Jump to content

Moto Zajednica

BJB voznja do Beca(WIEN)

Recommended Posts

  • Integrisan, 8144 postova

Moze 1. maj ali moramo da ubodemo i radni dan u Austriji zbog sopinga.Znate li koliko oni praznuju ,kad rade oko 1.?

 

U becu nista ne radi za 1.maj. To je drzavni praznik i zaista je sve zatvoreno.

 

PS: licno provereno.

 

da li je zatvoreno i 30.04.

 

Sto se tice 30.4. - sve radi normalno radno vreme.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

radostan sam što sam proćitao o vašem obilasku beća, da ćete se odmoriti, naspavati, nahraniti kod mene u murskoj soboti--veoma se radujem druženja sa vama--volio bi da ste kod mene celi dan dan , da vam pokažem naše ljepote--možete doći dan prije i spavate kod mene i li mojih motorista ako imate šatore ili spavaće vreće može kod mene spavati 1000 ili više motorista.      lp milan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Mozda da nam neko od ekipe koja poznaje Louis (nasi snabdevaci koji nas usrecuju kad nam donesu narucenu opremu), pomogne u organizaciji "gde, sta i kako"?

Ne bih da uvlajujem kosku, ali mislim da bi i za njih bilo dobro da dovedu organizovanu grupu troskadzija pustenih sa lanca, tj. preko granice.

Verovatno bi moglo da se izboksuje i neki popust - bilo bi vise evrica za kafanu i provodi kod naseg brata bajkera Milana u Murskoj Soboti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Mozda da nam neko od ekipe koja poznaje Louis (nasi snabdevaci koji nas usrecuju kad nam donesu narucenu opremu), pomogne u organizaciji "gde, sta i kako"?

Ne bih da uvlajujem kosku, ali mislim da bi i za njih bilo dobro da dovedu organizovanu grupu troskadzija pustenih sa lanca, tj. preko granice.

Verovatno bi moglo da se izboksuje i neki popust - bilo bi vise evrica za kafanu i provodi kod naseg brata bajkera Milana u Murskoj Soboti.

 

Bojim se da ce se vecina razocarati "cuvenim" Louisom - i po asortimanu i (narocito) po velicini.

 

U BEcu postoje dve Louis radnje: jedna na jugu (velika) i jedna na severu (manja). Ova na jugu je velicine prosecnog Maxi-ja. Ima veliki parking. Asortiman je, kao i u Louis-u uopste, uglavnom trash (narocito odeca). Obuca je nesto bolje i za kacige je dosta dobar asortiman. Od opreme vecinu stvari nemaju na stanju. Moze da se naruci, ali se ceka dan-dva.

 

Na severu je manja radnja. Ipak, neposredno pored nje je i Heine Gericke i Harly Davidson radnja. Takodje, u okolini je jos dosta moto radnji. Sve to je u Trscanskoj (Trieste) ulici (ako me secanje ne vara). U produzetku je i najveci becki shopping mall (ako vas zanimaju stvari koji nemaju veze sa moto opremom i/ili imate zenu :D :D).

 

Ako imate malo vremena - bolje je ici na sever.

 

Ipak, Louis je zaista uglavnom trash.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Mozda da nam neko od ekipe koja poznaje Louis (nasi snabdevaci koji nas usrecuju kad nam donesu narucenu opremu), pomogne u organizaciji "gde, sta i kako"?

Ne bih da uvlajujem kosku, ali mislim da bi i za njih bilo dobro da dovedu organizovanu grupu troskadzija pustenih sa lanca, tj. preko granice.

Verovatno bi moglo da se izboksuje i neki popust - bilo bi vise evrica za kafanu i provodi kod naseg brata bajkera Milana u Murskoj Soboti.

 

Bojim se da ce se vecina razocarati "cuvenim" Louisom - i po asortimanu i (narocito) po velicini.

 

U BEcu postoje dve Louis radnje: jedna na jugu (velika) i jedna na severu (manja). Ova na jugu je velicine prosecnog Maxi-ja. Ima veliki parking. Asortiman je, kao i u Louis-u uopste, uglavnom trash (narocito odeca). Obuca je nesto bolje i za kacige je dosta dobar asortiman. Od opreme vecinu stvari nemaju na stanju. Moze da se naruci, ali se ceka dan-dva.

 

Na severu je manja radnja. Ipak, neposredno pored nje je i Heine Gericke i Harly Davidson radnja. Takodje, u okolini je jos dosta moto radnji. Sve to je u Trscanskoj (Trieste) ulici (ako me secanje ne vara). U produzetku je i najveci becki shopping mall (ako vas zanimaju stvari koji nemaju veze sa moto opremom i/ili imate zenu :D :D).

 

Ako imate malo vremena - bolje je ici na sever.

 

Ipak, Louis je zaista uglavnom trash.

 

 

 

 

I ja ovo ne razumem,Louis u Becu,onaj na Kagranu  je bas velik i on je na severu,a ne na jugu,i pun robe,iako je meni HG drazi,tesko je reci da je roba u Louisu nekvalitetna!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

ja ću ići sa vama u graz , sredit ću da,  obiđemo sve trgovine u grazu gde prodaju artikle za bajkere. barem 7 dana prije kad ćete doći me obavestite, da ja sve pripremim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Kad vec pominjete prodavnice moto opreme, ima u sklopu tig shoppingmall-a jedna prodavnicamotora za koju sam cuo da je velika, tamo ja nabavljam gume, crsh barove i sve to sto je kod nas skupo. Valjda je ta zgrada u obliku pecurke nekakve pa je moj cale zove pecurka. :)  Kako sam shvatio tamo su izlozeni svi modeli svih japanskih, a verujem i ostalih proizvodjaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ideja je super, ja sam zainteresovan. Uz malo srece, mozemo organizovati i nasu redarsku sluzbu da krene sa nama. Na prolece i tako treba da posetimo nase drugare u Sloveniji koji su nas pozvali. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Mozda cetvrtak(29.04)krecemo isti dan stizemo u Bec,petak 30 ceo dan u Becu,01.05 krecemo za sloveniju i nocimo kod Milana,sutra(nedelja 02.kuci).E sad neznam Vlado kako bi ti sa ova dva radna dana,mozda dobijes slobodno?

  Nemas brige, ja cu licno da ''pokvarim'' kombi pred praznik, i popravicu ga u ponedeljak u toku dana. Instaliracu jedan sakriveni prekidac koji prekida paljenje, i ja cu licno da ga ''opravim'' kada dodjem sa puta......a sto se tice odlaska, bolje je kraj Aprila, nego pocetak istog, duzi su dani i malo je toplije......i Veliko Hvala nasem drugaru Cipotu!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Bec je  lepa turisticka destinacija.Luis treba posetiti,nije bitno koji,takodje i neki od trznih centara.Voznja u grupi po Becu,mislim da je tesko izvodljiva.Znaci,za obilazak uzeg centra bolje je koristiti javni prevoz.Spavanje u hotelima je malo skuplje,ali na grupu odobravaju popust.Prenociste u solidnom hotelu je oko 40 evra po osobi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Ovaj raspored mi se cini idealnim (dajte vase misljenje)

01.05 (subota) rano ujutu krecemo iz Beograda,oko podneva ili nesto kasnije stizemo u Mursku Sobotu i tu nocimo

 

02.05(nedelja)boravimo u sloveniji ,obilazimo okolna mesta i ponovo nocimo u M.S.

 

03.05.(ponedeljak)Prvi radni dan,ujutru krecemo za Graz i tu provodimo veci deo dana ali poslepodne vozimo za Bec gde nocimo

 

04.05.(utorak) ceo dan provodimo u Becu

 

05.05.(Sreda) ujutru krecemo kuci

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Ovaj raspored mi se cini idealnim (dajte vase misljenje)

01.05 (subota) rano ujutu krecemo iz Beograda,oko podneva ili nesto kasnije stizemo u Mursku Sobotu i tu nocimo

 

02.05(nedelja)boravimo u sloveniji ,obilazimo okolna mesta i ponovo nocimo u M.S.

 

03.05.(ponedeljak)Prvi radni dan,ujutru krecemo za Graz i tu provodimo veci deo dana ali poslepodne vozimo za Bec gde nocimo

 

04.05.(utorak) ceo dan provodimo u Becu

 

05.05.(Sreda) ujutru krecemo kuci

 

 

 

A Stari rokeri 7. i  8., a Vaški Boysi 9..... cccc...??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ovaj raspored mi se cini idealnim (dajte vase misljenje)

01.05 (subota) rano ujutu krecemo iz Beograda,oko podneva ili nesto kasnije stizemo u Mursku Sobotu i tu nocimo

 

02.05(nedelja)boravimo u sloveniji ,obilazimo okolna mesta i ponovo nocimo u M.S.

 

03.05.(ponedeljak)Prvi radni dan,ujutru krecemo za Graz i tu provodimo veci deo dana ali poslepodne vozimo za Bec gde nocimo

 

04.05.(utorak) ceo dan provodimo u Becu

 

05.05.(Sreda) ujutru krecemo kuci

 

 

 

A Stari rokeri 7. i  8., a Vaški Boysi 9..... cccc...??

 

E o tome sam ja razmisljao i jedino mi se to ne svidja oko datuma jer bih zeleo i to da posetim a verujem da bi obe stvari bile za vecinu neizvodljive.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

TomoB je u pravu. Samo to bi bio jedan malo veći produženi vikend.Da bi bili u Umagu i kod Boysa u Sloveniji najbilje je ići do Vilaha u Luis, usput obići malo Sloveniju, kao što ja kažem ovim mlađima: "Jesi vidio čovječiju ribicu" većina naravno kaže "NE" , e onda nisi ništa prošao.A i prvi vikend maja je Mitrovica, a drugi Umag, što znači da ja palim drugi vikend-najvjerovatnije, al' otom potom, rano je još, ima tu Faker see u maju, pa Balaton, pa Faker see u septembru pa Grčka da se grčimo a u Prčanj će mo da se ..., i tako to sve u svemu,začin C !  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja kada sam bio u  Becu pre 4 godine, odseo sam u nekom hotelu koji je  par kilometara od Beca. Tu je i Aerodrom blizu. Ne znam tacno kako se zove mesto, znam da je na  F. Kontam da su te varijante jeftinije posto je ovo bilo skolsko putovanje za male pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

Trebace nam preporuka za neki motel u Becu,nemora biti u centru.

Jeftinija varijanta bi nam vise odgovarala.

Hosteli su od 15€ pa naviše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

 

Rukka je za tebe treš? Da nisi malo razmažen??

 

Nije naravno... Ali, Rukka je veoma mali deo ponude (a raspolozivi brojevi uvek ograniceni).

 

U stvari, preciznije receno - Louis je veoma siromasan u izboru odece iz neke srednje i vise srednje klase. Velika vecina ponude zaista jeste neka tres klasa. Slicna je stvar i sa opremom. Ili, evo mozda ovako da kazem - neuporedivo manja radnja je npr. TC Motoshop kod vas u Ljubljani. Ipak, to je (po meni) PRIMER radnje koja drzi odecu (pa i obucu) u klasi i izboru prilagodjenoj ovim prostorima. Recimo, ja bih tu radnju uvek pre preporucio, jer se na 20% povrsine Louisa, nadje oko 50% bolji izbor (osim za kacige - tu je Louis zakon!).

 

Mada, tacno je da je to sve subjektivno. Cisto sam napomenuo ljudima da prilagode ocekivanja.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Trebace nam preporuka za neki motel u Becu,nemora biti u centru.

Jeftinija varijanta bi nam vise odgovarala.

Hosteli su od 15€ pa naviše.

Odlicno,mislim da ce ovo biti najbolji izbor

http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=hostel+wien&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Kako god da se dogovorimo, imam ja sestru u Becu pa ako treba da ode da vidi kakvo je mesto i sve to, ne verujem da ce joj biti tesko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja