

Moto Zajednica

OCRNISE NAS NA STUDIJU B

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Klasicne predrasude s jedne strane, a i ludovanje dela dvotockasa na drugoj. Nismo ni prva ni jedina zemlja koja se susrece s tim problemom, i jedino resenje je prava obuka novih i informisanje postojecih vozaca o ugrozenosti i pravima motociklista. Ali, treba neko da radi svoj posao na obe strane i na zalost, uvek se vracamo na to isto.

 

Druga stavka, koja bi promenila tok stvari je kada bi se motocikl kao prevozno sredstvo spustio u narodne mase. Tj da registracija litarskog motocikla kosta tri puta jeftinije nego najmanjeg auta sto je realno, kao sto je slucaj recimo u NL, masovnost bi dovela do potrebnih uskladjivanja.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Немам комантара........

Дискриминација....

да се сви паркирамо у масарикову?

или испред факултета? и да понесемо слике са наших акција?

или да нађемо девојку (студента) на ФБ па је едукујемо квалитетним садржајем

да види да нас има и ''нормалних''?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

To je sve generalizovanje, ali na zalost ima i dosta istine ma koliko nas to bolelo. I ja sam par puta u kolima toliko poludeo na neke u motoru da mi je doslo da ih zgazim kolima i onda se vratim u rikverc i zgazim ga jos jednom.

Ali to je kao kada kazemo da su svi taksisti dripci, lopine i debili. Cast izuzecima ali vecina i jeste.

Kao i da su soferi vozaci busa i kamiona mentoli i pijandure i dobar deo i jeste. Kada su radili alko testove na brdo vozaca busa onih medju-gradskih ispostavilo se da je preko pola pijano za volanom cak i oni koju su vozili decu.

Istina boli i jos kada se malo preuvelica onda bas boli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Evo nešto iz arhive, ovoj emisiji-filmu nadali smo se svi, ali nas zayebe avtor i prikaže nas kao podivljane alkoholičare, mangupe, samoubice etc... očito nam je to reputacija, drugovi.

 

 

Okus po hitrosti

 

Odgledao sam film i nisam imao tvoj utisak.

Ali sam dobio zelju da se provozam po Sloveniji :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mislim da treba uputiti protestno pismo FPN-a, i traziti da nadju i kazne odgovorne , a od studia B traziti jos jednu emisiju u kojoj bi bio revans , da dovedu te tri kamiondzije koje mi ugrozavamo i da bude nasa ekipa da prica sa njima . Bas bih voleoi da mi neki od njih objasni kako to ja sa motorom od 180 kila ugrozavam njega koji vozi kamion od nekoliko tona ? A i voleo bih da ih malko preslisam posto i ja imam saobracajnu skolu i polozene sve kategorije ( osim za autobus ) !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ja predlazem da im posaljemo ogorceni mail i da im zapretimo da cemo da prestanemo da gledamo njihov program!

cvile mi mosnice sta ko misli o meni i ne mogu da se nacudim cime se bavite i o cemu polemisete

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Poslato je protestno pismo, tj. demanti, sa zahtevom da organizuju emisiju u istom terminu i sa istom minutazom na kojoj bi predstavnici motociklista mogli da iznesu misljenje nase strane, koje je u toj emisiji grubo izostavljeno.

 

Tekst pisma je zakacen uz poruku. Čekamo odgovor.

Studio B - FPN Javna odbrana - demant.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

I sledecu emisiju da nas zovu, da im mi pokazemo kako se bahati vozaci cetvoroivisetockasa ponasaju prema nama, jadnim malim bajkerima. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Od kojih polovina divlja bas kao sto kazu, 3o% ne zna da vozi pa nervira ostale u saobracaju i ono malo sto je ostalo stvarno vozi po propisima. Jbg, tesko je opravdati ponasanje pojedinaca a kamoli vecine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Poslato je protestno pismo, tj. demanti, sa zahtevom da organizuju emisiju u istom terminu i sa istom minutazom na kojoj bi predstavnici motociklista mogli da iznesu misljenje nase strane, koje je u toj emisiji grubo izostavljeno.

 

Tekst pisma je zakacen uz poruku. Čekamo odgovor.

 

Dali ce odgovoriti????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odgovor je stigao i to prilicno brzo, sto pokazuje jos jednom da je StudioB jedna od retko kvalitetnih medija koji se trude da objektivno izvestavaju o motociklistima. Zato sam se bas iznenadio sto su ucinili takav propust.

 

Evo odgovora:

Postovani, I zao mi je I neprijatno mi je zbog ovog sto se dogodilo u nasem program. Ja, nazalost, uopste nisam gledao tu emisiju I Vi ste prvi, pored jos par mailova bajkera koji su mi stigli, koji me je upozorio na to. Naime, emisiju FPN Javna odbrana za Studio B proizvodi Fakultet politickih nauka, I mi, urednicki, ne ucestvujemo u tom projektu. Ja sam, kao glavni I odgovorni urednik, cinjenica nadlezan I za taj segment programa, ali posto se ispred FPNa time bavi moja koleginica, ja u njihovo uredjivanje nisam ulazio. U svakom slucaju, ja sam njoj prosledio Vas mail, ona ce Vam se sigurno javiti, ako vec nije, I Vi cete imati mogucnost da se vec sledece sedmice pojavite u istom terminu I date Vase vidjenje cele price. Nadam se d ace na ovaj nacin nesporazyum biti prevazidjen.

 

Pozdrav

 

Aleksandar Timofejev

 

Nakon sto sa njima dogovorimo termin i druge detalje o ucescu predstavnika motociklista Srbije, pozvacemo da pored nas gostuju i predstavnik MAS-a, kao predstavnika moto klubova i eventualno jos nekog.

 

Idemo dalje! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Svaka čast Timofejevu za ovaj gest, zaista zaslužuje pohvale od svih nas.

 

Da je sreće da ovako funkcionišu svi odgovorni na svojim mestima, mnogi problemi bi se u ovoj zemlji rešavali brzo i lako...a mnogih ne bi ni bilo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Zašto sad hvaljenje dotičnog?? Zato što se je lepo izvinio??

 

Pa red je, da se izvine i dan nam plati po pivo, zar ne?? Ako je odgovorni, onda neka odgovara za gluposti, a ne da se izgovara na svoje potčinjene. Ako mu potčinjeni prave gluposti, onda nije dobar šef, ybg... >:( >:(

 

Prvi utisak je najaći i gledaoci dobili su lošu sliku o nama. Može biti popravka iduće sedmice, ali glavni pečat obično ostaje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

E Tomo, ovde kod nas je normalno ponašanje retkost tolika da nam je već u glavama označeno kao nenormalno ponašanje i kada se dogodi mi se oduševimo :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Zašto sad hvaljenje dotičnog?? Zato što se je lepo izvinio??

 

Pa red je, da se izvine i dan nam plati po pivo, zar ne?? Ako je odgovorni, onda neka odgovara za gluposti, a ne da se izgovara na svoje potčinjene. Ako mu potčinjeni prave gluposti, onda nije dobar šef, ybg... >:( >:(

 

E moj Tomče, nije greh zgrešiti nego je greh ne priznati grešku i ne pokajati se. A još je veći greh kad si svestan svojeg greške a ništa ne činiš da je ispraviš. Jednostavnije rečeno...jedan od najvećih grehova je GORDOST.

 

Timofejev je pokazao da nije gord čovek i zato mu ja opraštam grešku...a za pivo ćemo se dogovoriti ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

ja kazem da je studio b bio na visini zadatka..

 

Timofejevu svaka cast, covek me par puta iznenadio prijatnom a jos sa ovim gestom i odusevio

 

Tako se vodi jedna televizija!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja