Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor sledeci planirate da kupite/menjate

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Trebaš uzeti oba Lazare' date=' ne opredjeljuj se u tako teškim odlukama. Meni treba jedna 12-ka poooooood hitno! :wink:[/quote']

 

Nije malo, tera punu skalu. Koliko ja tacna ne znam ali licno sam se uverio da istera kazaljku do kraja... :D :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Karlovac/Zagreb
Na proljeæe stiže BMW R1200 GS. :twisted:

Video sam onu fantaziju na Motori.Hr forumu(Himalaji!!!) Pristao bih da odem tamo a da celi put vozim Bajaj 180 ili koji vec...

Sto se mene tice necu menjati motor bar jos jednu sezonu!

 

Uvijek tvrdim da je najvažnija volja. Dugo godina sam putovao sa BMW R51/3 iz 1954. g. Lijepo je sa novim motorom, ali može se putovati skoro sa bilo èime. Ukoliko sve bude po planu na proljeæe GS ide na probu u Saharu (Tunis). 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor
Trebaš uzeti oba Lazare' date=' ne opredjeljuj se u tako teškim odlukama. Meni treba jedna 12-ka poooooood hitno! :wink:[/quote']

 

Nije malo, tera punu skalu. Koliko ja tacna ne znam ali licno sam se uverio da istera kazaljku do kraja... :D :wink:

 

Šta si ti to zavrtao lopove jedan , a ništa ne prijavljuješ :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Ljudi stvarno mi nije jasno stace vam 1000ccm?! Vi sa 600ccm prelazite na 1000ccm...

1000ccm- skupa registracija' date=' mnogo trosi, prva, druga ne mozes da je zavrnes kao covek a da se nedize na tocak...

Zasto vam je potrebno 1000ccm? (nemojte pogresno da me shvatite, ovo se ne odnosi na sve)[/quote']

 

Jesi li wozio nekad motore od 1000cc pa nawishe ?

Meni lichno iskljuchiwo za put ispod 1000cc nema mnogo smisla .. sa tom swrhom i wozim 1000f-a a nadam se uskoro i 1100 xx -a ..

U pitanju je komoditet woznje i opushtenost mashine .. goworim o putnom rezimu poshto me to jedino i interesuje .. za grad je totalno nebitno ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja ostajem na ovome sto imam. VTR mi je dovoljno lud za adrenalin i stazu (nadam se odlasku sled godine), a VFR ce posluziti za dalje ture, kojih ce obavezno biti sledece godine... cim vojna kazna prodje... :cry: :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija
Ljudi stvarno mi nije jasno stace vam 1000ccm?! Vi sa 600ccm prelazite na 1000ccm...

1000ccm- skupa registracija' date=' mnogo trosi, prva, druga ne mozes da je zavrnes kao covek a da se nedize na tocak...

Zasto vam je potrebno 1000ccm? (nemojte pogresno da me shvatite, ovo se ne odnosi na sve)[/quote']

 

Razlika izmedju 1000 i 600 ccm kada objektivno pogledamo i nije bas velika.Na stazi ako si malo bolji vozac glat mozes da se nosis sa hiljadarkom.Na ulici kod nas ti je sto se tice voznje razlika opet neprimetna.Sta vise sesticu je lakse i voziti pri izlazu iz krivine mozes zavrnuti rucicu gasa koliko god hoces dok kod hiljadarke to nije slucaj.

Iz razloga sto bi voleo i motor za neka dalja putovanja a nisam u mogucnosti posedovati dva voleo bih posedovati 1000ccm.

Sto se tice normalne voznje mnogo je prijatnije voziti 1000ccm,dosta je elasticniji,nema cestog saltanja(sto je slucaj kod 600ccm),vuce na svim obrtajima,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Da tako je i 600 i 1000 imaju svoju ljepotu i kvalitet, zaaaato.. idemo da uzmemo najbolje stvari obe klase i napraviæemo motor od 1600ccm, i rado æu posjedovati jedan. Odmah aaaali odmah! :twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

KAWASAKI KLE 500 TWIN sasvim solidan umjeren za odrzavanje treba mu malo poboljsanja oko kocnica i performansi a to nije nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Ukoliko prodam BMW.A vjerovatno hocu sledecu sezonu vozim HARLEY-DAVIDSON V-ROD-1130-Kubika 116,8 konja iskljucivo sive boje a moga bemveja svi znate sa skupova on je na prodaju nalazi se u selu Batkovic zaseok marici zadnja kuca prije sume

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

 

Ljudi obavezno pogledajte slike sa ovog linka. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Ovo je link direktno na prvu stranu:

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=180595

 

Ludilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

 

Ljudi obavezno pogledajte slike sa ovog linka. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Ovo je link direktno na prvu stranu:

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=180595

 

Ludilo

 

250 ccm je i vise nego dovoljno, sve preko toga je za sminku :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro

ja se sminkam ako krene posao kako treba sa jednim hd softailom manje vazno koje varijante. nekako kad sve bacim na papir ispane mi jeftinije da ga odma kupim nego da kupujem i prodajem pa opet na kraju gore navedeni :heart: . rusa ne prodajem jer bez njega ne mogu bit potpuni idiot :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja