Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera Runner 180 2t 99god.

Mene zanima jer mozemo mi sa skuterima da dodjemo jer smo malo slaba kategorija jer to samo po beogradu li se ide negde dalje van

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Mene zanima jer mozemo mi sa skuterima da dodjemo jer smo malo slaba kategorija jer to samo po beogradu li se ide negde dalje van

 

Ide se do Sremcice.Ja najverovatnije idem sa mojim kinezom,tako da ti nema sta da se plasis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Čini mi se da neću moći da obučem odelo preko opreme, da li imaju neka veća, pošto na pakovanju piše "one size", i da li može da se zameni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Haj`mo, cur`ce, haj`mo djecaci, studenti, djaci.... ;D ;D

 

Samo bez milicajaca! :D

 

 

Mene zanima jer mozemo mi sa skuterima da dodjemo jer smo malo slaba kategorija jer to samo po beogradu li se ide negde dalje van

 

 

Ne zurimo nigde, do nove godine cemo stici... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Čini mi se da neću moći da obučem odelo preko opreme, da li imaju neka veća, pošto na pakovanju piše "one size", i da li može da se zameni?

 

Koliko metara crvene tkanine je potrebne da se opase oko 100 bajkera u full opremi? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Čini mi se da neću moći da obučem odelo preko opreme, da li imaju neka veća, pošto na pakovanju piše "one size", i da li može da se zameni?

 

Ova odela su veća nego prošlogodišnja tako da nemaš frke samo je sve stvar tehnike ;)

 

znači prvo navučeš deda mraz odelo na jaknu i pantalone pa tek onda oblačiš na sebe i nema problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Čini mi se da neću moći da obučem odelo preko opreme, da li imaju neka veća, pošto na pakovanju piše "one size", i da li može da se zameni?

 

Ova odela su veća nego prošlogodišnja tako da nemaš frke samo je sve stvar tehnike ;)

 

znači prvo navučeš deda mraz odelo na jaknu i pantalone pa tek onda oblačiš na sebe i nema problema

 

Hvala, hvala! Neiskustvo, jbg!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Doćiću do VIR-a da uplatim deo za poklone, a diližansa je konzervirana do proleća  :(

 

Ma pusti konzervaciju - kao sto sam vec rekao: ako ovo nije vredno aktiviranja (i ponovnog pranja :D) motora, ne znam sta je!

 

Deda mrazovi na motoru - zar mozes to da propustis i ides autom ;)...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ova akcija se ne propušta, ko je bio ovih godina na bar jednoj Deda Mraz akciji u Sremčici odlično zna kakve emocije tamo vladaju između Deda Mraz bajkera i one dece...nezaboravno i vrlo potresno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sa organizacione strane auto je problem. Na platou ispred starog dvora mogu da stoje motori a i za to postoji papirologija silna. Policija obezbeđuje kolonu motociklista pa ih deda mrazovi ne interesuju, samo motori koji su u organizovanoj koloni.

 

U Sremčici je i ovako mali parking a taj dan neće dozvoljavati kolima da ulaze, i policija je stajala ispred Doma na sred ulice i tu mesta za parkiranje nema. Niko sem nas nemože unutra.

 

Na putu do Sremčice motori su pod pratnjom što znači da su automobili sporedni, smetaju i nemoguće je kolonu sustići autom.

 

Da bi snimili onaj Glistin spotić koji je Ernesto nakačio na početku teme morali smo za upotpunjavamo sve zahteve za lična dokumenta vlasnika vozila, način na koje će vozilo biti obeleženo kako bi ga policajci prepoznali i sl.

To je prošlo ali JEDVA i to za jedan jedini auto. Snimatelj može da snima iz kola ili sa motora a svima je jasno koji je način bezbedniji jer njega kamera interesuje, ne saobraćaj...

 

Moji motori nisu u garaži, napolju su, kisnu. Prekrio sam to nekim ciradnim platnom ali ako malo jači vetar dune omlatiće tu prekrivku ko' ništa.

U normalnim okolnostima da te duša zaboli što tako stoje...

 

Ali sa druge strane gledano to je bre gomila gvožđa, tamo su naša deca koja nam se raduju i čekaju nas...

 

I tamo kad dođem samo gledam da se motor malo ohladi, da nisu auspusi vrući pa neka čačkaju šta hoće, neka jašu, samo neka se raduju, to je njihov dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

 

 

Moji motori nisu u garaži, napolju su, kisnu. Prekrio sam to nekim ciradnim platnom ali ako malo jači vetar dune omlatiće tu prekrivku ko' ništa.

U normalnim okolnostima da te duša zaboli što tako stoje...

 

Ali sa druge strane gledano to je bre gomila gvožđa, tamo su naša deca koja nam se raduju i čekaju nas...

 

I tamo kad dođem samo gledam da se motor malo ohladi, da nisu auspusi vrući pa neka čačkaju šta hoće, neka jašu, samo neka se raduju, to je njihov dan.

 

Alal vera.... ;)

 

Ajmo, jos de da mrazova....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Uf kasno videsh temu :'(

 

Nisam siguran dal cu mocu doci ;)

al svakako cu u petak do VIR-a.

 

Mozda bi trebalo otvoriti neki ziro-racun za uplate ljudi koji ne mogu doci a podrzali bi akciju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ljudi ajmo malo zivlje akcija je pocela odziv forumasa slab ako hocemo da napravimo pravu stvar moramo da se potrudimo vise.

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

14.Dingdong

15.dusanP

16.dule sotona

17.bobobre

18.Zoran Topic

19.IvanS

20.Milan Davidovic

21.Severian

22.Brmbrm

23.Suki

24.Dzambo

25.Arakis

26.Skuba

27.Lancia88

28.Vuja

29.The lord

30.Jeca

31.Milos BG

32.Zli

33.Srdjan73

34.Bo$ko

35.Najbolji

36.Smizla

37.Wez

38.Six i Bilja

39.Bojan.P.

40.Loshmi copo

41.Vlada Afrika

42.KIKA-Viktorija

43.Daki

44.Trnity

45.Tomerc

46.Mojsa

 

 

 

 

Ajmo zivlje nemamo jos puno vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Ajde braco ,nema smisla da nas bude ispod 100. Pa toliko nas je bilo prosle godine, a imamo hiljadu i vise novih Bajkera. Prosle godine je bilo - 6, na motoru je bilo - 10, ali to je zanemarljivo naspram onog osecaja koji nas ceka tamo. Ajmo ljudi, ta deca nas cekaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    I jos nesto.Za ekipu sa B. Brda, Zarkova, Vidikovca i momaka sa tog kraja, da se nadjemo kod bazena ''Kosutnjak''!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 437 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

ja bih da ucestvujem...samo recite sta treba i dolazimo ja i moj XT ..gde da dodjem,sta da ponesem,kad da dodjem,,,,, sve za decu drugari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mozda bi trebalo otvoriti neki ziro-racun za uplate ljudi koji ne mogu doci a podrzali bi akciju?

 

pljus jedan

 

Ne znam zasto vec ne postoji tako nesto u prvom postu teme; kao vrlo korisna stvar kod ovakvih akcija. Otkud to da BJB nema svoj ziro racun?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

    Ajde braco ,nema smisla da nas bude ispod 100. Pa toliko nas je bilo prosle godine, a imamo hiljadu i vise novih Bajkera. Prosle godine je bilo - 6, na motoru je bilo - 10, ali to je zanemarljivo naspram onog osecaja koji nas ceka tamo. Ajmo ljudi, ta deca nas cekaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     I jos nesto.Za ekipu sa B. Brda, Zarkova, Vidikovca i momaka sa tog kraja, da se nadjemo kod bazena ''Kosutnjak''!!!!!!

 

Pozz,

 

Brdo i okolina , cool predlog za Bazen , kao proshle godine ...

Idem do Vir-a najdalje do weekenda da se upishem .

 

Ljuti

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

         I jos nesto.Za ekipu sa B. Brda, Zarkova, Vidikovca i momaka sa tog kraja, da se nadjemo kod bazena ''Kosutnjak''!!!!!!

 

 

:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

         I jos nesto.Za ekipu sa B. Brda, Zarkova, Vidikovca i momaka sa tog kraja, da se nadjemo kod bazena ''Kosutnjak''!!!!!!

 

 

:(>:(

 

;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Ok, posto je na dnevnom redu regionalizacija i decentralizacija, Djed-Mrazovi iz savskih blokova (+jager ;)):

 

skup na OMV pumpi kod bloka 70, jedno 1h pre pocetka akcije? Pa vozamo zajedno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Bez brige, magija je sa nama a mađioničar Džigi će dati sve od sebe. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja