Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Hocu da vratim fabricki , on mi najlepse stoji ubedljivo, al je mnogo tih. ovo tvoje bi mi odgovaralo . Ako se ne proda u naredni mesec-dva zovem te :D . A cenu nemam pojma neka daju ostali 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

platio sam preradu 50, ne racunam moje cimanje i traganje po tajlandu online i uzivo da saznam kako da se najbolje prepravi da ne bude skroz otvoren jer to zna i da bude stetno po masinu samu kad nema povratnog pritiska bese, duga prica davno to bese :) 80jura nek bude, 30 ga ceni kolega gore iznad prerada ja platio 50, znaci total 80e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Hocu da vratim fabricki , on mi najlepse stoji ubedljivo, al je mnogo tih. ovo tvoje bi mi odgovaralo . Ako se ne proda u naredni mesec-dva zovem te :D . A cenu nemam pojma neka daju ostali 1zvizduk.gif

 

OK

Najbolji dizajn kompaktno skroz i ono najbitnije ne vidi se tj ne mos' se opeces mislim nogu a ni suvozac slucajno, samo ako legness pod bike tako da ovaj dizajn mi je pobednik totalni ne samo na ovom motoru nego i na ostalima koji imaju exhaus ispod masine ususkan......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Meni klasicno ovaj strci ..... Burazer i drug letos malo kliznu i nekako zadrzi burazer motor al' se opece bas a drug pa tek.... Zato gledam da vratim fabriku. A ovaj se dobro cuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06'

Mozda, ne znam na sta mislis tacno, reci..?

 

Ne znam volan ako je zdrav, a i hteo sam da te pitam za lamele, jel bi njih prodavao? I da li odgovaraju za moj model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Mozda, ne znam na sta mislis tacno, reci..?

 

Ne znam volan ako je zdrav, a i hteo sam da te pitam za lamele, jel bi njih prodavao? I da li odgovaraju za moj model?

 

Ne odgovaraju te lamele. Vec sam naleteo na dobroj akciji na jedne i poslao mail. Ne pasu se -.-'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ne razumem sta ce vam lamele???

 

Potrosni materijal :) . Samo ne znam na kojoj kilometrazi bi trebalo odprilike da se menjaju. Ako neko malo vise drnda kvacilo onda cesce bi trebalo da se zamene. Imaju ,, Gurtne `` ( tako ih zovu ovde ) koje se potrose zbog trenja. Mada su mi neki rekli da mogu i da se repariraju... 80 e lucasove u louis-u, neke druge ima za 40-50ak dolara preko bare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Cek, koliko je to "cesce"? Ja sam sa mojim motorom presao 35k i ni jedan problem nisam imao, tj sve je kao prvog dana kad sam ga kupio. Ne razumem zasto bi iko dirao nesto sto nije pokvareno. Kad sam kupovao motor prvo sto sam procitao vezano za njega na kawi forums je " if it's not broken, don't fix it". Mene su neki nebitni majstori pokusali da lazu, tipa "a ventili treba da se steluju na 25k, menjaj ovo, menjaj ono". Naravno da nisam poslusao. Radio sam sve sto je propisano knjizicom, kao i po kilometrazi po kojoj je to propisano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Apsolutno, sve sto radi ne menjas, osim eventualno kocionih elemenata, jer to nije zgoreg zameniti i koji dan ranije od onoga sto propisuje servisna knjiga, s obzirom na to da cuva glavu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Kakve lamele i bakaraci..... Na mojoj Kawi zx6r 2000 godiste i 73.000km kada sam je prodavao, lamele ko nove,menjac savrseno radio. Jos me pita lik da li sam menjao spaner i lanac i da li sam stelovao ventile, jer je to obavezno na 50.000km, ja ga sve gledam i ne verujem, sto bi otvarao potpuno zdrav motor, koji ne pije ni gram ulja na 5000km, jer je on cuo da treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ne menjaju lamele svi na istoj kilometrazi.Sve zavisi ko kako vozi. To ti je isto kao sa kolima. Ako konstantno drzis motor/auto na semaforima i dok stojis as pritisnutim kvacilom normalno da ce one od trenja pre da se potrose. Ne mora da znaci u startu da su potrosene.Ako proklizav akvacilo moze da bude jos 3-4 -5 drugih stvari..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Zamolih devojku da mi odstampa u kopirnici sevrisno uputstvo kada je isla nesto za sebe da stampa i dao joj pdf, a nisam ni pogledao koliko strana ima. Hiljadu dinara kasnije donela mi ovo, pola sume otislo, izgleda kao udzbenik za pravni :D

 

Sevice%20Manual_zpsamct3g0w.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Uh ne mogu na kompu, nikada nisam voleo da citam na monitoru iako imam Dell U2711... Drzao sam na tabletu, ali kad radim nesto oko motora ispred zgrade cim mi je da ostavljam tablet i da se zanesem, pa da ostanem bez njega :)

 

Uostalom, papir je papir, bilo da je rec o uputstvu, knjizi ili novinama...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja