Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Isto bi valjalo da se odradi i u Cacku, ja bih se zalozio maksimalno, ali ne verujem da bih mogao sam. Ne znam cak ni koliko forumasa ima iz Cacka, da li bi morala da se pokrene nova tema, pa da vidimo da li ima zainteresovanih?

 

Bravo, hajde da se aktiviramo. U Cacku smo ove godine sjajno saradjivali sa Manculama, na nasem turistickom moto reliju kroz Srbiju, tako da verujem da ce se oni odazvati takvom pozivu. Poslacu ti pp. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Ja svrcem do VIR-a sredinom sledece nedelje.  ;)

 

Vidimo se!

 

Ma, svrces vec u subotu (samo jos nisi svestan) :D :D...

 

 

 

E aj da vidimo  ;D ;D ;D ;D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ja svrcem do VIR-a sredinom sledece nedelje.  ;)

 

Vidimo se!

+1  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Isto bi valjalo da se odradi i u Cacku, ja bih se zalozio maksimalno, ali ne verujem da bih mogao sam. Ne znam cak ni koliko forumasa ima iz Cacka, da li bi morala da se pokrene nova tema, pa da vidimo da li ima zainteresovanih?

 

U Čačku sigurno nisi sam, imali smo poslednji skup MZ Svet-a u Ovčar Banji i slobodno mogu da kažem da je Čačak velesila motociklizma. I bajkeri, i ljudi, i domaćini, ma šta god hoćeš...

 

To sad da li su na Forumu ili ne nije ni tako važno, ima Čačana i na Forumu ali, uopšteno gledano, nemaju ni svi Internet pa ih to ne čini manjim bajkerima od ostalih.

 

I pojedinaca i klubova ima, to je važno, klubovi imaju članove koji bi pomogli ili ne, svakome na volju. Ovo treba da bude pobeda motociklista a ne pojedinaca, politike i razmirice na stranu i za neko drugo vreme, ovo je vreme kada treba da pobedimo SVI a zbog dece koja naš očekuju.

 

Na svim sastancima jasno smo stavili do znanja: primer naših akcija predstavljen je na Sremčici ali druga deca sa posebnim potrebama uopšte nisu manje vredna pa bi sve što skupimo trebalo ravnopravno da se podeli. Akcija je nacionalna, konačan cilj je da svako dete sa posebnim potrebama dobije paketić Moto Deda Mraza. Ove godine to verovatno neće biti moguće ali u narednom periodu verujem da hoće jer smo i do sada radili pa svi rezultati koji su se pojavili plod su dosadašnjeg rada. Tako će biti i u buduće, bićemo sve veći i jači, iskustvo je to potvrdilo.

 

Što se para, robe i usluga tiče, koliko skupimo toliko ćemo podeliti, ako bi neko nešto dao nama - ne treba, neka da deci, njima je potrebnije.

 

Na nesreću ili na sreću, neznam ni sam, potrebe različitih Ustanova su različite pa nam neće biti veliki problem da pomoć ravnomerno podelimo. Jednima treba polovna garderoba, drugima igračke i ''otpad štofa'' tj. restlovi materijala-tekstila od kojih bi u kreativnim radionicama nešto pravili, tehnika (dvd, TV, računari...) i slatkiši trebaju svima i neograničeno.

 

Ko želi da u svojoj sredini organizuje akciju može da dobije i pomoć u organizacionom smislu, imamo u grubim crtama pravila i postupke kako se akcija radi da bi se uspešno dovela do kraja pa se time skraćuje rasipanje energije jer smo mi to isto prošli više puta, imali i neuspeha, dilema, trošli živce ali smo došli do vrednog iskustva koje sada svima može da koristi.

 

Ukratko, ovo je poziv na OPŠTU MOBILIZACIJU, treba da usrećimo decu, treba da preko medija izazovemo osećanje ponosa svih građana što nas imaju za svoje i samoprekora što se i oni istim poslom ne bave, da se malo o nama piše realno, onakvi kakvi smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Šta se dešava sa Novim Sadom, hoće li tamo biti neke akcije? Vidim da je prošle godina bila baš ok organizacija  :) Ne poznajem vas nikog lično, a za to nikad nije kasno. Ja bih se rado priključio  :) Jel dozvoljeno da dedamraz vozi i babamrazicu??  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

A da li je moguce da neki moto klub da prilog i da dobije odela, odnosno da ucestvuje u celoj prici iako mnogi nisu clanovi BJB-a? HITNO JE, veceras je sastanak pa se nadam da neko moze sto pre da odgovori...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

A da li je moguce da neki moto klub da prilog i da dobije odela, odnosno da ucestvuje u celoj prici iako mnogi nisu clanovi BJB-a? HITNO JE, veceras je sastanak pa se nadam da neko moze sto pre da odgovori...

 

Potpuno je nebitno da li je neko registrovan na forumu ili ne da bi učestvovao u akciju. Akcija je humanitarnog tipa i mogu i  treba svi da učestvuju bez obzira da li su članovi BJB-a ili ne, pa čak i da li voze motor ili ne, ono što je bitno je dobro delo koje se čini učestvovanjem u akciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šta se dešava sa Novim Sadom, hoće li tamo biti neke akcije? Vidim da je prošle godina bila baš ok organizacija  :) Ne poznajem vas nikog lično, a za to nikad nije kasno. Ja bih se rado priključio  :) Jel dozvoljeno da dedamraz vozi i babamrazicu??  ;D

 

Ja nisam u toku sa Novim Sadom, Quasaar je upućeniji i o tome možeš sa njim detaljnije. Pusti mu PP, zovi ga telefonom, kako god vama odgovara...

Koliko znam Novosadski klub Otpisani imaju dugu tradiciju ovakve akcije, rade je godinama pa ne vidim razlog zašto ne bi i ove.

Ali opet ne tvrdim ništa u njihovo ime jer neznam, nisam ni sa kim pričao ali je moje mišljenje da bi akcija trebala da se odradi naročito ako je prošla bila dobra. Mada nije ni sve u prošloj, kažem radili su ljudi i ranije...

 

Kad se do sada nisam uključivao u dešavanja u NS onda ni sad ne bih trebao ali računam da ako ljudima treba neka pomoć tražiće je a na nama je da pomognemo koliko možemo.

 

A da li je moguce da neki moto klub da prilog i da dobije odela, odnosno da ucestvuje u celoj prici iako mnogi nisu clanovi BJB-a? HITNO JE, veceras je sastanak pa se nadam da neko moze sto pre da odgovori...

 

Ko god ima motor treba da učestvuje u akciji. To treba da bude dovoljno, motociklista si i imaš svoje mesto sa svima nama.

 

Ko ima i putnika/cu blago njemu ;), samo i oni/one treba da su u odelu...

 

Podele i raskol je nešto što me strašno nervira, mnogo bi pametnih stvari uradili da nije toga. Milijardu razloga za neslaganje: individualci, klubovi, Forumi, ''pravi'' i ovi novi bajkeri, enduraši i R-ovci, MZ i Jawa, mlađi i stariji, ovaj i onaj...

Sada su deca u pitanju i njih naše razmirice ne interesuju baš mnogo, pripada im Moto Deda Mraz i to je zapravo njihova akcija a ne naša.

 

Ko god želi da učestvuje u akciji može da ostavi prilog u VIR-u i preuzme odela. Neka se najavi Igoru ranije da obezbedi dovoljan broj i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Eto, odmah sam se raspitao o NS akciji i došao do informacije da tada nije sve išlo onako kako je zamišljeno.

 

Bila je akcija AMS kao i Otpisanih. Dve akcije. Koliko shvatam nije došlo do dogovora na očekivani način ali mi je baš drago ako je ta, pa koja god bila, organizacija delovala dobro jer je to u interesu svih nas.

 

Šta će se u NS dešavati u nadležnosti je Quasaar-a koji predstavlja AMS u Vojvodini.

 

Ja bih samo voleo da se nesporazumi od prošle godine ne prenesu na ovu, ko god šta radio treba da uradi što bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Jel ima nekog za vikend u VIR-u?

 

Rade subotom, mislim do 15h. Eventualno zvrcni Igorxt-a za dogovor (imas broj u ovoj temi).... ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Šta se dešava sa Novim Sadom, hoće li tamo biti neke akcije? Vidim da je prošle godina bila baš ok organizacija  :) Ne poznajem vas nikog lično, a za to nikad nije kasno. Ja bih se rado priključio  :) Jel dozvoljeno da dedamraz vozi i babamrazicu??  ;D

 

Kao prvo... naravno da su baba mrazice dozvoljene... cak i pozeljne  ;)

 

A da se malo pojasne stvari... u NS-u ce biti dedamrazijade, ali ne u organizaciji BJB-a vec u organizaciji klubova iz NS i okoline, pa je najbolje raspitati se u klubovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Sa mnom ima 4 deda mraza, ostale dzukce nisam hteo ni da pitam... Zvacu IGORA (valjda se tako zove) cisto da priupitam je l` ima dovoljno odela taj dan kad budem hteo da dodjem i cool... :)

 

Mama, mama, bicu deda mraz! -Pa nisam ni mislila da je nesto pametno... xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi ajmo malo zivlje akcija je pocela odziv forumasa slab ako hocemo da napravimo pravu stvar moramo da se potrudimo vise.

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

 

 

Ajmo zivlje nemamo jos puno vremena

 

+1 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

A koliko ima vremena? Mislim, do kad treba da se predaju pare i pokupe odela?

 

Valjalo bi sto pre. Plan nam je da 22. Dec krenemo u kupovinu slatkisa za paketice, a vec 24. Decembra da se to pakuje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

A koliko ima vremena? Mislim, do kad treba da se predaju pare i pokupe odela?

 

Valjalo bi sto pre. Plan nam je da 22. Dec krenemo u kupovinu slatkisa za paketice, a vec 24. Decembra da se to pakuje...

 

 

e dobro si to rekao... ja sve kao odlazem docicu oko 20. da donesem kesh prikupicu od prijatelja komsija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

14.dulesotona

15.bobobre

 

vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

jel dolaze u obzir decije igracke,imam pun dzak kao nove,neke cak i nove?

 

Naravno, to je super za njih! Postoje odredjena ogranicenja u tipu igracaka (da ne smeju da budu suvise sitne, suvise ostre i siljate i slicno). Searcha bi mogla da to objasni bolje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja