Jump to content

Moto Zajednica

Promotivna voznja kroz Beograd u organizaciji Gradskog sekretarijata saobracaja

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

tjah, sve ima svoju granicu pa i zrtvovanje za nesto....videcemo izjutra kakvo ce vreme biti. Trenutno mi se ni na Reli ne ide, kakva kisa pada...:)

Sa nekom umerenijom dozom nagovestaja kise, ja idem svakako. Nisam bas od secera ali nisam ni u zdravlju, kisu i sneg trpim, sekire&sikire malo teze, jelte....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bicker, 156 postova
  • Lokacija: O- Bre-Novac
  • Motocikl: HONDA Transalp XL700V 2011

Ja Vas cekam na SLAVIJI tu radim.........

he he!!!

Mozete svi kod mene da pazarite nesto POPUST Clanovima BJ Bikersa..... 5% samo da nije nesto na akciji!!!!

 

;D PAZI KOJA REKLAMA  ;D

 

www.list.rs

 

ajmo ajmo! Rasprodaja.............Zene Kese....Racunari........Hardiskoviiiiiiii..........Ajmo bajkeri.......

HE HE!!!

 

::) ::)::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Bez obzira na kisa / grad / sekire /,...

 

 

Kaže se sikire  ;D ;D ;D

Ne mislio sam na gole zene!

;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

bili, obavili i vecinom se vratili. Ukupno se pozivu odazvalo 10 motora sa jednim suvozacem, ali se tokom voznje prikljucio jos jedan motociklista. Sa nase strane nas je bilo trojica, ko je mogao dosao je i to je to, idemo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bicker, 156 postova
  • Lokacija: O- Bre-Novac
  • Motocikl: HONDA Transalp XL700V 2011

Pozdrav,

 

bili, obavili i vecinom se vratili. Ukupno se pozivu odazvalo 10 motora sa jednim suvozacem, ali se tokom voznje prikljucio jos jedan motociklista. Sa nase strane nas je bilo trojica, ko je mogao dosao je i to je to, idemo dalje.

 

E ebi ga!!!

Samo da se odolzi za neki dan kada je lepo vreme a i u neko normalno vreme oko 17h.......da napravimo GUZUVU!!!! da vide ljudi tada, koliko ima motora i da postoje ISTI!!!

 

A i ok je vreme tada maltene svi zavrsavaju sa poslom pa mozemo da se SKUPIMO!!!

Ovo je bilo.......... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

problem je sto se najave ovakvih dogadjaja desavajku dosta unapred, tesko je tada isplanirati vreme. Organizator rece da je svesno biran radni dan da bi se apostrofiralo koliko su motociklisti realan deo svakodnevice. Na vreme ne mozes racunati, vec smo se toliko puta uverili, posebno na tako veliku vremensku distancu koju zahteva najava i priprema ovakve price.

 

Iz nase perspektive ovo zaista nije neka posebna priprema, ali mi to vec dovoljno cesto radimo da smo se izvestili do one granice kada ovakve aktivnosti realizujemo sa velikom lakocom i malte-ne u zadnji cas, ali Organizatora ne mozemo posmatrati tako. Ja sam prvi dosao i video sam u njegovim ocima onu nadu da cu mu odgovoriti da je iza mene jedna gomila od 50-ako motora samo trazimo mesto okupljanja....nazalost, razocarenje je tek tada pocelo, ali kao sto rekoh, idemo dalje. Zamisao je bila lepa i vredna podrske. MK Familija ispred MAS-a se postarala da dopuni cifru motorista, bio je i Rista iz Arhangela, na neki nacin bilo nas je skoro svih, makar predstavnika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Problem je sto se sve desava u radno vreme i masa nas je na poslu. Inace video sam vas kada ste ulazili u Brankovu sa mosta i sve sam vas pozdravio ablendujuci i svirajuci  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Kada vidim kisu ne vozim motor iz bezbednosnih razloga vec idem kolima. Zato i gledam prognozu non-stop. Posto je ovo akcija za bezbednost motociklista za mene je malo prica cudna jer treba da promovisem bezbednost u saobracaju tako sto cu da rizikujem voznjom po kisi. Druga je situacija ako me kisa negde zatekne, tada ili sacekam da kisa stane ili navlacim kisno odelo.

 

Organizator mora da je svestan da voznja po kisi za nas predstavlja dodatni rizik. Ili bar za mene predstavlja. Ne znam sta su danas od nas ocekivali. Mada i da je bilo suncano ne bi mogao da prisustvujem danasnjem dogadjaju zbog posla :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

tako je Vukane, to je skroz tacno, isto to sam pomenuo organizatoru ali danas je tek bilo prilike za to pominjanje, a danas je svakako prekasno. Apsolutno ne stoji nikakva bezbednost kada svesno kreces na kisu, ali to nam je sto nam je, bar za ovaj put.

 

Neske, video sam Te, odmah sam rekao Saletu ko nam je svirao :)

 

Ruzno Ti stoji sluzbeni Nissan, bolji onaj Kymco bio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Pozdrav,

 

tako je Vukane, to je skroz tacno, isto to sam pomenuo organizatoru ali danas je tek bilo prilike za to pominjanje, a danas je svakako prekasno. Apsolutno ne stoji nikakva bezbednost kada svesno kreces na kisu, ali to nam je sto nam je, bar za ovaj put.

 

Neske, video sam Te, odmah sam rekao Saletu ko nam je svirao :)

 

Ruzno Ti stoji sluzbeni Nissan, bolji onaj Kymco bio :)

 

:D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Gradski sekretar za saobraćaj je dao simpatičnu izjavu za Studio B i više puta rekao da su motoristi najugroženija vrsta bez obzira na sve veći broj dvotočkaša. Pozvao je vozače automobila da obrate pažnju na motore, a motoriste ZAMOLIO da prilagode stil vožnje uslovima u gradu. Valjda mu to nešto znači. Neće me iznenaditi ako ne znači ništa, navikao sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Pa kakav odziv treba ocekivati utorkom (radni dan) + hladno + kisa? :)

 

svaka cast toj desetorici .. mozda bih se i ja pridruzio da ne moram da radim od 8 do 16 pa i duze .. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Gledao sam na STB oko pola 12 direktno ukljucenje sa slavije neki profa sa klincima iz skole podrzava akciju i deli flajere i onda puste jednog da prica i on nas naruzi najstrasnije, kao mi smo krivi za sve. Ipak je bolje kada se sami organizujemo. U svakom slucaju svaka cast onima koji su uspeli da dodju. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

dobro je dok uopste neko misli na motocikliste i dobro je da se za to cuje, da se aktivira sto vise ljudi i kampanja dobije na intenzitetu. Sve to nekud vodi, ima neki smisao, nesto manje, nesto vise, ali je dobro dok ima uopste necega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja