Jump to content

Moto Zajednica

Berza Moto Opreme- Livingroom SKC Beograd

Recommended Posts

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Prostor je odličan, ali je malo problem parkirati tolike motore na onom malom platou ispred SKC-a, a i pitanje je ko će da pazi na te motore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Postovani,

vec duze vremena u nasem gradu postoji moto berza u klubu Kuglas.

Posto se u poslednje vreme sve vise ljudi odlucuje da kupi motocikl samim tim sve vise ljudi dolazi na moto berzu, grupa prodavaca koja izlaze opremu i delove na moto berzi je pocela da trazi jos jedan takav prostor.

Napokon smo uspeli da dobijemo klub u samom centru grada u SKC-U Studentskom kulturnom centru u Ul.Kralja Milana 48.

U SKC-u postoji i radi klub Livingroom koji nam je ustupio prostor gde ce se svake 3. nedelje-dan nedelja u mesecu odrzavati gore pomenuta Berza Moto Opreme

Princip je isti kao u Kuglasu samo sto cemo sada da se druzimo cesce odnosno na 15 dana.

Ulaz za posetioce i izlagace je besplatan

Muzika u klubu je o.k. a i cene su pristojne...

 

Nadam se da cete doci na otvaranje nove Berze Moto Opreme u Beogradu 3. Nedelja Oktobra meseca tacnije

 

18.10.2009.

 

sa pocetkom u 09h

 

Dobro nam dosli...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Prostor je odličan, ali je malo problem parkirati tolike motore na onom malom platou ispred SKC-a, a i pitanje je ko će da pazi na te motore

 

mislim da ce se u tom periodu od oktobra pa sve do npr marta kada su berze najposecenije i kada su temperature dosta niske a i padavine su ucestale kisa sneg itd...vrlo mali broj ljudi odluciti da dodje motociklom...naravno cast izuzecima...

mislim da ni u kuglasu niko ne pazi na motore izuzev kada je lepo vreme pa si pored istog, ali kada udjes u klub ne vidis ga izuzev sto znas da je u svoristu koje je zavuceno...

Naravno ne postoji izuzetno mesto jos i da seisto nadje za dzaba a da je u centru grada ali sta je tu je...

Plato postoji sa li ce neko da ga cuva ili ne to ne znam ali ako bude bas toliki odziv uvek moze nesto da se smisli... :);) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2887 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Mislim da je odlicno, nedeljom tamo ima i dosta parking mesta za kola, a tu je i garaza u Masarikovoj. Nadam se da se vidimo 18.10.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

posto do pocetka te berze imaju dve  berze koje ce se odrzati u Kuglasu ja se nadam da cemo svi zajedno koji budemo dosli u Kuglas za tih mesec dana vrlo brzo prosiriti vest tako da se dosta ljudi informise o istoj.

Naravno spremljeni su i flajeri koji ce se deliti tj. izgledaju kao gore postavljeni u formatu su A6 i na njima pisu sve pojedinosti.

Meni licno je bitno da sam se cuo sa Shubom,Bosketom,Rajom,Sinisom,Valjevcem-Talijanom,Pedjom,Jovom,Shomijem-Markos i ostalim izlagacima da ih ne nabrajam sve i da su svi rado prihvatili poziv i rekli da ce se odazvati na istu.

Nedeljom jecak i u centru dzaba parking a njega tamo ima bas dosta...postoji naravno i basta SKC-a kroz jkoju moze da se dodje do kluba ali mislim da je nemoguce dobiti dozvolu od uprave SKC-a da se tu parkiraju motori jr taj parking je delom i privatan tako da od toga nema nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

E, hvala druze na ovoj lepoj vesti. Trebalo bi i tebi da zahvalimo jer si ti verovatno najzasluzniji za pronalazenje i dobijanje tog prostora za ovu namenu. Seticu se ovoga kada napolju bude minus beskonacno a nama toplo uz kaficu !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

svaki pocetak je tezak ali trud se isplati...

ako nista ovakva mesta ce da znace mozda nekome ko tek pocinje da vozi da dodje i da zna da ce na ovakvom mestu uvek mozi da pita nekoga nesto i da ce sigurno dobiti nekakav odgovor koji ce mi pomoci ako ima neku dilemu oko bilo cega vezanog za popravke i odrzavanje motocikala...

naravno i forum je koristan ali u zivom razgovoru povratnu informaciju ce dobiti odmah...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

dosta flajera je podeljeno na berzi u Kuglasu mada je posecenost bila ocekivano mala jer su ljudi jos uvek na dva tocka i lepo je vreme i treba ga iskoristiti.

 

Nastavit ce se deljenje flajera i obavestavanje o predstojecoj novoj berzi moto opreme koja ce se odrzavati u klubu Livingroom u SKC-u u Beogradu

 

uglavnom informacije ce biti uvek sveze i iste cete moci ovde da procitate...

 

Pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

obavestio bih posetioce da se klub Livingroom otvara u 09h u nedelju za Moto Berzu i da ce nekih pola sata trajati postavljanje izlagaca tako da bi bilo idealno da posetioci dodju oko 09h i 30 min...

do sada su potvrdili svoj dolazak sledeci izlagaci...Shuba,Boske,Misa-Markos,Raja-Mladenovac,Srdjan-Fiva doo,Pedja,Sinisa...naravno i ja...ocekuje se dolazak jos par prodavaca iz drugih nam gradova...

napominjem da mesta za parkiranje ima ispred ulaza u SKC i ne placa se nista zona posto je nedelja a ko bude dosao motorom moze maltene na ulaz da se parkira jer je trotoar poprilicno sirok...

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Uh znaci ustajem u 4, gledam MotoGP, popijem kafu, nesto bacim u kljun, sedam na motor i dolazim na moto berzu.Pakleno, ali jbg. kad nesto volis nista nije tesko.

Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

veliko hvala svim posetiocima i svim izlagacima koji su s danas po kisovitom vremenu mogli da dodju na otvaranje jos jedne Berze Moto Delova u beogradu u klubu Livingroom u SKC-u u Bgd

obzirom da je ovo prva ovakva manifestacija u ovom prostoru vise nego zadovljan sam odzivom ljudi sto sa foruma sto iz Kuglasa.

takodje se nadam da ce isti preneti utiske ljudima koji nisu uspeli ili su bili spreceni da dodju na otvaranje.

sada imamo dva mesta na kome mozete pogledati ponudu nove i polovne moto opreme u periodu od 15 dana sto je ipak cesce nego pre jednom mesecno.

 

evo i malo slika doduse sa mobilnog tako da se izvinjavam na malo losijem kvalitetu istih...

 

D9f1J_photo0006az.th.jpg   8OV4j_photo0007uy.th.jpg   gG7ab_photo0008a.th.jpg   o4tJL_photo0009sw.th.jpg   LU9xi_photo0010z.th.jpg 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa ja sam Gospodo bio oko 10.30 do 11 sati.Samo su 2 malo ozbiljnije tezge bile a jedan izlagač je tek tada donosio čiviluk.Svtlo tamno,crveno, ne vidi se ništa.Sramota po mom kriterijumu, možda  još jednom obiđem pa ako se ponovi ovako isto,više me nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Uvek kazem sebi - nikad vishe necu da odem na moto berzu...i uvek odem...samo da se vidim sa drugarima i popijem kafu...

 

Lokacija je svakako mnogo bolja od nesrecnog klaustrofobicnog Kuglasha u kome je kao u pecini ili nekoj rupetini, nema espresso kafe, odvratno hladno zimi.

 

Sto neko reche, mrachno je. Ne volim nista da kupujem po mraku. Cene pica su vrlo pristpacne. Espresso odlican.

 

Izbor opreme i delova ravan nuli, kao i obicno. Velike prodavnice nisu imale svoje standove osim jedne - ali sta da se radi tako je.

 

;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Jbg ja danas iznenada imao posla tako da nisam mogao doci, ali po reakciji vidim da nisam propustio mnogo, osim upoznavanja sa nekim forumasima.Vidimo se sledeci put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Ja tamo nista valjano nisam nasao ali s obzirom na ukupno 35 artikla i ne cudi me. Mozda je nesto i vredelo kupiti ali pod onim SVETLOM verovatno bih brata rodjenog pomesao sa nekim.    Svetlo je sramotno! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

izvinjavam se ljudima koji su dosli na berzu i nisu mogli da vide nista od loseg osvetljenja...sa takvim stvarima smo se borili i u Kuglasu jedno vreme ali smo na kraju uspeli da popravimo i osposobimo neonke iz 56. i sada rade...

u SKC-u nismo ni stigli da reagujemo jer smo mislili da je postavka svetla takva za koncerte itd...a na kraju smo dobili to isto svetlo i za berzu...

popricat cu sa vlasnikom kluba da li je isto moguce osposobiti da bi se berza nastavila bez smetnji...

sto se izlagaca tice tu su bili Shuba,Jova,Shomi-ex Markos,Pedja iz Zemuna,Raja,Srdjan iz FIVE doo i jos par izlagaca ne zamerite ako nisam negoga pomenuo...

uglavnom to je ista pa cak i veca ekipa izlagaca nego u Kuglasu...npr Srdjan iz Five nikada nije bio u kuglasu,Raja vise ne izlaze u kKugsasu i sl...

Od izlagaca koji dolaze u kuglas a bitni su nam nisu bili Boske i Sinisa ali se nadam da ce nam se prikljuciti sledeci put...

Sto se prodavnica tice njih nikada nisu ni zanimae ovakve akcije jer smatraju da je to premalo za njih ili im je problem dan nedelja ili ih mrzi da popisuju koju robu nose iz radnje ili misle da ljudi koji dodju nista ne kupuju vec sam o pipkaju stvari i postavljaju mnostvo pitanja i na kraju se jos i cenkaju ;) jer su navikli tako na pijaci a prodavnica ima fiksne cene i ne mozete da se cenkate sa istima ;D

Problem nedolaska prodavaca koji imaju prodavnice najvise se osetio na Novosadskoj moto berzi...u Beogradu kazem nikada nisu ni isli na berzu u Kuglas.

Svaka kritika je na mestu ipak je ovo pokusaj da se napravi jos jedno mesto...da se mozda privuku i neki ljudi koji nisu hteli da dolaze u Kuglas ali naravno sve uz Vasu pomoz i savete jer berza ni ne moze da radi ako su posetioci nezadovoljni nekim stvarima...

poznavljam trudit cemo se ako uspe uspe ako ne nikom nista ostaju Vam prodavnice i sajmovi moto opreme...

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja primam izvinjenje i uvažavam porođajne muke i uz to još  loše vreme.Ja sam došao da kupim,ako nađem,jaknu za stotinak evrea,flip kacigu nešto skuplju,rukavice za ovo doba,pojas.Pošto nemam opremu a u prodavnicama nema za Rajka kapa, mislio sam da ću na berzi naći, al ništa.Nov sam motordžija, ne znam društvo ne pijem pa sam obrnuo 2 kruga po mraku i pobegoh.Ako prodavci misle da ne treba da se trude oko kupaca i da sebe smatraju gospodom a kupce ovcama,grdno se varaju.Ima Luis i sve na jednom mestu.Još jednom,popravni, videćemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

pa djunta ne znam kako nisi nasao nista...ako imas Louis...prosao si pored bar 3-Tri prodavca koja rade Louis...ili je mrak bio toliko veliki da nisi video isto...takodje si kod sve trojice mogao da porucis robu iz louisa...cak sta vise louis-a je na berzi uvek najvise bilo...cak ima Sinisa i dosta polovnih stvari kao i novih, Boske takodje,Shuba takodje a ja radim samo Louis...

O prodavcima koji imaju radnje pa kazem ti oni nemaju interes kada znaju da ces kad tada doci i kod njih sto bi se oni trosili...samo sa njima tamo nema cenkanja...na berzi to i mozes ali u prodavnici tesko...

Nov si ne zameram ali forum i postoji da bi se pomoglo...evo ti tel.pa kada budes dolazio javi se pa cu te upoznati sa ljudima koji rade louis,modeku ili vec neki drugi program...

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Moto berza u nedelju izbor robe:

 

Jadno i bedno.

 

Djunta@: ako te interesuje roba iz Louis-a i to po kataloskim cenama bez provizije, dobices inofrmaciju od mene na PP.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Moto berza u nedelju izbor robe:

 

Jadno i bedno.

 

Djunta@: ako te interesuje roba iz Louis-a i to po kataloskim cenama bez provizije, dobices inofrmaciju od mene na PP.

 

;)

 

 

 

da moze i tako...svaka pomoc je dobrodosla i svaki savet... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja