Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF 600 - R6 - 2008

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT660R

Hahahahahahaha!!!!

Istina!!!!

Lepo je sto se saznalo sve o ovom motoru ali stvarno vise nema poente, odavno prodat, novi gazda vec pao, udrite vise taj lock ili premestanje teme pa da se pljujemo ko ljudi!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

predlazem naziv teme u off-u:

kupovina/prodaja motora na "srpski nacin"...

btw.ako sacekamo malo ovde,mozda saznamo da li je Huanito

progledao na kraju price :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

mislim da je pobrkan motor....ovaj motor je spreman za istocno evrospki sampionat na koji nikad nije otisao usled ne dostatka sponozra, i pre svega imao je bele trkacke oklope, i nikad nije imao mrezicu na rezervoaru, ovo su originalni oklopi....a motor, u ovakvom stanju sa slike, je fotografisao licno Lucifer koji je i postavio temu, tako da novi vlasnik sigurno nista nije sredjivao....pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Pa kad vec necete da zakljucate temu.... Ovaj motor je kupljen u rodicu 28(ili 26) .02.2008 u rodicu a lucifer verovatno nije znao da motor postoji do pre godinu dana .

Tvrdim da ovo nisu fabricke plastike iz razloga sledecih :

1- motor je imao prvi pad na malom mokrom lugu kada je pao na trotoar i od tad je sve pocelo :

2= padano je ponovo kada je prvom vlasniku izleteo auto u francuskoj

3= taksistu je udario u ruzveltovoj

4=jos par manjih padova je usledilo , kad je vec krsten idemo do kraja !

5= na onim slikama sto sam naknadno postavio vidite da je far oblepljen trakama iz razloga da bi izdrzao put do crne gore, koji kao sto vidimo nije uspeo nazalost!

6= nakon sto je prodato doticnom s.v. koji se ocigledno predstavlja kao prvi vlasnik , on ga je koristio za trke i napravio/kupio itd te "navodno bele"| plastike za njega . Imate neke pozerske slike kod petosevica gde se vide te ne fabricke plastike namenjene za trke.

7. sv je dva put padao sa njega, jednom namerno u nameri da izvuce materijalnu korist od osiguranja sto mu nije prvi put. pao je jos jednom ( da ja znam)

8. po prodaji trecem vlasnik (u shatro top stanju) novi vlasnik je pao jos jednom.

Inace kao sto je decko rekao, motor je vozen na zadnji tocak i paljena mu je guma masa puta, dosavicemo i snimke po potrebi.

 

Pozz za sve one koji me razumeju/veruju, one koji se eventualno osecaju prozvanim ili ugrozenim i one koje ovo uopste ne zanima !

 

<< motor nije pomesan >> !!!! sledeci put kad budes kacio slike, zakaci ih spretnije (ako umes)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Jako sam zainteresovan, pa bi te molio da dokazes svoje tvrdnje. Ova tema nece biti zakljucana dok ne izneses dolaze da se radi o istom motoru, a ja lisno znam 2 komada ista, dal imaju Leovince ne znam, nisam obracao paznju na to.

Dakle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

pa dobro sta i da je sve tako, prodaje ga, kupac gleda , ko da cu ja ikad da verujem prodavcu sta prica

 

dodjes vidis motor, probas, ako ti odgovara uzimaj, ako ne cao

 

 

da li je pao 200 puta ili nijednom je nebitno, on je sredjen naknadno vizuelno, a da li je imao mehanicke probleme sazna se u voznji...

 

 

jedino sto je motor izgleda UKLET jer svi padaju sa njega neprestano...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

pa ako cemo tako ja predjem 25000 km za sezonu a vi svi ostali vozite po 1000-2000 ???

 

msm jel ima ijedan motor u oglasima sa preko 25000 km , ma koje da je godiste ???

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

mvshoei je izgleda kivan na prethodnog vlasnika, ili tog prvog, a mozda je samo posten i ima izrazen osecaj za nepravdu, ako ona uopste i postoji u ovom slucaju, nebitno je sada......pozdrav.lock

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

pa ako cemo tako ja predjem 25000 km za sezonu a vi svi ostali vozite po 1000-2000 ???

 

msm jel ima ijedan motor u oglasima sa preko 25000 km , ma koje da je godiste ???

 

 

 

Moja honda je bila,30000km i padnuto sa nje ali se covek nezali,cak svaki put plati pice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Vidim da se i jedan od urednika foruma prikljucio raspravi i jako mi je drago zbog toga. Nije mi bio cilj da alarmiram bilo kakvo dokazivanje i da tema dobije siroke razmere. Dokaz je nosac za auspuh koji je nestandardni i na slikama oglasivaca vidi se da je auspuh malo deformisan.Naravno niko nije lud da naknadno daje 1500 eura za auspuh kao sto bi mogao za stopice nogu koje su sigurno menjane jer su na motoru pukle.

Takodje na slikama je izbegnut rezerovar, tacnije njegova desna strana koja je bila ulubljena do mere da je gorivo curelo iz rezerovara, al verovatno ga je novi vlasnik dosta dobro sredio i ofarbao.Da li je farban ili ne NE mozete videti na slikama, jer su senke naknadrno radjene u (npr photosopu) da bi se dobio jaci efekat fotografije, ili je fotografisano fotoaparatom losijeg kvaliteta kao sto su npr practica.

Ovo su neki od detalja koje sam naveo, a ako zelite polisu osiguranja od dunav osiguranja, kasnije i delta generalli , mogu i njih da vam skeniram ;).

Najveci dokaz svim neutralim posmatracima foruma je da se ne bune ni lucifer koji je postavio oglas , niti karaula koji je odgovorio na zahtev za cenu motora i mislim da osim toga nema potrebe za daljom raspravom o tome da li se radi o istom motoru.

 

Za karaulu : da kivan sam na bivseg vlasnika koji je prodavao ovaj motor i za njega nemam reci , ali sam u pocetku hteo da vidim da li ce oglasavac dati tacne podatke vezano za stanje motora( dal je padano il ne),  kao i kilometrazu ovog i svih motora iz oglasa koji su mi dojadili, ali posto odgovora nije bilo i siguran sam bio da ga nece ni biti (kao sto i nije) , samoinicijativno sam okacio slike! 

 

za ssgo: slazem se sa tobom da prodavcu ne treba verovati i motor kupovati na osnovu stecenog utiska, ali, konkretno u ovom slucaju, najnoviji i kupac nije znao o cemu se radi, dok mu nakon kupovine nisu rekli drugari iz istog moto kluba. Takodje je JAKO bitno da li NIJE padano sa motora ili je 200 puta padano . A posto sam sa skuterom od 50 kubika za dve sezone presao 30000 onda nikad necu verovati privatnim oglasivacima kao i vlasnicima placeva koji kupuju leseve i prodaju ih kao "nove" (primer je cika iz ryu motorsa koji kad sam otisao sa drugarom koji kupuje motor, digao dreku na mene da li ja kupujem motor ili on i kako smem da sumnjam u jelte njegovu tvrdnju da je motor presao tolko i tolko posto su oni ZABOGA  firma i ne vracaju kilometrazu. Napad je najbolja odbrana. Pozdrav i za njega ako cita ovo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

i onda je folija zamotala mrmota u cokoladu...  ;D

motor 08 god pao 7 puta...

pa ja toliko puta nisam pao na snegu od kako znam za sebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

i onda je folija zamotala mrmota u cokoladu...  ;D

motor 08 god pao 7 puta...

pa ja toliko puta nisam pao na snegu od kako znam za sebe

 

Sta ovde ima cudno kad vidis i sam koliko je vlasnika pormenio!?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

i onda je folija zamotala mrmota u cokoladu...  ;D

motor 08 god pao 7 puta...

pa ja toliko puta nisam pao na snegu od kako znam za sebe

 

ispravka, pao je 7 puta kod prvog vlasnika + 2 puta kod ovog sto ga prodaje ovde + jedanput ovoj mukici sto ga je od njega kupio !!!!!!  matematika je jasna !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

ja ne znam zasto iko veruje u ovo sto govori doticni...!?

bez uvrede sohei,al mislim da preterano i nebitno seres...sta ti imas od svega ovoga!?

definitivno zajebavas nekoga...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja