Jump to content

Moto Zajednica

II HUMANITARNA USKRŠNJA AKCIJA- KULINA 2010

Recommended Posts

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

  Stigao paket koji je poslao Zli !!! :D Poveliki paket nove i polovne odeće nam je poslao iz Zaječara sa sve plaćenim troškovima dostave!!!             

  Do sada je na adresu Lepi Cane doneo monitor, tastaturu, odeću, sredstva za higijenu.... Kocha je uspeo svojim ličnim angažovanjem da dobije za ovu akciju pet kompletnih računara (sa sve monitorima, tastaturama i miševima) od Findomestic banke, koji su se drage volje odazvali akciji i pritom nisu želeli nikakvo eksponiranje. Stvarno svaka čast, to nije mala stvar.

  Severian je kao i uvek među prvima pružio ruku podrške i za ovu priliku iz ličnih sredstava donirao dva računara, naravno opet nam je ustupio svoja vozila da sve ovo transportujemo do Kulina(nemam reči!!!).

  Tu su još neki članovi koji su se odazvali akciji i koji trebaju da dostave još garderobe koju su samoinicijativno skupljali u svojim firmama(sadržaj tih donacija ću objaviti kad stignu do mene).

  Mogu reći da sam oduševljena odzivom ljudi sa foruma za ovu akciju.Molila bih članove koji žele da budu deo ove akcije, da svoje donacije dostave najkasnije do ponedeljka 29.03., da bi mi imali vremena da sve to popakujemo.

  Hvala puno na trudu i angažovanju. Kao što je Zli rekao čast mi je da budem deo ovakve akcije.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Da dodam jos i to da smo kontaktirali humanitarnu organizaciju "Mali Veliki Ljudi" (www.mvljudi.rs) koji su nam obecali strucnu pomoc i donaciju (instalaciju) za te racunare, dva specijalna softvera za rad sa decom sa posebnim potrebama.

 

Radi se o softverskim aplikacijama koje su oni sami razvili u okviru njihovog programa malaVElika igra, a koji su prilagođeni različitim stepenima i uzrastima dece sa posebnim potrebama. Taj program je do sada vec implementiran u 3 Specijalna zavoda, u Sremčici, Stamnici i Veterniku tako da se nadamo da cemo s ovim zapoceti dugorocniju saradnju i sa ovom humanitarnom organizacijom.

 

Sve u svemu Uskrsnji praznici se polako priblizavaju, ocekujemo da ce oni doneti i lepse vreme i da cemo imati prilike da ovu donaciju odvezemo deci u Kulinama u pratnji velikog broja motorista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12294 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Šta reći osim Bravo i veliko Hvala u ime ove dece kojima ćete ulepšati život! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Uz sve pohvale i reci hvale svim ljudima dobre volje, pozvao bih ovom prilikom sve koji su voljni, a verujem i zeljni voznje, da napravimo jednu turu zajedno sa konvojem do Kulina. Nadamo se lepom vremenu, pa bi bilo bas fino kada bi smo se i provozali do tamo, pa da obradijemo sebe jednom lepom voznjom, a i decu koja ce verovatno biti presrecna da nas vide na motorima.

  Posto je Kulina u pravcu Nisa, moj predlog je da ne idemo auto-putem, vec Ibarskom preko Ljiga, Gornjeg Milanovca, Cacka, Kraljeva, Vrnjacke Banje, Trstenika, Krusevca, pa preko Kaonika i Ribarske Banje do Kulina. Ovako bi smo izbegli dosadni auto-put, a i bili bi smo usput mnogima iz gore navedenih gradova.

  Voleo bih da ovde vidim kakvo je interesovanje za ovakvu voznju, pa izvolite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12294 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Hmmmm...tučemo u leru :D već odavno, previše...ovo je stvarno sjajan predlog :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Uz sve pohvale i reci hvale svim ljudima dobre volje, pozvao bih ovom prilikom sve koji su voljni, a verujem i zeljni voznje, da napravimo jednu turu zajedno sa konvojem do Kulina. Nadamo se lepom vremenu, pa bi bilo bas fino kada bi smo se i provozali do tamo, pa da obradijemo sebe jednom lepom voznjom, a i decu koja ce verovatno biti presrecna da nas vide na motorima.

  Posto je Kulina u pravcu Nisa, moj predlog je da ne idemo auto-putem, vec Ibarskom preko Ljiga, Gornjeg Milanovca, Cacka, Kraljeva, Vrnjacke Banje, Trstenika, Krusevca, pa preko Kaonika i Ribarske Banje do Kulina. Ovako bi smo izbegli dosadni auto-put, a i bili bi smo usput mnogima iz gore navedenih gradova.

  Voleo bih da ovde vidim kakvo je interesovanje za ovakvu voznju, pa izvolite...

 

Hmmmm...tučemo u leru :D već odavno, previše...ovo je stvarno sjajan predlog :D

 

ja sam takodje, ZA i ako je to VELIKI PETAK, 02. Aprila

 

bilo bi zaista lepo da se skupimo i krenemo na jednodnevnu humanitarnu voznju do Kuline. Svi smo zeljni voznje posle ovako duge zime a ovo bi bila prilika da na najlepsi nacin zapocnemo sezonu (duzih) voznji pa pozivam sve koji mogu i zele da nam se pridruze.

 

Predlazem da se motorima ne ide auto-putem. na primer, jedna od varijanti moze da bude sledeca ruta:

 

Beograd - (stari smederevski put) - Smederevo - Lozovik - Velika Plana - Lapovo - Jagodina - Cuprija - Paracin - Krusevac - Ribare - Kuline

Sve u svemu 229 kilometara u jednom pravcu.

 

2QiU2_bgdkulina6504624.jpg

 

 

 

Ajd da vidimo da li i koliko ima zainteresovanih pa ako se ispostavi da ce to biti veca grupa motora onda cemo da se obratimo nasoj redarskoj sluzbi da preuzme organizaciju voznje i utvrdi detalje o samoj ruti, satnici i kako to vec ide.

 

1. KochaMatori

2.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

 

'Al nemo' da mi se mnogo umorite - vec u subotu 3.aprila ceka nas akcija u Sremčici!  ;)

 

Tu klinci ne čekaju toliko pomoć, koliko svoje "bajkere", pa nema da omanemo!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

 

'Al nemo' da mi se mnogo umorite - vec u subotu 3.aprila ceka nas akcija u Sremčici!  ;)

 

Tu klinci ne čekaju toliko pomoć, koliko svoje "bajkere", pa nema da omanemo!

 

 

Ma gde da se umorimo od 200 km voznje. Sto rece onaj nas drug u svom putopisu: Pa jel smo bajkeri il smo ..ke. :D

 

A Sremcica nam tu pored kuce to se ne propusta nikako. Taman da sutradan na druzenju sredimo utiske iz Kulina.

 

Prema tome, ajmo ljudi da se vozamo jel vidite da je sezona sve kraca i kraca. Izumrecemo bre sa ovim ledenim dobom ko dinosaurusi  ;D

 

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

6. tomerc

7.

8.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Radim u petak......Bedak do neba  >:(

 

Opravdano.

 

Onima kojima priroda radnog mesta i proces rada dozvoljava jedodnevno odsustvo, moze poslodavcu objasniti da je ovo humanitarna voznja i da njihova firma davanjem jednog slobodnog dana time pomaze jednu zaista lepu humanitarnu akciju.

 

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

6. tomerc

7.

8.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: NUILI PAZUILI

Jao ja bi isao drage volje ali ne vredi nikako ne mogu iz vise razloga ali to me ne sprecava da vam pozelim srecan put,lepu i sigurnu voznju i naravno povratak uz puno utisaka i velikog osmeha na licima....Pozdrav....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Stvarno je malo tesko vecini, ipak je radni dan, ali je zelja za voznjom prevelika :D  Sto kaze Kocha, ledenom dobu se blizi kraj, a izvesno je novo, tako da ne propustam niti jednu priliku da se provozam, i to ODMAH po mogucstvu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

....

Onima kojima priroda radnog mesta i proces rada dozvoljava jedodnevno odsustvo, moze poslodavcu objasniti da je ovo humanitarna voznja i da njihova firma davanjem jednog slobodnog dana time pomaze jednu zaista lepu humanitarnu akciju.

 

....

 

super naznaka za upgrade dosadasnjeg rada - Asocijacija moze poslati svakom na firmu zvanican poziv da na ovaj nacin pomogne akciju, ne samo ovu vec i bilo koju drugu. Dakle, ukoliko ima interesovanja na ovu temu, napravicemo zvanican poziv, i samo nam trebaju podaci firme i ime zaposlenog da bismo to prosledili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Pozdrav,

 

....

....

 

super naznaka za upgrade dosadasnjeg rada - Asocijacija moze poslati svakom na firmu zvanican poziv da na ovaj nacin pomogne akciju, ne samo ovu vec i bilo koju drugu. Dakle, ukoliko ima interesovanja na ovu temu, napravicemo zvanican poziv, i samo nam trebaju podaci firme i ime zaposlenog da bismo to prosledili.

    Subotu 3.04 sam uspeo da iskukam, ali bi bilo puno kada bi im pomenuo i petak. U svakom slucaju ovo je super ideja za nas mucenike koji rade svake subote...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Vlado,ako ti je potrebna pomoc da pokvarimo kombi,znaj da sam tu.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Poziv vazi za sve.

 

Oni koji su na ruti a budu u mogucnosti i zele, mogu da nam se pridruze uz put. Dogovorili bismo se kada smo u Smederevu, Jagodini, Cupriji, Paracinu...

 

Ko god moze i zeli da se provoza a dolazi sa juga, iz Krajine, Sumadije... dobro je dosao. Dacemo ocekivano vreme kada smo u Kulinama, koliko se zadrzavamo kod urucenja donacija, gde planiramo rucak i kada povratak. Pored humanosti prema toj deci to ce biti jos jedna od prilika da se upoznamo, druzimo...i naravno da vozimo zajedno.

 

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

6. tomerc

7.

8.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3568 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Tek sam danas naišao na temu o ovoj akciji. Pokušaćemo (supruga i ja) da prikupimo u našem okruženju (kolege sposla, rođaci prijatelji) odeću, obuću i sve drugo što je upotrebljivo za ove namene. Supruga je inače već više puta organizovala i prikupljala pomoć za Kulinu u akcijama na teritoriji gradske opštine Crveni Krst -Niš. U svakom slučaju računajte da ću i ja da se priključim "konvoju" negde u blizini Ribara pošto mi je to prilično blizu mesta boravka. Žao mi je da nisam ranije pročitao ovu temu jer bi sigurno više doprineo akciji, ali pokušaću pa koliko uspem. Za sledeći put biću spreman.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Tek sam danas naišao na temu o ovoj akciji. Pokušaćemo (supruga i ja) da prikupimo u našem okruženju (kolege sposla, rođaci prijatelji) odeću, obuću i sve drugo što je upotrebljivo za ove namene. Supruga je inače već više puta organizovala i prikupljala pomoć za Kulinu u akcijama na teritoriji gradske opštine Crveni Krst -Niš. U svakom slučaju računajte da ću i ja da se priključim "konvoju" negde u blizini Ribara pošto mi je to prilično blizu mesta boravka. Žao mi je da nisam ranije pročitao ovu temu jer bi sigurno više doprineo akciji, ali pokušaću pa koliko uspem. Za sledeći put biću spreman.

 

Svaka pomoc je zlata vredna. Hvala Bogu i dobrim ljudima dosta se toga vec i prikupilo. Eto i to sto ces nam se pridruziti da na Veliki Petak posetimo Kuline i urucimo tu pomoc pomaze citavu ovu nasu akciju.

 

Vidimo se 02. Aprila u Ribarima

 

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

6. tomerc

7. zika56

8.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Nemoj da chekas da ti ja u cetvrtak uvece izbusim sve gume i sipam secer u rezervoar kombija... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Samo da podsetim:

 

VELIKI PETAK, 02. Aprila

 

bilo bi zaista lepo da se skupimo i krenemo na jednodnevnu humanitarnu voznju do Kuline. Svi smo zeljni voznje posle ovako duge zime a ovo bi bila prilika da na najlepsi nacin zapocnemo sezonu (duzih) voznji pa pozivam sve koji mogu i zele da nam se pridruze.

 

ruta:

 

Beograd - (stari smed. put) - Smederevo - Lozovik - Velika Plana - Lapovo - Jagodina - Cuprija - Paracin - Krusevac - Ribare - Kulina

 

Sve u svemu 229 kilometara u jednom pravcu.

 

1. KochaMatori

2. Loshmi Capo

3. Daki

4. Arakis

5. severian

6. tomerc

7. zika56

8.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja