Jump to content

Moto Zajednica

Honda Cbr250R 2011

Recommended Posts

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Izgleda baš jeftino, kao VFR koji se skupio od pranja, nadam se da će cjena biti srazmjerna izgledu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

u svakom slucaju, lepse izgleda od konkurenta ninja250r, plus kad se uzme u obzir da je to honda, onda nema sumnje da je motor odlican! samo me zanima koja li ce cena biti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Kada bi stavili malo ozbiljnije gume i Upside-Down viljuske licilo bi na nesto ::)

Mada ok, bitno je da se nesto desava, uostalom lep je motoric ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Lepo je videti da segment od 250ccm ponovo ozivljava, mada stvarno u poredjenju sa starim CBR250 ovo je mlako, a predpostavljam da mu je masina pozajmljena od CBF250, a to znaci twin od 20 ks, nadam se da su ga malo nabudzili da moze da parira makar Kawasakijevom Nindzi 250, a sto se tice samog izgleda , sasvim ok izgleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

Lepo je videti da segment od 250ccm ponovo ozivljava, mada stvarno u poredjenju sa starim CBR250 ovo je mlako, a predpostavljam da mu je masina pozajmljena od CBF250, a to znaci twin od 20 ks, nadam se da su ga malo nabudzili da moze da parira makar Kawasakijevom Nindzi 250, a sto se tice samog izgleda , sasvim ok izgleda :)

Nije twin

Single je :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

:rat3: cbr250r

 

Zašto ovako tanka zadnja guma ?! kao da ima 125 ccm. Uopšte mi se ne sviđa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Honda PCX 125 (model 2014)

Ja kupio jednu novu crnu , ide ko zmaj , a izgleda kao pravi ozbiljan motor .

 

 

Istina mašina ima samo jedan cilindar ali ipak ima dobar , dubok zvuk . Lepo leži i koči i udobna je .

Jedino što mi je malo manja za mene od 185 cm . Da je duža i malo višlja bila bi ko zmaj .

Dvoumio sam se između Hyosunga GT250R i Honde i na kraju odlučih se za Hondu , mada ni koreanac nije loš ...dosta je veći ali se jako polegnuto vozi i kolena su u jako čudnom , zabačenom položaju . Honda se lakše zajaši i sjaši ...

 

 

Potrošnja za sada 3,7 l/100Km u toku razrade (prvih 1.000 Km do 6.000 rpm) .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Iskreno sranje... Evo kako treba da izgleda i da zvuci cbr250rr..

http://www.youtube.com/watch?v=8FMvlKyLx6M

 

Kakva mašina jbt! Radije bih ovo uzeo polovno i remontovao nego dao lovu na ovu novu Hondinu mrsavicu 1nanana.gif

 

 

 

 

Prosle godine sam u nekim stranim oglasima nasao par starijih CBR-ki i cena je bila prava sitnica, samo nekih 5000 eura :stabre: tako da to i nebi bilo toliko isplatljivo.... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Honda PCX 125 (model 2014)

Sadašnja verzija CBR250R je sasvim uglađen gradski motor sa minimalnim sportskim aspiracijama koje uglavnom proizilaze iz izgleda a nikako iz tehnike i motora ....

 

Lako se vozi , malo troši i dobro izgleda (naravno subjektivna stvar ) ... u ovoj klasi ima bržih i jačih (Kawasaki Ninja 250) ali sve jedno klasa sama po sebi nema kapaciteta za neka ozbiljnija dostignuća jer realno mali su to motori da bi u variajnti sa 4 takta postigli neku snagu/moment a da to bude i pouzdano za svaki dan ....

 

Sve u svemu dobar početak za svakog ko želi da nauči i ide dalje u svet ozbiljnijih makina ....meni kao povratniku u moto svet odlična odskočna daska za neki 600F ili Hornet .

 

Pozzzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja