Jump to content

Moto Zajednica

,,Samo mrtav motorista je dobar motorista"

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

...Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Zanimljiva ti je definicija "pravog bajkera". Dobro je da na forumu postoje pravi bajkeri poput tebe na koje se mozemo ugledati. ::)

Iz tvoje izjave zakljucujem da nisam, ni pravi bajker, ni covek koji drzi do sebe.

Iako je pomenuta budala zasluzila bar samar, ni samar ni batine nebi pomogle kreiranju pozitivne slike o bajkerima, vec bi imale upravo kontra efekat. Nasiljem u bilo kom obliku se ne postize nista. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog bajkera foliranta i coveka koji ne drzi do sebe.

 

 

 

 

 

He he dobro je da si se prepoznao ,ali sta ces niko nije savrsen ja sam takav i tako reagujem na uvreede nicim izazvane tebe ako ti ne smeta neka psuje ko hoce.Ugled se ne pravi tako naprotiV,okolina moze da pomisli da si slabic i tek onda si nahebo.Ali glupo je da ja tebi objasnjavam sta je cast ti si se ionako definisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

...Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Zanimljiva ti je definicija "pravog bajkera". Dobro je da na forumu postoje pravi bajkeri poput tebe na koje se mozemo ugledati. ::)

Iz tvoje izjave zakljucujem da nisam, ni pravi bajker, ni covek koji drzi do sebe.

Iako je pomenuta budala zasluzila bar samar, ni samar ni batine nebi pomogle kreiranju pozitivne slike o bajkerima, vec bi imale upravo kontra efekat. Nasiljem u bilo kom obliku se ne postize nista. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog bajkera foliranta i coveka koji ne drzi do sebe.

 

Fibra, grešiš.... silno grešiš.

 

Kao prvo, kada pit nešto kaže, to je tako. Tu nema pogovora, veruj mi, znam iz iskustva.

 

Kao drugo, gore pomenute batine bi imale upravo pozitivan efekat. Ljudi bi kreirali negativnu sliku o pravim bajkerima, što nama (pridružujem se - po Xti put - kategoriji bajkera foliranta i čoveka koji ne drži do sebe) bajkerima folirantima upravo ide u prilog, zar ne? Još samo da nekako javnosti objanimo da smo mi foliranti, a oni pravi bajkeri, i eto veselja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.
...molim te.

  Poenta i jeste da se uzdržiš životinjskih nagona i reakcija, i da one ne zavise od ambijienta, već isključivo od unutrašnjeg mira i set-upa u glavi. Primetio si da je čovek s ''fabričku grešku'', i treba stvarno da si životinja da ga udariš, a da te prethodno nije napao. U to doba, oko 22h30min, bilo je možda 5 ljudi u krugu od 100m, ne računajući nas 5-6. Doduše gledaju neumorne penzionerske oči sa prozora 0-24h, ali opet kažem, to nije poenta. Tvrdim da je stav svakog pravog bajkera i čoveka koji drži do sebe , da nikad ne udari prvi, i nikad nejač, starce i žene. Likovi poput ovog, ako su agresivni, uglavnom nisu na ulici. Dakle, dok me ne napadnu, NIKAD prvi...

 

 

 

 

 

 

Zajebi filozofiju Dextere ,a sto da me psuje sta sam mu uradio ,vozim motor nikog ne diram ne divljam i sad ce neka budala da leci komplekse na mene.Da je neko sisao i zavalio mu samarcinu nikad mu vise ne bi palo na pamet da nekoga psuje bez razloga ,mamu im penzionersku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

  Sad ce da pocne i zakljucace mi temu  ::) ;D

 

  Postavio sam temu da vidite da i takvih ludaka ima, konkretno jedan je na Novom Beogradu, bas tamo gde se vazda skupljaju bejkeristi. Meni kao boraniji, nebajkeru i coveku koji ne drzi do sebe  :D je stvarno ispod casti i van zdravog razuma da bijem matorog umobolnog coveka zbog toga sto prica gluposti kojih ni sam, jadan, nije svestan.

 

 Eto, mislio sam da se necu upecati al ne vredi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

...Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Zanimljiva ti je definicija "pravog bajkera". Dobro je da na forumu postoje pravi bajkeri poput tebe na koje se mozemo ugledati. ::)

Iz tvoje izjave zakljucujem da nisam, ni pravi bajker, ni covek koji drzi do sebe.

Iako je pomenuta budala zasluzila bar samar, ni samar ni batine nebi pomogle kreiranju pozitivne slike o bajkerima, vec bi imale upravo kontra efekat. Nasiljem u bilo kom obliku se ne postize nista. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog bajkera foliranta i coveka koji ne drzi do sebe.

 

Fibra, grešiš.... silno grešiš.

 

Kao prvo, kada pit nešto kaže, to je tako. Tu nema pogovora, veruj mi, znam iz iskustva.

 

Kao drugo, gore pomenute batine bi imale upravo pozitivan efekat. Ljudi bi kreirali negativnu sliku o pravim bajkerima, što nama (pridružujem se - po Xti put - kategoriji bajkera foliranta i čoveka koji ne drži do sebe) bajkerima folirantima upravo ide u prilog, zar ne? Još samo da nekako javnosti objanimo da smo mi foliranti, a oni pravi bajkeri, i eto veselja.

 

 

 

 

 

 

O vidi ti koje nama dosao ,pa gde si bre Cese da znas da si mi nedostajao i tvoje lucidne dosetke obaska ...... bajkeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

O vidi ti koje nama dosao ,pa gde si bre Cese da znas da si mi nedostajao i tvoje lucidne dosetke obaska ...... bajkeru.

 

Nemoj da me vređaš  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Zajebi filozofiju Dextere ,a sto da me psuje sta sam mu uradio ,vozim motor nikog ne diram ne divljam i sad ce neka budala da leci komplekse na mene.Da je neko sisao i zavalio mu samarcinu nikad mu vise ne bi palo na pamet da nekoga psuje bez razloga ,mamu im penzionersku.

Ti i dalje ne kapiraš da ''čika ima problem'', tj da nije u vinkli.

 Ja sam svojom ''filozofijom'' izbegao dvocifren broj problema, batina i hapšenja u životu? A ti svojom??  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Zajebi filozofiju Dextere ,a sto da me psuje sta sam mu uradio ,vozim motor nikog ne diram ne divljam i sad ce neka budala da leci komplekse na mene.Da je neko sisao i zavalio mu samarcinu nikad mu vise ne bi palo na pamet da nekoga psuje bez razloga ,mamu im penzionersku.

Ti i dalje ne kapiraš da ''čika ima problem'', tj da nije u vinkli.

 Ja sam svojom ''filozofijom'' izbegao dvocifren broj problema, batina i hapšenja u životu? A ti svojom??  ;)

 

 

 

 

 

 

Pa ko bi u toj guzvi provalio ko mu je zavalio samar.Pljus po njusci i vozi dalje i sve okej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

...Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Zanimljiva ti je definicija "pravog bajkera". Dobro je da na forumu postoje pravi bajkeri poput tebe na koje se mozemo ugledati. ::)

Iz tvoje izjave zakljucujem da nisam, ni pravi bajker, ni covek koji drzi do sebe.

Iako je pomenuta budala zasluzila bar samar, ni samar ni batine nebi pomogle kreiranju pozitivne slike o bajkerima, vec bi imale upravo kontra efekat. Nasiljem u bilo kom obliku se ne postize nista. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog bajkera foliranta i coveka koji ne drzi do sebe.

He he dobro je da si se prepoznao ,ali sta ces niko nije savrsen ja sam takav i tako reagujem na uvreede nicim izazvane tebe ako ti ne smeta neka psuje ko hoce.Ugled se ne pravi tako naprotiV,okolina moze da pomisli da si slabic i tek onda si nahebo.Ali glupo je da ja tebi objasnjavam sta je cast ti si se ionako definisao.

A kako tebi covek da objasni kad nisi u stanju da ukapiras nesto tako. Mene apsolutno ne zanima misljenje okoline, vec iskljucivo ljudi koje postujem. Okolina  i vecina nase raje ima svoje norme vrednosti, i ja iskreno ne zelim da se sa takvima uklopim niti da budem postovan jer bi to znacilo da smo isti. Lako je udariti, prebiti, polomiti. To svako moze. Neko je nabildovana gromada, neko dovoljno lud da dohvati sipku, ili kamen da nadomesti manjak misicne mase, ali mozdana masa ne moze da se nadomesti. Jebi ga druze.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Pa ko bi u toj guzvi provalio ko mu je zavalio samar.Pljus po njusci i vozi dalje i sve okej.
Kakva crna gužva, Hacky i TheLord na upaljenim mopedima, sa kacigama na glavama, 5m od ulaza u soliter, a Pablo i ja na parkingu 20m odatle, i ne čujemo šta čovek trabunca, a naokolo nema ljudi za prste jedne ruke, kakva gužva... Vidim ja da si ti jutros preskočio roze tabletu (a ne smeš), samo si žutu zgut'o...pa neću više da te diram.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: Honda VFR 750F RC24

Pa ko bi u toj guzvi provalio ko mu je zavalio samar.Pljus po njusci i vozi dalje i sve okej.
Kakva crna gužva, Hacky i TheLord na upaljenim mopedima, sa kacigama na glavama, 5m od ulaza u soliter, a Pablo i ja na parkingu 20m odatle, i ne čujemo šta čovek trabunca, a naokolo nema ljudi za prste jedne ruke, kakva gužva... Vidim ja da si ti jutros preskočio roze tabletu (a ne smeš), samo si žutu zgut'o...pa neću više da te diram.  ;)

 

:) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Mene moze da uvredi/povredi ono sto kaze nako ko je "normalan", a ako je neko lud, poremecen, kao sto je Hakijev i Lordov novi drugar ;D, apsolutno me se ne dotice. Covek mora da pravi razliku izmedju toga ko mu sta kaze. Jesam za prevaspitavanje svakog kome napadne, isece ili obori u saobracaju i pri tom je nevaspitan, bezobrazan, ali, ako je neko vec osinut mokrom carapom, njegovo misljenje mi nista ne moze da znaci, sta vise, zao mi ga je, on zivi u svom svetu punom mrznje.

 

Takvim osobima je i greh bilo sta uraditi, to su jurodivi, poremeceni, nesvesni realnosti. Ako mi se zameri neko velicine Dekstera, onda treba stisnuti petlju pa ga "prevaspitati", a tamo neki prebijeni blokovski ludak je samo mrlja na mom ponasanju, na mom postovanju sebe. Vise bih sebe ponizio time da takvog izgazim, nego sto on moze da me izvredja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

...osim toga mnogo je bre mator, 50 godina....pobegao grobaru sa lopate ;D

 

E pa sad, ovo je već debela uvreda za naš klub 40+  ;) Nego sad se setih... Jel bre, čika Rajko, kol'ko ono beše ti brojiš na požuteloj krštenici?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Šta te se samo tiče! ;D

 

Plati pivo pa ćeš da saznaš :D

 

DogovNoreno  :D al samo kod čika zmije na Vidikovcu  ;D

 

čika Rajko, kol'ko ono beše ti brojiš na požuteloj krštenici?  ;D

 

on čika? pa on ima L1 (lopata + 1 godina)

 

;D ;D ;D :D :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ima jedna ustanova u Vrscu,tu bi nekako mogli da sredimo smestaj.A ima i jedna u Kovinu.

 

Stari lec nekako ipak ima bolje krevete... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja