Jump to content

Moto Zajednica

Drugi internacionalni moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2010'

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

OK!

 

Onda ćemo nas par tako riješiti - uplatiće neko u Srbiji na naša imena i to je to!

Samo pošaljite onda i nama (meni) podatke za uplatu - žiro račun i ostale podatke za uplatnicu (najbolje kopiju uplatnice).

 

Hvala puno lancia88! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

@svetac

U tom slučaju vozač ili suvozač neće ići na reli i propustiće dobru zabavu  ;)

 

 

A sad ozbiljno. U tom slučaju vozač ili suvozač neće ići na reli i propustiće dobru zabavu. Ako prethodno uplati kotizaciju i odustane pre 31. maja, kotizacija mu neće biti vraćena u gotovini nego će neko ko nije uplatio do tog vremena, pare dati ovom koji odustaje i praktično "zauzeti" njegovo mesto. Nadam se da je razumljivo šta mislim.

 

Do 31. maja organizator mora da izvrši sva plaćanja prema ugostiteljskim firmama i ostalim pružaocima usluga i kupi sve što je potrebno za reli, tako da bi bilo najbolje da oni koji nisu 100% sigurni da će ići, ne prijavljuju svoje učešće jer će odustajanje posle 31. maja napraviti određeni problem. Za sad ima mesta još za oko 45 motocikala i oko tridesetak učesnika.

 

Hvala na razumevanju

 

Na zalost zbog zamene mog magareta za bmw i poveceg ulaganja u isti necu moci da ucestvujem u ovogodisnjem reliju :( ,a kotizaciju sam vec platio tako da bih zamolio nekog ko jos nije uplatio da preuzme moju kotizaciju a meni refundira istu i normalno dodjem pice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ooooooooo,pa ja nisam znao da je on tako visoko kotiran!

u svakom slucaju neka mi neko potvrdi,transakciju! kako ne bih izvisio,a da resimo drugaru problem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

OK je, mozete zavrsiti medjusobnu razmenu para, a mi cemo preevidentirati kotizaciju. Gocko, samo pusti na mail, ako vec nisi, da odustajes jer nam je vec prekomplikovana evidencija pa da se ne zagubi taj podatak negde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Do sada nije stigao mail od Gocka ali sam ga izbrisao sa spiska obogodišnjih učesnika. Molim sve učesnike da sve ovakve stvari proslede na amsreli@bjbikers.com da bi smo imali ažurnu evidenciju.

 

@Svetac

molim te pošalji mi mail ako si se razmenio sa parama i sa Gockom da bi imao podatak i da preevidentiram uplate. Fala  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Jedna kotiacija je uplacena, ali je drugar odustao zbog bolesti. Ko je zainteresovan neka mi se javi ovde, ili na PP. Pozdrav....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

Hmm... još ne dobismo nikakava upustva za uplatu ??? ??? ??? ??? ??? ???

U pitanju je moto klub "Jokers" iz BIH sa sve dva člana za reli. E sad, jedan najvjerovatnije neće ići, ali zato ja hoću, pa bi molio podatke za uplatu...

može i na ovaj mail: ookkiinn@gmail.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja bih isao.

Jel kasno sad, popunjeni kapaciteti...?

 

Pa javi se Vladi i dogovori

 

Jedna kotiacija je uplacena, ali je drugar odustao zbog bolesti. Ko je zainteresovan neka mi se javi ovde, ili na PP. Pozdrav....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

Hmm... još ne dobismo nikakava upustva za uplatu ??? ??? ??? ??? ??? ???

U pitanju je moto klub "Jokers" iz BIH sa sve dva člana za reli. E sad, jedan najvjerovatnije neće ići, ali zato ja hoću, pa bi molio podatke za uplatu...

može i na ovaj mail: ookkiinn@gmail.com

Mail stigao :) :) :)

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

@Tomerc:

Javio sam se Vladi (Vlada Afrika). Tj. poslao sam mu PP i e-mail u smislu a sta dalje da uradimo...

Znaci, cekam...

Izvini, ucinilo mi se da nisi vidio njegov post

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

@Tomerc:

Javio sam se Vladi (Vlada Afrika). Tj. poslao sam mu PP i e-mail u smislu a sta dalje da uradimo...

Znaci, cekam...

Imas PP....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Samo da podsetim sve prijavljene učesnike da se približio rok za uplatu kotizacija. Valjalo bi pohitati malo.

 

Za sve ostale koji žele da se priključe, ima još 10-15 mesta za motore pa bi valjalo da i ostali poitaju  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Pozdrav,

 

  Zamolio bih organizatore Relija da umesto Mladena ( djomle ), da na njegovo mesto stave Vrlic Gorana iz Sr. Karlovaca ( Fantom69 ). Dinarska transakcija je uspesno obavljena, i ako trebaju neki detaljniji podaci o Goranu, mozete ga kontaktirati preko ( Fantom 69 ). Ako bilo sta zapne, tu sam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja