Jump to content

Moto Zajednica

E da se prekrstim i levom i desnom..

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova

Skretanje kod Ck, pa se krece na Brankov most sa toga skretanja ka gradu. Gomila klinaca 5-6 - recimo 18-21 god na zverima tipa cbr1000rr, ninja, itd - novije mashine 2005-2007 (extra!). Samo jedan ima kacigu! Ostali cak ni na laktu! I sad, ja krenem ono, sasvim slucajno ispade malko agresivniji start, kad su oni podivljali! Sto su ti deca zeljna nekog dokazivanja... Kunem se, dvojca od njih drajvaju preko Brankovog na jednom tocku! E, a aj sad da ga je malo digao, nego stoji mu motor pod 90 stepeni! A u nekoj shuhkavoj trenerci sa cvikerima za sunce - protektor nije video kukala mu majka. Most naravno pun automobila. Vozili su skoro CEO most na zadnjaku, i kad ga je konacno spustio, to je bilo pred iskljucenje sa mosta - kakav slalom izmedju automobila, cccc, jedva su izbegli da se ne zakucaju. A ja bash idem lagano iza njih, ono gledam vozace automobila refleksno, i skoro svaki drugi se prekrstio...

 

E da, vidim ih, na trgu pokupise neke ribice, i naravno ona seda pozadi, nit on, nit ona imaju kacigu, muda porasla, start extra agresivan, izmedju taxista u zabranjenom smeru, i izgubishe se negde, verovatno odoshe u strabana.

 

Kakvih likova ima po gradu - crna hronika nam je smesna...

 

Nek ih Bog sacuva...

 

Ccc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Zeljni pet minuta slave.I ja imam 21 godinu pa nisam napaljen,i mislim da su to debili.Kada kupim swoju kawu (planiram zx6r za 2007) u zhivotu ga necju propinjati ili neshto slichno. Necju zhaliti ni dinara za opremu.Pa i nek zhulja malo,vazhno je sachuwati sebe, i druge,jebesh kurchenje.Kompleksashi.Motor nije za zajebanciju, i treba poshtovati i sebe i motor.Poz za swe bajkere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
I sad' date=' [b']ja krenem ono, sasvim slucajno ispade malko agresivniji start[/b], kad su oni podivljali!

 

Ccc...

 

tc...tc...tc... slucajno, ha!

odrala te decurlija utata, utata :twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
I sad' date=' [b']ja krenem ono, sasvim slucajno ispade malko agresivniji start[/b], kad su oni podivljali!

 

Ccc...

 

tc...tc...tc... slucajno, ha!

odrala te decurlija utata, utata :twisted: :twisted: :twisted:

 

E neka si mu rekao. :wink:

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Zeljni pet minuta slave.I ja imam 21 godinu pa nisam napaljen,i mislim da su to debili.Kada kupim swoju kawu (planiram zx6r za 2007) u zhivotu ga necju propinjati ili neshto slichno. Necju zhaliti ni dinara za opremu.Pa i nek zhulja malo,vazhno je sachuwati sebe, i druge,jebesh kurchenje.Kompleksashi.Motor nije za zajebanciju, i treba poshtovati i sebe i motor.Poz za swe bajkere

 

Imponuje kada neko mlad razmislja razumno i normalno. Respect.

Sto se tice one dece na mostu - da izvinu oni koji se ne slazu - ko ih j.be. Nadam se samo da nece unesreciti nekog neduznog vozaca / prolaznika / pesaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar
Motor nije za zajebanciju

 

Nemoj tako, jeste za zajebanciju, ali tamo gde je mesto zajebanciji (street fight show, drag, pista...) :D xexexexe

 

Ma ti klinci nisu normalni. Jedva cekam da se uvedu ogranicenja, a sto se mene tice, IMNSHO (ref. Cheh), ja bih uveo polaganje i za skuter i to od 18 god, a kazne za antiopremu bi bile astronomnomske! Million godzillion shshmililion $

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BG

Imam ja predlog za kaznu koja odgovara neodgovornosti i bezobrazluku:

Zaplena vozila, trajno, pa se ti cheshkaj. I jos preko oduzimanje dozvole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Svaki dan, svaki put kad se provozam gradom na 2 (ili 4) toèka, vidim gomilu indijanaca bez kacige na 2 toèka od 49ccm do 1600ccm bez obzira na tip motora!!! Veæinski su naravno scooteradžije i R-ijevci sa interesantnim tablicama, ali svi generalno ne zaslužuju komentar!!!

 

P.S. 2 Bender - ti si to tek sad primetio?!?!?!?!?!?! Eeeeee.... :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

e zato su hrvati napravili zakon zvani mladi vozaci ako imate vozacku mladju od dvije godine , kad vas zaustave na kontroli ide oduzimanje vozila, krajnje jednostavno i fino

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Pre neki dan, Lazar i ja idemo preko brankovog mosta i lik u trenerci sa cvikama za sunce na novom neregistrovanom zzr-u 1400 dize bajk na zadnji i tako preko celog mosta....spustio je bajk tamo pred semaforima, bilo par automobila pa nije mogao vishe da se izivljava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
Pre neki dan' date=' Lazar i ja idemo preko brankovog mosta i lik u trenerci sa cvikama za sunce na [b']novom neregistrovanom[/b] zzr-u 1400 dize bajk na zadnji i tako preko celog mosta....spustio je bajk tamo pred semaforima, bilo par automobila pa nije mogao vishe da se izivljava...

 

Da li mu je Lazar objasnio da se to radi tek poslije razradjivanja masine,da to ne valja za mjenjac,lanac,...? :D

Ma papci,nadam se da cu imati sto manje bliskih susreta sa takvima,a ako oni hoce preko reda kod Svetog Petra,alal im bilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Ja bi (sa opremom) to mozda i radio, sebe radi ali kad pomislim na motor (semerinzi prednje viljuske, lageri upravljaca, zupcanici u menjacu, viljuska u menjacu, lanac bregaste, spaner, motor ostane bez ulja na zadnjem tocku itd itd) srce mi se cepa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd

Njihov zivot za koji me bas zaboleeee! Oni su mi potpuno jasni, ili nisu u situaciji da mogu da razmisljaju ili zele da glume krimose i mangupe, zasta me bas zabole... Ali, niste mi jasni Vi koji non stop pricate o njima! Kada neko nesto stalno pominje mora da postoji valjani razlog za to:

- ili im se divite do imbecilnosti

- ili im zavidite

- ili vas strasno nerviraju sto je opet povezano sa drugom stavkom

 

Neverujem da vam je svima na forumu toliko stalo do tudjih zivota ((likova koje osudjujete i koje po vama bolje i da ih nije) dajte im samo malo vremena). Ako vas toliko interesuju tudji zivoti znaci da nesto nije u redu sa vasim i da vam je lakse da pricate o tudjim problemima. A to je skroz pogresno! Ljudi njih i onako nemozete da sretnete van grada i zato pravite planove za putovanja i dajte to da citamo i da uzivamo a ne da raspravljamo o dugima...

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Swe je to okej,i ja bih voleo da se kurchim, i da propinjem i sve to,ali mi je drazhi moj zhiwot i motor. Motor cu kupiti prvenstveno zbog sebe,i zbog toga sto obozavam da putujem.Ne mogu da zamislim osecaj leti kada ujutro krenem po devojku u Beograd, pa zapalimo na Zlatibor.Nema boljeg osecaja,iako ga jos nisam doziveo.Sledecjeg leta sigurno hocu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

da potpuno bezvlasce, jos sam primetio da kresu mlade i zgodne ribe. Sramota. Pa valjda je prirodno da to radimo mi matorci. U zakon treba uvesti propis da im se uz motore oduzmu i ribe i da se sve da nama koji postujemo propise i ne samo da ne dizemo na zadnji nego nam se ne dize uopste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
Njihov zivot za koji me bas zaboleeee! Oni su mi potpuno jasni' date=' ili nisu u situaciji da mogu da razmisljaju ili zele da glume krimose i mangupe, zasta me bas zabole... Ali, niste mi jasni Vi koji non stop pricate o njima! Kada neko nesto stalno pominje mora da postoji valjani razlog za to:

- ili im se divite do imbecilnosti

- ili im zavidite

- ili vas strasno nerviraju sto je opet povezano sa drugom stavkom

 

Neverujem da vam je svima na forumu toliko stalo do tudjih zivota ((likova koje osudjujete i koje po vama bolje i da ih nije) dajte im samo malo vremena). Ako vas toliko interesuju tudji zivoti znaci da nesto nije u redu sa vasim i da vam je lakse da pricate o tudjim problemima. A to je skroz pogresno! Ljudi njih i onako nemozete da sretnete van grada i zato pravite planove za putovanja i dajte to da citamo i da uzivamo a ne da raspravljamo o dugima...

 

Hvala[/quote']

:):D :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
da potpuno bezvlasce' date=' jos sam primetio da kresu mlade i zgodne ribe. Sramota. Pa valjda je prirodno da to radimo mi matorci. U zakon treba uvesti propis da im se uz motore oduzmu i ribe i da se sve da nama koji postujemo propise i ne samo da ne dizemo na zadnji nego nam se ne dize uopste.[/quote']

Cekaj bre ! Pa tebi se motor dize !?

Tebe onda muci onaj deo sa ribama, posto i ti vozis R.

tC5UH_matoracka0.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

neverovatno koliko politiziranja oko kaciga a ustvari ,BEZMUDOSTI I ZAVISTI" sto to tamo neko spusta tek posle par stotina metara ili kilometara NEVEROVATNI STE !!! Aj sad svi lepo kacige na glave i sta vas boli toliko sto neumete da dignete motor ni na stender a kamoli na TOCAK ! NEKA VOZI KO KAKO HOCE ZA VAS SAM SIGURAN DA nikada NECETE BITI RUGLO GRADA A INACE SE LOZITE OKO ONIH SKOKOVA U ARENI ITD !!! DA NECETE PISATI PETICIJU PROTIV TOG dogadjaja da se neodrzi NEBILI PRIMIRILI SVOJE komplekse !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser
Swe je to okej' date='i ja bih voleo da se kurchim, i da propinjem i sve to,ali mi je drazhi moj zhiwot i motor. Motor cu kupiti prvenstveno zbog sebe,i zbog toga sto obozavam da putujem.Ne mogu da zamislim osecaj leti kada ujutro krenem po devojku u Beograd, pa zapalimo na Zlatibor.Nema boljeg osecaja,iako ga jos nisam doziveo.Sledecjeg leta sigurno hocu :)[/quote'] kralju !!!! ti si najveci od svih gubitnika !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
neverovatno koliko politiziranja oko kaciga a ustvari ' date='BEZMUDOSTI I ZAVISTI" sto to tamo neko spusta tek posle par stotina metara ili kilometara NEVEROVATNI STE !!! Aj sad svi lepo kacige na glave i sta vas boli toliko sto neumete da dignete motor ni na stender a kamoli na TOCAK ! NEKA VOZI KO KAKO HOCE ZA VAS SAM SIGURAN DA nikada NECETE BITI RUGLO GRADA A INACE SE LOZITE OKO ONIH SKOKOVA U ARENI ITD !!! DA NECETE PISATI PETICIJU PROTIV TOG dogadjaja da se neodrzi NEBILI PRIMIRILI SVOJE komplekse !!![/quote']

Jbga, kolega.

Koliko velikih slova, kao da si vikao.

Sada ces isprovocirati stvarno peticiju protiv skokova u Areni. Kad se sagledaju teoretske varijante da neko nastrada ,od bilet servisa pa do skokova, realno je da je opasno. Ili cemo svi u publici nositi kacige, makar one za gradilista.

Sam si kriv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
Swe je to okej' date='i ja bih voleo da se kurchim, i da propinjem i sve to,ali mi je drazhi moj zhiwot i motor. Motor cu kupiti prvenstveno zbog sebe,i zbog toga sto obozavam da putujem.Ne mogu da zamislim osecaj leti kada ujutro krenem po devojku u Beograd, pa zapalimo na Zlatibor.Nema boljeg osecaja,iako ga jos nisam doziveo.Sledecjeg leta sigurno hocu :)[/quote'] kralju !!!! ti si najveci od svih gubitnika !!!
Bash obrnuto.Nek vozi ko kako hocje,zna se sta je sigurno, a sta ne.Ja sam se dosta lomio kao klinac i necju opet da prezivljavam sve to.mozda jos i gore... A ti sto produzujes tuki sa motorom i propinjanjem si najveci looser...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja