Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Yamaha YZF750R

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Eh... te ogrebotine su u mojim ocima pola motora...  :-\ (ja sam u stanju da motor glacnam ceo dan, bukvalno). Koliko puta ne mogu da zaspim, ja odem u garazu i provedem celu noc, tako skinem nesto, briskam, gledam... uzivam :). Videcu onda da kupim drugu. Jednostavno... moje zdravlje vredi vise od svih tih para :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

pa sta bi radio da ti motor izgleda kao moj?!

 

inace ko nije imao bakstzan motor ne zna kako je to, ma koliko smesno zvucalo.

 

smiri se i ne daj ga ispod cene.

 

moj savet - sto ga vise pazis sve gore ti se vraca. vozi, uzivaj i ne sekiraj se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Abi, motor ti je prava ljepotica. Ako možeš da izdržiš - ne rješavaj ga se, jer je fenomenalan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

pa sta bi radio da ti motor izgleda kao moj?!

inace ko nije imao bakstzan motor ne zna kako je to, ma koliko smesno zvucalo.

smiri se i ne daj ga ispod cene.

moj savet - sto ga vise pazis sve gore ti se vraca. vozi, uzivaj i ne sekiraj se.

 

Nisam ti video motor :). A to je istina, sto vise pazis neku stvar, uvek ti se desi neka glupost :(. Necu ga davati ispod cene, onda da je neko naisao onih par dana, dao bih ga, jer sam jednostavno popizdeo (inace imam kratak fitilj).

 

Abi, motor ti je prava ljepotica. Ako možeš da izdržiš - ne rješavaj ga se, jer je fenomenalan...

Ako neko naidje, prodacu ga i verovatno sacekati dok ne nadjem neki posao u medjuvremenu... Meni je takodje dosta njih nahvalilo taj model i jeste odlican.

 

Stavljen Harris Tank Pad  ;D i jos nije registrovan jer sam ostavio nekoj agenciji da mi plati porez, da ne bih putavao, trazio tamo, ocekujem da ce me sutra pozvati, pa se nadam do kraja nedelje da cu ga registrovati (zurim i zbog ove prijave).

 

nqmHX_harris.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

:). U ponedeljak registracija, platio sam porez, malo se oduzilo, ali dobro. Evo jos dve slike, malo sam ga provozao. Ma, ako neko bude zainteresovan, slobodno neka dodje, ako ne, ja motorm kao motorom sam zadovoljan, a sto me je poterao maler (ne samo sa motorom) to je druga stvar :(. Mada... ovo lepo vreme... ko zna  ;D

 

DSCF0308web.jpg

DSCF0311web.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Stigla i tablica, tako da je dobio novi ukras na dupetu.  ;D

 

Cena je inace za kes, razmisljam da li bih ga menjao, mozda isto za nekog R-a, eventualno F-a, ali samo ako je u odlicnom stanju i razumna cena, jer ne zelim ovaj da dam za neki motor 5-6 godina stariji bez doplate ili sa doplatom od 200-300e. Trenutno za sta bih ga mozda zamenio je neki stariji ZXR-750. Enduro, coperi, skuteri itd. me ne interesuju.

 

Inace motor nije parkiran u garazi i ceka kupca, vec ga vozim, tako da i kilometraza raste, za sada nije bas mnogo porasla (za koji kilometar ce imati tacno 43000, originalna je, sto se vidi po motoru) jer nisam imao tablice, cekam jos L... pa da se skroz opusteno vozim  :).

 

Agregat je odlican (mozda sam trebao one fore "u fabrickom stanju, perfektan, vozila ga baba po sobi i slicno...) :).

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Moze zamena za jefitniji ZXR-750, CBR600F, GSXR neki... ali me interesuje samo nesto sto je stvarno bez ulaganja. Zbog finansija sam resio da prihvatim i zamenu za jeftiniji (stariji) uz doplatu, plan mi je bio da idem na skuplji, ali malo se promenio...

 

Sto se tice cene oko zamene 2600e koju sam stavio je za kes, ali moze ostati ista ako neko ponudi realnu cenu... drugim recima, dogovor.

 

Na pp ili na abishai3d ( at ) gmail.com ili 062/ 259-569

 

Pozdrav

 

*Moze i zamena za stranca (sa papirima!), takodje neki R ili F.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja