Jump to content

Moto Zajednica

Koji sam ja maler

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Zanaci ne mogu da verujem sta me je snaslo evo jos se tresem.

malo pre odem kod decka da uzmem motor ( kupio sam ga ) Suzuki gsx-r 1100 u jedno selo nekih 3 km od KS motor je samo carinjen. otisao sam sa drugarom u nameri uzmem i kuci sto pre da ne bi u medju vremenu dosla policija na tu relaciju da zaustavlja i krenem kuci posle desetak minuta kad ono stop policija a kod sebe ni jedan dokument o motoru cak i moja dokumenta nisam poneo ( u zurbi i malo od srece sto menjam bike zaboravio ) Policajac stao na sred puta i rasirio obe ruke da stanem vozio sam neki 50-60 km na sat i razmisljam sta da radim i odlucio da kidnem i to uradio. Ali pokajao sam se sto sam to uradio i bilo me je strah da mi ne uzmu motor evo jos se tresem.

Znam da nije bas poucno ovo sto sam uradio za maldje vozace ali morao sam ovo da vam kazem :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Ne isteruj ga napolje dok se prasina ne slegne i nista ne priznaj i uzmi kilo kilo(kisela vino) ali hladno, popij to i bice sve OK. Ajd ziveli :jos_piva:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Cisto sumnjam da ce ti uzeti motor' date=' samo ga ne izvozi dok ga ne registrujes. A sad malo secera i vode i sve ce biti u redu! 8)[/quote']

Mapusti ih. mom drugu koji je krenuo sa carine 2 km do kuce, pisali bas sve, samo je imao srece sto je motor uvezen na njega a ne na firmu inace bi bila kazna za firmu 100 000 din to ti placas

i onda si usro motku.

to je momenat i nisi imao vremena da razmisljas mnogo.

imao si srece oce budale da udare tablicom ''stop'' po glavi ili po ruci i onda izgines u kanalu ili nedaj boze u auto koji ide u susret, imao sam priliku da vidim ali frajer je uspeo da se odrzi na motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: zzr600

motoric sakrij i idi kod zenske dok se tresesssss malo spoji te vibracije sa devojcicom opusteno !!!!!!!!!! by joxa :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

bolje sto si kidnuo kolega...i ja umalo da nagrabusim na isti nacin...ali sam ga vozio na carinu...sva sreca zaustavi me drugar pandur...ma dobar je on ali je ipak pandur :D ..i prodjem bez ikakvih posledica....a tebe nema sanse da uhvate...plitki su oni za to...taman da se malo slegne prasina i voziii..a posle kad te pita jesi to bio ti..??kazu mu da ces da ga tuzis za uznemiravanje i psihicki bol :shock: ....

 

pozdrav i nebrini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

ma opushteno

ko da oni razlikuju motore, razlikuju ali samo da liu je skuter ili motocikl

ja video onaj Yamaha skuter od 350 ccm registrovan na PSP, pa daj molim te i moj dedas bi video da to nije 49 ccm...

samo se smiri i za par dana isteraj motor, ja sam se jednom pokajao(pisali mi kacigu) shto sam stao...ovako je ipak bolje

:D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac
Cisto sumnjam da ce ti uzeti motor' date=' samo ga ne izvozi dok ga ne registrujes. A sad malo secera i vode i sve ce biti u redu! 8)[/quote']

Mapusti ih. mom drugu koji je krenuo sa carine 2 km do kuce, pisali bas sve, samo je imao srece sto je motor uvezen na njega a ne na firmu inace bi bila kazna za firmu 100 000 din to ti placas

i onda si usro motku.

to je momenat i nisi imao vremena da razmisljas mnogo.

imao si srece oce budale da udare tablicom ''stop'' po glavi ili po ruci i onda izgines u kanalu ili nedaj boze u auto koji ide u susret, imao sam priliku da vidim ali frajer je uspeo da se odrzi na motoru

 

Zamahnu je onom lizalicom na mene ali me promasio ili nije hteo da udari nisam video budale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG
ma opushteno

ja video onaj Yamaha skuter od 350 ccm registrovan na PSP' date=' pa daj molim te i moj dedas bi video da to nije 49 ccm...

[/quote']

 

kad si ti video da oni na šalteru izlaze da vide koja su kola u pitanju ili motor kad odeš da registruješ? :shock: to je neko završio da se registruje na male table.

 

 

jako je zajebana vožnja bez dokumenata (mislim na uvežene motore), da nije ocarinjen uzeli bi ga sigurno, bar na neko vreme. ovako bi podobijao silne prijave, ja da sam bio na tvom mestu dodao bi ispred jedinicu na tu tvoju brzinu i kacigu na glavu. sad i da znaju da si ti zabole te, drži ga u garaži dok ga ne registruješ, a posle samo gas.

 

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

veruj mi kad sam poèeo da èitam post pomislio sam da te ovaj lik izradio za pare, a posle još jedne reèenice mislio sam da su ti oduzeli motor.

 

odsekao sam se!

 

dobro je ispalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Prvo chestitke za motor!

Drugo, to sto si kidnuo pandurima je tvoja odluka, ne podrzavam te a necu te ni kuditi... komentar cu zadrzati za sebe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Zanaci ne mogu da verujem sta me je snaslo evo jos se tresem.

malo pre odem kod decka da uzmem motor ( kupio sam ga ) Suzuki gsx-r 1100 u jedno selo nekih 3 km od KS motor je samo carinjen. otisao sam sa drugarom u nameri uzmem i kuci sto pre da ne bi u medju vremenu dosla policija na tu relaciju da zaustavlja i krenem kuci posle desetak minuta kad ono stop policija a kod sebe ni jedan dokument o motoru cak i moja dokumenta nisam poneo ( u zurbi i malo od srece sto menjam bike zaboravio ) Policajac stao na sred puta i rasirio obe ruke da stanem vozio sam neki 50-60 km na sat i razmisljam sta da radim i odlucio da kidnem i to uradio. Ali pokajao sam se sto sam to uradio i bilo me je strah da mi ne uzmu motor evo jos se tresem.

Znam da nije bas poucno ovo sto sam uradio za maldje vozace ali morao sam ovo da vam kazem :?

 

Ne odobravam tvoj postupak, ali ako si imao kacigu, i ako se primiris dok sve ne zavrsis, velike su sanse da ce sve biti u redu. Ne verujem da ce se policajac cimati da te traze po gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ne odobravam tvoj postupak' date=' ali ako si imao kacigu, i ako se primiris dok sve ne zavrsis, velike su sanse da ce sve biti u redu. Ne verujem da ce se policajac cimati da te traze po gradu.[/quote'] evo sve sveci... kad si ti položio ''A''? Drugar (inaèe je na forumu) bežao im je kolko oæeš puta, prodju mu pored kapije i ne smeju ništa zato što je u dvorištu a ne na putu! Ako nisu upisali tablice, registruješ, kacigu, prvu pomoæ i voooooozzzzzzzzaaaaaaj. Ispade jeftinije što nisi stao! :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Ne odobravam tvoj postupak' date=' ali ako si imao kacigu, i ako se primiris dok sve ne zavrsis, velike su sanse da ce sve biti u redu. Ne verujem da ce se policajac cimati da te traze po gradu.[/quote'] evo sve sveci... kad si ti položio ''A''? Drugar (inaèe je na forumu) bežao im je kolko oæeš puta, prodju mu pored kapije i ne smeju ništa zato što je u dvorištu a ne na putu! Ako nisu upisali tablice, registruješ, kacigu, prvu pomoæ i voooooozzzzzzzzaaaaaaj. Ispade jeftinije što nisi stao! :twisted:

 

Nisam bas razumeo sta si hteo da kazes. Daleko od toga da sam ja svetac, ono cega se pridrzavam uvek je kaciga na glavi i bez divljanja. Nemam "A", ali zato ne idem daleko i vozim pretezno po planinskim vukojebinama. Dok sam imao L tablicu odvezao sam neke ture o kojima je ovde pisano, i one su bile u okviru teritorije Beograda.

Sem toga, nikad ne bih bezao od policije.

 

Ovde sam pomenuo kacigu, ne zbog bezbednosti, vec se nadam da ga zbog nje nisu prepoznali, tablica nema, pandur (verovatno) ne prepoznaje tip motora, sto znaci - male sanse da ce ga pozvati na odgovornost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Nisi ti ni prvi ni poslednji koji je "zazmurio" i dodao gas kad je trebalo da stanes, tako da mislim da se oni preterano ne opterecuju oko toga, navikli su...Bolje je i malo da se treses kod kuce od straha, proci ce, nego da te oni istresu za par desetina hiljada dinara, kolika je kazna za ono sto si uradio!! (mislim na voznju motora bez ikakvog papira) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Danas me zvao pandur kome sam kidnuo. Otisao pandur kod ovog lika sto sam uzeo motor i pretio mu kako ce njega da privode i on na kraju rekao kome dao i naterli ga da me zove na mob. i zvao me i pandur uzima slucalicu i trazi mi podatke ja ga ladno otkacim kao nemam pojma ko je i normalno ne dajem mu podatke. On preti kako ce da dodje da me vodi u zatvor 15 dana itd.. k.nja nesto a jamu kazem neka dodje slobodno sa dokazima pa ako sam to bio ja neka me vodi i rekao sam mu neka dodje da proveri moj motor jer u garazi mi je bio moj beli suzuki gsx 600 a ovaj od 1100 sam sakrio. Jos je k.enjao i na kraju mi spusti slusalicu zanci nemogu da verujem kakav lik nameracio se na mene da me uhvati ALI NECE MOCI :D Nedam se :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ma opusteno, i nista ne priznaj, samo se pravi lud. Ne moze on nikako da dokaze da si to bio ti, samo pokusava da te zaplasi, pa da sam priznas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac
Ma opusteno' date=' i nista ne priznaj, samo se pravi lud. Ne moze on nikako da dokaze da si to bio ti, samo pokusava da te zaplasi, pa da sam priznas.[/quote']

 

Ma nista ne priznajem moze da me muce ali ne priznajem nista :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Pa znas kako...

 

Znaju ko si i gde zivis, znaju od koga si kupio motor i kada, a ti im jos prkosis.

 

Mislim da nemas osnove da budes optimista :).

 

Radije se dogovori nesto sa njime, jerbo si naderao debelo ako dodje do suda (a sanse su da ce doci do suda, jer kao sto si i sam primetio, pandur ne popusta).

 

Mozda misle da si skrivio nesto mnogo gore od voznje bez tablica, pa da si zato bezao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja