Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor sledeci planirate da kupite/menjate

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

BMW GS 1200 Adventure, pa nek ide zivot....kad dam gas bar da odem direkt' u Savu :D

I to planiram da mi ga ''pozajmi'' Djura ako sledeci izbori prodju kako treba 8) :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Nisam rekao sta ja planiram...

Ako prodam cometa u skorije vreme ako bog da planiram: ako uspem da nadjem polovan xt660x ili ktm lc4 supermoto od 2000god. Za sad ta dva motora su mi zelja, ali uglavnom paniram jedan cilindar ili dva u V ili eventualno dva redna. Ako mi se ne ispuni zelja od dva gore navedena motora voleo bi da nadjem neki naked V2 koji bi mi odgovarao (ali za sad nisam nasao ni jedan...?) A ako ne prodam cometa u skorije vreme vozicu ga i sledecu sezonu! V2 zakon :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
Jedan slatki mali polovan VFR800 ili neurozni Z750-S... :D

 

o tome ovih dana intenzivno razmisljam...

u najuzi izbor ulaze FZS1000 Fazer plus ova dva koje je Dex naveo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Aprilu RS125,mada videcemo,mozda i nesto vece kubikaze...Jos uvek sam u dilemi,a i dok se ne proda skuter nema nista..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Uf... Otkad sam prodao motor svaki dan o tome razmisljam, pa...

Ja bih najvise voleo desetku (kawasaki zx 10r, 2004.god), e sad posto moji nesto kenjaju,razumem ih,ipak je veliki skok sa 125 na 1000 i sa 30ks na 180... Najverovatnije ce to biti 636 ili mozda R6...

Dakle, da ne smaram vise, Kawasaki ZX 6R 636 :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Dosta ja razmisljam o tome ali ja cu ovo da vozim sigurno jos jedno 5 godina tako da ce se stvari vjerovatno triput' promijeniti. Ukoliko bi u ovom trenutku uzimao motor to bi bio CBR1000RR, mada sve vise i ozbiljnije razmisljam o sportskim nakedima tipa Tuono i Brutale...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ljudi stvarno mi nije jasno stace vam 1000ccm?! Vi sa 600ccm prelazite na 1000ccm...

1000ccm- skupa registracija, mnogo trosi, prva, druga ne mozes da je zavrnes kao covek a da se nedize na tocak...

Zasto vam je potrebno 1000ccm? (nemojte pogresno da me shvatite, ovo se ne odnosi na sve)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: BG
Honda cbr 1100 xx ili horneta 900' date=' ali tek za jedno godinu dana kada izgustiram ovaj...[/quote']

 

Respekt za odabir!

 

A ja...buduci da je gpz500s, moj prvenac otisao, bih sada voleo da nadjem nekog zzr600 '90/'91, ili gsxr750 isto tih godista. Ima i drugih koji su prolazili kroz glavu, ali ipak za njih treba malo vise love...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam jedan od "manjinskih" clanova sajta koji bi bez problema sa Stroma 1000 presao i na neki bajk od 600 ili 650 ili sta god... U principu volim da menjam i isprobavam, pa koliko je moguce da recimo zabodem GS 1200 (a vrlo je moguce) isto toliko je moguce i da se povampirim pa krenem da "lezim" na nekom R6 ili slicno, ili ko zna cemu... Mozda TDM, mozda veliki KTM, jedino sto sam siguran da necu u skorije vreme voziti je neki kruzer, to kasnije, kad mi krstenica jos malo pozuti ;)

 

Takodje, definitivno cu sledece sezone pored primarnog motora nabaviti i neki skuter za obavljanje poslova po gradu, voleo bih da i to bude smekerica, npr Piaggio Vespa GT 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

ZX6 ili R6 ali to ce tek biti za 18ti jer ne verujem da cu imati para sledece godine.....A do tada mozda neki cros 250 ili MOZDA neki scoot......Mada ja skuter ne smatram motorom(izvinjavam se skuterasima).....Keva me moli da uzmem auto sledece godine ali me auto smara........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja