Jump to content

Moto Zajednica

VII Akcija dobrovoljnog davanja krvi - Beograd 15. maj 2010.

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ma Jager dolazi na novoj trafici ;D

Vec je upalio da se lepo zagreje.. ;)

A kisha ce magicno zaobici SU-BG nadajmo se..Stavicu u auto peskir i carape za svaki slucaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Upravo sam ustao i gledam u nebo.... vreme k'o iz bajke, jedva da vidim po koji oblačić.. A gledam i vremensku prognozu: kiša do kolena! Eeee, neko je tu lud ;D ... bilo kako bilo, drago mi je da ne pada, bar za sada ;D

Popijem kafu i polako krećem... vidimo se ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Kod mene na Miljakovcu ko iz kofe. Kam sreće da sam od šećera umesto sala, lepo bi se stanjio. Čekam još malo, pa videću, možda autom sa kacigom i jaknom  u gepegu. Našo stare kjižice davaoca, pa ko velim da osvežim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Dolazim autom

I ja ;D krecem za 10min pa ako neko hoce da ga povezem 063/280-063 idem iz blokova ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

kiša je stala a i da nije mene sve jedno (ne vozim afriku  :P )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Ko me je prijavio taj nek me i odjavi!  ;D

 

Šalim se...nažalost Vlada#4 i moja malenkost smo danas u obavezama! Veliki pozdrav svim učesnicima današnje akcije!

 

Donaciju crvene tekućine ćemo regulisati narednih dana u zavodu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Bili, dali krv ko je hteo i mogao. Vezbali sklapanje i rasklapanje cadora, jeli, druzili se i  ;D ;D ;D

Pa sta ako je padala kisa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Akcija završena više nego uspešno obzirom na kišu koja je padala dok nismo ušli u MZ. Jager, koji je došao iz Subotice, je dao primer svojim dolaskom po ekstremnim vremenskim uslovima i izazvao neskriveno divljenje medicinskog osoblja a i svih nas. Nas dvadesetak je dalo sasvim solidnu količinu dragocene tečnosti  ( zahvaljujući teškašima, da ne imenujem, šalim se naravno ), sa nadom da baš neće morati da se upotrebi nekom našem. Svi su bili izuzetno raspoloženi uprkos tmurnom vremenu sa pošalicama čak dok su igle bile zabodene. Među nama je bilo i pripadnica lepšeg pola što uvećava značaj humanitarnog odličja motorciklista. Zbog kiše, odustali smo od vožnje i zahvalili se policijskoj patroli koja je trebala da nam obezbedi sigurnost. Zanimljivo je da je jedan policajac prepoznao odmah Pabla  i sa oduševljenjem rekao da ga zna od ranijih dešavanja, narvno u pozitivnom smislu, tako da ovo naše humanitarno delovanje će sigurno poboljšati odnos prema  članovima BJB-a i motoristima uopšte. Osoblje Zavoda za Transfuziju nam se pridružilo nakon završetka misije i time nam učinili  čast. Zahvaljujući Saletu, opština Savski Venac je dovezla i postavila tende bez kojih ne znam šta bi radili i obezbedila nealkoholne napitke a i stolove za opet preukusan gulaš i kupus salatu koji su organizatori samodonirali. Ostali smo Bogami bar 2 sata u druženju i razgovoru oko  svega i svačega uz obavean smeh i pošalice i koliko vidim posle svog drugog susreta, to je manir ove moto komune. Izostaolo je prisustvo medija mada ovakva akcija zaslužuje da bude među udarnim vestima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja