Jump to content

Moto Zajednica

Drugi internacionalni moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2010'

Recommended Posts

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

A slaninu, kobasice i Somborski sir nemoj zaboravit!!    :P :P

Svaka cast na dobrom pamcenju i zapazanju. Ipak savet nije za salu! Pre 10 sati nema dorucka!  :( A sta dotle raditi prazna somaka?! Zato najozbiljnije preporucujem obavezno poneti pola table slanine i par kobasica. Odlicna ideja za somborski sir! Sto duze stoji tim je bolji. TomoB imas pivo od mene za ovu ideju!  ;)

 

 

A i koji kolutić ne bi bio na odmet...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Svima iz Srbije koji su do sada poslali sva potrebna dokumenta smo poslali email sa podacima za uplatu kotizacije. Učesnicima iz drugih država ćemo vrlo uskoro poslati sve što treba. Problem je što banke uzimaju mnogo para po transakciji i tražimo najbolje rešenje da bi zaštitili učesnike od nepotrebnih troškova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA

Svima iz Srbije koji su do sada poslali sva potrebna dokumenta smo poslali email sa podacima za uplatu kotizacije. Učesnicima iz drugih država ćemo vrlo uskoro poslati sve što treba. Problem je što banke uzimaju mnogo para po transakciji i tražimo najbolje rešenje da bi zaštitili učesnike od nepotrebnih troškova.

 

Što da se mučimo i mi i vi i dajemo pare već prebogatim bankama? Donečemo po 50€ (možda zbog "mogučeg pada Eura" još koji više) u četvrtak u 8.00, pa vozi Miško..

post-1697-12879073900862_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ja moram da otkazem prisustvo za ovu god,jbg...da ne komentarisem bolje je...samo cu se jos vise iznervirati >:(

Ako neko zna sta trebam da uradim da bi me sklonili sa spiska bio bih mu zahvalan a i da ne zauzimam mesto nekome ko ce ici sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ukoliko neko odustane od učešća na reliju, treba da pošalje mail na amsreli@bjbikers.com i biće izbrisan sa spiska učesnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Greskom, slucajno sam obrisao e-mail o potvrdi prijema za rely, pa molim organizatore da mi posalju ponovo jer mi iz toga trebaju podaci za uplatu.....please!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Često se javljaju pitanja i komentari u vezi nikova sa sajta. Ljudi se na reli prijavljuju imenom i prezimenom ali nigde ne piše nik. Ukoliko neko ima zaista konstruktivan predlog kojim ne bi opteretili ovu temu kako da povežemo sliku i ton...ups,  imena sa nikovima  :) neka predloži rešenje.

 

Usput, otvorena je tema vezana za grupni dolazak i smeštaj pred i posle relija.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=54806.0

 

Ako neko vidi sebe u toj temi, slobodno neka kaže  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ukoliko neko odustane od učešća na reliju, treba da pošalje mail na amsreli@bjbikers.com i biće izbrisan sa spiska učesnika.

A gd je spisak?

;o)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Ukoliko neko odustane od učešća na reliju, treba da pošalje mail na amsreli@bjbikers.com i biće izbrisan sa spiska učesnika.

A gd je spisak?

;o)

 

 

Na strani 18 ove teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Naravno da obaveštenje o odustajanju ne zavisi od spiska koji je na strani 18. Ima ih koji su se prijavili posle pa ako neko odustane a nema ga na tom spisku jer se kasnije prijavio, treba da pošelje mail. U svakom slučaju, aj da ne odustajete jer će biti stvarno dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Uskoro cemo objaviti i spisak po grupama, da bismo pruzili ljudima priliku za eventualne korekcije... Cini mi se da je Zoran na taj spisak mislio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da ne bude zabune vezano za uplate. Obzirom da su troskovi slanja novca iz inostranstva zaista neprimereni, posebno na ovakve sume, novac se moze uplatiti i u Srbiji, a sama tehnologija kako da stigne novac do Srbije je nesto drugo. U svakom slucaju, sav novac za kotizacije mora biti na racunu pre polaska, odnosno do kraja ovog meseca.

 

Jedna mala napomena, zbog velikog interesovanja i gotovo potpuno popunjenog broja prijavljenih, uskoro ce svi koji jos nisu uplatili dobiti podsetnik za uplatu, jer ce mesto na Reliju biti potvrdjeno tek samom uplatom. Ono cega smo se pomalo plasili je ipak stiglo, interesovanje je nesto vece od samog kapaciteta i pozeljno je da se uplatom potvrdi ucesce cim pre, uz uslov da je i sva dokumentacija pristigla u medjuvremenu. Uglavnom je dobro biti nacisto sa ovime.

 

Kao sto je vec pomenuo Scuba, i prihvat gostiju dan pre i nocenje vece posle Relija se organizuje, s tim da se radi i na prigodnom sadrzaju za to vreme, kako bi se gosti Relija stigli upoznati i sa delom turisticke ponude ali i atraktivnosti Beograda. U ovom momentu se intenzivno radi na svim pozicijama tog doceka gostiju 09.06. a koordinator tih aktivnosti je Scuba, pa se za sve informacije nadalje po ovom pitanju moze i direktno on kontaktirati. Za sada su obezbedjeni hotelski smestaj u dvokrevetnim sobama sa garazom i cuvanjem motocikala, dok se na zaokruzivanju zabavnog sadrzaja i obilaska Beograda jos uvek radi pa cemo objaviti i to blagovremeno.

 

Dakle, agenda Relija ce biti dosta bogatija, iako se iz Brosure koja ce se uskoro pojaviti za sve ucesnike moze videti da ovaj put obilazimo ravno upola mesta koja smo obisli prosle godine iako pravimo 100-tinjak kilometara vise :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Uskoro cemo objaviti i spisak po grupama, da bismo pruzili ljudima priliku za eventualne korekcije... Cini mi se da je Zoran na taj spisak mislio.

 

Da na toj strani je preliminarni spisak, ko dobije instrukcije za uplatu, stice uslov za prelazak na pravi spisak!

 

cekam, i zato pitam!

 

jesam li u pravu?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ne bi bilo loshe kad bi drugovi iz bratske nam Slovenije poneli koju Kranjsku Kobasicu viska :)

Ako Vam  EU nije pokvarila recepturu :)

A mi cemo neku slaninicu i prsuticu..da se nadje za svaki slucaj..Rakija se jos peche ilegalno.. dok se ne pojavi novi Kapone moze i pljoska!

I naravno sve to u casovima posle voznje :) naravno.

Sem kobasice i slaninice uzputice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Aaaa, bese ovo prava gozba. Kako ste se samo organizovali, cista desetka ;)

 

A tek žurka posle joooooj samo kad se setim  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Aaaa, bese ovo prava gozba. Kako ste se samo organizovali, cista desetka ;)

 

A tek žurka posle joooooj samo kad se setim  :D :D :D

 

I koliko se setim :D :D...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Blok 33
  • Motocikl: PIaggio NRG

Evo i ja malo da offujem,

 

prijavio sam se medju prvima i  dobio sam mail da mi je obradjena prijava    ( na spisku sam na 18 str.)

 

medjutim u prijavi greskom nisam zakacio skenirana dokumenta  a potom sam 2 nedelje kasnio da ih posaljem 

jer nisam video mail  (jer je otisao automatski u spam  ???)

 

od tada je proslo jos 3 nedelje i nisam  dobio vise mailova.

 

Nenad Ljubisic

 

Da li kukam na pravom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Nenade, sta tacno cekas, nisam siguran da sam sve razumeo....?

 

Ukoliko si poslao sva dokumenta, pa cekas da stigne konacni poziv za uplatu, onda kukas na pravom mestu :)

Ako je nesto drugo, pisi da vidimo sta treba dalje, ne bismo li sto pre ukonacili spisak i odobrili jos ovih par mesta sto je ostalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja