Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK MISIJA KOSOVO 2010

Recommended Posts

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Nadam se dao ove godine necu propustiti odlazak na Kosovo!

Ekipa je spremna uveliko i nadam se da ce biti dobro zezanje!

 

Evo snimka od pre dve godine kad su Obrenovacki Bajkeri zajedno sa Valjevcima uputili ka Kosovu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ja znam zasigurno za dva udesa, jedan je kod Kraljeva bio a drugi na Kosovu, lik je trajkom sleteo u njivu i prevrnuo se. Al dobro sta ocekujete kad gomila ljudi vozi 100 na sat jednom rukom  :D

 

heheheh jesi me nasmejao bravo......u svakom slucaju zelim vam dobar provod....i nemojte da padate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja znam samo za jedan pad, to je onaj koji je Bigbad spomenuo. Taj decko, koji je vozio skuter (mada nije ni bitno sta je vozio) je cesto preticao bez ikakve potrebe i ugrozavao sve oko sebe,cudi me da ga niko nije opomenuo zbog toga, a koliko se secam vozio je bez kacige. Za takve ljude koji me ponekad nije ni zao, sam izaziva sudbinu, sreca pa nije neko zbog njega ni kriv ni duzan pao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja znam samo za jedan pad, to je onaj koji je Bigbad spomenuo. Taj decko, koji je vozio skuter (mada nije ni bitno sta je vozio) je cesto preticao bez ikakve potrebe i ugrozavao sve oko sebe,cudi me da ga niko nije opomenuo zbog toga, a koliko se secam vozio je bez kacige. Za takve ljude koji me ponekad nije ni zao, sam izaziva sudbinu, sreca pa nije neko zbog njega ni kriv ni duzan pao.

 

 

Ja mislim da je Jet kacigu nosio al je nije vezao pa isto ko da je nije ni nosio.

 

 

jel i dalje moze da se sipa gorivo za dz ?

 

i onda napunis tank i odes kuci ?

 

Moze da se sipa gorivo za DZ i mozes da odes kuci  :-\ Al malo trulo, mislim aj da si neko ko nema pare pa da te razumem... Radili su to neki na drugom punjenju sa nekim raspalim 2T 125ccm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja ove godine idem prvi put i zeleo bih nesto dodati. Ovo je tema za one koji zele da idu a ne za one koji ne zele da idu. oni koji ne zele neka svoje razloge ostave za sebe, nista licno nemoj da se ljutite ali mislim da je pametnije da se dogovaramo gde da kupimo vrece ili sta ce ko od alata da nosi da nenosimo svi sve,

 

Moja ideja je da se udruzim sa nekim ko vozi slican motor kao ja naprimer nas 6 i da se drzimo zajedno jer nikad ne znas sta ce da te snadje. ja bih nosio gedore i kljuceve, ideja jeste da rasteretimo motore i da se nadjemo jedan drugome  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Cela tura je interesantna.Sam dolazak na Kosovo je dirljiv i treba to doziveti.

Isao sam prvi put.Mnogi su bili skepticni u vezi svega,a ipak je bilo sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

isao prosle godine a ako sve bude u redu i ove cu. po meni je bilo extra. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Ja ove godine idem prvi put i zeleo bih nesto dodati. Ovo je tema za one koji zele da idu a ne za one koji ne zele da idu. oni koji ne zele neka svoje razloge ostave za sebe

...

 

Bravo. Apsolutno se slažem, i molio bih sve da imaju ovo u vidu da se tema ne kvari.

 

Ja sam bio 2008.  I dalje ubedljivo najupečatljivija vožnja za mene ikada.

 

292820700_KpE8d-M.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

ja cu malo da prosirim rezervar na teneri da stane vise  ;D

Nego BigBad bi trebao da uzme jedno 5-6 svecica u rezervi..  ;)

 

Jer ide neko iz Svilajnca, Jagodine jos?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

ja cu malo da prosirim rezervar na teneri da stane vise  ;D

Nego BigBad bi trebao da uzme jedno 5-6 svecica u rezervi..  ;)

 

Jer ide neko iz Svilajnca, Jagodine jos?

 

 

 

Pffff jedna svecica 400 dinara, ja na jedan moj rezervoar u odnosu na jedan tvoj dobijem dve svecice za razliku u gorivu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

Nisam mogao ici prve godine i jako mi je bilo zao zbog toga zato sam prosle isao i rekao sam da cu ubuduce svake godine ici ako smognem vremena .Organizacija nije losa preporucena brzina kretanja na auto putu je bila 80-90km na cas ali uvek imate izuzetke koji nisu mogli odoleti da zujalice na navuku na 200 km.Videti  sve one ljude koji vas usput od tzv granice do kosovske mitrovice pozdravljaju i masu  to je zaista velika cast,nepoznati ljudi iz Mitrovice su mi prilazili  i zahvaljivali sto smo im ulepsali Vidovdan,E zato idem ponovo i ponovo  cu ici kad god budem mogao,a preporucio bih i ostalima jer to treba doziveti

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja bih isao , ali se bojim da bi moj Princ sa 125ccm krepao do pola puta, a mene bi na toj brzini razbile vibracije (1 cilindar). Ipak cu na ove bliže, a kada padne jaca masina ne propuštam takvo druženje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

Slusaj lemy i ja sa istim takvim princom sam bio prosli put bez problema  i otisao i vratio se .Pa evo ko sto kaze Vampir udruzicemo e na s 5-6 pa polako ja sam za .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000

Ja idem sigurno kao i mojih nekoliko pajtosa iz "mk MUNJE" batocina!

Interesuje da li se mi mozemo pridruziti ekipi kod Batocinske petlje i kada se pridruzimo, kako i gde mozemo da uzmemo to gratis gorivo?Da li to ide na neke bonove ili kako vec?

hvala

 

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

Slusaj  nesho ako bude ko prosle godine prvo tocenje je na ELP pumpi  kod bubanj potoka a drugo  na istoj pumpi kod Mrcajevaca  i ne ttebaju ti bonovi nego je potrbano da si u grupi sa svima nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Bio i prosle i predprosle godine, spavao u balon sali i sve je bilo super! Jedina zamerka prebrza voznja u koloni ali i to je resivo! Napravili smo svoju grupu i bezbedno stigli i vratili se!

post-4620-12879072246789_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

evo i ja se bas pitam,zainteresovan ali sa nekim razumnim brzinama,vidim ima nas jos iz sporije klase pa ajde da se prebrojimo i udruzimo,pa lagano na put,mislim da je pametnije da se ne forsiramo i bezbedno stignemo...mozda bi i organizator mogao da malo izdeli kolonu na brze i sporije ili tako nesto???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Vidi se da niste bili uopste. Kolona krene iz BG-a kao kratka kolona pa se to razvuce na kilometre. Dok stignemo na kosovo kolona je dugacka oko 5-10 km... Oni sa R-ovima peglaju napred, mi sporiji iza njih i najsporiji na kraju. Kolona saceka sve na "granici" i onda opet gusto zajedno ulazimo na kosovo. Mozes ladno da krenes sa 125ccm jedino se na autoputu vozi brzo, al opet se uspori kad se stigne u KG. Pa onda od KG do Cacka i ne moze brzo da se vozi jer je to magistrala, (vozi se oko 70-80-90) pa se onda staje u Cacku (SVI da sipamo gorivo) pa onda opet krecemo kroz rasku za Kosovo, tu se opet malo razvuce kolona i tako.... Isli su ljudi iz KG-a sa Sprint Prince 125 pa nista...

 

 

Samo ti ponesi dobru volju i nesto para za pivo, ostalo je sve OK  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Ljubovija
  • Motocikl: Kawasaki VN1500 classic, MZ etz 150, IZH Planeta 5...

Ja sam 2008. krenuo iz Ljubovije, na mz etz150, fino se spakovao, alat i ostale sitnice, i krenuo sa drugarom iz Bratunca (kawa en500)...

enuli u 9 ujutru, preko Uzica, tu se nasli sa MK Ere, zatim do Cacka (MK Mancula), u Preljini na ELP pumpi sipali rezervoar do cepa... Tu smo se nasli sa drugarima iz BG, sa kojima odatle nastavljamo dalje... Do Kraljeva, kroz dolinu jorgovana, Raska, Usce, pa granicni prelaz... E , tu staje knedla u grlu! Od granice,do K. Mitrovice, 40ak km, euforija kroz svako naseljeno mesto... Dolazak na odrediste, koncert je poceo, zagrevanje, cirkanje, pozitivna energija... tesko opisati, ne moze se uporediti ni sa jednim moto skupom!

Prilaze ljudi,slikaju se sa nama, ljube nas, izgubljeni i ocajni u svojim nesrecnim sudbinama! Suze cesto naviru na oci! Nekoliko njih je, videci me na mz motoru,uputilo podrugljive komentare po pitanju malog motora,na zalost od strane nekog naseg ,,motoriste,, ...

Klopa u studentskoj menzi, konak u balonu(uper,samo se zavuces u vrecu i kuntas)...

Sutradan,rastanak,gorivo sipa svako za sebe,do takozvane granice se sacekujemo,a odatle,svako svojim putem,pun utisaka...

Napisacu i izvestaj iz 2009, cim odmorim prste od tipkanja!

Preporuka,bez sumnje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja