Jump to content

Moto Zajednica

bezbednost na pandurski nacin

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

U subotu me posle predjenih preko petsto kilometara u ful opremi zaustavlja pandur (necu da kazem policajac posto medju njima ima ok likova i ne bih da ih stavlajm u isti kos sa ovim majmunom). Dakle, pandur me zaustavlja na Vlasinskom jezeru, na Promaji, sa sledecom pricom: Brate ajde da povezes ovog mog druga do Surdulicu!. Pogledam ja pandura pa pogledam druga od preko sto kila sa dve torbe u rukama i ne verujem sta me ovaj pita. Reko ajde da ga iskuliram pa mu lepo kazem da njegov drug nema kacigu i da nije bezbedno da ga vozim po onim krivinama bez kacige. E sada sledi odgovor koji nisam mogao da ocekujem: Brate, ne treba mu kaciga, ja garantujem za njega?! Onda mu ja lepo odgovorim ako bas on garantuje za njega onda namerno necu da ga vozim pa makar obojica dubili na glavama. Pandur i drug se zgledase pa me pandur ljutitim i pretecim tonom upita, Neces da ga vozis? ja njemu, necu. On opet jos ljuci, neces da ga vozis, ja opet necu. E ako neces da ga vozis onda daj vozacku i saobracajnu?! Nema problema, kazem mu ja, dacu ti i vozacku i saobracajnu, nego prvo da ti zapisem broj znacke, pa da kada sidjem dole do Surdulice prvo odem do komandira policiije i podnesem prijavu kako me njegovi panduri teraju da vozim drugare bez kacige po vlasinskim krivinama. E kada sam mu ovo rekao (mislim da sam nesto slicno procitao na forumu ;D) pandur menja ton i neznim glasicem mi kaze, nema potrebe za tim, izgleda da si ispravan, srecan put, a ja mu se iskezim u facu i pozdravim ga sa mars u pm majmuncino jedna, upalim motor i odem.

Smejao sam se do Surdulice, ako sam morao da vozim deset km makadamom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

hahahaha ali stvarno nemogu da verujem sta citam......pa taj nesrecnik stvarno nije normalan hahaha on garantuje za njega????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2890 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Garantuje da ce da plati popravku asfalta ako ga razbije glavom? Jel to garantuje ili da nece da ti kolega pise prijavu sto si ga povezao bez kacige?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Sa njima treba samo istim tonom :D oni samo to razumiju :D Svaka ti cast za ovo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Posle ti neko kaze,  sto da ne stanes kad te zaustavljaju... ;D ;D ;D

Kad ih vidis, treba ih zaobilaziti u sirokom luku... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

"Ma nisu oni glupavi a i bezobrazni"  :D eto, rekoh pa šta bude (možda me se sete na dan bezbednosti.....)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Pandur...

 

Kako pandur preti "ja bre zakon, ja sam drzava!" (samo sto ovo nije zezanje, nego je istina  :(, a on obican prasinar... Kompleksasi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Mislim da si veoma pogrešio što ga nisi prijavio. Ne možemo se žaliti na bahatu policiju ako sami ne radimo ništa da pomognemo sklanjanje bahatih budala iz iste. Kakv narod, takva vlast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

Nisam ga prijavio posto sam tog dana presao skoro 600 km i bio sam jako umoran da bih se zajebavao po stanici. Njegova sreca pa je odustao od zahteva da mu pokazujem dokumenta inace bih ga sigurno prijavio ma koliko bio umoran. A i bila mi je satisfakcija sto sam ga napravio majmunom pred njegovim drugom i sto me je onako ljubazno zamolio da ne vadim dokumenta i nastavim put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

da, bash si ga zahebo...

 

i sta kazes sve si mu po spisku, i polako upalis motor i laganica odesh?

 

jel si i odmah na zadnjaka, na kvacilo?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

hm,,,zamisli da si ga povezao,i pao negde,,,,,znaci,,,,strasno,,najebo bi i ti,i taj njegov ortak,a taj pandur bi ti jos pisao prijavu...strasno sta se radi u ovoj drzavi,meni je ipak najlepse da me ne zaustavljaju,ili ako vec moram da mahnem i da nastavim dalje,,,,,,

doduse nisu svi milicioneri isti kao svi panduri,,,,ima i onih koji su ok,retkost da se nadje igla u plastu sena ali se nabode po neki put....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

ne umem ja da vozim na zadnjaka...

 

Steta trebao si staviti pandura nazad pa na zadnjaka, kad vec ovaj garantuje za njega ;D

;D :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf300l rally

Slicno nesto se desilo i meni ali na parkingu ispred zgrade sam se u sitne sate sreo sa dva drugara i stao da popusim pljugu kad eto njih dvoica i kao dosadno im pa hoce nas da smaraju.Poceli sa legitimisanjem a onda na jedanput kao ajde skidajte patike(cipele)da nemate neku drogu.To me je jako uvredilo i nisam hteo a kada je poceo da insistira samo sam mu naj kulturnije trazio da mi zapise br. znacke od njega i kolege.Tada nastaje ista promena,pocinje da mi persira(odjednom postadoh gospodin) da se slihta itd.Stvar je u tome da on nikad ne moze da zna koga ti poznajes u mup-u i cim mu trazis br. promenice ponasanje. ;)  Naravno ako predje svoja ovlascenja.Ako je kulturan i ok naravno da se ne treba izivljavati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Trebalo je da ga ipak povezes...  ;D

 

XAXAXAXAAXAX uz ovo mu stvarno i ne treba kaciga - ne bi spao sa motora i da si ga točkirao a i mogo bi da ga odvezeš na ponosnu (čmar)paradu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Sve cekam da se neko javi kaze nisu oni glupavi a i bezobrazni!!!!!!!!!!!!!!!!

Sve cekam da neko kaze kako mrzi kad nas generalizuju zbog sacice kretena!?!?!?!

 

Inace, jug Srbije je cudo (od Nisa na dole)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja