Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Brno & Prag

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Josh proshlo leto smo spomenuli moguci odlazak na neku trku MotoGP-a, pre par meseci smo ponovo pokrenuli tu prichu i pocheli da razmishljamo o tome koja staza nam je najbliza. Zakljuchili smo da je najbolje otici u Brno, a i odgovarao nam je datum trke.

Prvobitno je trebalo da ide vishe ljudi, ali nazalost zbog razlichitih obaveza na kraju je na put krenulo samo nas chetvoro, Forest, Alexa, Mikulanac i ja.

Odluchili smo da krenemo u petak, jer nas gledanje warmup-a bash i neinteresuje previshe, a i verovatno bi nas smorilo da smo cela 3 dana proveli na stazi.

Tako da smo u petak u 7h ujutru krenuli put Cheshke !

Poshto je Mikulanac morao da odveze neka kola u NS, sa Zmaj pumpe smo krenuli pod punom ratnom opremom Forest i Alexa, i ja na Adventuru koji je tada bio rasterecen, jer smo kofere spakovali u gepek kola :)

 

Polazak sa Zmaja

 

SKXIh_img1437w.jpg

 

U NS smo stigli brzo, ostavili kola, napakovali kofere na Adventura i nastavili dalje s putem, do Subotice relativno dosadno, iako smo izbegli auto put…

Prvu pauzu smo napravili na benzinskoj pumpi u SU, da sipamo gorivo za dinare, pojedemo poneku chokoladicu i rashladimo se malo.

 

Pauza u Subotici

 

MKSO4_img1445wu.jpg

 

Posle jedno 20-ak minuta nastavljamo dalje, do granice nema josh puno. Reshili smo da izbegnemo Horgosh jer smo predpostavljali da je guzva.

Granicu prelazimo jako brzo, 2 minuta chekanja po motoru. Tu smo sreli josh 10-ak motorista koji su se takodje uputili ka Brnu. Oni su svi dalje ishli auto putem, a mi smo se odluchili za voznju magistralnim putevima.

 

Madjarska granica

 

eqgdS_img1449.jpg

 

mxlOw_img1450vs.jpg

 

Nastavljamo dalje. Forest i Alexa

 

13EXb_img1451e.jpg

 

OoDwe_img1452f.jpg

 

Evo kako se u Madjarskoj polaze za A kategoriju

 

WZjss_img1453t.jpg

 

Vozi se dalje

 

2Oy9O_img1455zq.jpg

 

516m0_img1461r.jpg

 

Moram priznati da nam ovaj put preko Kiskunhalas-a, Kiskoros-a, Dunafoldvar-a, Szekesfehervar-a i Gyor-a uopshte nije bio toliko dosadan koliko je auto put dosadan.

 

5yX78_img1463u.jpg

 

c17JL_img1465.jpg

 

9T1Q8_img1466lp.jpg

 

Pravimo prvu malo duzu pauzu od jedno 45min. Sipali smo gorivo i izvrnuli se na travu, popili par red bull-ova, pojeli koju chokoladicu, bacilli pogled na kartu da vidimo kako i kuda dalje…

 

JjzNZ_img1470e.jpg

 

3Wfmb_img1473s.jpg

 

I nastavljamo dalje

 

PlE4C_img1475s.jpg

 

xa1eZ_img1479kh.jpg

 

Alexa

 

UIskw_img1490l.jpg

 

GExpF_img1492f.jpg

 

Forest

 

iXWJG_img1493m.jpg

 

Vreme nas i dalje sluzi, prelepo je, ni hladno ni pretoplo, taman za voznju !

 

GFmZ9_img1503f.jpg

 

5QPoo_img1504oy.jpg

 

mrVJi_img1513ka.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Pauza za klopu, neshto posle Bratislave. Restoran pored puta, hrana fenomenalna. Smazali smo sve u rekordnom roku, bash smo bili gladni, ali uspela sam da slikam bar jedan tanjir pre nego je isti ispraznjen :)

 

QONb1_img1521j.jpg

 

Posle 1h pause za ruchak nastavljamo dalje. Ovde prvi put vadimo navigaciju, poshto smo vec blizu Brna. Ukucavamo ime nasheg kampa u Brnu i krecemo…

 

Ja navigator

 

DRzkt_img1523z.jpg

 

Lagano nestaje dan

 

DuJZ5_img1528i.jpg

 

Evo i prvog znaka na kom smo ugledali Grand Prix natpis

 

16Sx1_img1529i.jpg

 

Relativno brzo nakon ulaska u Brno zaustavlja nas policija. Kasnije smo saznali da je za vreme trajanja MotoGP-a pojachana kontrola motorista, u prevodu u 2km zaustave vas 3 puta. Policija proverava pasoshe i saobracajne dozvole i rade alko test. U Cheshkoj je inache kao i sada kod nas zabranjeno imati bilo koju kolichinu alkohola u krvi.

Kada su nas zaustavili, uredno stajemo, dajemo pasoshe i saobracajne, donose alko test..e tu smo se malo pogledali medjusobno, naime Forest i Alexa su na onoj pauzi za ruchak popili po 2 piva, dodushe jesu se najeli obojica poprilichno, a i proshao je koji sat od tad…ali… Epilog je da je Forest naduvao 0,12 , a Alexa 0,09 , Mikulanac naravno 0,00.

Na kraju su nas pustili bez ikakve kazne, verujem zato shto je Mikulanac imao 0,00 a ni ova dvojica nisu imali bash mnogo, “One beer during lunch, four hours ago” kako je to Forest lepo rekao panduru :)

 

VMi0z_img1531g.jpg

 

Stizemo u kamp – Radka, negde oko 19:30h. Odmah se bacamo na postavljanje shatora, dok josh ima iole svetla.

 

G7EiM_img1534w.jpg

 

sy6zl_img1535ro.jpg

 

Kamp je bio sasvim ok, na blagoj je nizbrdici, bilo je dosta bajkera u kampu, a i dosta obichnog sveta tj turista. Kamp ima 2 tusha, 2 wc-a, 5  umivaonika, izlazi na jezero u kom moze da se kupa (jako lepo I veliko jezero). Cena za 2 nocenja, 2 shatora, 3 motora i 4 osobe je bila 44eur.

 

Kada smo montirali shatore, skinuli svu moto opremu sa sebe i obukli civilnu garderobu, reshimo da odemo do centra Brna da malo vidimo grad. Krenuli smo sa 2 motora, da ako neko bude hteo da pije ja uvek mogu da vozim jedan motor. Proshetali se centrom malo, pun grad i kafici i restorani bajkera, vesela atmosfera. Nazalost nemam nekih specijalnih slika iz te shetnje, tako da ostajete uskraceni za to.

U neko doba krecemo lagano nazad, prolazimo pored Mek-a i neko reche ajd kao neshto da gricnemo da ne ogladnimo kasnije (jer u kampu nema shta da se jede). Pojeli po pomfrit i chizburger i krenuli ka motorima, kad pochinje lagana kishica…Nadali smo se da je samo na oblak…medjutim spojilo se nebo i zemlja, u kamp smo stigli mokri do gaca. Pokisla nam je civilna garderoba, shatori su prokisli verovatno potpomognuti vetrom koji je duvao….Uvukli smo se u vrece s nadom d a ce ujutru osvanuti sunce.

Kisha je nazalost padala celu noc, i osvanulo je tmurno i oblachno jutro, delovalo je kao da ce svakog trenutka opet da se spoji nebo i zemlja.

Mokre stvari smo ostavili u shatorima, obukli full moto opremu i krenuli na stazu da gledamo kvalifikacije.

 

Ispred kampa

 

b6xfo_img1553r.jpg

 

1SZbr_img1554yc.jpg

 

8pdTt_img1555o.jpg

 

fbQG4_img1558o.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Stizemo na parking, fascinirani smo organizacijom i kolichinom motora. Sutradan na dan trke smo skapirali da je ovo bila shaka jada motora u poredjenju s izgledom parkinga u nedelju. Negde pri dolasku na stazu se i vreme naprasno prolepshalo, nestadoshe svi oni oblaci, izadje sunce, mislim da je bilo 100 stepeni. Opsovali smo samo svi u sebi shto su nam sve one mokre stvari ostale u shatoru i shto se nece osushiti…al jbg

 

6VnEG_img1563g.jpg

 

x068H_img1564p.jpg

 

Videli smo chak i ovaj divniiii auto :)

 

LsR7x_img1566cx.jpg

 

Najjeftinije karte su bile 65 eur, to je livada :) Ali bash veliki deo staze moze da se obidje i da se na kraju izabere idealno mesto odakle bi ste gledali trku. Tako da smo taj dan obilazili stazu. Jedini problem je bio shto smo bili u punoj moto opremi, manje vishe shto nas je ubilo sunce, ali peshachiti u onim nashim chizmama..joooj imala sam utisak da iz sata u sat postaju sve teze i teze…

 

m0Vw6_img1586v.jpg

 

69lnQ_img1598iv.jpg

 

zFofC_img1599f.jpg

 

I na kvalifikacijama je bilo dosta posetioca, nekako mi se chini da najvishe ima nemaca. Atmosfera je extra, svi su veseli.

 

6gZYN_img1602ir.jpg

 

ymOJH_img1618wd.jpg

 

GKxXb_img1619cw.jpg

 

5qltf_img1623k.jpg

 

J2e77_img1626ln.jpg

 

Lorencov pad

 

7AAaX_img1640.jpg

 

xzOQp_img1651t.jpg

 

FbgyY_img1656wz.jpg

 

Moto2

 

TjClc_img1658e.jpg

 

cgyrS_img1659i.jpg

 

c7WKN_img1660qg.jpg

 

7w7b6_img1689om.jpg

 

d6rgi_img1692l.jpg

 

WDFBD_img1694u.jpg

 

B3hxm_img1695gi.jpg

 

Vracamo se nazad u kamp

 

bswhY_img1700me.jpg

 

q0wyp_img1703u.jpg

 

Po povratku u kamp smo izneli sve one mokre stvari napolje da se prosushe koliko toliko…Istushirali se svi, malo odmorili, proshetali do jezera i krenuli opet do grada da klopamo neshto. Poshto smo bili jako gladni, sedamo u prvi restoran na koji smo naleteli, i nismo ni malo pogreshili. Hteli smo prvo da jedemo pizzu, poshto su stvarno imali fenomenalan izbor, ali kada smo chuli da se zbog guzve (prepun restoran) cheka 2h na pizzu zamenili smo pizze rebarcima :) I u slast ih smazali

 

GGzAk_img1711l.jpg

 

0gZyL_img1712d.jpg

 

Videsmo i ova dva lepotana parkirana u povratku…

 

SgSbf_img1730t.jpg

 

Uveche je opet padala kisha, dodushe ne tako jako kao prethodno veche, a i ovaj put smo ostali suvi. Pre povratka u kamp smo ipak svratili do Tesca i pokupovali neshto hrane za sendviche, da imamo za doruchak ujutru, a i da na stazi prezalogajimo. Inache na stazu mozete da unesete shta god vam padne napamet. Na ulazu vas niko ne proverava, ljudi unose stolice, stolove, shatore, tende, velike ruchne frizidere prepune pica (alkohola) chak smo videli i neke momke koji su uneli roshtilj i roshtiljali na stazi :)

Cene na stazi su stvarno prevelike, i kurs im je bezobrazan !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ujutru smo spakovali shatore i sve stvari, doruchkovali i krenuli na stazu. Plan je bio da odmah nakon trka produzimo za Prag.

 

Trke

 

r3MVs_img1732yk.jpg

 

m3NyY_img1733t.jpg

 

Kafica na stazi

 

bk21U_img1734ji.jpg

 

Naravno i ovaj dan je przilo sunce, tako da su se neki razgolitili

 

EMIII_img1736rx.jpg

 

m7cTi_img1739l.jpg

 

404.jpg

 

l9d23_img1743x.jpg

 

Trke 125ccm i Moto2 su bile extra, MotoGP trka prilichno monotona, Lorenco poveo od pochetka, razlika izmedju vozacha po 100 metara…ali svakako nam je svima drago shto smo doshli i videli i chuli sve to uzivo, stvarno je fenomenalno !!!

 

5mQ5x_img1745n.jpg

 

bY0lZ_img1746v.jpg

 

v4hLr_img1747hg.jpg

 

PQ2L9_img1764nl.jpg

 

Elias donosi 100-u pobedu svom timu

 

TQfVA_img1767l.jpg

 

oRML4_img1770y.jpg

 

xQrmw_img1773a.jpg

 

mbYq2_img1776k.jpg

 

Capirossi je pao tachno ispred nas

 

hVXRp_img1778jt.jpg

 

yPVmw_img1784l.jpg

 

bu0KF_img1804.jpg

 

Helikopter i vilin konjici

 

jtGTT_img1815tc.jpg

 

Publika proslavlja Lorencovu pobedu

 

PE4e7_img1817k.jpg

 

Sachekali smo jedno sat vremena, pa smo tek onda izashli sa staze, chisto da prodje ona prva velika guzva. Dolazimo na parking, proveravamo josh jednom sve i krecemo ka Pragu. Inache ne mozete da izadjete s parkinga dok policija ne pogleda vash pasosh i saobracajnu dozvolu.

 

Par slika s parkinga

 

Hh4h9_img1818p.jpg

 

2QcDe_img1819v.jpg

 

Izlazimo na auto put, od Praga nas deli 200km. Inache odushevili smo se, celim putem od Brna do Praga na svakom peshachkom mostu stajali su ljudi (i mladi i stari) i mahali motoristima.

 

Auto put ka Pragu i ljudi na peshachkom mostu koji mashu

 

YjUsT_img1823zo.jpg

 

SdxrY_img1832m.jpg

 

U Prag stizemo oko 19h . Iz Beograda smo rezervisali pansion, koji je za svaku preporuku.

 

Pansion Jana  http://www.pensionjanacz.eu/pens_an.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Kako smo dva dana kampovali u Brnu, a i padala je kisha obe vecheri, shatori su nam bili jako blatnjavi. Ujutru nakon doruchka smo se preselili u dvorishte pansiona, i uz Nestea i pivo, i preprichavanje dogadjaja s trka bacilli se na pranje shatora.

 

71mqx_img1859.jpg

 

xQetw_img1857.jpg

 

U bazen nismo stigli da se bucnemo

 

Fouxf_img1860f.jpg

 

Alexa je malo izgoreo prethodni dan

 

jlwoq_img1863kd.jpg

 

gfUMj_img1865t.jpg

 

Negde oko 15-16h reshimo da odemo do grada da malo razgledamo. Ja sam vec bila u Pragu i to 2,5meseca, ali Forest i Alexa nikada nisu bili, a i Mikulanac je bio kratko pre desetak godina.

Kada smo krenuli iz pansiona, BMW-ov kompjuter nas odmah obavesti da je pritisak u zadnjoj gumi ispod normale. Nadjemo neki servis 500metara dalje, tu smo dopumpali gumu i momci koji rade u servisu su je ispolivali vodom i na kraju provalili da ispushta na ventilu. Samoinicijativno su izvrteli par brojeva telefona, dogovorili se sa drugim servisom da nas prime i da nam poprave to. Zahvalili smo im se i produzili u drugi servis.

 

kPJzF_img1870b.jpg

 

U drugom servisu su skinuli tochak, izvadili ventil i videli da je ustvari gumica oshtecena, zamenili je, vratili sve nazad na bajk i problema vishe nije bilo !

 

6IALm_img1880j.jpg

 

Izgubili smo dosta vremena, krecemo ka centru grada ne bi li uspeli bar neshto da vidimo.

 

SuWHc_img1893p.jpg

 

d1WWG_img1906i.jpg

 

wmphT_img1907t.jpg

 

Nazalost stigli smo prekasno, pa nismo mogli da udjemo u Katedralu.

 

R2JK5_img1903n.jpg

 

cbI3x_img1905bd.jpg

 

eaZO1_img1909bf.jpg

 

85pT7_img1910.jpg

 

Z1c3o_img1911a.jpg

 

xzX8j_img1913he.jpg

 

PIzZW_img1917f.jpg

 

lWCyd_img1918c.jpg

 

dpoUh_img1920nz.jpg

 

Morali smo naravno i mi malo da zezamo ove njihove nepomichne vojnike

 

gwaAR_img1925.jpg

 

Idemo u sam centar grada i peshachku zonu

 

WxQWw_img1928li.jpg

 

Karlov most

 

gWwJ8_img1932d.jpg

 

ZzLbo_img1936d.jpg

 

1G4K5_img1937v.jpg

 

znj5j_img1943mf.jpg

 

Nakon shetnje i razgledanja, opet smo ogladneli ko vukovi. Malo smo se odaljili od suvog centra i nashli jako lep restoran – Nostalgy .

Momci su od prvog dana prichali o kolenicama i to se naravno moralo naruchiti. Ja zamislite :) ne volim kolenice, pa sam jela neku jagnjetinu na grill-u sa krompirom i povrcem u sosu od pechuraka. Oni kazu da je kolenica bila vrh, meni ovo moje bilo bolje. :) Inache samo da se zna, da se Alexa obrukao i nije pojeo sve , za razliku od ove dvojice.

 

l5YHc_img1946z.jpg

 

Y2Itc_img1947xo.jpg

 

PAwFP_img1948p.jpg

 

8pAEK_img1952g.jpg

 

Kada smo se najeli i napojili jedva smo se vratili do motora i odvezli nazad u pansion. Posedeli smo josh malo u restoranu pansiona, popili josh 1-2 pica i onda pobegli na spavanje.Trebalo je ustati u 6h i u 7h krenuti nazad za Beograd.

 

Pakovanje

 

OjyID_img1977g.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

I krenuli smo. Ovaj put smo reshili da se vracamo auto putem jer smo bili prilichno umorni, prvi dan smo preshli skoro 1000km, onda smo u subotu na kvalifikacijama prepeshachili sigurno 5-6km onako u punoj opremi jer smo zeleli sve da vidimo i obidjemo, u nedelju isto dosta peshachenja, a i u ponedeljak dok smo razgledali Prag.

Znajuci da cemo i danas u povratku malo da skrecemo s rute i da necemo bash pravolinijski do Beograda, i  da nas ovaj put stvarno cheka 1000km…odabrali smo da 80% bude autoput, a 20% magistralni putevi.

 

Opet ja navigator

 

1LReJ_img1980c.jpg

 

Inache i ovo jutro je osvanulo tmurno i oblachno, chak je na momente padala i neka sitna kisha, duvao je vetar i temperature je bila oko 14 stepeni.

 

Nledh_img1983na.jpg

 

Forest se malo smrzao

 

CkcOV_img1998t.jpg

 

GgRbx_img2014z.jpg

 

KY95S_img2022y.jpg

 

RBnUX_img2023y.jpg

 

I onda smo negde pred Austrijsku granicu morali da stanemo da se obuchemo

 

kHWtH_img2035n.jpg

 

a5Z6E_img2036l.jpg

 

Poshto je ova pauza bila kratka, ubrzo nakon prelaska u Austriju stajemo ponovo, da kupimo vinjete i da pojedemo sendviche koje smo ujutru napravili, a popili smo i CrazyWolf-a, Alexino novo omiljeno energetsko pice.

 

mji4h_img2064l.jpg

 

34jzj_img2065s.jpg

 

RrMIO_img2069v.jpg

 

d03Kw_img2070b.jpg

 

I nastavljamo dalje ka Bechu. Plan je bio da se svrati do Louis-a (onog veceg) jer je Alexa zeleo da kupi Rukka jaknu koja je na snizenju, a taman i da mi vidimo da li nam treba neka glupost.

 

D54es_img2073r.jpg

 

Opet ja navodim kuda kroz Bech

 

3lo7g_img2081u.jpg

 

I stigosmo u Louis

 

tQjBe_img2084yu.jpg

 

hrs5z_img2086lh.jpg

 

Z2zad_img2087m.jpg

 

GMLfY_img2088r.jpg

 

OxTRm_img2089f.jpg

 

bcAoU_img2091s.jpg

 

zYTGw_img2092m.jpg

 

I posle kupovine Rukka jakne, gomile podkapa, jednih rukavica i jednog tank pad-a, zakljuchujemo da je Louis teshki krsh i da generalno nishta spec nema i da nas nishta nije privuklo. Eventualno bi josh mozda kupili po kacigu i onaj otirach za ispred vrata i to je to… Pobegsmo napolje iz Louis-a, namestili gps, pa idemo dalje.

 

UCmEF_img2093x.jpg

 

CcN4y_img2097r.jpg

 

Cfczw_img2104l.jpg

 

Na autoputu smo se smorili najstrashnije, pogotovu kroz Madjarsku, ja sam chak spavala ko top na zadnjem sedishtu dobrih 50km, probudila sam se negde pred Budimpeshtu, koju smo naravno zaobishli i onda stali u neki restoran pored autoputa da klopamo.

Toliko smo gladni bili da sam sliku napravila kada su svi moguci tanjiri bili prazni !!! (ostao samo pirinach).

 

ppgFu_img2133t.jpg

 

Nastavili dalje i sad kada sam naspavana i najedena…umirem od dosade na zadnjem sedishtu, tako da sam samo fotkala. Evo dve najbolje fotke napravljene iz dosade.

 

ditJe_img2134lt.jpg

 

GDaz8_img2143y.jpg

 

U jednom trenutku na autoputu pretiche nas Alexa i daje nam znak da stanemo. Forestu pukla zabica na prednjoj bochnoj plastici pa mu sve to leluja na vetru. Stajemo i saniramo to smrt trakom.

 

p7D7R_img2151u.jpg

 

7MI4c_img2154r.jpg

 

Nastavljamo dalje

 

qG0FJ_img2166z.jpg

 

Stizemo na granicu.

 

CwlKX_img2169y.jpg

 

Granicu smo preshli brzo, chekali smo samo Alexu dam u ispechatiraju papire za povracaj poreza za jaknu koju je kupio. Sipali gorivo i tu malo odmorili i nastavili smrtonosno dosadnim autoputem od Subotice do Beograda.

 

ZE4gs_img2170n.jpg

 

U Beograd smo stigli u 22:30h

 

y5Jw0_img2188e.jpg

 

Sve u svemu sjajan put, sve je proteklo bez problema, odushevljeni smo MotoGP-om, fascinirani lepotama Praga…

Ekipa sjajna ! Hvala vam svima na prelepih 5 dana !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Pozdrav celoj ekipi i ............BRAVO Mina na fotografijama...........

 

Blago vama ..............bili ste na GP-u

 

Pozdrav..........iz Afrike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

cisto da znate za ubuduce da mozete mnogo jeftinije  da prodjete ako ne kupujete karte vec ponudite kes. Moji drugari vec godinama idu u madjarsku i italiju na F1, ove godine je njih 7 uslo za 200e i to su bili na najboljem delu staze,zadnja krivina,ciljni pravac i ulazak u boks...Ni kod njih nisu redari imuni na pare,tako da ce svaki da vas pusti za mnogo manje od cene karte.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

cisto da znate za ubuduce da mozete mnogo jeftinije  da prodjete ako ne kupujete karte vec ponudite kes. Moji drugari vec godinama idu u madjarsku i italiju na F1, ove godine je njih 7 uslo za 200e i to su bili na najboljem delu staze,zadnja krivina,ciljni pravac i ulazak u boks...Ni kod njih nisu redari imuni na pare,tako da ce svaki da vas pusti za mnogo manje od cene karte.

 

  Gavrolini , ima tri dana na stazi  . Ako je svaki po 200 onda je skupo  :D .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Blago vama! Jedna od mojih želja. I nadam se da ću je ostvariti.

A meni će ove godine San Marino izmaći za jbnh PET dana!!!!  :P Trka 05. septembra a ja 31.avgusta u San Marinu-Riminiju. 'Bem ti pos'o!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

Čoveče koja pustolovina svaka vam čast nadam se da ću i ja jednog dana tako. Samo prvo treba da naučim da vozim pravi motor a ne ovaj moj prdavac :)

 

Slike su ti odlične ali mogla si da staviš još koju sliku sebe :)

 

Pozdrav i sve najbolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Slike su ti odlične ali mogla si da staviš još koju sliku sebe :)

 

Opa bato :moto3:

 

Uzgred, sredio sam slike.

 

Hvala, ne znam shta im se desilo....Bile su Ok sve...

 

 

Bilo je jos slika u jednom Playboy-u ali nisam siguran o kojem se broju radi :zvizduk:

 

Hey bre, to uopshte nije bilo s ove voznje :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Hvala, ne znam shta im se desilo....Bile su Ok sve...

 

Prelazak na novi forum, ali nema veze, sada je ponovo sve OK :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Slike su ti odlične ali mogla si da staviš još koju sliku sebe :)

 

Opa bato :moto3:

 

Uzgred, sredio sam slike.

 

Hvala, ne znam shta im se desilo....Bile su Ok sve...

 

 

Bilo je jos slika u jednom Playboy-u ali nisam siguran o kojem se broju radi :zvizduk:

 

Hey bre, to uopshte nije bilo s ove voznje :D :D :D

 

Pa covek je pitao za tvoje slike, ne za voznje :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

Slike su ti odlične ali mogla si da staviš još koju sliku sebe :)

 

Opa bato :moto3:

 

Uzgred, sredio sam slike.

 

Hvala, ne znam shta im se desilo....Bile su Ok sve...

 

 

Bilo je jos slika u jednom Playboy-u ali nisam siguran o kojem se broju radi :zvizduk:

 

Hey bre, to uopshte nije bilo s ove voznje :D :D :D

 

Pa covek je pitao za tvoje slike, ne za voznje :nanana:

 

Alo bre ljudi pa ja sam samo prokomentarisao kako ima milion slika a ona se skoro nije ni slikala, a vi sad izokrenuli kao da ja tražim neke golotinje, pa misim stvarnooo :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja