Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

  Jel se nalazimo kod bazena ''Kosutnjak'' u 9.00h????????

Naravno... jel planirate da svrnete do Tanjuga?

Videcemo sta kaze ekipa. U koliko se tamo okupljate?

 

Kosutnjak, bazeni 9h. 10-15min da se ljudi skupe i teraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 458 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

  Jel se nalazimo kod bazena ''Kosutnjak'' u 9.00h????????

Naravno... jel planirate da svrnete do Tanjuga?

Videcemo sta kaze ekipa. U koliko se tamo okupljate?

 

Kosutnjak, bazeni 9h. 10-15min da se ljudi skupe i teraj.

 

Vazi!

Kaze:

Saturday, Dec 26More Details Colder with clouds and breaks of sun. Winds from the NE at 8 km/h.Realfeel®: 11 °CHigh: 9 °C

Znaci sutra ni r od kise!

A i ako padne nismo od secera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Nismo od šećera al zamisli da se natopi odelce Deda mraza i počne da se ljigavi onako mokro i zateže na jaknama i čakširama. Bljak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Jel se nalazimo kod bazena ''Kosutnjak'' u 9.00h????????

Naravno... jel planirate da svrnete do Tanjuga?

Videcemo sta kaze ekipa. U koliko se tamo okupljate?

 

Kosutnjak, bazeni 9h. 10-15min da se ljudi skupe i teraj.

Okitio sam moje magare. 9.00 bazeni ''Kosutnjak''......9.15 idemooooooooooooooo!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Mnogo mi se svidja prognoza za sutra.... :) na omv cemo doci i Dr Bane,Sky i ja.....samo da podsetim,Bane i Sky,kod mene u 8:50 u tom sluchaju :) vidimo se sutra ljudi :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

vidimo se sutra ljudi

 

Tačno je da nećeš među prisutnima biti jedino žensko. Takođe je tačno da si pričala na TV i to ne jednom...

 

Sve je tačno.

 

Ali najtačnije je da se iskreno radujem što ćeš sutra biti na pravom mestu u pravo vreme. Onako, samo da znam da si tu... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Jedno obaveshtenje:

 

Zao mi je te ne stigoh ranije da objavim, ali....Ko ima chitave ali vec izigrane i izgustirane igrachke, ili su ih Vasha deca prerasla, moze slobodno da ponese sutra na Akciju, i da ostavi u kombiju koji ce tu biti parkiran. Sve te igrachke cemo proslediti takodje deci Sremchice, da se pored slatisha, raduju i igrachkama.

 

Ovim putem pozivam i da povedete decu sa sobom na plato ispred skupshtine, da bi svi zajedno napravili divnu pozornicu u nashem lepom crveno-belom Gradu.

 

Ho Ho Ho

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: S1000XR

....na omv cemo doci i Dr Bane,Sky i ja.....

 

+1

 

Samo shto nemam odelce... valjda cje ostati koje vishka... :]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

dođi ranije, ima par odela ... ima na prethodnim stranama nešto o tome  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: S1000XR

dođi ranije, ima par odela ... ima na prethodnim stranama nešto o tome  ;)

 

Znam, znam, pratim akciju od pochetka... Ipak ima dosta interesenata. Videcjemo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Sobzirom da se očekuje veliki broj motocikala ispred gradske skupštine, a daće bog da se to očekivanje i ostvari, molim sve učesnike akcije da obrate pažnju na parkiranje i poštuju uputstva redara (momci u narandžastim prslucima, za neupućene). U isto vreme kad se odvija naša akcija, u skupštini grada će takođe deliti njihove paketiće tako da im moramo ostaviti slobodan prolaz ka zgradi. To smo saznali juče tokom dana. Da bi sve bilo kako dolikuje, redari će "pakovati" motore po određenom redosledu da bi na kraju lakše i brže formirali kolonu oko velike rundele sa cvećem u sredini platoa pred skupštinom grada. Ako broj motocikala premaši kapacitet trotoara, a gotovo sigurno hoće, parkiranje ćemo nastaviti duž prilazne staze ali tako da ostane dovoljno mesta za prilaz zgradi. Oni, čiji motocikli budu na prilaznoj stazi, treba da se peške pridruže gunguli na trotoaru gde će biti naše glavno zbivanje. Tu će biti i naš kombi u kome su odela Deda mrazova i svi koji nemaju odelo će tu moći da ga podignu i ostave svoj prilog.

Nešto pre 11h ćemo početi sa formiranjem kolone i opet molim za strpljenje jer će kolona najverovatnije biti duža od platoa što znači da ćemo određeno vreme ceo plato pred zgradom skupštine držati pod blokadom pa hajde da ta blokada traje što kraće.

Duž trase kojom će ići defile važe sva pravila vožnje u uređenoj koloni i imaćemo policijsku pratnju celim putem. Kad stignemo u dom u Sremčici, ponovićemo princip gustog parkiranja motocikala jer i tamo ima relativno malo mesta a treba još utrpati i kombi i autobus sa novinarima a najverovatnije ćemo morati da ostavimo mesta za ministarske limuzine.

Prema situaciji u Sremčici ćemo odlučiti da li ćemo se vraćati za grad u koloni ili ćemo ići individualno. Organizovani povratak iz Sremčice nije obavezujući pa će svako imati mogućnost izbora.

Unapred se zahvaljujem svim učesnicima ovogodišnje akcije i želim nam svima prijatnu vožnju i druženje.

 

Pa zar se ne ide na Stenku posle Sremcice ili sam ja nesto propustio ili to nije za sve?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja