Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 7 sati, Bojan82 je napisao:

Ja vozim XT, to jest imam u planu da ga vozim. Ne znam šta je mala Tenera. Al mlad sam, naučiću. 

 

Ovo ti je mala Tenera (a i moj bivši motor):

 

VvmewQY.jpg

 

Ram i mašina od XT-a, ali veći rezervoar i drugačije maske...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
pre 12 minuta, deki295 je napisao:

Ja nisam smeo, iskreno, ni da pitam. Mislim da je van domašaja naše sekte. Možda da smo sekta GS emoji848.png. Verovatno, za cenu u inboxemoji12.png

Poslato sa SuperTénéré
 

  Ja pitam ( to bar ne košta ništa ). Ako je van mojih mogućnosti - hvala lepo, ako postoji mogućnost - onda razmišljam šta i kako. Pošto postoji mogućnost pravljenja ciferblata  ( brojčanika ) po želji - može se tu svašta napraviti. Po moto skupovima viđam puno ljudi koji su sebe tetovažom " brendirali " za neku firmu il model motocikla ( a ni to nije jeftino ), a kad promene motocikl osta im tetovaža za ceo život.  Ovo mi je elegantnije - promeniš motor, pa promeniš i sat . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Satovi su, na neki način, jedinstveni, ručno rađeni i nema dva identična primerka. Svaki ima svoju karticu, pasoš sa serijskim brojem i pripadajuću opremu. Cena malo varira u zavisnosti od modela i možeš je saznati na kontakt telefon sa sajta. Dizajner, vlasnik brenda i svih potrebnih sartifikata je Jovan Jelić i on sa bavi prodajom i marketingom.

Moj deo posla je završna obrada kućišta sata, poliranje, tj. davanje teksture materijalu.  :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Gde si Vojo kuco stara?

Deki, nadam se sutra ili u petak za sediste ako bude suncano...

 

Bojane...sta god uzeo neces se pokajati ako je motor odrzavan! Jeste da kosta ali takvo uzivanje nema cenu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

I kao što rekoh u garaži imam original gumena kočiona creva sa račvom na osnovu kojih mogu da se naprave pancirna ili sa račvom ili bez nje, kao što reče Painkiller, ako nekome trebaju da uzme mere za pancirna tu sam da ih pošaljem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750
Upravo sada, Arso je napisao:

I kao što rekoh u garaži imam original gumena kočiona creva sa račvom na osnovu kojih mogu da se naprave pancirna ili sa račvom ili bez nje, kao što reče Painkiller, ako nekome trebaju da uzme mere za pancirna tu sam da ih pošaljem.

Pa posalji mada sam u nedoumici jer tvoja imaju racvu a ja bih direkt do kljesta...Ma ok, uz pomoc njih premericu nekako. Nisam znao da u komsiluku imam firmu koja proizvodi po meri sva moguca creva...Oteracu i mottor pa neka pogledaju kakvi prikljucci idu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...
Pre 2 sati, Panta Zemunac je napisao:

Gde si Vojo kuco stara?

Deki, nadam se sutra ili u petak za sediste ako bude suncano...

 

Bojane...sta god uzeo neces se pokajati ako je motor odrzavan! Jeste da kosta ali takvo uzivanje nema cenu!

Panto faze kupovine i kajanja prolazim još od 2017:)

Što reče @Due u dva toma.

To smo završili. 

Tokom drugog toma sam bankrotirao pa su mi kolege sa foruma donacijama pomogli da sklopim agregat, a majstor je ovde medju vama pod nickom @ThePainkiller

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4018 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Panto faze kupovine i kajanja prolazim još od 2017
Što reče @Due u dva toma.
To smo završili. 
Tokom drugog toma sam bankrotirao pa su mi kolege sa foruma donacijama pomogli da sklopim agregat, a majstor je ovde medju vama pod nickom @ThePainkiller


Da ostane zabilježeno, kolega majstor radi bez novčane naknade.
Hvala mu na solidarnosti.
Veliki gospodin.


Vozim motor, nisam bajker.
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Da, da. Puna generalna,i gomila radova na ostalim elementima. Ostala samo moja bregasta osovina. 

Nadam se da će kolega otvoriti i svoj servis u nekoj budućnosti, svi će biti zadovoljni jer je čovek prepošten i iskreno voli sve oko motora a takvih majstora ne kažem da nema ali sigurno itekako fali.

Zvezda je rodjena:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Nisam video da se SASHA javio pre mene za creva tako da se izvinjavam...Ipak hvala Arso!

Sto se Painkilera tice...e u tome je stos, ja bih najradije da mu ostavim bajk na par dana ali da ne platim to nikada nisam niti cu! Treba postovati tudje vreme, znanje i rad! U redu, priteci u pomoc za ponesto ali da mi sredjuje set na karbovima i, cisti cilindre i kljesta kocnica, stavlja pancire a ja da mu kazem ''hvala druze'' e to tesko!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 14 minuta, Panta Zemunac je napisao:

Nisam video da se SASHA javio pre mene za creva tako da se izvinjavam...Ipak hvala Arso!

Sto se Painkilera tice...e u tome je stos, ja bih najradije da mu ostavim bajk na par dana ali da ne platim to nikada nisam niti cu! Treba postovati tudje vreme, znanje i rad! U redu, priteci u pomoc za ponesto ali da mi sredjuje set na karbovima i, cisti cilindre i kljesta kocnica, stavlja pancire a ja da mu kazem ''hvala druze'' e to tesko!

Kada se Saša bude javio poslaću njemu pa vi posle razmenjujte među sobom ili mere ili creva, meni ionako zauzimaju samo mesto bez da mi trebaju, a nešto mi je govorilo da treba da ih ostavim i nisam pogrešio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Cekaj malo..., Sasha ti si napisao da ce ti trebati u jednom trenutku, pa ako ti ne trebaju ovih dana neka posalje meni da odem do ove firme da urade a posle cu imati mere i za tebe ili ako si iz BGDa da odemo zajedno da nam urade!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Paznja...u subotu je KULENIJADA kod Fruske Gore, mesto Erdevik! Mogli bi na dan jer vec ide Deki 295...em se provozamo em, ojadimo lale za kobaje...

Ajmo skupa da se jednom vec gledamo! Znam da ce ici Bajker 71, mozda Bigor,...prodje nam JUN, pa vi vidite hocemo li se voziti ili samo glancati bajkove!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 594 postova
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tenere
18 minutes ago, Panta Zemunac said:

Cekaj malo..., Sasha ti si napisao da ce ti trebati u jednom trenutku, pa ako ti ne trebaju ovih dana neka posalje meni da odem do ove firme da urade a posle cu imati mere i za tebe ili ako si iz BGDa da odemo zajedno da nam urade!

mislio sam trazicu od arse da mi ih posalje u jednom trenutku, ne znam kada cu da menjam creva, slobodno se dogovorite odmah, ja cu kasnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Paznja...u subotu je KULENIJADA kod Fruske Gore, mesto Erdevik! Mogli bi na dan jer vec ide Deki 295...em se provozamo em, ojadimo lale za kobaje...
Ajmo skupa da se jednom vec gledamo! Znam da ce ici Bajker 71, mozda Bigor,...prodje nam JUN, pa vi vidite hocemo li se voziti ili samo glancati bajkove!
Primamljivo, nema sta. Uspijem li zavrsiti s poslom u petak, isao bi i ja.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Skoro mi stigao TABLET-FON  iz JOOMa, 11,6 inchi, dve SIM i jedna micro SD, dve kamere, selfi i osnovna, 128GB...

Sasvim solidno za 7800d jer ovde su takvi preko 20000d.

Stigla mi i akciona kamera 4K sa displejem pored objektiva koja ima svoju kutiju protiv kise ali i dodatnu da moze izdrzati i pritisak pod vodom dok ronite 31e= 3700d

Danas sam dobio i fon, 6,1inci, 526GB +64 MICRO sd, kamere 32MP (normalno itan je procesor)  8600dTo je kopija Huavei P40...

stigle mi i 3 a ne 4 koliko sam narucio LED sijalice sa obicnim grlom za migavce...kakvi kreteni..

Sa Tabletom i fonom cu lako ali sa kamerom...hm, morace Bigor da mi pokaze jer ima slicnu (a nece da mi posalje ni jedan snimak sa nje, sa Divcibara...tugaaa)....

 

foon.jpg

fon.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Poslao sam ti na viber prije par dana, vec ti ne gledas

 

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Jaooj, izvinjavamo se moj druze, mlogo...sad vidoh....Pomocices mi da okacim moju pa cu i ja tebe snimati u subotu jer zvezde mi govore da ces sigurno zavrsiti ranije u petak!

ThePainkiler takodje, najverovatnije dolazi.

Znaci jos ARSU da nagovorimo, NOVOLU (NJEGA SLEPUJEMO AKO TREBA!

Znaci svi koje nisam nabrojao takodje idu...moraju inace, bice frke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Meni Erdevik ko druga kuća, familije tamo tona. mogao bih skoknuti, samo me jebuckaju majstori neki, dolaze iz Bg rade odžak na kući pa moram biti prisutan. jel bi okupljanje bilo popodne ili pre?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 1 sat, Panta Zemunac je napisao:

Jaooj, izvinjavamo se moj druze, mlogo...sad vidoh....Pomocices mi da okacim moju pa cu i ja tebe snimati u subotu jer zvezde mi govore da ces sigurno zavrsiti ranije u petak!

ThePainkiler takodje, najverovatnije dolazi.

Znaci jos ARSU da nagovorimo, NOVOLU (NJEGA SLEPUJEMO AKO TREBA!

Znaci svi koje nisam nabrojao takodje idu...moraju inace, bice frke!

Jbg Arso radi za vikend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja