Jump to content

Moto Zajednica

07.April 07: STROM DAY BG-Tara-Mokra Gora-Zlatibor/Mackat-BG

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

OK, ajd da i ja napisem koju na ovu temu.

Pre svega, YOman je u pravu - dogovor nam je bio losh od starta.

Takodje se slazem da smo se SVI neodgovorno ponasali s vremena na vreme, neko vise neko manje. Opet, delimicno to razumem zato sto jednostavno svako ima u odredjenom momentu neki tempo koji mu odgovara ili neodgovara.

 

Sad, da prokomentarisem neke detalje:

 

Prvo, cinjenica je da je Smajser vozio uglavnom na zacelju, i to iz vise objektivnih razloga. Ono sto je takodje cinjenica je da smo svi mi u principu ispali pitcke time sto smo tu cinjenicu ignorisali. Ovo sto YO kaze da je on bio iza Smajse i mene je istina (dok smo bili na Ibarskoj), ali je usledilo tek posle mog apela da neko drugi dodje na zacelje i vozi uz Smajsu, jer sam ja vozio od polaska pa do pumpe. Problem vidim samo u tome sto su ostali krenuli a da niko nije hteo da vozi na kraju. Jebiga kapiram ja tempo, uzivanje i sve, ali i ja bih isto tako vrlo rado potegao malo ostrije ali nisam zeleo da Smajsa i zena voze sami.

 

Drugo, takodje je cinjenica da je tokom dobrog dela rute bila u toku neka vrsta trke, i verujte mi kada kazem da mi se sve cinilo da ce nesto lose da se desi. Ne kazem da je to razlog Mininog pada, ali kazem da je jedan od razloga. Teoretski svako bi trebao da sam sebi odredi granicu kako i koliko brzo i ostro vozi, ali u praksi naravno to ne ide tako jednostavno, kao sto Djura rece psihologija mase je cudna stvar. Ono sto mislim konkretno da smo lose odradili (ne samo mi, nego da je vecina dosadasnjih voznji u vecem broju patila od istog nedostatka) jeste odsustvo jasnog i preciznog plana, detaljnog i razumljivog svima koji je unapred dogovoren i koji se NE MENJA. Da smo to odradili, ne bi se jedno 3-4 puta usput cekali po krivinama i vrletima nego bi lepo svako vozio kako mu odgovara i na kraju se svi nasli na stajanci po dogovoru. Da dodam da se potpuno slazem sa Djurom da je voznja sa 1-3 coveka uvek nekako kontrolisanija i odrzvija.

 

Mali primer: dok smo se peli na zlosrecno Debelo Brdo nastalo je opste rasulo, ono parce dobrog asfalta i gotovo potpuno odsustvo saobracaja je uslovilo da svi krenu da zavrcu gas ko blesavi. I evo da priznam, i mene je hvatalo na momente, teskom mukom sam se suzdrzavao... neposredno nakon toga, bkvalno par minuta kasnije, Mina me obilazi u krivini sa unutrasnje strane, dodaje gas i odlazi napred... minut kasnije, izbijam na cistinu i dalje znate, vidim sta vec imam da vidim, da ne ponavljam...

 

U povratku za Beograd, vracali smo se Djura, Mikka i ja. Od OMV pumpe u Cacku do Beograda smo vozili ne razdvajajuci se uopste, vozili smo na rastojanju otprilike 20-30 metara konstantno sa opet relativno konstantnom brzinom - i evo da pohvalim Djuru koji je vrlo lepo i smireno drzao razuman tempo, ostar ali prilagodjen cinjenici da vozimo nocu po Ibarskoj, posle gotovo 6 sati voznje tokom celog dana. Dakle, sve je u glavi - ista ekipa moze da vozi "kao jedan" a moze i da instant poludi i krene u sumanutu trku po brdskim krivinama, koja mozda nece da se zavrsi lose - a mozda nazalost i hoce.

 

Povratak je bio jos ludji....ona tri Valentina + ovaj cetvrti (Mika) koji je samo cekao da nam se konacno pridruzi neko sa kim bi mogao da obara rekorde. Momci svaka cast...respekt!

 

Petpostavljam da mislis na silazak sa Mecavnika dole do Mackata... ne mogu bas da se slozim sa tobom. Koma, Dane i Veci su krenuli "slobodnim padom" na dole, Mikka je pojurio za njima, i delimicno kapiram, zato sto momci voze za klasu (i to prilicnu) bolje od svih nas... izuzimam Chalu, on je rodjen na motoru :) Ali trebalo je da se onda dogovorimo, OK momci, mi odosmo da sprzimo do dole, nalazimo se tu i tu...

 

Da ne budemo preostri, tura je ipak bila odlicna i uprkos svemu proveli smo se sjajno, samo moramo da se bolje i odgovornije organizujemo ubuduce, eto to je moj stav

 

I jos nesto - KAKO DANE TERA AFRIKU SA GUMAMA SA CHEPOVIMA... MAJKO MILA!

 

Evo da pomenem i 2 Fast 2 Furious ekipu :mrgreen: Sto rece Veci Crnogorac, "Koma - ovaj vozi k'o lud, al Dane - ovaj JE lud!!"

Momci voze svoju voznju, stvarno da ne poverujes... mada, bogami, i Veci pegla onaj svoj skejtbord Z750 tako sto sidje dupetom na asfalt :shock: Svaka cast! Ko zna, sme i nema zenu+sitnu djecu (Cope je izuzetak, on ima i jedno i drugo al je manijak :finger: ) neka vozi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Èestitke svima koji su se lepo proveli juèe! Tura vam je taman za jedan dan, dovoljno ali ne previše kilometara + klopa i razgledanje...super.

Pozdrav Mini, znam da æe se oporaviti, a nadam se da æe biti opreznija sledeæi put.

Ovo za rasipanje grupe je skoro neminovno, ali mislim da nije strašno. Treba samo organizovati nekoliko "punktova" gde æe se grupa ponovo sastaviti (ako veæ grupa koja je odmakla napred ne saèeka ostatak). Dešava se to svima, pogotovo kad se sastave ljudi koji nisu pre toga vozili zajedno. A slatke su to muke. Važno je dobro druženje, a toga nije nedostajalo! :kul:

 

PS. Objavite turu nekoliko dana ranije (ako je postojao plan), baš bih se pridružio.

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Petpostavljam da mislis na silazak sa Mecavnika dole do Mackata...

 

Mislim na deo od Mackata do Cacka. To je parce (80ak km) koje nisi video....sva sreca :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Ah, sad kapiram - to je ona deonica koju ste vi vozili, a Smajser i ja krenuli obilaznicom oko Lucana... da, cuo sam da je ta deonica :shock: ... samo moram da dodam da je i ova oko Lucana vrlo neprijatna za nocnu voznju, puna rizle i jako opterecena saobracajem... svaka cast Smajseru koji je to odvozao sa suprugom!

 

Kad smo kod toga, da pomenem nesto: na otprilike pola obilaznice, na nizbrdici kada pocinje serija serpentina prekrivenih soderom, bila su parkirana policijska kola (?), a policajci su stajali pored i posmatrali vozila koja prolaze. Pretpostavljam da je svrha i namera bila da njihovo prisustvo "umiri" tempo saobracaja na pocetku najgore deonice, ali su ustvari napravili kontra efekat: kola su bila parkirana na samom ulasku u krivinu, UGASENIH SVETALA i rotacije, i videla su se tek kad pocnes da motas krivinu (tj da obaras, koliko je to vec moguce). Na taj nacin ustvari su samo otezali saobracaj i povecali rizik..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

Ako imash problem sa neobuzdanim egom i zzeljom za dokazivanjem' date='brate,nemoj ni da se pakujesh u grupnu vozznju!

 

[/quote']

 

:prayer: :prayer:

 

.. samo jedini problem je u tome shto mnogima ego nece dozwoliti ni da priznaju sebi da imaju taj problem ..

 

Ja lichno ne wolim grupne woznje i postoje samo dwa lika sa kojima mogu rastereceno da se wozim u grupi,a da pri tom ne razmishljam o njima ..

 

Mina .. shta je tu je .. bitno je da si ti ql ..

 

Lepa woznja i druzenje u swakom sluchaju .. :thumbsup:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

evo stigosmo Dane i ja do Beograda a Veci ode za Podgoricu...

par bih reci samo stavio u vezi sa grupnom voznjom pa cu posle da skidam slike i da kacim..

moje misljenje: svi mi krenemo na voznju zato sto zelimo da uzivamo..odvojis pored posle i svega dan i za to i onda mislim da je stvarno ok da vozis kako ti odgovara...hocu reci sledece, svako od nas vozi drugacije,nekome odgovara malo sporije,nakome brze itd...meni odgovara neki tempo i zato volim recimo da vozim sa Danetom jer mi nije opterecenje,odgovara nam u slicno vreme pauza,tempo itd...desava se da neko ide ispred tebe samo 5km/h sporije ili brze i da te to polomi sto od voznje sto psihicki...zato kada vozim u grupi mi se uvek izdvojimo i idemo svojim tempom ali se cekamo na svakih 20min..mislim da je bezveze da sada ceo dan vozim nekim tempom koji ce da me nervira,ne vdim zasto se ide onda na voznju,treba da ti bude zadovoljstvo a ne da se nerviras...to nema nikakve veze sa dokazivanjem ili bilo cime...vozis svojim tempom,onda pauza ,malo se druzis i nastavis dalje...desavalo se n aputovanjima da mi se recimo ne vozi u nekom trenutku,Dane zapali svojim tempom i cekamo se ,ne treba nikome diktirati ritam...

e sada ako se govori o tome da je nekome recimo lose,ne zna kako ce neki deo da prodje,strah ga je da ide sam ili ne znam sta ond anormalno da ces da ides sa covekom i da mu pomognes...to je moje vidjenje...u grupnnoj voznji je poenta da se u pauzama dok se odmaras i zajebavas sa ljudima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

2Mina:Mina bas mi je zao sto se to dogodilo ali sta da se radi,kako sam cuo da je izgledalo sve ,mislim da je sve dobro proslo ,pusti motor to je samo 200kg skupog metala,sve se da popraviti ,samo je bitno da si ti dobro...nadam se da ces brzo da se oporavis pa da idemo da malo deres Evila bez kontrolisanog proklizavanja zadnjeg kraja :lol::lol::lol: ..zelim ti da se brzo oporavis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Kad sam vec "malo" prozvan, red je da se oglasim !

Ja vozim motor zbog sebe i svog uzitka a ne da bi se qrcio !!!

NE obaram nikakve rekorde vec uzivam u masini i prokleto dobrim krivinama !!!

Sinoc sam rekao Mini da ne sme da prelazi svoje limite i znanje a navise limite motora (konkretno, zefir u losem stajnu) !!! ja ne prelazim svoje i ne zelim, mada moj motor mi je oprostio mnoge greske !

U grupnoj voznji, svako ima svoj tempo i nacin voznje, ja nikad ne diktiram tempo niti pozurujem ostatak ekipe ! ako naleti po meni relativno sigurna i dobra deonica za malo jacu voznju, ja da je popeglam ali uvek sacekam ostatak i UVEK proveravam dali su svi na broju !!!

Zao mi je ako se nekome nije svidela voznja samnom i ako neki drugari misle da se Mina slupala zbog mene !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

jako lepo druzenje,evo malo i slikica:

Veci,Dane i ja smo sa Kopaonika(ima ceo post o ovome) dosli da se vidimo sa drugarima ...medjutim nismo znali kako da dodemo i tu nam je pomogao jedan fin cobanin koji nam se kasnije i pridruzio :lol: vidite tu zdravu blazenu neiskvarenu dusu,ljubi ga majka :lol:

404.jpg

ekipa je na okupu,prsti zajebancija na sve strane,svi u elementu

tu je bio naravno i gazda Djura koji gleda kako da nas smiri i nasao je naravno najbolje resenje :lol:

404.jpg

Dr.Chala zuri da se nadje sa Gasom put Bara a mi u Mackat da se nazderemo jer niko nista nije jeo ceo dan...na raskrsnici Dr.Chala sa suprugom ide n ajednu stranu a mi bagra put kafane na drugu stranu

i6uGQ_motovikend195br6.th.jpg

u kafani tajac i opsta nervoza,niko ne prica jer cekamo vrucu jagnjetinu 20min...jedini je smajser bio zabrinut kkao ce d amu padne vruca jagnjetina i da li ide uz ladno pivo

404.jpg

stiglo pivo i odma je lakse

404.jpg

a kada je doslo i jagnje onda niko nije vise progovorio

404.jpg

a ovako izgleda covek kada ga muci politicka situacija

 

404.jpg

 

ali sto rece Dane nije lako biti Srbin,mora da se pojedu i krofne koje su kao pogaca

TvaRK_motovikend207gn6.th.jpg

jedva izadjosmo iz kafane,hvala gazda Djuri na rucku,ali onda je poceo onaj mali pastir dobrodusni da pravi probleme..vidite samo kako se razmahao na Veceg ,mi umrli od smeha ,a Veci bo fin pa ga iskulirao :lol:

te53z_motovikend210pv1.th.jpg

 

i na kraju da vidite kako izgleda covek koji radi za CIA-u

404.jpg

sve je bilo super ,lepo je bilo videti dosta ljudi kako putuju na endurima(sem ovog Veceg koji posao sa nekom igrackom ) ...nadam se da idemo skorije opet negde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
.....

i na kraju da vidite kako izgleda covek koji radi za CIA-u

404.jpg

sve je bilo super ' date='lepo je bilo videti dosta ljudi kako putuju na endurima(sem ovog Veceg koji posao sa nekom igrackom ) ...nadam se da idemo skorije opet negde[/quote']

 

Znaci da ponudim potkape Amerima? :P :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Oooo, stigli i seljaci :)

 

Kako je bilo momci? Jel sam propustio nesto?

 

Veci, javi se kad stignes, da znamo da je sve OK. Navoza se ti ovih dana kao mator!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Oooo' date=' stigli i seljaci :)

 

Kako je bilo momci? Jel sam propustio nesto?

 

Veci, javi se kad stignes, da znamo da je sve OK. Navoza se ti ovih dana kao mator![/quote']

 

nista ,seljaci bili umorni pa hteli da nadju neko mirno mesto da sednu i popiju pivo pred spavanja ali ne vredi,ova omladina podivljala nacisto,od njihove golotinje i skakanja covek ne moze da se opusti,do 6 ujutru trazili neko mirno mesti i kada je svanulo odosmo kuci da ranimo stoku..nista nisi propustio :finger: :baeh: :baeh: :baeh:

PS:kako je bilo na rodjendanu,bas smo pricali nocas kako je tebi sigurno super na njemu i blago tebi sto posle puta mozes da odes tamo :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ma meni je sve bilo super, druzenje, voznja. e onda je dosao rucak. tad mi je sve preselo

Moler, seo pravo sa posla na motor, i oce celu dnevnicu da spicka. Kao, ko nema love da kupi majcu, daj tri kile jagnjeta, daj ovo daj ono... Tuzno je to, ali nije lako biti Srbin.

 

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vrca zajebancija, de su mladi tu je i Chala :D

 

Sto se tice grupne voznje, lepo je Koma rekao. Svako je izdvoio svoje vreme, lovu i sve sto ide uz to, sto bi se patio neko sa nekim i slicno. Ne slazem se sa tim, pa ti onda idi sam pa se vozi. Krenemo, svako svoj tempo, uziva, sacekamo se na dogovorenim mestima, bez nervoze, bez icega. Najbitnije je da covek ne ocekuje nista od drugih i svima lepo, druzimo se na pauzam, zajebancija, klopa, dokazivanje platezne moci :D... Ja bih opet sa svima koji su bili krenuo na izlet i to vrlo rado, i ne mislim da je bilo problema barem u ovom delu u kome sam ja ucestvovao, ostalo ne mogu da komentarisem.

 

Ali moram da priznam malo ste me postideli :oops: :oops: :oops: sa ovim hvalisanjem, zlatni ste, pogotovo ti Andrej :D hehehe

 

Stvarno je bila dobra zeza, iako se ne znamo dobro, prstale su prozivke na sve strane, vristanje od smeha, maaaaaaaaaaa vRh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Nema potrebe da pametujem, pa samo par rijeci od mene.

Volim da se vozim sam, ali i kada sam u grupi, obicno sam na celu kolone pa vozim svoju voznju. Jednostavno se neke dionice moraju ispostovati, isto kao sto cu ispostovati ljude koji su samnom, ali kada stanemo... :lol:

Ovo je primjer kada se radi o poznatoj cesti, poznatom odredistu ili mjestu zaustavljanja. Kada se radi o duzim dioncama po nepoznatim predjelima, svima ili bar nekima iz grupe, onda ce uvijek neko ostati uz one koji ne znaju kuda, a ne mogu pratiti tempo.

Mislim da ovo treba prebaciti u potpuno novu temu, koja zavrjedjuje da je zalijepimo na vrhu strane putovanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ma meni je sve bilo super' date=' druzenje, voznja. e onda je dosao rucak. [b']tad mi je sve preselo[/b]

Moler, seo pravo sa posla na motor, i oce celu dnevnicu da spicka. Kao, ko nema love da kupi majcu, daj tri kile jagnjeta, daj ovo daj ono... Tuzno je to, ali nije lako biti Srbin.

 

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vrca zajebancija, de su mladi tu je i Chala :D

 

Sto se tice grupne voznje, lepo je Koma rekao. Svako je izdvoio svoje vreme, lovu i sve sto ide uz to, sto bi se patio neko sa nekim i slicno. Ne slazem se sa tim, pa ti onda idi sam pa se vozi. Krenemo, svako svoj tempo, uziva, sacekamo se na dogovorenim mestima, bez nervoze, bez icega. Najbitnije je da covek ne ocekuje nista od drugih i svima lepo, druzimo se na pauzam, zajebancija, klopa, dokazivanje platezne moci :D... Ja bih opet sa svima koji su bili krenuo na izlet i to vrlo rado, i ne mislim da je bilo problema barem u ovom delu u kome sam ja ucestvovao, ostalo ne mogu da komentarisem.

 

Ali moram da priznam malo ste me postideli :oops: :oops: :oops: sa ovim hvalisanjem, zlatni ste, pogotovo ti Andrej :D hehehe

 

Stvarno je bila dobra zeza, iako se ne znamo dobro, prstale su prozivke na sve strane, vristanje od smeha, maaaaaaaaaaa vRh...

 

hrani psa da te ujede :mrgreen: :finger:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

I jos nesto - KAKO DANE TERA AFRIKU SA GUMAMA SA CHEPOVIMA..... :shock: :shock: :shock: :shock: MAJKO MILA!!! Nadam se da ovo nece da procita' date=' da se ne istripuje nesto :mrgreen:[/quote']

 

Ne treba te ništa èuditi što se sa TKC 80 može voziti po zavojima kao i

sa bilo kojom cestovnom gumom - za to je i napravljena. Takodjer sa

Michelin T63 i Mitas E09 možeš isto na suhom ( a još su èepastije ), a

na mokroj cesti je gotovo nevjerovatno kako T63 drže, dok su Mitas E09

na mokrom malo nesigurne i sklone proklizavanju. Fora je u tome što

malo ljudi ( poput mene i Daneta ) vozi na takvim gumama, pa im

vizualno doživljaj èepova aludira na loš grip na asfaltu, a to ne drži vodu

u svim sluèajevima. Meni se posebno dopada što sa T63 mogu "odrezati"

zavoj puno brže nego sa bilo kojom cestovnijom gumom koju sam do sada probao, tj. izmjena pravca je munjevita, a ako promašim zavoj i

uletim na šoder, nisam izgubljen nego samo gas.

 

Mini želim brz oporavak, a vožnja u veæoj grupi je uvijek rizik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Jednostavno se neke dionice moraju ispostovati' date=' isto kao sto cu ispostovati ljude koji su samnom, ali kada stanemo... :lol:

[/quote']

 

Ti si ono bese od istog naroda od koga i Njegos, jel tako? :)

 

Nego....i pored onog dosadnog debelog ti ipak nadjes vremena za forum. Verovatno jos nije poceo da ti prica o playstationu 3 :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Sad me ostavio na miru, jer je ponovo otisao kanjonom Morace i Tare, jer je sinoc bio mrak kad smo prolazili... :lol:

I onda je u Mojkovcu sreo Veceg i onda s njim do Podgorice, pa su sada na neku vecerinku... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

I jos nesto - KAKO DANE TERA AFRIKU SA GUMAMA SA CHEPOVIMA..... :shock: :shock: :shock: :shock: MAJKO MILA!!! Nadam se da ovo nece da procita' date=' da se ne istripuje nesto :mrgreen:[/quote']

 

Ne treba te ništa èuditi što se sa TKC 80 može voziti po zavojima kao i

sa bilo kojom cestovnom gumom - za to je i napravljena. Takodjer sa

Michelin T63 i Mitas E09 možeš isto na suhom ( a još su èepastije ), a

na mokroj cesti je gotovo nevjerovatno kako T63 drže, dok su Mitas E09

na mokrom malo nesigurne i sklone proklizavanju. Fora je u tome što

malo ljudi ( poput mene i Daneta ) vozi na takvim gumama, pa im

vizualno doživljaj èepova aludira na loš grip na asfaltu, a to ne drži vodu

u svim sluèajevima. Meni se posebno dopada što sa T63 mogu "odrezati"

zavoj puno brže nego sa bilo kojom cestovnijom gumom koju sam do sada probao, tj. izmjena pravca je munjevita, a ako promašim zavoj i

uletim na šoder, nisam izgubljen nego samo gas.

 

Mini želim brz oporavak, a vožnja u veæoj grupi je uvijek rizik.

 

Ma i da nisu videli da su cepovi opet bi zinuli :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Sad me ostavio na miru' date=' jer je ponovo otisao kanjonom Morace i Tare, jer je sinoc bio mrak kad smo prolazili... :lol:

I onda je u Mojkovcu sreo Veceg i onda s njim do Podgorice, pa su sada na neku vecerinku... :lol:[/quote']

 

majku mu, sad se i oni susreli... e pa da smo se dogovarali nikad se ne bi povatali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ali da ne poverujes kako smo se ispronalazili juce! Kao da je na Mokroj Gori bio magnet a nama neko dzepove napunio gvozdjem...

Pa jos i po onom mraku smo se u povratku nasli na OMV....ja krenem da telefoniram i naletim na Smajsera koji izlece iz mrklog mraka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma i da nisu videli da su cepovi opet bi zinuli :D

 

"nekada sam imao jednu manu...bio sam neskroman, ali sam se toga resio tako da sam sada savrsen"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
ali da ne poverujes kako smo se ispronalazili juce! Kao da je na Mokroj Gori bio magnet a nama neko dzepove napunio gvozdjem...

Pa jos i po onom mraku smo se u povratku nasli na OMV....ja krenem da telefoniram i naletim na Smajsera koji izlece iz mrklog mraka...

 

to sto si video Smajsera u mraku nije nikakav problem, posto on gde prodje prekine sve bezicne komunikacije jer ima na svom motoru uredjaje koji rade na svim frekfencijskim opsezima :lol::lol: pa ti je verovatno tada pukla veza a ti onda setao onako uz ulicu :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja