Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF 600 - R6 - 2008

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

Yamaha YZF 600 - R6 - 2008

 

Kilometraza: 9300km

 

Stanje: Perfektno, uradjen servis, nove gume (Pirelli Dragon Super Corsa Pro), nove kocione plocice.

 

Registrovan: Da, do Septembra 2010. godine.

 

Kuplen u Yamaha Rodicu, svi papiri, 3 kljuca

 

Dodatna oprema:

 

-Ohlins amortizer volana

-Kompletan izduvni sistem Leo Vince Titanium SBK Double Corsa Pro 117db

-K&N Filter

-Teflonska kociona creva

-Yamaha genuine crash padovi

 

 

Motor se nalazi u Beogradu.

 

 

Kontakt: 0646689292

post-1122-12879053272016_thumb.jpg

post-1122-1287905327283_thumb.jpg

post-1122-12879053273397_thumb.jpg

post-1122-12879053273984_thumb.jpg

post-1122-12879053274541_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

Druze, ova Yamaha je cista desetka!!! :)

 

Stavishe, ovo je najbolja R6-ica, koju sam ikada video!!!

 

Da imam te pare, ne bih razmisljao ni sekund....

 

Puno srece sa prodajom.

 

Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun

motor stvarno lepo izgleda,da li mozes da okacis jos neku sliku motora od pozadi,jel imas servisnu knjizicu...............unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Posto vlasnik ne responudije a motor je prodao, ja cu da odgovorim i okacim po jos neke slike. Takodje sam nacuo da je novi vlasnik pao pre neko vece kod "uvalice" pa ce mu eventualno biti lakse da podnese ovo  ;)

 

Posto motore vozim vec godinama unazad i muka mi je od kvazi "perfektno ocuvanih motora" savesenih masina koje su "kao iz fabrike" i extra ocuvani i navodno presli oko "10000" , buducim vlasnicima i prijateljima foruma, kao i onima sto misle da u zivotu nisu videli "lepse sredjenu R6icu" , evo da vam kazem da ga je nov vlasnik stvarno savrseno sredio i skidam mu kapu za to. Takodje mislim da je ovaj motor samo na trkama presao jedno "9000" km !!!

Morate paziti sta kupujete i ako je vec motor kupljen u rodicu (a jeste) ,trazite servisnu knjizicu sa overenim pecatim kao dokaz da je motor presao kolko prodavac navodno tvrdi.

U par krakih priloga dostavljam vam jedinstven dokaz da nije sve onako kao sto izgleda i da su generalno motori u srbiji kako kod vlasnika tako i kod preporodavaca ,npr (ryu motors) pravi lesevi !!!!

 

By the way , vlasnik kaze da je motor presao 9300 km ?  HAHAHA, ja ga vozio i sa 10 i sa 15000 :D :D :D   

 

Ljudi, srecno i oprezno pri kupovini !!!!!!

post-9940-12879067170841_thumb.jpg

post-9940-12879067171232_thumb.jpg

post-9940-1287906717161_thumb.jpg

post-9940-1287906717199_thumb.jpg

post-9940-12879067172365_thumb.jpg

post-9940-12879067172748_thumb.jpg

post-9940-12879067173127_thumb.jpg

post-9940-12879067173829_thumb.jpg

post-9940-12879067174745_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Ova je ta  ;) . Moje slike su od avgusta prosle godine, a na novim se prodaje kao da je presla 9000 i da nikad nije padano  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Pa dobro, realno sve moze da se sredi, a ovo je skoro nov motor pa je time lakse da se kupi jedan takav isti bez mame i tate, sa njega se prepakuje na domaci sve sto je osteceno prilikom pada, osteceni delovi se vrate na stranca a taj stranac se proda par stotina evra nize (za koje ne mozes da sredis ni deo na domacem motoru) i opet vozis dobar motor.

Onaj ko se razume znace sta kupuje, onaj ko se ne razume jebi ga... Ali tako funkcionise trziste i kod nas i bilo gde preko i normalno je da svaka roba ima svog kupca.

 

Npr. licno ja nikada necu bezati od motora sa kog je padano ako je sve sredjeno kako treba stim sto ga normalno necu platiti kao da nije padano vec nesto manje od toga i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

tako je brko...

Npr. licno ja nikada necu bezati od motora sa kog je padano ako je sve sredjeno kako treba stim sto ga normalno necu platiti kao da nije padano vec nesto manje od toga i to je to.

 

mvshoei...i sam si imao problem sa motorom...tako i ti,ako sredis svoj motor,i pozelis da ga prodas i meni se mnogo svidi...zasto mislis da ga,npr ja,ne bih uzeo,iako sam video sve slike :)

i znam jos 3 coveka koji ne bi gledali dal je padano da bi ti spustili cenu nego bi ti odmah platili ako je sve regularno pa makar da je motor pao i 23 puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

pa i da je preso 19 000,pa sta...vozio sam tri dana drugarovog transalpa iz 1993-4 koji je ko zna kolko presao pa ide ko blesav...diversion iz 93 pitaj boga ko ga je sve jahao ide bez problema...fzr iz 92 unisten od akanja na zadnji ide bre ko mecava...

na stranu,ne znam kakvi su novi motori...ne razumem se...

ali sta je 19 000!?

jedna dobra sezona...ili solidne 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ma nek je presao i 100.000.km, nek je lupan 23 puta i sad tako dobro sredjen da se i ne primecuje, da izgleda, tako reci, bolje nego nov .

Sve je to o.k. , ako mi se to kaze pri kupovini, sto je mozda covek i rekao kupcu ali mi to ne znamo.

Ali ako mi se ne kaze ja bih se osecao kao zrtva smisljene prevare, kao dobro osisana ovca.

Ali ovo je rubrika" prodajem", ovaj oglas treba zakljucati ako je prodaja zavrsena,da se ne ometaju ostali oglasivaci a nastavak diskusije o eventualnim prevarama pri kupo-prodaji motocikla preselite u of-topic.

Momak koji je postavio oglas neka pogleda zadnji post i ispod njega ponudjene opcije i neka klikne na ZAKLJUCAJ TEMU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

..a pre nego sto zakljuca temu , ti mi reci posto mislis da je sve to ok, sto bi vratio kilometrazu na 9000 ako ce sve posle da kaze iskreno , i zasto je ovaj motor presao za pola godine 20000 pravih kilometara a motori iz ogasa 8 godina stari imaju svi po 24 hiljade!  ???  ...to je ono o cemu pricam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Shvatam vasa razumevanja, al sa ovog motora ne verujem da su prepakivane plastike sa stranca ( nek i jesu naprimer..) . Sa ovog motora je padano 7 puta da ja znam dok nije konacno dokrajcen i nikada nece biti kao nov osim ako ne odes u rodic i pljunes jos 5000 eura sto naravno niko nece raditi . Samo je leovince placen 1500 eura a i on je radjen. Nije ni bitno, misite sta hocete, ne grize me savest ni malo sto pisem ovo i svima vas upoznajem sa pravom istinom, srbima je iz nekog razloga mnogo lakse da od babe prave devojku zato i kupuju motore sa 200000, a onaj ko daje ovolike pare nek kupi gsxra na zimskom popustu, jeftinije ce,bezbednije  i bezbriznije da prodje !!!!! '

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Chek novi vlasnik koji ga je sad kupio je vec uspeo da padne??

 

Jel ovo slikano negde na Vidikovcu??Ove slike gde je lupljen?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

..a pre nego sto zakljuca temu , ti mi reci posto mislis da je sve to ok, sto bi vratio kilometrazu na 9000 ako ce sve posle da kaze iskreno , i zasto je ovaj motor presao za pola godine 20000 pravih kilometara a motori iz ogasa 8 godina stari imaju svi po 24 hiljade!  ???   ...to je ono o cemu pricam...

Daleko od toga da mislim da je ovo u redu,uostalom to sam i napisao, ali malo uvijenije jer ne znam kako je prodaja obavljena, pogotovo sto nisam dovoljno upucen u " slucaj" da bih se mogao adekvatno izjasniti, tako sam se bazirao samo na onaj deo da "ako je sve receno novom vlasniku, onda je bar prema njemu o.k. i onda je on svesno kupio ono sto je trazio".

 

Ja samo hocu da se diskusija o ovom premesti i nastavi tamo gde joj je i mesto a ne ovde u oglasima, pogotovo sto , kako sam  kasnije shvatio iz tvojih postova, ovde nije rec o prebacivanju plastika i felni nego o "uskladjivanju nekih brojeva na motociklu sa brojevima na saobracajnoj dozvoli" sto su vec ozbiljne optuzbe za, da tako kazem," bavljenje kriminalnim radnjama", a optuzivati nekoga za tako nesto je mnogo ozbiljna stvar, pa se ja licno ne bih tu tek tako uplitao.

Stoga ne bih da offujemo ovaj deo foruma i ometamo druge koji ovde nesto prodaju, a mi im podizanjem ove teme na vrh bacamo njihove oglase u zaborav.

Samo zbog toga sam rekao da se tema zakljuca i da se diskusija nastavi na drugom delu foruma.

Veruj mi tamo ce imati i mnogo veci odjek jer ovo posecuju samo oni koji trenutno traze da kupe motocikl a da je tema recimo u OF TOPIC-u ne bi bilo nikoga na forumu ko nije ovo procitao.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Ok razumem, necemo vise raspravljati, samo sam hteo da napravimo direktno poredjenje "sad " ,"pre" i  da je napisano o motoru.

U svakom slucaju nisam pominjao nikakvo prekucavanje brojeva ...

off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
pre toga jos oko 6 puta i digo ga na zadnjaka vise puta nego sto sam jebo svoju devojku,to je istina ziva,

 

Samo malo nacitanije drugi put... ;)

 

Inace admini vreme je da se tema LOCK-ra... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja