Jump to content

Moto Zajednica

Revitalizacija Moto guzzi-ja V35C

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja sam juce bio u ovoj radionici sto pravi nasivke. Odneo sam im ova tri predloga ( dva Dzolajina i ovaj crveni ) da vidim kolko bi to izaslo. Gazda nije bio tu, al je njegova zena bila, pa smo prebacili na njihov racunar. Ocekujem da ce mi se javiti po nedelji i reci neku cenu. Pitao sam za dva formata, jedan koji bi se mogao nasiti na rukav, ili napred na jaknu ( okvirno velicine pakle cigareta ), i drugi veliki koji bi mogao da ide na ledja .  Javicu sta je bilo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

  Ja sam juce bio u ovoj radionici sto pravi nasivke. Odneo sam im ova tri predloga ( dva Dzolajina i ovaj crveni ) da vidim kolko bi to izaslo. Gazda nije bio tu, al je njegova zena bila, pa smo prebacili na njihov racunar. Ocekujem da ce mi se javiti po nedelji i reci neku cenu. Pitao sam za dva formata, jedan koji bi se mogao nasiti na rukav, ili napred na jaknu ( okvirno velicine pakle cigareta ), i drugi veliki koji bi mogao da ide na ledja .   Javicu sta je bilo .

 

Dobro jutro pre svega i hvala na angazovanju. Nadam se da ce jedan od amblema krasiti i tebe uz jednu GUZZI masinu. Pozdrav iz Jagodine.

 

Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

E pa drugari dobar dan. Moj predlog je da dzolajin prvi predlog bude uradjen za ledja, a radetov za rukav.

 

+1  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Prvi predlog je OK. Jedino sto mi deluje po malo nedovrsen, mislim da bi tu trebalo dodati i donji deo motora ispod cilindara. Dzolaja , aj to nekako doradi. Na slici je to ok, al nisam bas siguran da ovi sto rade vez mogu to da urade da se donji deo gubi ( kao u magli ). Slika je slika, a vez je vez .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Ili nesto jednostavnije mada mi je ovaj gore rules  ;)

 

tICde_guzzi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ajde da odrzavamo temu dok ne dodje zima i ne pocnu sredjivanja. Priznajem da smo otisli i bstr aga haha. Da bi nesto izgledalo na amblemu kako treba mora da ima dobre konture i da slike budu preciscene i istog intenziteta i ostrine.Prema tome Dzolaja misa u ruke i sredjuj ovo da bude tip top a ja sam ovaj amblem nasao u najvecoj rezoluciji i preradjen je i ociscen i mislim spreman za vez u kojoj god velicini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Ili nesto jednostavnije mada mi je ovaj gore rules  ;)

 

TwWIT_guzzi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ajde da odrzavamo temu dok ne dodje zima i ne pocnu sredjivanja. Priznajem da smo otisli i bstr aga haha. Da bi nesto izgledalo na amblemu kako treba mora da ima dobre konture i da slike budu preciscene i istog intenziteta i ostrine.Prema tome Dzolaja misa u ruke i sredjuj ovo da bude tip top a ja sam ovaj amblem nasao u najvecoj rezoluciji i preradjen je i ociscen i mislim spreman za vez u kojoj god velicini.

 

Sve ovo imam u ful kvalitetu ali nisam hteo da ih kacim zbog velicine ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pozdrav svim " Guzzistima " .

  Bio sam danas do radionice za vez, popricao sa covekom, i rezultat je sledeci :

 

  Mali amblem za rukav ili jaknu od napred, elipsasti velicine otpriulike kao pakla cigareta bi kostao 1 - 2 evra po komadu.

  Veliki amblem za ledja bi kostao izmedju 15 i 25 evra po komadu.

  Tacna cena bi se znala tek kad se mi dogovorimo koji cemo amblem da pravimo, i u kojoj velicini.

  Coveku se dopao ovaj crveni da bude za rukav, a za ovaj veliki kaze da razmislimo, jer po njegovom iskustvu, slika Guzzijevog V motora zauzima veci deo prostora nego sam natpis " Moto Guzzi Srbija ". On je vise za onaj drugi predlog sa orlom, ali izbor je nas, pa ce biti kako mi odlucimo.

  Dalje mi je covek skrenuo paznju da bi trebalo da izaberemo pozadinu, jer ako bude bela , brze ce se prljati ( ipak mi vozimo motore i izlozeni smo i kisi i prasini itd.

  Njegov je predlog da radimo amblem broj dva, da bude na crvenoj pozadini, slova da budu zlatna ili crna, a sam orao da bude zlatan sa crnim konturama.

  Ako bi radili amblem broj jedan, on opet predlaze crvenu pozadinu, a za dalje bi se dogovorili.

 

  Eto, to bi okvirno bilo to.  Pretpostavljam da i u drugim gradovima postoje slicne radionice, pa nek jos neko pogleda, raspita se za kvalitet i cenu, pa da izaberemo gde cemo i sta cemo .

  Na ove cene bi eventualno trebalo dodati jos par stotina dinara po svakoj  narudzbi - za troskove slanja amblema postom .

      Kakvi su amblemi koje rade u ovoj radionici, mozete pogledati na ovoj slici koju sam slikao tamo kod njih :

post-3891-12879097406333_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1002 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

daj kontakt broj radnje i gdje je!!  ;D ako su tako povoljni,daj da se i drugi okoriste! vala unaprjed!!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

daj kontakt broj radnje i gdje je!!  ;D ako su tako povoljni,daj da se i drugi okoriste! vala unaprjed!!  ;D

 

  Radnja je u Novom Sadu, a sto se koristi tice, ja ovo ne radim iz koristi, vec iz drugarstva. Tako da svako moze da ih kontaktira i proveri cene.  Da ne pisem sad telefone i ostalo, sve imate ovde :

 

 http://www.virtualnigrad.com/Eurovez_Studio_usluge_veza_masinski_vez_proizvodnja_amblema_grbova-show-26989

 

:)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=61223.msg937033#msg937033

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

Kanjo, kako bilo na voznji? Daj neku fotku.

 

E drugar, voznja je bila sjajna, samo sto je planiran polazak za Petak bio pomeren na Cetvrtak popodne. E, a da ja nebi mlatio sad praznu slamu, evo nas i vas drugsef je sve lepo vec napisao i slozio jerbo sam ja po silasku sa motora iste sekunde seo u kola i otisnuo se put Zlatibora.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=61264.msg937834#msg937834

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Guzisti,

dobra vam večer.

Evo,šaljem Vam jedan vrlo zanimljiv link,u stvari priliku,da za skoro bagatelu dolazite do pravog motora . Tip ga več drugi put stavio na aukciju samo što je sad spustio cenu za 500 €.  Treba mu pot hitno mesta u garaži, jer treba parkirati cabrioleta....

A sad pogledajte, šta možete dobiti za 1100 €

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300472670743&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Lisica ,šta kažeš bi  bilo to za tebe a??

 

Pozdrav svima

Miran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Guzisti,

dobra vam večer.

Evo,šaljem Vam jedan vrlo zanimljiv link,u stvari priliku,da za skoro bagatelu dolazite do pravog motora . Tip ga več drugi put stavio na aukciju samo što je sad spustio cenu za 500 €.  Treba mu pot hitno mesta u garaži, jer treba parkirati cabrioleta....

A sad pogledajte, šta možete dobiti za 1100 €

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300472670743&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Lisica ,šta kažeš bi  bilo to za tebe a??

 

Pozdrav svima

Miran

 

Dzaba hebote  :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Stvarno dzaba, doduse malo daleko, al vredi .

 

Dobro,do mene te košta prevoz iz Nemačke (dodatnih) 100 € ali poslije imaš otprilike 460 km do kuče.

ako imaš interesa javi, sredičemo mi njega do mene. A posle je tvoja briga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

Ee drugari posto je veoma posecena tema da i ja zakukam na istoj. Naime, moj guzzi je jednim tockom u grobu pa mi treba malo infuzije za njega u obliku novih cilindara i klipova a i kad bi jos i karika bilo da ne kazem sta bih uradio  ;D. Izvinjavam se sto off-ujem ali moja braca a nadam se i ostali me razumeju.

 

pozdrav bez brmmmmm  :-[  :-[  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Ee drugari posto je veoma posecena tema da i ja zakukam na istoj. Naime, moj guzzi je jednim tockom u grobu pa mi treba malo infuzije za njega u obliku novih cilindara i klipova a i kad bi jos i karika bilo da ne kazem sta bih uradio  ;D. Izvinjavam se sto off-ujem ali moja braca a nadam se i ostali me razumeju.

 

pozdrav bez brmmmmm   :-[  :-[  :-[

E hebem mu zivot :(  aj da se bacimo na trazenje delova, pisi sta ti tacno treba i detaljne informacije

Cujemo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

E hebem mu zivot :(  aj da se bacimo na trazenje delova, pisi sta ti tacno treba i detaljne informacije

Cujemo se

 

Pa ovako, trebaju mi cilindri ako imaju novi tj sa nikasilom, klipovi, i karike. Sve ostalo je ok. Postoji mogucnost da ja to hilznujem opet ali bih radoje da stavim novo ako mozemo da iscackamo nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

HAHAHAHA ala smo se uniformisali sa ovim presekom guzzija. Ne mozemo da se raspoznajemo osim po imenima hahahaha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

HAHAHAHA ala smo se uniformisali sa ovim presekom guzzija. Ne mozemo da se raspoznajemo osim po imenima hahahaha.

 

da , da  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja