Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Yamaha YZF750R

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

znas kako... ima dana kada ne treba izlaziti iz gajbe... lepo parkiraj motor, uzmi neko cepi, neke filmove i iskuliraj dan - dva.... za posao te boli pi#a i ja cu mojima najverovatnije da dam otkaz kad se vratim sa mini odmora ;) a riba... pa eto ti proleca  ::) ::)::)

 

ps. eto kolko coveka moz da iznervira 1 ekser... a opet da ne mracim, ko zna zasto je to dobro... mozda i nije danas dan za voznju - za tebe...

 

 

e da super ti je motor ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Polakooo bre, smiri se, udahni duboko, razmisli...

nikako ne valja donositi brzoplete odluke...

sve se da srediti ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Nije bre sve tako crno ..

 

- Ja imam dug 1200e za motor

- Imam dug od 150e u firmi

- Treba da otplatim kacigu 100e

- Danas dao za registraciju 200e

- Otisao u minus na kartici koliko god sam mogao

- Potrosio platu 10 dana pre vremena

- Skoro ostadoh bez devojke posle 5 godina veze

- U otkaznom sam roku ...

- Motor mi trosi 13L po gradu! ;D

 

Saaaamo polako, osmeh na lice .. glavu gore .. ako prodas motor tek ces onda da se smoooriss veruj mi.

 

Naci ces drugi posao samo polako, ako si vredan i radan to ti nece biti problem ;)

Sto rece Popsy, prolece je... pojavice se neki devojcurak ;)

Sto se motora tice .. smiri se par dana .. ionako najavljuju s*anje vreme pa ne bi mogao da se vozis i da nisi probusio gumu ;)

 

Like i said ... samo polakoo bre .. sve se da srediti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Druze, ja ne procitah ni jedan valjan razlog da prodas motor. Secam se jednog dana kad mi je sve krenulo kako ne valja, kazem... u picku materinu nek ide sve, ne idem ni na posao (honorarni), odoh da se vozam da ohladim glavu i smirim se. Prva voznja u sezoni, prebrisem prasinu sa bajsa, probam kocnice, dopumpam gume, sve deluje ok. Krenuo, osmeh na licu... bas mi se vozi. :) Nisam presao ni 500m, spustam se od sportskog centra 11. April onom velikom nizbrdicom i na pola nizbrdice kocnica ne vata.  :o Ja pod adrenalinom, sta cu sad... polako naslonim dzon na prednji tocak i bajs pocinje da koci, imam jos fore do poprecne ceste na dnu nizbrdice.Mislim, dobro je... kad odjednom tocak mi povuce nogu i patika mi ulete izmedju viljuske i tocka, i zablokira ga. Ubio sam se kao niko. Salto mortale. :-[ Jedva sam se dovukao do kuce.

Glupu, jebenu, smrdljivu, odvratnu, najgoru... kocnicu, sam sredio, ali bajs nisam prodao. Sacekaj par dana da prodje ovo ruzno vreme, da se ohladis i sunce grane, pa ako ti i tad ne vidis da ti motor leci rane ljubavne, ti ga prodaj. Onda stvarno ne valja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Nije bre sve tako crno ..

 

- Ja imam dug 1200e za motor

- Imam dug od 150e u firmi

- Treba da otplatim kacigu 100e

- Danas dao za registraciju 200e

- Otisao u minus na kartici koliko god sam mogao

- Potrosio platu 10 dana pre vremena

- Skoro ostadoh bez devojke posle 5 godina veze

- U otkaznom sam roku ...

- Motor mi trosi 13L po gradu! ;D

Like i said ... samo polakoo bre .. sve se da srediti ;)

 

Masala druze! Masala! E sad je vrijeme da dobijes na LOTO-u :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

- Motor mi trosi 13L po gradu! ;D

 

au rodjo ko moja mecka... il sredjuj te karburatore il pravac kod Bokilica da ti met`e plin  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

haha sredjivanje karburatora je u planu ovih dana jer svaki drugi dan sipam za 1200din :D , koci me samo to sto nemam vakuum metar.

no, sredice se i to ... resio sam da se ne nerviram. Utice na lepotu :D

 

Nadam se da cemo Abija uspeti da odvratimo od prodaje .. :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

totalno razumem coveka...i meni se to desavalo milion puta. samo je meni vezano za trgovinu...sve sto sam imao radi perfektno dok ne dodje kupac i onda se pokvari. da krenem od pocetka, cega se sve sad mogu da setim.

1.ktm kros(celu sezonu ga vozim dodju kupci i on pomesa vodu i ulje i prolupa pred njima)

2.aprilia rs replika(ljudi se najave da dolaze da je uzmu i ja krenem kuci i magarac sa tojotom mi izleti iz sporedne i ja se slupam)

3.NSR honda (godinu ipo bez i jednog kvara,motor kao nov,kupac da ga upali on nece,pukao od jednom difuzor na karburatoru)

4.reno5 gt turbo(prodam ga na sabackoj auto pijaci,nije bio opran i covek me zamoli samo da ga oteram na pranje da ga ne vozi tako sinu,ovi kad su  prali motor nesto pokvase na motoru,on trokirao,oni turirali da prokine i masina prolupa)

5.kadet suza(sve odlicno dok nije dosao kupac,kad je dosao auto nece da upali,crko alnaser,on pita jel radi cd player ja reko naravno,ja da ga upalim a on mrtav)

6.pontiac 3.4firebirde(vozio bez i jednog kvara 4meseca auto,oteram coveku ispred kuce i auto nece da upali,ma da pipne,mrtav)

7.clio wiliams(znaci auto kidao,potezao najstrasnije i kad su kupci dosli mi da probamo on ne moze preko 80km/h)

eto to su samo neki moji maleri kojih sam se sad setio a bilo ih je jos bar ovoliko samo u trgovini...cisto da ne mislis da si jedini. Brate uzmi sekiru i izlupaj govno,nije glupa kanta vredna kidanja tvojih zivaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Milsim da bi ovu temu komotno mogli da prebacimo u Offtopic sa naslovom Baksuz! :D

 

Slicna prica je sa oba motora koja su bila u mom posedu, popizdeo sam od sitnica. A da ne pricam da sam prvi put pao s motora ispred nosa kupca!

Shit happens, show must go on...

 

Iskuliraj malo, taman ti ovaj vetar ide na ruku, idi za prvi maj negde napij se, a kad se sve slegne pogledaj motor, mislim da ces ga videti drugim ocima tada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

totalno razumem coveka...i meni se to desavalo milion puta. samo je meni vezano za trgovinu...sve sto sam imao radi perfektno dok ne dodje kupac i onda se pokvari. da krenem od pocetka, cega se sve sad mogu da setim.

1.ktm kros(celu sezonu ga vozim dodju kupci i on pomesa vodu i ulje i prolupa pred njima)

2.aprilia rs replika(ljudi se najave da dolaze da je uzmu i ja krenem kuci i magarac sa tojotom mi izleti iz sporedne i ja se slupam)

3.NSR honda (godinu ipo bez i jednog kvara,motor kao nov,kupac da ga upali on nece,pukao od jednom difuzor na karburatoru)

4.reno5 gt turbo(prodam ga na sabackoj auto pijaci,nije bio opran i covek me zamoli samo da ga oteram na pranje da ga ne vozi tako sinu,ovi kad su  prali motor nesto pokvase na motoru,on trokirao,oni turirali da prokine i masina prolupa)

5.kadet suza(sve odlicno dok nije dosao kupac,kad je dosao auto nece da upali,crko alnaser,on pita jel radi cd player ja reko naravno,ja da ga upalim a on mrtav)

6.pontiac 3.4firebirde(vozio bez i jednog kvara 4meseca auto,oteram coveku ispred kuce i auto nece da upali,ma da pipne,mrtav)

7.clio wiliams(znaci auto kidao,potezao najstrasnije i kad su kupci dosli mi da probamo on ne moze preko 80km/h)

eto to su samo neki moji maleri kojih sam se sad setio a bilo ih je jos bar ovoliko samo u trgovini...cisto da ne mislis da si jedini. Brate uzmi sekiru i izlupaj govno,nije glupa kanta vredna kidanja tvojih zivaca.

...cek, ti si sekirom polupao sve ove nabrojane motore i aute? Mora da imas veliki krsh ispred kuce.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

nisam njih jer su obicno kupci bili tu pa je bilo glupo da divljam pred ljudima ali veruj da imam par izleta sa sekirom i macolom.....sreca matori mi autolimar  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

@Abi, bas si prso. znas koliko ljudi bi pristalo na sve tvoje probleme samo da imaju takav motor? veruj mi mnogo.

naravno da svako na svoje probleme gleda kao da su najveci na svetu. opusti se malo i razmisli, videces da ce sve doci na svoje mesto pa ce te biti sramota sto si ovako Qko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

totalno razumem coveka...i meni se to desavalo milion puta. samo je meni vezano za trgovinu...sve sto sam imao radi perfektno dok ne dodje kupac i onda se pokvari. da krenem od pocetka, cega se sve sad mogu da setim.

1.ktm kros(celu sezonu ga vozim dodju kupci i on pomesa vodu i ulje i prolupa pred njima)

2.aprilia rs replika(ljudi se najave da dolaze da je uzmu i ja krenem kuci i magarac sa tojotom mi izleti iz sporedne i ja se slupam)

3.NSR honda (godinu ipo bez i jednog kvara,motor kao nov,kupac da ga upali on nece,pukao od jednom difuzor na karburatoru)

4.reno5 gt turbo(prodam ga na sabackoj auto pijaci,nije bio opran i covek me zamoli samo da ga oteram na pranje da ga ne vozi tako sinu,ovi kad su  prali motor nesto pokvase na motoru,on trokirao,oni turirali da prokine i masina prolupa)

5.kadet suza(sve odlicno dok nije dosao kupac,kad je dosao auto nece da upali,crko alnaser,on pita jel radi cd player ja reko naravno,ja da ga upalim a on mrtav)

6.pontiac 3.4firebirde(vozio bez i jednog kvara 4meseca auto,oteram coveku ispred kuce i auto nece da upali,ma da pipne,mrtav)

7.clio wiliams(znaci auto kidao,potezao najstrasnije i kad su kupci dosli mi da probamo on ne moze preko 80km/h)

eto to su samo neki moji maleri kojih sam se sad setio a bilo ih je jos bar ovoliko samo u trgovini...cisto da ne mislis da si jedini. Brate uzmi sekiru i izlupaj govno,nije glupa kanta vredna kidanja tvojih zivaca.

Sledeci put kupi NOV auto/motor

 

Abi-ju je puko Qrac ali mi je puko za 2200Eur :)

 

sacu ja da dam oglas ... puko mi kurac ... produvao me vetar i jebiga nek dodje neko i nek vozi ovu moju yamahu za 8000eur :) :)

meni kad pukne k ... ja ne razmisljam ... neki ide i za 7990eur :)

 

 

@Abi ne ljuti se nije bilo zlonamerno ali je bilo jace od mene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Kako je divan dan...

Na kraju kada sam se primirio, otisao sam da zakrpim gumu i zaustavili me i popiio sam prijavu (neregistrovan)... eh...

 

 

Abi-ju je puko Qrac ali mi je puko za 2200Eur Smeško

 

Svako ubija cenu kada dodje, a motor sam upravo servisirao... a i ko zna... kada poludim... moze to da ode jos dole....

Ma ne ljutim se, da mi je puko' k**** jeste, da ga ne poklanjam (za sada) ne... mada ko zna... "Hitno" se odnosilo na to, jer ne znam kako ga nisam jos uvek razbio. A i ti ga pretera, nisam rekao 3000e. Pogledaj koliko se krecu (ja sam ovaj toliko platio bez servisa, 2200 i to je trebalo da me izadje vise, ali je tako na kraju ispalo). Kako svako malo ubije cenu, razlika je izmedju 2000e i 3000e...

 

Ne bi meni bilo prvi put da nesto razbijem... da ni ne prodam i ako posle ne mogu da kupim.

 

p.s. zakrpih gumu uz prijavu pandrusku, parkiram ga u garazu, ako se neko javi, javi, ako ne i smirim se u medjuvremenu, mozda opet sednem... ali ne verujem, posto se sa baksuzom bas lepo druzim u poslednje vreme.

 

Milsim da bi ovu temu komotno mogli da prebacimo u Offtopic sa naslovom Baksuz! Cheesy

Baksuz sam samo takav u poslednje vreme, juce mi je pukla kilometar sajla, danas kupio drugu i probusio gumu. Smirio se malo, otisao zakrpio (setali me samo tako) i popio prijavu.

 

sto si ovako Qko.

Nije kukanje, nego sam ispizdeo sto stalno nesto, ali non stop ,jednostavno sam popizdeo, nisam planirao da ga prodajem, planirao sam da doteram sve na njemu.

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mislim da tebe nisu mucili karburatori vec exup ventil bez koga taj motor bas tesko radi a vidim da si napisao i da je on menjan pa vrlo moguce da je zbog toga.

 

Inace imam isti takav motor, samo sto je '94 i sa malo manje kilometara.

Na njemu su nove gume, lanac i lancanici, uradjen servis karburatora, stavljene nove svecice, ulje, filter, ma bas sve i kad bi je sada prodavao ne bi je dao ispod 2800e (toliko i mene kosta) mada ne prodajem je jer sam prezadovoljan sa motorom ali cisto kazem da svi znaju.

Motor lepo izgleda (stvar ukusa), lepo ide, odlicno koci, lagan za voznju i udoban.

 

Svako ko je bar malo zainteresovan za motor neka ga gleda i dogovara se sa covekom jer po meni ne moze da nadje jeftinije a da izgleda ovako a kad je i spolja ovako ocuvan verujem da je i "iznutra".

Ko kupi ovakav model, sigurno nece pogresiti.

 

Svaka preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ceo dan sam ga glancao, polirao, kao malo se smirio, pa ajde terapija... i taman se oraspolozim... i krenem da ga stavim na stender (da zasrafim ralicu) i motor krene da klizi, ja ga uhvaito, ali dzabe... pridrzavao ga, medjutim cosak kuce je bio tu i zagrebao sam sveze opran prednji baltobran i ispod desnog fara jedno 2 santimetra.

 

Znam da deluje opiceno, ali motor je odlican, odlican agregar, kod revolutiona je bio. Stvarno je jedini razlog zasto je ispod cene... jer sam pukao... jos sada ga zagrebao... skinucu cenu jos, ako neko dodje sutra i otera ga, stvarno cu ga razbiti... a dok sam ga glancio i primirio se, jos sam pomislio zasto ga prodajem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

poteraj ti njega do crkve, jer kako je krenulo on ce tebe, bas si baksuz bre. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

brate ako vec hoces da ga zapalis ili unistis na bilo koji drugi nacin, daj da se menjamo. evo ti moj GPZ ti meni YAMU i svi srecni  ;D ;D sala mala(mada i ne mora da bude :D) ... motor ti je jako lep i nadam se da ces ga se ubrzo resiti  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

To bi bilo to, nadam se da se neko lepo i zabavio :).

 

Ne vidjaju se ovakvi instant oglasi cesto.  >:(

 

p.s. Uff... veruj mi je 2000e za ovakav motor stvarno bilo ispod cene.

 

*edit

Hvala na ponudama, ali motor nisam zeleo da zamenim, jer sam samo zeleo da ga se otarasim koliko sam ispizdeo (i na sebe i motor), zato je cena bila takva i nisam hteo zamenu, jednostavno sam popizdeo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ostavicu ga na prodaji, ali necu ga davati za 2000e (sinoc je malo falilo i nize... imam cak i sliku kako lepo lezi u garazi, na 10cm-a od auta...)

 

Sutra idem da ga registrujem i ako nisam hteo (zbog prijava, nadam se nekim olaksicama).

 

Nove stvari  :(, rucica kocnice zakrivljena (od sinoc) ili cu je ispraviti ili nabaviti novu. Jos par jedva vidljivih ogrebotina :( (tacnije onaj tegic volana desni, izgreban od sinoc i auspuh, znam, nije za mene da dizem motor za neke stendere...).

 

Pokazuje sedmicu na obrtometru, ali je stvavljen motor exupa i sajle, sve sigurno radi, izgleda da tps pravi gresku i 7000 (i ako sve radi).

Lanac ok, lancanici krenuli... nema potrebe da se menja ove sezone.

Agraget lepo radi.

Sve tecnosti zamenjene (ulje, filter, kocione i kvaciona tecnost, antifriz).

Karburatori ocisceni.

Gume zamenjene, zadnja cepovana od pre neki dan.

Lanac alternatora se cuje malo u leru

...

Koga interesuje, neka nazove ili dodje uostalom.

I da, ona nalepnica "the doctor" leti, posto me opasno nervira :).

 

Posto sam se smirio malo, a jos uvek "odmaram" (posao), ako neko kupi, kupi, ako ne, ne... valjda mi se nece desiti nesto pa da odlepim... Rucicu cu srediti ovih dana i ostalo cu kako sta budem mogao da sredjujem/doterujem. Planiram ako sve bude teklo kako treba da stavim auspuh (kupio bih kod onih nasih sto rade), da potrazim drugi tps itd. Ovo je cena za trenutno stanje motora.

 

Sa sutrasnjom registracijom 2600e. Godiste '96, presao je skoro 43000km, motor inace uzivo jos lepse izgleda (mada meni ovo sto sam ga zagrebao bode oci samo tako). 062/ 259-569

 

YZF750_4.jpg

YZF750_1.jpg

YZF750_2.jpg

YZF750_6.jpg

YZF750_3.jpg

YZF750_5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja