Jump to content

Moto Zajednica

BJB voznja do Beca(WIEN)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Sta mislite o tome da napravimo voznju do Beca ili Budimpeste ,na prolece.Lepa kilometraza,razgledanje grada,soping(Louis,Polo i sl.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Nemam iskustva sa organizcijom istih pa bih zamolio za pomoc u slucaju da bude zainteresovanih.Da, mogli bi tamo i obici neke bike asocijacije,mozda nase bajk gastose

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Mozemo i ponuditi sponzorstvo ili bar deo(mozda organizacioni) nekoj turistickoj agenciji ili AMS,onda RTS bi mogao mozda ispratiti tu voznju.AMS ima turisticku organizaciju,oni bi nam bili od pomoci  :-\

Da,moze i Graz,samo da se vozimo  :)

I vize moze neka agencija da nam uradi,ista fora kao da uplacujemo neki aranzman,ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Imam familiu u Becu, grad je predivan....i obavezno moramo da posetimo njihov ''Prater''.....ja sam za!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

ideja je super!

bilo bi strava da ako otvore granice to bude kao neka promo voznja, bila bi verovatno i medijski lakse ispracena zbog ideje! kao ne idemo da radimo u evropi, nego cisto da se malo provozamo, obidjemo neki skup, pazarimo, kao u stara vremena, shoping ture u madjarsku, trst.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR 2004

ja sam za, samo da neko izsponzorise gorivo, smestaj, hranu, ostalo cemo mi lako da sredimo :))) salu na stranu  +1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Pozdrav svima motoristima  Srbije ,ja sam u beču svakih 10 dana i u LUIS-u. Ako neko od vas motorista dođe kod mena, ja ču rado ići sa vama u Beč, kod mene čete dobiti hranu ,a može i spavanje. i ja sam motorista i znam koliko znači ako si u stranoj zamlji, da ti neko pomogne!  lep pozdrav svima motoristima srbije iz slovenije-murska sobota od milan-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ako mi neko pozajmi pasos idem i ja ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pozdrav svima motoristima  Srbije ,ja sam u beču svakih 10 dana i u LUIS-u. Ako neko od vas motorista dođe kod mena, ja ču rado ići sa vama u Beč, kod mene čete dobiti hranu ,a može i spavanje. i ja sam motorista i znam koliko znači ako si u stranoj zamlji, da ti neko pomogne!  lep pozdrav svima motoristima srbije iz slovenije-murska sobota od milan-a

 

Delijo i ako ne planiram put do Beča, eventualno tek na leto jedan đir oko stare Yuge, želeo bih ti se u ime svih bajkera iz Srbije zahvaliti na ponuđenom gostoprimstvu. Mnogi slično razmišljaju ali nisu u mogučnosti da pruže podršku u bilo kom vidu, nekm sapatniku u prolazu. Dokle god postoje takvi ljudi kao što si ti, postojače i bratstvo među bajkerima. Svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

  Zemunac, kad dolazite u sloveniju , mi javi ,ja vam sredim spavanje i hranu ,kod mene ili kod mojih motorista---može i 20 motorista--možemo vam poslati i garantna pisma--vjerujem , da čete moči 2010 g. putovati po evropi kao mi -- mi smo brača motoristi-- kod mene ste uvijek dobrodošli svi motoristi iz SRBIJE---moj najbilji drug iz JLA je iz beograda! obavezno se mi javite svi motoristi iz SRBIJE koji idete u graz ili u beč kroz mursko soboto--ja vas sve častim. drugo godinu ču , da posjetim moga prijatelja-brata iz JLA u BEOGRADU!!!!!!!!  lp od milana iz slovenije---murska sobota

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Svaka čast Milane, pozdrav i iz Beograda pa se javi kad budeš dolazio na ovu stranu! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

+1 za akciju za Beč ili gde god ;)

I sam sam svakako planirao da odem do Louisa u malu kupovinu, a ako bi nas išlo više - TIM BOLJE! ;)

E napokon jedna tura koja će meni biti KRAĆA za tih 400 km ;D

 

@cipot

Druže, svaka čast! Vidimo se, budi ubeđen :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja