Jump to content

Moto Zajednica

Supermoto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Bishke: Tako mi je receno. Nema zamene ulja na hiljadu km i stelovanja ventila, nece da zariba ili probije kao sto se desava kod hard endura. Zato je kao nov bio skuplji za par hiljada evra od japanaca. Veruj mi, kad bi video prenos preko zupcanika u masini, odusevio bi se. Motor je prva liga, OHLINS pozadi sam zaboravio da kazem u prethodnom postu, kao i ta famozna kurbla koja ide unapred.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

E da, slobodno neka me neko ispravi ako gresim ovo oko servisa. Motor ne posedujem, tako da ne pricam iz prve ruke, a ko hoce moze da progugla pa da malo izuci materiju.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Lupio sam xt-a najvise zbog intervala zamene ulja...Slazem se da ne moze da se poredi, ali ima i nekih prednosti u odnosu na japanske hard-ove(npr. nema zamene lanca bregaste, samim tim usteda-ne otvaras masinu). Normalno da skoro takmicarski motor, ako se vozi konstantno, mora da se odrzava vrhunski. Naravno, semerinzi, lezajevi, sva stelovanja, ma sve zivo zahteva mnogo ozbiljnije odrzavanje i vecu lovu nego kod xt-a,..

 

Odmah do vor-a stoji ktm 505(valjda sx, 4 brzine) koji je nenormalno jak i kojeg ne mozes da drzis pun gas duze od dva minuta, ali opet nekako vor kazu da ima umereniju isporuku snage, a svakako i on ide na zadnji kako pomislis.:staa2:

 

U sustini, vor je jedno veoma zanimljivo motorce, sa veoma dobrom opremom, jos plus moze se registruje. Sad jos samo fali da kazem: E, prodajem vor-a ...koliko sam ga nahvalio :lol: :lol:, ali eto meni se bas svideo i izgled a i karakteristike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ne znam čiji je ovo KLX ali znam da su te slike među prvima koje sam skinuo kad sam se napržio na supermoto (a bio sam u fazi kupovine Jawe) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

Ne znam čiji je ovo KLX ali znam da su te slike među prvima koje sam skinuo kad sam se napržio na supermoto (a bio sam u fazi kupovine Jawe) :)

 

ista prica brate :lol:

a ako je to taj iz sida covek ga unakazio sa bojom,a delovi od fazera lepo uklopljeni...bar po slikama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

sto?pa guma je bila pri kraju pa rekoh da je dokrajcim

sta na 4 km to se i ja pitam :stabre: Ne brini moj cale je znao da cu je danas dokrajciti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja