Jump to content

Moto Zajednica

Sta sve moze da se desi

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Hvala svima na podrsci za oporavak, ma sad je super a ima i dobra strana smrsao sam kilo dva. Svi mi koji idemo u off road voznju prolazimo preko necijh livada , polja  , suma i sumaraka i normalno je da ko nece da mu niko prolazi lepo ogradi svoje ili stavi kapiju u najgorem slucaju drvenu rampu.Ali staviti sajlu bez ikakvih obelezija na put sirine 5 metara to je neshvatljivo za normalnog coveka. Moj prijatelj nedaleko odatle par km. ima vikendicu pa cemo saznati ciji je to sumarak. Pre 3-4 nedelje bilo je pomenuto i ovde negde na forumu , mislim da je stavljena i neka slika bili smo nas 7-8 sa quadovima i ATV-ima sa jos 5 croserica na Divcibarima . Tad se vozilo daleko brze jer je predvodio covek sto odlicno poznaje ovaj teren. Samo pomislim sta bi se dogodilo da smo kojim slucajem tada prosli bas ovim putem.

Znam i uvek se drzim da nejdem sam na nepoznati teren ali racunah ovo je jedna opustena panoramsko razgledanje voznjica sto dokazuje i broj slika. Ali ocito da sam pogresio i odsad na nepoznato nikad sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

U pravu si sve sto kazes, ali sto neko rece, ovo je pokusaj ubistva, ne zaboravi to! Najvaznije da si ti dobro, ali to ne umanjuje krivicu coveka koji je postavio napravu koja je glat mogla da te ubije i ocigledno je da ju je postavio sa vrlo konkretnom namerom. Predlazem da se njemu prezentiraju i ostale moguce namene te sajle  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Neverovatno!!!!! dobro je da ti je glava ostala na ramenima, nemam reč i - a mi kao hoćemo u EU.... Srbija do Tokija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Naježio sam se čitajući šta se desilo jer ja KLE posedujem upravo zbog soft ili turističkog offroada i krećem se putevima kao što si ti prošao.

Ponekada kada uslovi dozvoljavaju ide se i malo brže da se malo čovek zadovolji a mogu da mislim kako bi  bilo u brzini na to naleteti.

Ja za sada se u šumu retko uvlačim sam jer sam prve godine enduro vožnji po Durmitoru ili Tari uvideo koliko je važno da budu min 2 motora jer se desi da i bezazleno padneš a ne možeš sam da digneš motor jer je veliki uspon, kamenje koje se kotrlja itd.

Ja se polako udaljavam od ulične GSXR 1000 vožnje jer je postalo teško upotrebljivo i ako hoćeš malo sporta jako rizično a mislio sam da na offroad najteže što može da mi se desi je da me jure divlje svinje ili ujede poskok ali ovo što se tebi desilo nikada mi nije palo na pamet.

Srećan si što si živ !!

Svakako treba razmisliti šta sa tim seljakom....

Čuvaj se, meni je ova priča veoma poučna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Deco,deco!Ovuda neces proci!!!Covek totalni ludak,namerno on to stavio da se tako nekom nesto desi.

Moj predlog,nemoj ici nikako sam u taj atar povucen iskustvom.Slike prelepe,pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

Citam ovo i neverujem sta se desava u zemlji Srbiji !!!! pa tog lika sto je stavio tu sajlu treba na kolac neko da nabije za primer ostalim majmunima kojima padne tako neka glupa ideja na pamet!!!! Zelim ti brz oporavak, pa da krenes u potragu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

drago mi da si prosao bez tezih posledica ali obavezno prijavi ovo sto se desilo

 

neka postoji zapisnik da psihopata radi to sto radi, pa ako ga nekad uhvate, ima da odgovoara i za ovo

 

 

prosto ne mogu da verujem da ima takvih ljudi...  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Citam i ne verujem  ??? Zar je moguce da jos ima takvih umnobolnika? Pa ako si mu prosao kroz imanje nisi mu zemlju odneo! Ako je vec hteo da zabrani prolaz kroz imanje, mogao je to na vidan nacun da obelezi, cak je i na sajlu mogao da okaci neke trake da bude uocljiva. Ovakve psihopate treba lincovati. Obavezno prijavi slucaj policiji, tuzi govno za pokusaj ubistva.

Zelim ti sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Dobro si ti prosao covece, da si ostao bez kiseonika i onesvestio se, mozda bi te taj ludak pronasao. Psihopata bi mogao da te odvuce i drzi u podrumu mesec dana za to sto nemas posebnu dozvolu da prodjes "njegovim" putem. :o Bh.... ;D

PRIJAVI obavezno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2887 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Sve rekose, brzo se oporavi.

 

Moja teorija je da je to namesteno da saceka one koji dolaze tu i seku mu sumu. Nas narod je mnogo voli sumu. Nikad nece da sece svoju, samo tudju. Retard.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Kakav uzas! Zelim ti brz oporavak! Ponekad i ja hocu da odem negde malo da se provozam po sumi sama, ali ipak ne  rizikujem, svasta moze da se desi, a posle tvoje price ne pada mi na pamet da idem u off sama NIKAD! boze boze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Ju, za ne poverovati!  >:(

 

Sta je nakraju bilo, jesi saznao ko je? Hoces li ga tuziti, trebalo bi jer kreten moze staviti drugu saju i neko moze i teze da nastrada!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 551 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Strasno! Ne mogu da verujem kakvih ljudi ima.

 

Brz oporavak i oavestavaj nas o daljem razvoju situacije, ne daj da se izvuce gad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Pa ovo je za rubriku verovali ili ne  :o

Ovo je krsenje zakona samo tako, ko da imas ogradu i pustis struju kroz nju i ubijes nekog  >:(

Ludak koji je stavio ovu sajlu uradio je to sa ociglednom namerom da nekog povredi .

Ej Srbijo zemljo ludaka  :'(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Već ko zna koji put čitam i ne verujem šta sve idiotima, čovekomrscima, umobolnicima... može da padne na pamet. Sreća tvoja pa sajla nije bila nova, mogla te je ubiti i da ne trepneš. Ovakve stvari se ne praštaju, pravac u policiju, pa krivičnu za pokušaj ubistva- ovo sigurno jeste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

odavno nisam ni video ni cuo za ovakvo nesto, jesam za pre 15-ak godina u podgorici kada su isto to uradili nekom liku koji je divljao motorom u tom kraju, ali je on mnogo gore prosao.  >:( >:(>:(

 

nemoj da si lenj ima nacina da se sazna ko je postavio sajlu, obicno se ljudi hvale takvim glupostima, u kafanama po okolini neko zna.

saznaj pa vidi sta ces, ja znam sta bi, ali necu da ti dajem takve savete veliki si znas i sam.

od prijave nemas nista, nit ce da ga traze niti mozes da dokazes na sudu da je razvukao sajlu.

 

sve u svemu imas jos jedan rodjendan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

od prijave nemas nista, nit ce da ga traze niti mozes da dokazes na sudu da je razvukao sajlu.

 

sve u svemu imas jos jedan rodjendan.

 

A od prebijanja bi imao nesto? Prijava djeluje vrlo obeshrabrujuce, kako za inventivnog seljaka, tako i za eventualne copy-cats u okolini.

Dakle prijavi da sprecis neku noviju sajlu oko nekog drugog vrata!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

A od prebijanja bi imao nesto? Prijava djeluje vrlo obeshrabrujuce, kako za inventivnog seljaka, tako i za eventualne copy-cats u okolini.

Dakle prijavi da sprecis neku noviju sajlu oko nekog drugog vrata!

 

nisam ni jednom recju spomenuo prebijanje. a sto se suda i prijava tice u tom kraju su navikli na duge parnice..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

A od prebijanja bi imao nesto? Prijava djeluje vrlo obeshrabrujuce, kako za inventivnog seljaka, tako i za eventualne copy-cats u okolini.

Dakle prijavi da sprecis neku noviju sajlu oko nekog drugog vrata!

 

nisam ni jednom recju spomenuo prebijanje. a sto se suda i prijava tice u tom kraju su navikli na duge parnice..

 

Ali ti je bilo na vrhu prstiju, priznaj!  ;D

Sama cinjenica da "moze da se vuce neka parnica sa neizvjesnim krajem" djeluje preventivno. yes.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja