Jump to content

Moto Zajednica

,,Samo mrtav motorista je dobar motorista"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Zlajo, ajde stavi i svoju sliku od te večeri, nemoj da si takav!

 

nemam od te veceri ali imam ovu

 

a sada ces ovu rec zaboraviti,bitna je nacionalna sigurnost,kao da se nikada,nista nije desilo.....

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

sta bi se desiloo da je kojim slucajem opsovao BMW-jedzije pa mislim ugasio  bi skroz  jer bi mu se odmah zabranilo kretanje po raskrsnicama.

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Nova Pazova

Dobro ste postupili. Da ste ga peglali samo bi napravili medvedju uslugu skoli VIR i svim motociklistima, predrasude bi se pojacale. A te govnare, poput tog matorog, najvise boli ignorisanje. Da je dobio koji samar on bi dobio jos koji argument, mozda pridobio jos kojeg komshu na svoju stranu, ovako je ispalo ok. Iako ti takav lik opsuje familiju i tako to, to je grozno, ali zaista covek treba da se zapita da li moze da ga uvredi ako mu to opsuje neko ko je retard i psihicki ne bas normalan covek?! Da li zaba moze da uvredi sokola svojim kreketanjem? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Pa čini mi se da pored ovolikog broja udesa i fatalnih ishoda možda taj dotični deda i organizovao neku grupu vozača samo za gaženje motorista!

 

Samo kada vidimo stikere na branicima, "Samo mrtav motorista je dobar motorista"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

svaki zao motorista ima crveni spray sa sobom :)

 

kupite si male ssprejice mislim cda su od 100ml

crvene(BJB)

PA KAD VIDIS STIKER onda mu nAPrAVIS VEEEEEELIKI "X" preko stikera(veliki dovoljno da pokrije stop,tablu,branik...)

 

bem im tetku kako moze tako nesto da stavi na kola :o :(>:(

svaka smrt bilo da je motorista ili vozaca auta je TRAGEDIJA,buzdovani glupavi  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Ja sam uvek za diplomatsko resenje. Hmm mozda da ste ga vezali za dva motora pa pocepali? Ako covek ima rascep licnosti zasto i telo da ne prati taj trend?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

znam ljude koji imaju isto misljenje kao taj covek.......ali imaju i drugo da kad kupis motor kupujes sebi smrt........to su ljudi koji neznaju sta je dozivljaj na motoru a sta je ludiranje na motoru..................ali to je njihovo misljenje.........ja cu voziti motor........ma sta oni mislili......

 

 

            ..................jer je motor kao drug ako ti ne izneveris njega nece ni on tebe.............

post-8197-12879051298016_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

Pasvaka cast kad ste izdrzali toliko pominjanje familije !  Ja  bih ga uhvatio i zatvorio u neki saht dok ne objasni

cemu tolika mrznja prema motoristima ! Nek lece svoje komlplekse kod kuce !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

 

Pasvaka cast kad ste izdrzali toliko pominjanje familije !  Ja  bih ga uhvatio i zatvorio u neki saht dok ne objasni

cemu tolika mrznja prema motoristima ! Nek lece svoje komlplekse kod kuce !

 

U septičkoj jami da se kiseli kao Vlajko u Žikinoj dinastiji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Nesumljivo je da smo stigmatizovani u drustvu pod debelom predrasudom u kojoj je sakupljeno sve najgore ovoga sveta i dokle god ne kvrcne u glavama tamo nekih koji su nas i stigmatizovali da na osnovu par losih primera ne mozes sve ljude obelazvati isto stvari se nece promeniti.

Sinoc sam imao udes i dok sam razgovarao sa policijom i zavrsavali smo zapisnik dosao je neki čičica stariji tip, prisao do moje majke (naisla koji min polse udesa)  i videvsi je kako stoji pored motora izrekao jednu od cuvenih izreka vezanu za nas bajkere ‚‚TAKO MU I TREBA KAD VOZI MOTOR VISE NECE DA SE SETI‚‚  Seticu se ja odma, (cim ga opravim) ali mi je jedino zao sto nije to isto rekao meni, pa da ja sa njime malo popricam, jer ako sam ja kriv kao vozac motora kome je uskraceno prvenstvo prolaza, interesuje me njegovo misljenje o tome sta bi bilo da mu je isti ovaj vozac na nekom pesackom ne daj Boze udario unuka-unuku-cerku-sina ili nekoga od familije, da li bi i tada stigmatizovao clana familije, jerbo tako mu i treba kada hoda, prelazi ulicu, zivi ili sta vec...i dali bi i tada bili mi krivi???? O zemljo Srbijo, na brdovitom Balkanu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Po meni ste trebali da ga dobro upamtite, upalite motore i skrenete uprvu ulicu. Poskidate sva obelezja vezano za nas, pa se lepo vratite i neka vam onda lepo ponovi sta je ''pisac hteo da kaze''. Uz dve, tri ''vaspitne'', promenio bi misljenje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja