Jump to content

Moto Zajednica

E da se prekrstim i levom i desnom..

Recommended Posts

Guest Stronser

nemas motor i nemam nameru da se natpericavam sa tobom koji volis osecaj KOJI JOS NISI DOZIVEO !!! Nerazumem ni sta trazis ovde sem sto mislis da nesto znas ! a za tuki ,subota S Mitrovica ' DODJI DA GA VIDIS ! mozda pozelis i taj osecaj ,KOJI JOS NISI PROBAO ILI DOZIVEO" Sampion si ti ! sramota me je zbog takvih sto sam na forumu ! neumes, niko te nista nepita ,A DA CACKAS NESTO STO NEKO ZNA A TI MOZES SAMO DA SANJAS O TOME, EEE TO NEIDE ! DODJI U MITROVICU ! Ko me poznaje zna da kacigu uvek nosim nepropagiram nista lose ! a ti strucnjak VIDIMO SE !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Njihov zivot za koji me bas zaboleeee! Oni su mi potpuno jasni' date=' ili nisu u situaciji da mogu da razmisljaju ili zele da glume krimose i mangupe, zasta me bas zabole... Ali, niste mi jasni Vi koji non stop pricate o njima! Kada neko nesto stalno pominje mora da postoji valjani razlog za to:

- ili im se divite do imbecilnosti

- ili im zavidite

- ili vas strasno nerviraju sto je opet povezano sa drugom stavkom

 

Neverujem da vam je svima na forumu toliko stalo do tudjih zivota ((likova koje osudjujete i koje po vama bolje i da ih nije) dajte im samo malo vremena). Ako vas toliko interesuju tudji zivoti znaci da nesto nije u redu sa vasim i da vam je lakse da pricate o tudjim problemima. A to je skroz pogresno! Ljudi njih i onako nemozete da sretnete van grada i zato pravite planove za putovanja i dajte to da citamo i da uzivamo a ne da raspravljamo o dugima...

 

Hvala[/quote']

 

Podrzavam....ne moz svako da digne na zadnji a kamoli da prreveze ceo Brankov na zadnjem :D

 

Deca se obicno izivljavaju, 18 godina je uzrast kada se takve stvari rade. Ja da imam 18 moguce da bih bio bas kao oni :)

 

Nazalost, najvaznije je da ce verovatno ugroziti nekoga u saobracaju ili nekog ubiti ili ozbiljno povrediti, i cinjenica da se tolerise voznja pokradenih, otetih i neregistrovanih masina. To je druga strana medalje, i to ne valja. Sto rece Karlos, samo astronomske kazne. Za kacigu 15.000 dinara, za prelazak preko pune 15.000 dinara, za voznju saputnika bez kacige 50.000 dinara! Jer je dupla neodgovornost. Ako saputnica ima tigraste tange, kazna moze biti smanjena :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Kolega , ja sam iz provincije, pa jos i maalo stariji... Sta im je to TUKI ?

Ozbiljno ?

U jeb..te ukapirao sam. :oops:

PA GDE JE OVDE CENZURA I ADMINISTRACIJA DA SANKCIONISE OVAKAV VOKABULAR ?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
nemas motor i nemam nameru da se natpericavam sa tobom koji volis osecaj KOJI JOS NISI DOZIVEO !!! Nerazumem ni sta trazis ovde sem sto mislis da nesto znas ! a za tuki ' date='subota S Mitrovica ' DODJI DA GA VIDIS ! mozda pozelis i taj osecaj ,KOJI JOS NISI PROBAO ILI DOZIVEO" Sampion si ti ! sramota me je zbog takvih sto sam na forumu ! neumes, niko te nista nepita ,A DA CACKAS NESTO STO NEKO ZNA A TI MOZES SAMO DA SANJAS O TOME, EEE TO NEIDE ! DODJI U MITROVICU ! Ko me poznaje zna da kacigu uvek nosim nepropagiram nista lose ! a ti strucnjak VIDIMO SE !!![/quote'] nemam ali cju imati.odnekle se mora poceti.tebi svaka cast sto znas razne fazone sa bajkom,a na forum sam dosao da naucim nesto pre nego sto kupim prvi motor i da pokupim po koji dobar savet a ne da se 3pujem sa tobom. naucicu i ja da propinjem,garantujem.znam sebe i znam svoje mogucnosti.i normalno je sto me to ne interesuje sada kada sam pocetnik,vremeno znam da hoce.svako to pozeli.a za tuki neka hvala,nisam derpe..idi u gay klub pa nadji nekog:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Hehe, ovo za tigraste tange podrzavam :D

 

Svaka cast svakome na umecu i sposobnosti. Posebno skidam kapu svima koji su toliko hrabri da ovaj ionako rizican sport dodatno ucine rizicnim voznjom na jednom tocku. Ja licno ne zelim da mucim niti motor niti sebe time.

 

Zivot je i tako suvise kratak, glupo je da ga jos samom sebi dodatno skracujem ;)

 

Zato, alal im plajvaz. Al za njih posebno vazi ona duhovita reklama o pogrebnoj opremi, kad lik kaze 'Za samoubice poseban popust' :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, tema ne vodi nikuda, osim sto smo poceli da se prepucavamo u fazonu 'ciji je veci'.

 

Ako ucesnici zele da se rasprave, molim da predju na privatne poruke...

 

Temu zakljucavam, u najboljoj nameri. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja